Košarkaška Reprezentacija Srbije

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan

Avatar
marconato
Postovi: 12158
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 17 sep 2017, 23:27

DANTES je napisao/la: Malo sam razočaran, ali šta da se radi. Biće bolje, ako ništa, bar košarku znamo da igramo. Vrtim film u glavi i sjećam se Gorana dok je igrao u Olimpiji.. Kad sam čuo ide u NBA mislio sam pa hoće li svaka budala igrati tamo. A gledaj šta je postao. Nadam se da će bogdan biti istog puta.
A dobro, kada izgubis finale, doza razocaranja mora postojati!
Medjutim, 99 % ljudi bi potpisalo i bronzu s ovakvim sastavom prije prvenstva...

Sledece SP u sto jacem sastavu i ne sumnjam u nastavak kontinuiteta medalja! :kafa:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

NeshaFCB
Postovi: 1578
Pridružen/a: 18 avg 2013, 13:31
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la NeshaFCB » 17 sep 2017, 23:31

Tri velika takmičenja, tri srebra. I sva tri puta ne u najjačem sastavu.

Večeras jednostavno nismo bili na nivou potrebno za zlato.

Momcima sve čestitke za svu borbu, znoj i krv koju su prosuli da bi se došlo do još jedne medalje.

Bez 7/8 najboljih igrača jednostavno više nije moglo. MIslim da je svima jasno koliko ovoj ekipi znači Pefi, Teo, Bjelica, Jokić, Raduljica...

Volim te Srbijo.

Avatar
Texi
Postovi: 1427
Pridružen/a: 09 avg 2011, 18:54
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la Texi » 17 sep 2017, 23:47

Ja samo da jbm mater svima sa Sport Kluba i RTS-a. A o finalu i generalno o prvenstvu, kad odgledam finale u snimku. :facepalm:
I think I'm a pussy one.


Avatar
Shadows
Postovi: 2438
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la Shadows » 17 sep 2017, 23:55

Jos dve stvari...

Sale hvala ti sto si lezbacu iskulirao, pickhousti joj mater...
Luca brat najveci. Dao bi mu kapitensku odmah, uz postovanje Macvanu.


Avatar
alan_kardec
Postovi: 14555
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 18 sep 2017, 00:46

auuh ljudi jel realno ono na eb temi? :yawn: :zzz:

Čestitke momcima i selektoru na fenomenalnom turniru, srebro je rezultat iznad svih očekivanja.
Vijest dana, za mene, je da Đorđević ostaje selektor! :clap:

Sutra svi kolektivno u crkvu da se pomolimo da konačno na jedno yebeno takmičenje odemo kompletni.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Divos
Postovi: 617
Pridružen/a: 27 jan 2016, 20:31
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la Divos » 18 sep 2017, 00:50

" ? је %. & & " ? остаје - ¥. $ $ $ ?, & & $ " ту $ " "
Опет, ? " ' & ¥. " су $ " " на " ", $ су ? ?, " ону ", " $, " " су $ ?, &, ¥, са ' хтења, ¥ " ". &, $ је " $ " " унутар ", $, а то је & $ $ ?.

" на вођење " ' ", а " ? ?. Ово је " нова " у $ на $ 3 ", ? је " $ ? " " " ? ". $ је то $.

- " остаје. % се $, / је ? ?, грозно, а $ су се " ? " ?, нове " нове $, $ су ", на & је на ЕП ? ? 12. / су ? " на ЕП, $ 1/4Ф ' & ?, па у 1/2Ф $ ". Ова $ је " $ " ? '. " је стегао &, $ ? је ', ? " " то то, јер овој " је & 30 " " у " ", у ? је $ & 14. Са " ', " је уз $ нас $ " " на ' ЕП, "?" " у ? ' ' / $.
Суђење је ? " " "&", & % " ?, $ на % %, " $ $ $ & (32/15) $ ", $ су " ? " & ', но - се $ на суђење. $ је то готова ".

Ова $ је & ' успех, & " ? " % се све $. $ - $ ?, " $ - ' тога ", ? " $, " ? " су у ' & рату са & %, ? су се ?, $ - " ".
$ $ " & " са " " у ? за СП, " ту $ ?. ? " овај ¥ % & $ остану, $ СП 2019-е & се ? " " 2020-е & се ?. " то " по " & " " ?. & тога $ % $. " $ &.

" ? је % &. Ове $ су " ? " $ $ на ЕП у ' узрасту, заправо " ту је " ($ ?, & " 5.') " у ". & % је на $ путу. $ $.

Avatar
Shadows
Postovi: 2438
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la Shadows » 18 sep 2017, 00:51

Odlicno sto se Saleta tice.
Vjerujem da nas je sav baxuzluk snasao ove godine.
Bogdan je car.

Avatar
StevieG8
Postovi: 13171
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la StevieG8 » 18 sep 2017, 00:59

Shadows je napisao/la:Jos dve stvari...

Sale hvala ti sto si lezbacu iskulirao, pickhousti joj mater...
Luca brat najveci. Dao bi mu kapitensku odmah, uz postovanje Macvanu.
A sta je ustvari to bilo, zasto i kako je isfurao?
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
Shadows
Postovi: 2438
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la Shadows » 18 sep 2017, 01:07

Nadji na kuriru vijest, da te ne smaram pojasnjenjima. Prilikom dodjele medalja.
Zasluzila je kraaava.

Avatar
djoleprijedor
Postovi: 2583
Pridružen/a: 20 jul 2012, 15:23
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la djoleprijedor » 18 sep 2017, 01:36

Više se nije moglo,ali naravno da ostaje žal za izgubljenim finalom.Srebro je uz sve ove okolnosti uspjeh.Trenutno smo aktuelni Svjetski,Olimpijski i Evropski vicešampioni.
Sale ostaje na mjestu selektora i to je odlično.
Mislim da ova generacija može da se oprosti evropskim zlatom 2021.Tada ce Teo imati 34,Bjelica i Raduljica 33,Bogdan 29,Macvan 32,Kalinic 28,Lucic 29,Jokic 26,Bobi 33...Taman da se zaokuzi proces zapocet 2007. I Mokom Slavnicem.Ubjedjen sam da je sledece evropsko zlato nase ;)
Mens sana in corpore sano.

Avatar
StevieG8
Postovi: 13171
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la StevieG8 » 18 sep 2017, 02:06

Shadows je napisao/la:Nadji na kuriru vijest, da te ne smaram pojasnjenjima. Prilikom dodjele medalja.
Zasluzila je kraaava.
A ne pise koji je razlog ni pozadina toga.
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"


filip13
Postovi: 37911
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la filip13 » 18 sep 2017, 09:27

šupački je to što ne pozdravi premijerku svoje zemlje

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la DANTES » 18 sep 2017, 11:26

filip13 je napisao/la:šupački je to što ne pozdravi premijerku svoje zemlje
Šupački je biti hinja pa neki to po forumu stalno rade.
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
dscile
Postovi: 6170
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la dscile » 18 sep 2017, 12:19

alan_kardec je napisao/la:auuh ljudi jel realno ono na eb temi? :yawn: :zzz:

Čestitke momcima i selektoru na fenomenalnom turniru, srebro je rezultat iznad svih očekivanja.
Vijest dana, za mene, je da Đorđević ostaje selektor! :clap:

Sutra svi kolektivno u crkvu da se pomolimo da konačno na jedno yebeno takmičenje odemo kompletni.
Ispoljavanje kompleksa i pokazivanje pravog lica.. Strasno koliko maloumnika zatrovanih mrznjom tamo ima, gdje prednjaci onaj sa LeBronom na slici. Njega je ova medalja najvise pogodila. Ali ajde, trebamo biti srecni sto neke srecnim cini sto smo uzeli samo srebro. :)
Naravno, cast izuzecima, ima tamo i kvalitetnog podj*bavanja. Mada i oni telegrafovi naslovi daju ljudima materija za zaj*bavanje. Ali sta ocekivati od medija koji skuplja klikove sa vijestima o kurvama i debilima iz rijalitija.

Sve u svemu, vrhunski rezultat. Uz malo srece, mogli smo i do zlata.. ali da mi je neko prije EP ponudio sigurno srebro, uzeo bih ga bez sekunde razmisljanja.

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4688
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la Kajzer10 » 18 sep 2017, 12:26

Shadows je napisao/la:Nadji na kuriru vijest, da te ne smaram pojasnjenjima. Prilikom dodjele medalja.
Zasluzila je kraaava.
Zasto je zasluzila?

lumani
Postovi: 14844
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la lumani » 18 sep 2017, 12:29

Treba malo spustiti loptu na zemlju :!: Realno je sve pocelo sa onim Dragic je Srbin,a on najglasnije pjeva himnu Slovenije :mrgreen: To su naravno vidjeli Misevi koji nemaju pojma o Basketu i eto ih na ovoj temi da trolaju :stop: Srbiji cestitke usli su u Finale,odlican rezultat drugi put da bude bolje..

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14555
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 18 sep 2017, 12:54

Pa si došao ovdje da spuštaš loptu? :hmmmmm:
To jel Dragić Srbin ili Slovenac, me apsolutno zaboli neka stvar. Čovjek nas je natrpao ko što odavno nije niko i svaka mu čast, sve najbolje u karijeri. Igračina. :salut:

Sinoć je razlog opšteg slavlja na forumu bilo to isticanje Dragića Srbinom, a šta je bilo prethodnih godina? Koji su bili razlozi slavlja kad su nas derali Ameri ili kad su nas izbacili Litvanci 2015.? Da ne pominjem neka prethodna takmičenja i sportove, a dugo sam na forumu, nagledao sam se svega i svačega. Dragić/Dončić je samo upotrijebljen kao povod da se nesmetano ispolje kompleksi.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.