Košarkaška Reprezentacija Srbije

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 28 feb 2017, 07:42

Sinoc dd Bjelice, 10 p, 12 sk, 2 as, 2 ukr. ;)
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...


Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 28 feb 2017, 18:23

Ja kontam da Teo nece u nba.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Divos
Postovi: 617
Pridružen/a: 27 jan 2016, 20:31
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la Divos » 28 feb 2017, 19:03

% " на овај " (? " је " ?), Тео у &. У ". $ ? " $ ?, ? ".
Не '. & је &, ? ? ? % " " '.

Не & " $ се $ & ? " за Теа, " Тео у & & " ' $ ? $ $ ' " ? ?.
& - ' " " " & $ ? у $ ? ? са ' $, " - " & ' $ ", & $ " се " не $.
А " " - " $ сезоне " ту $ су, не $ & " ? ' горе. $ су " & ' " $ " са " $ 150 " у ", & 58 ' за & $ то је ¥, " то " о " ". $, у " 2017/18 " простора у ?-&, ? % - " ? % " ".

У & Тео " " " статус. $ за & $ не ' " /, ? ' " " ' & " & ", " $ $ ", & & врста &. - га у " & ? ". & " & " успех $ ? сезоне, ? $ ' % $ Тео " & $ & ".

Па $ $ & & +/-. У & " & $, у 2-3 сезоне " & траг - " (а % & $ & тренеру " " $ ' " "), а у " " ' $ " ", оно % се &, " ".

Но $, Тео - - / $ % ' је ". & $ $, његова & " - " &.

lumani
Postovi: 14879
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la lumani » 28 feb 2017, 19:09

Divos je napisao/la:% " на овај " (? " је " ?), Тео у &. У ". $ ? " $ ?, ? ".
Не '. & је &, ? ? ? % " " '.

Не & " $ се $ & ? " за Теа, " Тео у & & " ' $ ? $ $ ' " ? ?.
& - ' " " " & $ ? у $ ? ? са ' $, " - " & ' $ ", & $ " се " не $.
А " " - " $ сезоне " ту $ су, не $ & " ? ' горе. $ су " & ' " $ " са " $ 150 " у ", & 58 ' за & $ то је ¥, " то " о " ". $, у " 2017/18 " простора у ?-&, ? % - " ? % " ".

У & Тео " " " статус. $ за & $ не ' " /, ? ' " " ' & " & ", " $ $ ", & & врста &. - га у " & ? ". & " & " успех $ ? сезоне, ? $ ' % $ Тео " & $ & ".

Па $ $ & & +/-. У & " & $, у 2-3 сезоне " & траг - " (а % & $ & тренеру " " $ ' " "), а у " " ' $ " ", оно % се &, " ".

Но $, Тео - - / $ % ' је ". & $ $, његова & " - " &.

Teo je sve moguce osvojio u Evropi :salut: vrijeme je da ode preko bare :!:On polako i gubi volju da igra u Evropi prekucao je on davno,vrijeme je za malo veci rang(valjda nije picka kao mnogi prije njega)

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21314
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la Epidaurus » 28 feb 2017, 19:42

Sta li su Diamantidis il Bodiroga uradili u Euroligi ako ju je Milos prekuco ... :roll:

lumani
Postovi: 14879
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la lumani » 28 feb 2017, 19:44

Epidaurus je napisao/la:Sta li su Diamantidis il Bodiroga uradili u Euroligi ako ju je Milos prekuco ... :roll:

iste stvari kao i Teo,ali nisu otisli preko bare ;) razlog :!: :?:

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21314
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la Epidaurus » 28 feb 2017, 19:48

Teo njima po kvalitetu nije ni blizu, tacnije niko od ovih danasnjih zvijezda nije ni blizu Dijamantu i Bodirogi. Nek on prvo dodje u rang Navarra il Spanoulisa pa cemo onda pricat o nekom prekucavanju Eurolige.

lumani
Postovi: 14879
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la lumani » 28 feb 2017, 19:52

Epidaurus je napisao/la:Teo njima po kvalitetu nije ni blizu, tacnije niko od ovih danasnjih zvijezda nije ni blizu Dijamantu i Bodirogi. Nek on prvo dodje u rang Navarra il Spanoulisa pa cemo onda pricat o nekom prekucavanju Eurolige.

kakav crni Navarro :oops:

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21314
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la Epidaurus » 28 feb 2017, 19:55

Da to nije Milos veci igrac od Navarra vec sad ?

lumani
Postovi: 14879
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la lumani » 28 feb 2017, 19:57

slusaj Navarro je bio odlican igrac Isao preko bare bio solidan..Milos je odlican igrac,ako ode preko bare i dokaze tamo znanje ide u sami vrh..

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21314
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la Epidaurus » 28 feb 2017, 20:01

Milos je nakon silnih chokeova (od kojih su 2 bila prilicno epska 2012. i 2013.) osvojio Euroligu i odjednom je sami vrh. Daj majke ti. Veliki igrac jeste i vjerovatno ce do kraja karijere biti u rangu Billyja, Navarra, Papaloukasa i slicnih al trenutno to nije. Sto se Dijamantovog ranga tice, tome sumnjam da ce ikad prismrdit uopce (i on i Llull i Nando) osim ako nekim cudom u NBAu postane novi Steve Nash.

Avatar
dscile
Postovi: 6170
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la dscile » 28 feb 2017, 20:03

Na kraju ce ispasti da je Teo u rangu Ukica.. a covjek prakticno osvojio sve sto se moze osvojiti, kako na timskom, tako i na reprezentativnom i individualnom nivou. Ako ne ode u NBA, vrlo vjerovatno ce biti najbolji u istoriji EL po broju i poena i asistencija. Ali dobro, uvijek ce biti onih koji ce ga osporavati.

Iako bih volio da Tea vidim u dresu Zvezde.. isto tako bih volio i da se oproba u NBA. Nemam dilemu da bi mogao tamo igrati.

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21314
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la Epidaurus » 28 feb 2017, 20:06

Ja se ne sjecam da je Teo osvojio Eurobasket il Mundobasket, a Navarro npr oboje osvojio. Nemam ja nista protiv njega al mi je ovo guranje njega u sami vrh sa Navarrom, Spanoulisom i Papaloukasom smijesno. O Diamantidisu da ne pricam.

Avatar
dscile
Postovi: 6170
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la dscile » 28 feb 2017, 20:09

Pod reprezentacijom, mislio sam na medalje i to da je bio izabran u najbolji tim EP i SP. Ovo drugo nece osvojiti dok je Amera, a tek cemo vidjeti sta ce biti sa EP.

I meni je presmijesno to sto ti pises, ali kao sto rekoh, osporavanja ce uvijek biti.. narocito kod najboljih.

lumani
Postovi: 14879
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la lumani » 28 feb 2017, 20:12

Epidaurus je napisao/la:Milos je nakon silnih chokeova (od kojih su 2 bila prilicno epska 2012. i 2013.) osvojio Euroligu i odjednom je sami vrh. Daj majke ti. Veliki igrac jeste i vjerovatno ce do kraja karijere biti u rangu Billyja, Navarra, Papaloukasa i slicnih al trenutno to nije. Sto se Dijamantovog ranga tice, tome sumnjam da ce ikad prismrdit uopce (i on i Llull i Nando) osim ako nekim cudom u NBAu postane novi Steve Nash.

Choker je bio i James ,sada vise nije :!:

Avatar
Shadows
Postovi: 2439
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la Shadows » 28 feb 2017, 20:53

alan_kardec je napisao/la:Ja kontam da Teo nece u nba.
I meni se tako cini.

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21314
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la Epidaurus » 28 feb 2017, 21:53

lumani je napisao/la:
Epidaurus je napisao/la:Milos je nakon silnih chokeova (od kojih su 2 bila prilicno epska 2012. i 2013.) osvojio Euroligu i odjednom je sami vrh. Daj majke ti. Veliki igrac jeste i vjerovatno ce do kraja karijere biti u rangu Billyja, Navarra, Papaloukasa i slicnih al trenutno to nije. Sto se Dijamantovog ranga tice, tome sumnjam da ce ikad prismrdit uopce (i on i Llull i Nando) osim ako nekim cudom u NBAu postane novi Steve Nash.

Choker je bio i James ,sada vise nije :!:
James je prvih 7 godina karijere proveo s oj.ebinama i opet je uspio uc u finale s takvim igracima dok je Milos gubio finala i polufinala sa dream timovima fakticki (onaj CSKA iz 2012. i 2013. je jedna od najjacih ekipa koja se pojavila u Euroligi u zadnjih 15 godina). Prilicno promaseno poredjenje.

@dscile

Navarro je vidis uspio uzeti Mundobasket pored tih Amerikanaca (i to sa prilicno mocnim timom, ne s ekipom lijevih igraca ko Indianapolisu), a Vasillis. Diamantidis i Papaloukas su u polufinalu tim Amerikancima drzali skolu pick n rolla i strpali im 100 poena. On je svakako jedan od najvecih euroligaskih igraca al u ovom trenutku on je iza Navarra, Papaloukasa i Spanoulisa. Vjerovatno ce biti jednak njima do kraja karijere dok ce Diamantidisu tesko biti ravan ikad.

Avatar
dscile
Postovi: 6170
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la dscile » 28 feb 2017, 22:50

Pa i Teodosic je uspio reprezentaciju sa trojicom igraca Radnickog (Bircevic, Jovic, Kalinic), Simonovicem, Stimcem i Raskom Katicem dovesti do srebra na SP. Ne treba ni pricati koliko je reprezentacija jacih po imenima bilo na OI, pa i u Poljskoj kada je prekinuta serija losih rezultata reprezentacije.. a na svim tim takmicenjima je Teo bio glavni igrac.

Ja taj CSKA nikada nisam vidio kao neki Evro dream team.. cak stavise, nisam ga vidio kao jacu ekipu od Olympiakosa koji je tada imao Hinesa, Spanulisa, Printezisa, Papanikolaua, Slukasa, Antica, Mantzarisa.. Jaci mi je CSKA koji je uzeo EL prosle godine, kao i ovaj ovogodisnji, nego onaj koji je igrao tada, iako su imali Krleta i Kirilenka.

Ja sam se samo osvrtao na ta potcjenjivanja u fazonu da im on nije ni do koljena i slicno.. Kao igrac im, po mom misljenju, sigurno jeste. A vidicemo na kraju ko je imao najbolju karijeru i o tome se treba pricati tek tada.

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21314
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la Epidaurus » 28 feb 2017, 23:04

E ako ekipa koja ima Kirilenku, Krleta, Tea, Shveda, Siskauskasa, Kauna, Khryjapu itd nije Euro dream team onda ja ne znam sta jeste. Citava Europa bila sokirana nakon tog poraza od Olyja al eto nisu nista jaci od njih bili ... Kirilenko je u tom trenutku po kvalitetu odudarao od ostatka igraca u Euroligi ko James danas u odnosu na ostatak igraca u NBA.

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.