Košarkaška Reprezentacija Srbije

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan

Avatar
djoleprijedor
Postovi: 2583
Pridružen/a: 20 jul 2012, 15:23
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la djoleprijedor » 12 avg 2017, 23:18

Nisam gledao meč,ali po rezultatu vidim da je bilo demoliranje-bez Tea i Radulje,kao i bez povređenih Simonovića i Nedovića.
Uvijek je teško pobjediti Grke,još teže ih razbiti,no ipak ovo je samo pripremni meč i ne treba stvarati euforiju-to Sale najbolje zna.Ipak,sigurno će ovo stručni štab da kanališe kroz veće samopouzdanje i elan igračkog kadra ;)
Mens sana in corpore sano.

Avatar
Nemanja86
Postovi: 790
Pridružen/a: 14 jul 2014, 13:38
Lokacija: Titov Drvar
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la Nemanja86 » 12 avg 2017, 23:29

iz Drvara sam, ali je selo pod Šator planinom... pripada opštini Drvar, ali je podjednako udaljeno i od Grahova :)

Avatar
Shadows
Postovi: 2438
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la Shadows » 12 avg 2017, 23:34

Cini mi se da smo imali sut iz igre 70%...

Avatar
marconato
Postovi: 12158
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 13 avg 2017, 02:28

Jednostavno imamo razradjen sistem i tu smo mozda i No1 ekipa u Evropi. Momci kad pocnu da melju, spasavaj se ko moze..
Daleko od toga da je ovo najmjerodavnija utakmica, ali mislim da smo generalno na dobrom kolosijeku, samo Boze zdravlja!
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

sejo90
Postovi: 340
Pridružen/a: 23 mar 2012, 20:56
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la sejo90 » 13 avg 2017, 19:09

marconato je napisao/la:Jednostavno imamo razradjen sistem i tu smo mozda i No1 ekipa u Evropi. Momci kad pocnu da melju, spasavaj se ko moze..
Daleko od toga da je ovo najmjerodavnija utakmica, ali mislim da smo generalno na dobrom kolosijeku, samo Boze zdravlja!
Zar nije pravde'?? :crazy: :crazy:

Avatar
marconato
Postovi: 12158
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 13 avg 2017, 22:56

sejo90 je napisao/la: Zar nije pravde'?? :crazy: :crazy:
Obzirom da se igra u Turskoj i toga ce nam itekako trebati! ;)
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

NeshaFCB
Postovi: 1578
Pridružen/a: 18 avg 2013, 13:31
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la NeshaFCB » 13 avg 2017, 22:56

Ne stigoh sinoć da odgledam meč sa Grcima, večeras nije bilo loše sa Crnogorcima, osvojen trofej Beograda. Vidim neki nisu igrali, pretpostavljam razloge.
Nek povrede zaobiđu, biće to sve kako treba.
Sa Bjelicom u timu ova ekipa bi se ladno prošetala do zlata.

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la DANTES » 13 avg 2017, 23:32

Lučić mora biti u 12.. Jer daje novi nivo našoj fizici. On i Kalina, to bi bilo monstrouzno
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
djoleprijedor
Postovi: 2583
Pridružen/a: 20 jul 2012, 15:23
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la djoleprijedor » 13 avg 2017, 23:52

Lucic ce biti u 12 ;)
Ako se po jutru dan poznaje,Bogdan ce da izdominira Euro...
Mens sana in corpore sano.

Avatar
djoleprijedor
Postovi: 2583
Pridružen/a: 20 jul 2012, 15:23
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la djoleprijedor » 14 avg 2017, 13:09

Izgleda i zvanicno bez Nedovica.Steta,imao je super sezonu u Unikahi.Prilika je to za Gudurica,Lazica ili Micica da se nametnu.Vjerovatno 2 od 3 nabrojanih ce na EP.
Kakvo je stanje sa Simonovicem?
Mens sana in corpore sano.

Avatar
Willy
Postovi: 8501
Pridružen/a: 10 feb 2010, 10:53
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la Willy » 14 avg 2017, 14:10

Mnogo bolja partija protiv Grka nego protiv Crnogoraca. Protiv Grka trojke 10 od 13. Ne znam tačno sinoć, ali mnogo slabije.Bogdan se na početku ispromašivao. Micić sinoć katastrofa. Protiv Grka je bila perfekcija, a sinoć prosječno.

Nisam načisto hoće li Teo i Raduljica igrati na EP, koliko su im ozbiljne povrede?

NeshaFCB
Postovi: 1578
Pridružen/a: 18 avg 2013, 13:31
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la NeshaFCB » 14 avg 2017, 15:45

Neće Marko moći u to sam siguran. Šteta za Nemanju, odličnu sezonu je imao (a koji to nije)...

Što se Tea tiče abd biće on spreman. Miroslav veliki znak pitanja...

Dakle, bez Markovića, Nedovića, Simonovića, Bjelice, Jokića... možda i Raduljice... Nevjerovatni pehovi ovog ljeta.

Avatar
Shadows
Postovi: 2438
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la Shadows » 14 avg 2017, 18:54

Nakon sinocnje partije tesko da ce Micic u 12.

Avatar
Willy
Postovi: 8501
Pridružen/a: 10 feb 2010, 10:53
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la Willy » 15 avg 2017, 09:05

Shadows je napisao/la:Nakon sinocnje partije tesko da ce Micic u 12.
Ne bi ni Pot iz Partizana onako odigrao.

NeshaFCB
Postovi: 1578
Pridružen/a: 18 avg 2013, 13:31
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la NeshaFCB » 16 avg 2017, 22:49

Kadeti savladali Špance i plasirali se u polufinale EP.

Avatar
Nemanja86
Postovi: 790
Pridružen/a: 14 jul 2014, 13:38
Lokacija: Titov Drvar
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la Nemanja86 » 17 avg 2017, 07:18

pristojna generacija... četvrtfinale je odlučio Stevan Karapandžić iz Partizana, ali ipak prvo ime ovog tima je Đorđe Pažin iz Stella Azzure. Opasan momak, već ima seniorski staž, 2m, igra sve, 1-2-3, puno samopouzdanja u šutu.

Dole pod košem najbolji je Aleksandar Langović, ako se ne varam trenutno najmlađi pitomac Beobasketa.

Inače, najbolji igrač generacije je Mario Nakić iz Real Madrida, nisam čuo zbog čega propušta ovu akciju, ali vrlo je moguće da Španci rovare i da ga pokušavaju dobiti za sebe. Mario je sin Ive Nakića, bio je na svim početnim okupljanjima rep. Srbije, ja sam čak mislio da postoji opcija igranja za Hrvatsku, ali čini se da je Španija ozbiljnija.

Naredno ljeto i to SP u Argentini je prilika da razriješimo sve dileme oko njega.

Član ove generacije je i Aleksej Pokuševski, Novosađanin koji je prošle godine otišao u Olimpijakos. Ovde je na svim turnirima bio među najboljim, e sad, nema baš puno informacija iz Grčke, oni nisu toliko ažurni sa snimcima i informacijama iz svojih under takmičenja, pa nemamo baš najbolji uvid kako se dalje razvija, ali vjerujem da može biti opak igrač.


EDIT

da, postoji slučaj i Denija Avdije, koji je odigrao maestralan turnir za Izrael. Ja iskreno nisam znao da je ovako dobar. Protekle dvije godine njegov otac ga je čak i javno nudio za Srbiju, e sad nisam siguran jel bilo nekih zvaničnih kontakata. Možda su ga Rakočević i Kuzmanović "ispustili", a možda je jednostavno poput Dončića odlučio da ostane tu gdje je rođen i sa drugovima s kojim je trenirao od početka, što je nekako i logično.

Zufer Avdija i Saša Dončić su imali svoje želje, ali realnost je ipak drugačija :D . Pitaju se i majke nešto

Avatar
djoleprijedor
Postovi: 2583
Pridružen/a: 20 jul 2012, 15:23
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la djoleprijedor » 17 avg 2017, 12:15

I bez Raduljice :!: :x :o :roll:
Znači,vrlo vjerovatno zbog povreda bi mogli da otpadnu Nedović i Simonović.Povrede su nas devastirale :crazy:
Tu su trenutno(ZDRAVI):Teodosić,Jović,Micić,Bogdanović,Milosavljević,Lazić,Gudurić,Kalinić,Lučić,Mačvan,Birčević,Kuzmić,Štimac i Marjanović što je ukupno 14 igrača u pogonu. :hmmmmm:
Ne bi isključio mogućnost da Sale naknadno pozove nekoga na pripreme,ovoj grupi igrača.A kako sad stvari stoje,centarski trio Bobi-Kuzmić-Štimac je siguran za EP,s obzirom da Radulja ide na operaciju koljena.

Mogu neki da pričaju šta hoće za Raduljicu i njegovu sezonsku-klupsku košarku i igre,ali za reprezentaciju je uvijek igrao fantastično i uz Tea bio kičma ekipe(uz Tea najbolji naš strijelac na poslednja 3 takmičenja).Mnogo će faliti i igrački i kao lik koji je davao posebnu hemiju ovoj generaciji.Nadam se da će se ova loša sreća što se tiče povreda i otkaza(Bjelica,Jokić,Marković,Raduljica,Simonović,Nedović),okrenuti na samom turniru u našu korist-onda kada to bude najpotrebnije.
Mens sana in corpore sano.

NeshaFCB
Postovi: 1578
Pridružen/a: 18 avg 2013, 13:31
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la NeshaFCB » 18 avg 2017, 12:14

Baš se ne da.
Pročitah da je Nedović skinuo gips, da je počeo sa treninzima, ali da neće putovati u Njemačku, već u Španiju na nove preglede.

Avatar
marconato
Postovi: 12158
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 19 avg 2017, 22:10

85-75 a Rusima. Gledao sam drugo poluvrijeme. Vecinu vremena igrali Jović/Micić-Bogdan-Lučić-Mačvan-Bobi, minute dobili jos i Milosavljević, Kalina i Štimara.

Ne znam za Ruse, ali mi smo igrali onoliko koliko je bilo potrebno za ovu razliku. Rusi su drzali prikljucak sve do pocetka poslednje dionice, onda smo ubacili u brzinu vise..
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Divos
Postovi: 617
Pridružen/a: 27 jan 2016, 20:31
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la Divos » 19 avg 2017, 22:30

? ? " У-16 - се са & " $. & ? успех, " ? ? " ".

" $ су & ? $ ово ЕП. У 1/2ф су ? $ $, " су $ ? ? $ &, $ са " % у ' узрасту зна & пуно " на ?. У ? пуне $ $ се $ ", $ ? за $.

Оно % је ", ово је " % " " ". На " " су $ 2 $ " ? $ $ 2000., него ? $ овог, но на " " су " ¥ ", " " ? & ? / познају, ? " " $ " " ?, а " $ " ? '.
Ово ЕП је ? $ ' ? за ", " $ " у ' $ " & $ " " & " $.
" зна & ", $ то " ? " $ са " стат." (http://www.fiba.basketball/europe/u16/2017/Serbia) су ? " " ", ? ", & ", те ? центар ?.
Овај " је & " ?, $ ? ?, зна ", " $ %, $ $ ", " %, те овај & " % " &, % $ на ? " у " $. & $ " & ?, ја $. ? се, овог & ' ' $ $ " ? " " - га ? " " у % ', $ ? за А ? ? у $. Наравно $ њега је " " " - $ " о '.
Ту је " ", " $ у ", " ", " %, зна " у ", & & &, зато је " ' " "$" (15 на 7 ') на ЕП, ? ?.
? је ? центар & &, &, $ се " у & % " $ $ " " IQ, " & $ %, & " у & правца, &, заправо $ & &, зато са ? & " не % ? ", $ њега је важно & - " "$", & " % $ 3-4 ', то је то % &.
$ ове " & " је " ' ", $ " " са ?, ту се ? $ " ", " &, ", $ са " $ & & у $ $ "¥" на ", ?. $ " " $ " су ? поз.4-5 на ' ЕП & је важно $ ? - $ % ? ', но $ " то - % $ $ & - се ", ? у ", ? & " стао са ', ' " се " " на поз.3, " ту је - " & ' је $.
" ? $, ? је - " ", су $ $ ЕП, " ? $ ту " ?, " " ' " у врсне ", " - " " " $ ", ? " ту ?.

$, прва провера је % &. ? успех & " $ $ " " $ $. $ провера је $ $ СП У-17 у ". Ту - ' " " " " ", $ & " " " " & је ' ', овај " " " ? $ 2 ', " је " пре $ за " ? у ' $. " % $ % се " у ? " у ?, & & ту ' $ су " " " ?, ? " & је ? овог & & %, ? на " " $ у " / " ?.

? су ? ?, са " - " " $ $ & - се ".

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.