Košarkaška Reprezentacija Srbije

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan

Avatar
djoleprijedor
Postovi: 2583
Pridružen/a: 20 jul 2012, 15:23
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la djoleprijedor » 19 jun 2017, 12:32

lumani je napisao/la:
djoleprijedor je napisao/la:
dscile je napisao/la:@djoleprijedor

Ma Zagorac je u Memfisu zadnja dva mjeseca. Vjerovatno ce provesti cijelo ljeto tamo da se sprema za NBA, pa ga Sale uopste nije ni stavio na spisak. Milutinov i Danga isto idu San Antonio trenirati, sto vjerovatno znaci da ni oni nece biti na onom skracenom spisku.
Znam, i ja mislim da je dogovor u pitanju.Na sve trojicu se racuna u buducnosti.Zagorac ce u NBA iduce sezone,a ne bi bilo iznenadjenje da ode i Milutinov.

pa Milutinov idu u Spurse :mrgreen:
Znam da je njihov pik,ali nisam siguran ide li ove godine kod njih,ili ce jos sezonu u Evropi da odigra.
Mens sana in corpore sano.

NeshaFCB
Postovi: 1578
Pridružen/a: 18 avg 2013, 13:31
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la NeshaFCB » 19 jun 2017, 13:54

Nema Muslija, to se možda ime moglo naći na spisku, ali velika je konkurencija na toj poziciji, tako da i nije neko čudo da ga nema.

filip13
Postovi: 37911
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la filip13 » 19 jun 2017, 17:54


NeshaFCB
Postovi: 1578
Pridružen/a: 18 avg 2013, 13:31
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la NeshaFCB » 20 jun 2017, 14:51

Koliko sam razumio Sašu na press konferenciji, situacija jasna, svi su zdravi (sem Bjelice) sa spiska i on očekuje da se odazovu svi do jednog. I lično mi se svidja njegov takav pristup, dakle gospodo vrata su vam otvorena, nemate razlog da kažete ne mogu.

Avatar
marconato
Postovi: 12158
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 21 jun 2017, 17:28

Basketasi ponovo dobili Amere i plasirali se u polufinale SP!

Nasi inace brane zlato sa proslog prvenstva.. :thumbup:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...


Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la kobe24 » 21 jun 2017, 20:09

marconato je napisao/la:Basketasi ponovo dobili Amere i plasirali se u polufinale SP!

Nasi inace brane zlato sa proslog prvenstva.. :thumbup:
Nevjerovatno je kakvu odbranu igraju i mislim da se upravo na toj odbrani temelje sve njihove pobjede. Odlicno preuzimaju, konstantno igraju na rubu faula, a opet ih prave samo kad je to najpametnije rjesenje. Onaj Savic me iznenadio, zabio je dosta poena i sa distance, a i bio je jedan lijep ukrsteni. Bradina odlicna odbrana i ona trica na kraju je prelomila mec.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
marconato
Postovi: 12158
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 21 jun 2017, 20:21

kobe24 je napisao/la:
Nevjerovatno je kakvu odbranu igraju i mislim da se upravo na toj odbrani temelje sve njihove pobjede. Odlicno preuzimaju, konstantno igraju na rubu faula, a opet ih prave samo kad je to najpametnije rjesenje. Onaj Savic me iznenadio, zabio je dosta poena i sa distance, a i bio je jedan lijep ukrsteni. Bradina odlicna odbrana i ona trica na kraju je prelomila mec.
Nisam gledao, ima li uopste gdje prenos?
Evo sada procita da su poderali i Francuze i plasirali se u finale!
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Shadows
Postovi: 2438
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la Shadows » 21 jun 2017, 20:31

Ja se nadam da ce i na OI biti pravi.

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la kobe24 » 21 jun 2017, 20:43

marconato je napisao/la:
kobe24 je napisao/la:
Nevjerovatno je kakvu odbranu igraju i mislim da se upravo na toj odbrani temelje sve njihove pobjede. Odlicno preuzimaju, konstantno igraju na rubu faula, a opet ih prave samo kad je to najpametnije rjesenje. Onaj Savic me iznenadio, zabio je dosta poena i sa distance, a i bio je jedan lijep ukrsteni. Bradina odlicna odbrana i ona trica na kraju je prelomila mec.
Nisam gledao, ima li uopste gdje prenos?
Evo sada procita da su poderali i Francuze i plasirali se u finale!

Francuze su razbili, 22-11 cini mi se na kraju bilo. Ja sam pratio na fibinoj yt stranici, bio live stream. Imas na njihovoj stranici sigurno i snimke meceva, kucaj samo FIBA3X3.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
marconato
Postovi: 12158
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 21 jun 2017, 21:00

@Kobe

Ok, hvala.
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Nemanja86
Postovi: 790
Pridružen/a: 14 jul 2014, 13:38
Lokacija: Titov Drvar
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la Nemanja86 » 21 jun 2017, 21:41

ja sam u mom društvu poznat kao ljubitelj grublje igre i volim malo više kontakta na basketu, ali ovo je stvarno... :lol:

momci odvajaju meso od kostiju

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la DANTES » 22 jun 2017, 14:45

Slabo komentarišete debakl ženske reprezentacije. Nije da ovo nismo očekivali, ali eto. Još jedna posljedica nerada i ne razumijevanja košarke. Onaj ko je birao Karadžića očito se nije vodio stručnošću. Čovjek je klasični primjer nemača pojma, bez ikakvih vladinih rezultata u karijeri. Imam osjećaj da su ga birali po onome, dobar je čovjek, naš jaran, a ne radi, šteta . Aj da mu damo Evropskog prvaka.
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI


Bassha
Postovi: 8745
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la Bassha » 23 jun 2017, 17:03

Koliko gotivim ovog momka :beba: :beba:

#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13135
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la Admir_Sa » 23 jun 2017, 23:18

DANTES je napisao/la:Slabo komentarišete debakl ženske reprezentacije. Nije da ovo nismo očekivali, ali eto. Još jedna posljedica nerada i ne razumijevanja košarke. Onaj ko je birao Karadžića očito se nije vodio stručnošću. Čovjek je klasični primjer nemača pojma, bez ikakvih vladinih rezultata u karijeri. Imam osjećaj da su ga birali po onome, dobar je čovjek, naš jaran, a ne radi, šteta . Aj da mu damo Evropskog prvaka.
Sonja petrovic igracina i ljudska gromada
nema potpisa

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la DANTES » 23 jun 2017, 23:52

Admir_Sa je napisao/la:
DANTES je napisao/la:Slabo komentarišete debakl ženske reprezentacije. Nije da ovo nismo očekivali, ali eto. Još jedna posljedica nerada i ne razumijevanja košarke. Onaj ko je birao Karadžića očito se nije vodio stručnošću. Čovjek je klasični primjer nemača pojma, bez ikakvih vladinih rezultata u karijeri. Imam osjećaj da su ga birali po onome, dobar je čovjek, naš jaran, a ne radi, šteta . Aj da mu damo Evropskog prvaka.
Sonja petrovic igracina i ljudska gromada
to znamo...
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Bassha
Postovi: 8745
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la Bassha » 24 jun 2017, 10:22

#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

NeshaFCB
Postovi: 1578
Pridružen/a: 18 avg 2013, 13:31
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la NeshaFCB » 25 jun 2017, 20:15

Oženi se i Teo. :)

Srbija domaćin EP za košarkašice 2019. godine.


Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.