Golden State Warriors

Where amazing happens.

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan,kad_kako,Pasha

Avatar
SteveHeighway
Postovi: 2101
Pridružen/a: 21 feb 2015, 01:07
Lokacija: Hell's Kitchen
Kontakt:

Re: RE: Re: Golden State Warriors

Post Postao/la SteveHeighway » 18 jun 2015, 15:33

andro234 je napisao/la:realno trojica od ovih su bolji igraci od njega
James jeste.
Davis tek treba da se dokaze u narednom periodu i bit ce bolji.
Harden nije i niti ce ikad biti bolji.
Gasol :lol:
When he had a chance to choose between trophies and loyalty, he picked loyalty. He picked loyalty for one simple reason. He is more then just a football player, he is more then just a human... He is Liverpool Football Club.
Steven Gerrard !

BakaSliskovic
Postovi: 127
Pridružen/a: 26 mar 2013, 14:40
Kontakt:

Re: Golden State Warriors

Post Postao/la BakaSliskovic » 18 jun 2015, 16:17

BernardBarnjak je napisao/la:slika
LeBron je životinja, posebna liga za ove na slici. Davis je još mlad, a Gasola neću ni komentirati :).
Curry je odličan igrač i svaka mu čast na tituli...
Ko igra za raju, a zanemaruje taktiku, završiće karijeru u nižerazrednom Vratniku.

Avatar
JFH9
Postovi: 2647
Pridružen/a: 08 jul 2014, 16:28
Kontakt:

Re: Golden State Warriors

Post Postao/la JFH9 » 18 jun 2015, 23:38

Cestitke za prsten. Posebno mi je drago sto je Iguodala osvojio. :)
"Najbolji sinovi Krajine, mi danas pišemo historiju Bosne"

Avatar
BernardBarnjak
Postovi: 14898
Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
Kontakt:

Re: Golden State Warriors

Post Postao/la BernardBarnjak » 19 jun 2015, 10:30

slika
Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.

Avatar
Scof1eld
Postovi: 3980
Pridružen/a: 20 okt 2009, 21:42
Kontakt:

Re: Golden State Warriors

Post Postao/la Scof1eld » 19 jun 2015, 15:35

slika
ser del barça es el millor que hi ha !

Avatar
Greivis
Postovi: 10722
Pridružen/a: 01 jan 2013, 16:59
Lokacija: Atlanta
Kontakt:

Re: RE: Re: Golden State Warriors

Post Postao/la Greivis » 19 jun 2015, 18:36

SteveHeighway je napisao/la:
andro234 je napisao/la:realno trojica od ovih su bolji igraci od njega
James jeste.
Davis tek treba da se dokaze u narednom periodu i bit ce bolji.
Harden nije i niti ce ikad biti bolji.
Gasol :lol:
Svi su bolji od njega sem Gasofta kojeg Memphis treba poslati u New York za #4 pick.
ESPN Top 100 Rankings
3. LeBron James
12. Kobe Bryant

Avatar
SteveHeighway
Postovi: 2101
Pridružen/a: 21 feb 2015, 01:07
Lokacija: Hell's Kitchen
Kontakt:

Re: Golden State Warriors

Post Postao/la SteveHeighway » 19 jun 2015, 19:20

Vidjeli smo Hardena chokera u njegovom medjusobnom duelu sa mvp-em.

Jedino je James posebni svijet sto se tice kvalitete ali i stepena luzerstva.
Najveci luzer NBA lige.
Sam sebi sastavlja ekipu al dzaba mu.
When he had a chance to choose between trophies and loyalty, he picked loyalty. He picked loyalty for one simple reason. He is more then just a football player, he is more then just a human... He is Liverpool Football Club.
Steven Gerrard !

Avatar
topnik1
Postovi: 15047
Pridružen/a: 14 apr 2014, 23:20
Kontakt:

Re: Golden State Warriors

Post Postao/la topnik1 » 20 jun 2015, 02:09

:bow:
slika
Grijesiti je ljudski,ali ako vam se gumica istrosi prije olovke,malo ste pretjerali!!

VOLIM TE ČELIK!!!!!

Avatar
xaves
Postovi: 2276
Pridružen/a: 07 jan 2014, 14:50
Kontakt:

Re: Golden State Warriors

Post Postao/la xaves » 20 jun 2015, 02:13

Ovaj kerr je uvijek bio gotivan,lik, nekako previse normalan za NBA

Sent from my ST26i using Tapatalk

Avatar
JHam
Postovi: 9030
Pridružen/a: 18 jan 2013, 10:17
Kontakt:

Re: Golden State Warriors

Post Postao/la JHam » 22 jun 2015, 20:02

Stef Kari dobro pamti detinjstvo i dane koje je uz oca Dela proveo u Nju Džersiju, dok je Kari senior nastupao uz Dražena Petrovića, košarkaškog Mocarta.

Najbolji igrač Golden Stejta, novi NBA šampion, poslaće dres u kojem je osvojio titulu Draženovoj majci - Biserki Petrović.

Prema informacijama američkog portala ESPN, Karijeva želja je da gospođa Petrović dobije taj poklon, u znak zahvalnosti na to što ga je čuvala dok je Del 1992. učestvovao u takmičenju u brzom šutiranju trojki.

Isti izvor otkriva i da će Karijev dres biti odnesen u Draženov muzej, dok majka pokojnog Dražena kaže da dobro pamti kako je čuvala tada četvorogodišnjeg Stefa.

"Sećam se da sam ga čuvala da ne uleti u teren", rekla je ona.

Dakle, dres Golden Stejta sa brojem "30" brzo će krasiti i muzej, otvoren 2006. godine u Zagrebu.

filip13
Postovi: 37914
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Golden State Warriors

Post Postao/la filip13 » 22 jun 2015, 22:55

JHam je napisao/la:Stef Kari dobro pamti detinjstvo i dane koje je uz oca Dela proveo u Nju Džersiju, dok je Kari senior nastupao uz Dražena Petrovića, košarkaškog Mocarta.

Najbolji igrač Golden Stejta, novi NBA šampion, poslaće dres u kojem je osvojio titulu Draženovoj majci - Biserki Petrović.

Prema informacijama američkog portala ESPN, Karijeva želja je da gospođa Petrović dobije taj poklon, u znak zahvalnosti na to što ga je čuvala dok je Del 1992. učestvovao u takmičenju u brzom šutiranju trojki.

Isti izvor otkriva i da će Karijev dres biti odnesen u Draženov muzej, dok majka pokojnog Dražena kaže da dobro pamti kako je čuvala tada četvorogodišnjeg Stefa.

"Sećam se da sam ga čuvala da ne uleti u teren", rekla je ona.

Dakle, dres Golden Stejta sa brojem "30" brzo će krasiti i muzej, otvoren 2006. godine u Zagrebu.


dell cury i petrović igrali zajedno?

Avatar
JHam
Postovi: 9030
Pridružen/a: 18 jan 2013, 10:17
Kontakt:

Re: Golden State Warriors

Post Postao/la JHam » 22 jun 2015, 23:10

Tekst je kopiran, vjerovatno misle samo na ovo oko All-Stara sta li..

Avatar
Kobe Bryant
Postovi: 7295
Pridružen/a: 30 jan 2009, 14:28
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Golden State Warriors

Post Postao/la Kobe Bryant » 25 jun 2015, 18:42

Ali kada nesta skontas ovo je veliki uspijeh GSW , jer 3 naj placenijaigraa su tek 5-6-8 i 8 opcija u ekipi hahahhahaha
A najveca zvijzda Curry je ove god bio iza Lee-a , iggyia i Boguta, a od iduce ide Thomsonov ugovor , kao i max Green-a vjerovatno , tako da mu svi moraju davati majkar po koji mil $ :P

Avatar
BenjooJutub
Postovi: 2176
Pridružen/a: 11 apr 2012, 22:37
Kontakt:

Re: Golden State Warriors

Post Postao/la BenjooJutub » 29 feb 2016, 13:42

Strašna ekipa, bez velikih zvijezda.. Sramota je da niko ne piše u njihovoj temi!

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25200
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: Golden State Warriors

Post Postao/la NEZALAGANJE » 29 feb 2016, 13:52

BenjooJutub je napisao/la:Strašna ekipa, bez velikih zvijezda.. Sramota je da niko ne piše u njihovoj temi!
Zato sto pravih navijaca GS-a na ovom forumu nema...Mnogi pisu na drugoj temi zato sto su Warriorsi sad " u modi",a da ih neko istinski voli,potrudio bi se postaviti neku njihovu izjavu,clanak,desavanja u i oko ekipe itd.

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Golden State Warriors

Post Postao/la Kawhi » 29 feb 2016, 13:57

Kawhi je napisao/la:
LenBias je napisao/la:pa na ovoj temi se ne pise :evil: dosta im fali andre po svemu sudeci, bez njega definitivno nisu ozbiljan kandidat za nesto vise
Istina.Ja sam se malo zajeb'o kad sam pisao ono kad su ga potpisali.Veliko im je pojačanje i s njim su rame uz rame Thunderu kao glavni izazivači Spursa.Čak bih rekao da Warriorsi imaju bolji matchup od Oklahome.
Kawhi je napisao/la:Evo odradiše dobar trade.Legitimni contenderi,ne bih se iznenadio da dođu do finala.Trenutno izgledaju 50 puta ozbiljnije od Clippersa i Rocketsa za koje se mislilo da mogu do kraja.
Kawhi je napisao/la:
LenBias je napisao/la:http://espn.go.com/nba/tradeMachine?tradeId=mpp22lj
http://espn.go.com/nba/tradeMachine?tradeId=mkugqx2" onclick="window.open(this.href);return false;

naletio sam na ovaj trade (fakticki dva su ali skoro pa identicna) koji na neki nacin zagovara dosta fanova golden statea, zanimljivo izgleda moram priznati, sada koliko je pametan i koliko bi stvarno dobili kada bi se isti realizovao pitanje je, kako se vama cini? :D
Užasni tradeovi za Warriorse.Klay je bolji igrač od Martina,a Lee nije lošiji od Lovea koliko ima lošije statistike.
Još u jednom daju Barnesa jedinog koji s klupe može odraditi nešto.
:tokralju:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Torres_9
Postovi: 13426
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:11
Kontakt:

Re: Golden State Warriors

Post Postao/la Torres_9 » 29 feb 2016, 14:42

NEZALAGANJE je napisao/la:
BenjooJutub je napisao/la:Strašna ekipa, bez velikih zvijezda.. Sramota je da niko ne piše u njihovoj temi!
Zato sto pravih navijaca GS-a na ovom forumu nema...Mnogi pisu na drugoj temi zato sto su Warriorsi sad " u modi",a da ih neko istinski voli,potrudio bi se postaviti neku njihovu izjavu,clanak,desavanja u i oko ekipe itd.
Evo ti primjer barselona fudbal.U mom djetinjstvu raja je navijala za juve,milan,inter,manchu,real,bajern.BIlo je njih i par koji su pratili barsu a danas sta se desava ? Na svakom cosku djeca u dresu barse,u osnovoj skoli na igralistu od 10 djecaka 7 ih nosi dres barse(barem sam ja tako jednom vidio)
Svijet voli pobjednike,ko ti garantuje ako gsw izdominira nekoliko iducih godina da ova mladja raja nece biti vjerni navijaci gsw btw ovo sto curry radi je ono sto messi radi u fudbalu ..

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Golden State Warriors

Post Postao/la Kawhi » 29 feb 2016, 14:51

Torres_9 je napisao/la:
NEZALAGANJE je napisao/la:
BenjooJutub je napisao/la:Strašna ekipa, bez velikih zvijezda.. Sramota je da niko ne piše u njihovoj temi!
Zato sto pravih navijaca GS-a na ovom forumu nema...Mnogi pisu na drugoj temi zato sto su Warriorsi sad " u modi",a da ih neko istinski voli,potrudio bi se postaviti neku njihovu izjavu,clanak,desavanja u i oko ekipe itd.
Evo ti primjer barselona fudbal.U mom djetinjstvu raja je navijala za juve,milan,inter,manchu,real,bajern.BIlo je njih i par koji su pratili barsu a danas sta se desava ? Na svakom cosku djeca u dresu barse,u osnovoj skoli na igralistu od 10 djecaka 7 ih nosi dres barse(barem sam ja tako jednom vidio)
Svijet voli pobjednike,ko ti garantuje ako gsw izdominira nekoliko iducih godina da ova mladja raja nece biti vjerni navijaci gsw btw ovo sto curry radi je ono sto messi radi u fudbalu ..
Mislim da @NEZALAGANJU nisu djeca problem. Djeca su uvijek za popularne navijala. Problem je kad već odrasle osobe (a to su valjda forumaši ovdje) koji su kao navijači nekih klubova ovako lako pređu na GSW.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Torres_9
Postovi: 13426
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:11
Kontakt:

Re: Golden State Warriors

Post Postao/la Torres_9 » 29 feb 2016, 15:05

Kawhi je napisao/la:
Torres_9 je napisao/la:
NEZALAGANJE je napisao/la: Zato sto pravih navijaca GS-a na ovom forumu nema...Mnogi pisu na drugoj temi zato sto su Warriorsi sad " u modi",a da ih neko istinski voli,potrudio bi se postaviti neku njihovu izjavu,clanak,desavanja u i oko ekipe itd.
Evo ti primjer barselona fudbal.U mom djetinjstvu raja je navijala za juve,milan,inter,manchu,real,bajern.BIlo je njih i par koji su pratili barsu a danas sta se desava ? Na svakom cosku djeca u dresu barse,u osnovoj skoli na igralistu od 10 djecaka 7 ih nosi dres barse(barem sam ja tako jednom vidio)
Svijet voli pobjednike,ko ti garantuje ako gsw izdominira nekoliko iducih godina da ova mladja raja nece biti vjerni navijaci gsw btw ovo sto curry radi je ono sto messi radi u fudbalu ..
Mislim da @NEZALAGANJU nisu djeca problem. Djeca su uvijek za popularne navijala. Problem je kad već odrasle osobe (a to su valjda forumaši ovdje) koji su kao navijači nekih klubova ovako lako pređu na GSW.
Pa jedino zato sto im gsw nije bio konkurent i nema tog rivaliteta

filip13
Postovi: 37914
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Golden State Warriors

Post Postao/la filip13 » 29 feb 2016, 15:07

BenjooJutub je napisao/la:Strašna ekipa, bez velikih zvijezda.. Sramota je da niko ne piše u njihovoj temi!


curry??

Odgovori

Natrag na “NBA”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.