Milwaukee Bucks

Where amazing happens.

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan,kad_kako,Pasha

Avatar
BernardBarnjak
Postovi: 14898
Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
Kontakt:

Re: Milwaukee Bucks

Post Postao/la BernardBarnjak » 16 dec 2014, 07:45

E jest mi žao Parkera :(
Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37516
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Milwaukee Bucks

Post Postao/la tuzlak1987 » 16 dec 2014, 11:22

BernardBarnjak je napisao/la:E jest mi žao Parkera :(
Bas cemo da vidimo koje je prirode povreda, ne treba jos jedan rookie van terena na duze vrijeme..

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37516
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Milwaukee Bucks

Post Postao/la tuzlak1987 » 30 dec 2014, 10:29

Prosle godine ukupno 15 pobjeda, ove 16 u 32 utakmice :tokralju:

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25200
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: Milwaukee Bucks

Post Postao/la NEZALAGANJE » 30 dec 2014, 10:51

Kakav je osjecaj znajuci da ces opet u PO? :)

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37516
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Milwaukee Bucks

Post Postao/la tuzlak1987 » 30 dec 2014, 10:57

NEZALAGANJE je napisao/la:Kakav je osjecaj znajuci da ces opet u PO? :)
Od kada ih pratim tj nekad tamo od kada sam poceo kontati stvari tj od kada je Redd dosao nisu usli 3-4 puta u PO i lagano su ispadali. Ovaj put ako udju mislim da se moze i koja pobjeda uzeti :thumbup:

Realno upamceni su u novije doba kao luzerska ekipa ali su npr u prvih 25 godina postojanja do devedesetih propustili PO mozda 4-5 puta sto i nije lose..Sve je to bio kriv Kohl koji je zapustio ekipu, sada ide nova arena, Parker je tu, znaci nece biti ocajnih sezona vise :mrgreen:
Nije da se ne moze, nije sve toliko u trzistu. I Packersi su iz Wisconsina pa su historijski gledano najuspjesniji tim NFL-a..

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25200
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: Milwaukee Bucks

Post Postao/la NEZALAGANJE » 30 dec 2014, 11:37

Ja ihpamtim kao izuzetno nezgodnu i jaku ekipu s pocetka 00'.Naravno,poznata mi je i njihova ranija historija.Ekipa se krece u pravom smjeru,mladi su,trener je dobar,novi vlasnik,eto ti kazes i arena....Bice to jako dobro. ;)

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37516
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Milwaukee Bucks

Post Postao/la tuzlak1987 » 30 dec 2014, 12:45

NEZALAGANJE je napisao/la:Ja ihpamtim kao izuzetno nezgodnu i jaku ekipu s pocetka 00'.Naravno,poznata mi je i njihova ranija historija.Ekipa se krece u pravom smjeru,mladi su,trener je dobar,novi vlasnik,eto ti kazes i arena....Bice to jako dobro. ;)
Jedini nacin ali veoma efikasan koji moze funkcionisati u Wisconsinu je draft igraca koji na neki nacin nisu problematicni. Na to se sada i ugledaju, ne treba uopste potpisivati UFA koji su skupi vec one da popune ekipu, glavni igraci trebaju biti draftovani tu.

Tako rade Packersi, uzimaju igrace koji ce se uklopiti u tu sredinu, a ne neke koji zele da idu nakon nekog vremena jer zele vece gradove..Npr 90% njihovog tima iz SB sezone je bilo draftovano od strane Packersa. Milwaukee ima takvih 8 trenutno..

Avatar
Greivis
Postovi: 10722
Pridružen/a: 01 jan 2013, 16:59
Lokacija: Atlanta
Kontakt:

Re: Milwaukee Bucks

Post Postao/la Greivis » 30 dec 2014, 13:03

tuzlak1987 je napisao/la:
NEZALAGANJE je napisao/la:Ja ihpamtim kao izuzetno nezgodnu i jaku ekipu s pocetka 00'.Naravno,poznata mi je i njihova ranija historija.Ekipa se krece u pravom smjeru,mladi su,trener je dobar,novi vlasnik,eto ti kazes i arena....Bice to jako dobro. ;)
Jedini nacin ali veoma efikasan koji moze funkcionisati u Wisconsinu je draft igraca koji na neki nacin nisu problematicni. Na to se sada i ugledaju, ne treba uopste potpisivati UFA koji su skupi vec one da popune ekipu, glavni igraci trebaju biti draftovani tu.

Tako rade Packersi, uzimaju igrace koji ce se uklopiti u tu sredinu, a ne neke koji zele da idu nakon nekog vremena jer zele vece gradove..Npr 90% njihovog tima iz SB sezone je bilo draftovano od strane Packersa. Milwaukee ima takvih 8 trenutno..
Pa Salt je vec isplanirao da ce Jabari u Chicago. :kafa:
ESPN Top 100 Rankings
3. LeBron James
12. Kobe Bryant

Avatar
BernardBarnjak
Postovi: 14898
Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
Kontakt:

Re: Milwaukee Bucks

Post Postao/la BernardBarnjak » 30 dec 2014, 14:36

[youtube][/youtube]
Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37516
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Milwaukee Bucks

Post Postao/la tuzlak1987 » 05 jan 2015, 22:10

REPORT: Milwaukee Bucks center Larry Sanders has reportedly told team officials that he "doesn't want to play basketball anymore."


Ludilo :lol:

Avatar
JoseMourinho
Postovi: 6248
Pridružen/a: 02 apr 2014, 00:36
Kontakt:

Re: Odg: Milwaukee Bucks

Post Postao/la JoseMourinho » 05 jan 2015, 22:31

Sanders is apparently no longer interested in playing basketball, Gery Woelfel of the Racine Journal Times reports. It's important to note that Woelfel's information comes via "****," not Sanders himself, but the center reportedly told team officials that he no longer wants to play basketball. Sanders has been away from the team for the past six games due to personal issues, but the Bucks have not offered any insight into what, exactly, Sanders is dealing with. The enigmatic VCU product has dealt with a number of on and off-court issues since entering the league in 2010, most notably a nightclub brawl last winter followed by a marijuana suspension later in the season. At this point, it's unlikely Sanders returns to the team anytime soon, but it's too early to definitively state that he won't return this season.


Et cijeli tekst, dojadilo mu se više peglat :rol:

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37516
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Odg: Milwaukee Bucks

Post Postao/la tuzlak1987 » 05 jan 2015, 22:39

JoseMourinho je napisao/la:Sanders is apparently no longer interested in playing basketball, Gery Woelfel of the Racine Journal Times reports. It's important to note that Woelfel's information comes via "****," not Sanders himself, but the center reportedly told team officials that he no longer wants to play basketball. Sanders has been away from the team for the past six games due to personal issues, but the Bucks have not offered any insight into what, exactly, Sanders is dealing with. The enigmatic VCU product has dealt with a number of on and off-court issues since entering the league in 2010, most notably a nightclub brawl last winter followed by a marijuana suspension later in the season. At this point, it's unlikely Sanders returns to the team anytime soon, but it's too early to definitively state that he won't return this season.


Et cijeli tekst, dojadilo mu se više peglat :rol:

[youtube][/youtube]

Situacija je trenutno ovakva nekako kod Sandersa :mrgreen:

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22768
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: Milwaukee Bucks

Post Postao/la SaltCityAttack » 05 jan 2015, 23:10

tuzlak1987 je napisao/la:REPORT: Milwaukee Bucks center Larry Sanders has reportedly told team officials that he "doesn't want to play basketball anymore."


Ludilo :lol:

Samo kod vas ovo ima I nigdje vise ..meni je zao Bucksa ali igraci gore ne zele da igraju izgleda ..ebiga gote ti je 80% navijaca Bullsa..sta ces sat vremena udaljeno gradovi...Kontam da ih ne presele gdje ako se tako nastavi ali sumnjam rece mi drug da su poceli.neku I dvoranu novu gradit..ona dvorana mi ne izgleda nesto posebno bio sam jednom na utakmici tu ..zao mi je Bucksa jer imaju finu ekipicu sa Parkerom kad ozdravi ako bog da ...meni su uvjek bili dragi josniz Vremena Glenn Robinsona, Allena, Casella, Reeda, I Tim Tomasa kad su igrali zajedno ...znam u Chicago sam dosao u posjetu na 3 mjeseca kod starog 12 decembar 2001i prva utakmica Bullsa koju sam gledao bola mi je 31 Decembra za novu godinu u 3pm..reko hajde protiv Bucksa znam R Allen, I Glenn su tu da vidim I njih jer sam u to vrijeme u Tuzli vazda picio na Ps1 NBAni igrao sa Bucksima jer Allenni co ubijali trice :)...Bullsi tad losi nisu imali dugo pobjede I ja se pojavim I dobiju tekmu 10tak razlike tad ..Za Buckse nije igrao allen nisam imao srecu tad da ga vidim..zagrijavao see ali nije igrao mucila ga povreda...Sva sreca Bullsi tad dobili nakon duugo vremena..za Bullse igrali Artest, Frizer.Bred Miller, Mercer,Oakley na klupi bio Curry, Chandler mlad dok je bio, pa Bagaric :)..znam da su mjesec prije te tekme trade Eltona Brenda tad je bio zvjer od igraca ali ebiga ..zato.nekaoo bi zelio da Bucksi naprave tajnplayoff probude gore zelju intim igracima a I navijacima ..cuj ovaj nece vise da igra kosarku hahaha..ali ebiga povrede ljudi se boje..hoce skolu da zavrsi jer zna da bez toga mu ovdje zivota nema ...jedna povreda evo Parker nije dobio veliki kontrakt ima taj rookie ..sad je pitanje hoce li ikad dobit maksimu ..daj boze da bude super star stp su mu predvidjali...ipak je ovo teska povreda
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37516
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Milwaukee Bucks

Post Postao/la tuzlak1987 » 10 jan 2015, 13:54

Martin i Kidd igrali zajedno, danas mu ovaj trener :mrgreen:

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37516
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Milwaukee Bucks

Post Postao/la tuzlak1987 » 16 jan 2015, 23:57

Sanders se zadnjih mjeseci toliko drogirao da ga je liga suspendovala zbog toga zamislite :D

Sada imamo priliku da ga otpistimo. Kao osoba je pokazao da je piece of shit jer je pola para od ugovora iskoristio na provod a nadam se da drugoh pola nece vidjeti i da ce mu Salt za par godina iz limuzine davati dolar za sendvic

Avatar
Carlo
Postovi: 13019
Pridružen/a: 16 okt 2009, 16:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Milwaukee Bucks

Post Postao/la Carlo » 17 jan 2015, 00:29

tuzlak1987 je napisao/la:Sanders se zadnjih mjeseci toliko drogirao da ga je liga suspendovala zbog toga zamislite :D

Sada imamo priliku da ga otpistimo. Kao osoba je pokazao da je piece of shit jer je pola para od ugovora iskoristio na provod a nadam se da drugoh pola nece vidjeti i da ce mu Salt za par godina iz limuzine davati dolar za sendvic
Da, mogu ga otpustiti i uporedo mu uredno isplacivati placu.
Liverpool's number 9! LONG LIVE THE KING KENNY!

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37516
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Milwaukee Bucks

Post Postao/la tuzlak1987 » 17 jan 2015, 00:34

Sad zavisi ako je prekrsio pravila ugovora, a to redovno radi. Mislim da bi liga mogla izaci u susret..

Npr nije u London isao, a kao razlog je naveo da ima personalne probleme. Vjerovatno nije mogao usmrkati deset grama, vec pet pa se zabrinuo :D

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37516
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Milwaukee Bucks

Post Postao/la tuzlak1987 » 09 feb 2015, 22:03

slika

Player of the Week :angel:

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22768
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: Milwaukee Bucks

Post Postao/la SaltCityAttack » 09 feb 2015, 22:47

tuzlak1987 je napisao/la:Sanders se zadnjih mjeseci toliko drogirao da ga je liga suspendovala zbog toga zamislite :D

Sada imamo priliku da ga otpistimo. Kao osoba je pokazao da je piece of shit jer je pola para od ugovora iskoristio na provod a nadam se da drugoh pola nece vidjeti i da ce mu Salt za par godina iz limuzine davati dolar za sendvic
Kako mi je drago sto Bucksi ovako dobro igraju..ali ovaj kreten nadam se da nece dobiti nista novca i jos da mora vratiti nazad sve idiot..tipicni idiotski zivot..zivi i radi za drugove sa ulice
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37516
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Milwaukee Bucks

Post Postao/la tuzlak1987 » 09 feb 2015, 22:59

SaltCityAttack je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la:Sanders se zadnjih mjeseci toliko drogirao da ga je liga suspendovala zbog toga zamislite :D

Sada imamo priliku da ga otpistimo. Kao osoba je pokazao da je piece of shit jer je pola para od ugovora iskoristio na provod a nadam se da drugoh pola nece vidjeti i da ce mu Salt za par godina iz limuzine davati dolar za sendvic
Kako mi je drago sto Bucksi ovako dobro igraju..ali ovaj kreten nadam se da nece dobiti nista novca i jos da mora vratiti nazad sve idiot..tipicni idiotski zivot..zivi i radi za drugove sa ulice
Nakon ovog je bio jednu utakmicu u rosteru i nije igrao, a onda opet ga evo nema 15 utakmica. Budala uglavnom, imao je tijelo da bude dominantan i uzme novac, a ovako sada kada ga nema i bolje jer bezveze bi kvario igru i timski duh. Bolje da Henson igra, pozitiva lik :mrgreen:

Odgovori

Natrag na “NBA”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.