Košarkaška Reprezentacija Srbije

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan

lumani
Postovi: 14844
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la lumani » 18 sep 2017, 13:01

alan_kardec je napisao/la:Pa si došao ovdje da spuštaš loptu? :hmmmmm:
To jel Dragić Srbin ili Slovenac, me apsolutno zaboli neka stvar. Čovjek nas je natrpao ko što odavno nije niko i svaka mu čast, sve najbolje u karijeri. Igračina. :salut:

Sinoć je razlog opšteg slavlja na forumu bilo to isticanje Dragića Srbinom, a šta je bilo prethodnih godina? Koji su bili razlozi slavlja kad su nas derali Ameri ili kad su nas izbacili Litvanci 2015.? Da ne pominjem neka prethodna takmičenja i sportove, a dugo sam na forumu, nagledao sam se svega i svačega. Dragić/Dončić je samo upotrijebljen kao povod da se nesmetano ispolje kompleksi.

Ja ne slavim kada Srbija izgubi,a narod iz RS slavi kada BIH izgubi e to su kompleksi,pasha moj solidni...

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14555
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 18 sep 2017, 13:18

Narod iz RS ima svoje ime. Nepominjanje imena i negiranje prava na nacionalnost tom narodu, je kompleks, paša.
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4688
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la Kajzer10 » 18 sep 2017, 13:21

alan_kardec je napisao/la:Narod iz RS ima svoje ime. Nepominjanje imena i negiranje prava na nacionalnost tom narodu, je kompleks, paša.
O Boze dragi :facepalm: :facepalm:

lumani
Postovi: 14844
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la lumani » 18 sep 2017, 13:24

alan_kardec je napisao/la:Narod iz RS ima svoje ime. Nepominjanje imena i negiranje prava na nacionalnost tom narodu, je kompleks, paša.

Prijedor WroteColon
Sve je spremno za slavlje širom RS i Srbije. Mislim da ovo uzimamo lagano protiv finalno-neiskusnih Slovenaca :D
I da budemo drugi opet veliki uspjeh sa skoro trećom postavom igramo cijelo prvenstvo... Pa nedostaje nam sedam glavnih igrača.
Ko je mogao maštati srebro sa ovakvom ekipom, a o zlatu da ne pričamo...
Idemo samo jako možeš ti to Bogdaneee :D


evo vidis kako sam pogrijesio ;)Nego hocu li dobiti odgovor :?:

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la Monolog » 18 sep 2017, 13:29

alan_kardec je napisao/la:Narod iz RS ima svoje ime. Nepominjanje imena i negiranje prava na nacionalnost tom narodu, je kompleks, paša.
Realno, Arsenal su mi ogadili pojedini forumaši, isto to se dešava i sa reprezentacijama Srbije i Hrvatske. Isto. To što će mi neko reći da sam kompleksaš, iskreno me ne zanima. Kad neko toliko nahvali neku ekipu i ne da si reći ništa, za očekivati je da će svak' živ navijati da ta ekipa bude smrvljena, ne samo pobijeđena. Tu sva priča staje.

A, ako ćemo o kompleksima, najbolje pokazuju tvoji odgovori na bilo kakve postove ovog tipa - "šta ste vi osvojili" i slične stvari su u rangu nekih klinaca koji su prije mjesec dana krenuli u obdanište.

Uživaj. :thumbup:
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la DANTES » 18 sep 2017, 13:46

Monolog je napisao/la:
alan_kardec je napisao/la:Narod iz RS ima svoje ime. Nepominjanje imena i negiranje prava na nacionalnost tom narodu, je kompleks, paša.
Realno, Arsenal su mi ogadili pojedini forumaši, isto to se dešava i sa reprezentacijama Srbije i Hrvatske. Isto. To što će mi neko reći da sam kompleksaš, iskreno me ne zanima. Kad neko toliko nahvali neku ekipu i ne da si reći ništa, za očekivati je da će svak' živ navijati da ta ekipa bude smrvljena, ne samo pobijeđena. Tu sva priča staje.

A, ako ćemo o kompleksima, najbolje pokazuju tvoji odgovori na bilo kakve postove ovog tipa - "šta ste vi osvojili" i slične stvari su u rangu nekih klinaca koji su prije mjesec dana krenuli u obdanište.

Uživaj. :thumbup:
Agresiju u diskusiji su počeli odlično znaš koji forumaši što je izazvalo reakciju. Većina nas je trolala a neki su se dobro primili.. I onda je postalo malo grbavo ali ništa strašno kao što zna biti..
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
dscile
Postovi: 6170
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la dscile » 18 sep 2017, 13:58

@Monolog

Brate, nije problem zaj*bavanje i ljudi koji to rade. Problem su oni moroni koji pisu "svrbi" umjesto "Srbi" ili "Jesu ovi Srbi su napacen narod" i slicne stvari. Ovog Prijedora vidim na forumu svaka dva mjeseca i ovo je garant uletio da pusti buvu i nestao. I normalno da mogu shvatiti da ljudi hoce da vrate takvim (kao i onim moronima sto objavljuju klipove "ludi Srbin Dragic") kroz zaj*banciju. Ali valjda postoji neka razlika izmedju zaj*bancije i prosto iskompleksirano-supackog-fasistickog komentara..

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 18 sep 2017, 14:25

Monolog je napisao/la: Realno, Arsenal su mi ogadili pojedini forumaši, isto to se dešava i sa reprezentacijama Srbije i Hrvatske. Isto. To što će mi neko reći da sam kompleksaš, iskreno me ne zanima. Kad neko toliko nahvali neku ekipu i ne da si reći ništa, za očekivati je da će svak' živ navijati da ta ekipa bude smrvljena, ne samo pobijeđena. Tu sva priča staje.

A, ako ćemo o kompleksima, najbolje pokazuju tvoji odgovori na bilo kakve postove ovog tipa - "šta ste vi osvojili" i slične stvari su u rangu nekih klinaca koji su prije mjesec dana krenuli u obdanište.

Uživaj. :thumbup:
Niko ti ne brani da navijas za koga hoces i PROTIV koga hoces, apsolutno mi ne smeta!
Medjutim, ne podnosim licemjerstvo! Ne mislim konkretno na tebe, ali 90 % onih koji likuju nad porazom, likovali bi svakako, sa ili bez povoda...
Kazes, hvalimo se; pa kako se necemo hvaliti kad smo sila u jednom od najpopularnijih kolektivnih sportova na planeti!
BiH se u fudbalu plasira na SP, odmah idu komentari: Daj Brazil da se igramo, najjaci smo itd itd...a da se mi necemo hvaliti koji konstantno igramo polufinala i finala najvecih takmicenja?!

Kazes, ne damo nista reci..Pa sta je to nista? Vi osporavate neosporivo, a to je da smo bez 7-8 igraca igrali egal za zlato i da bi kompletni ispisali konkurenciju! Zar to nije cinjenica?!
Onda posle neko nesto ismijava. Pa to je isto kad bi se mi balkanci smijali Italijanima ili Švabama kad izgube u fudbalu, a nas nema ni na mapi... :crazy: :roll:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

NeshaFCB
Postovi: 1578
Pridružen/a: 18 avg 2013, 13:31
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la NeshaFCB » 18 sep 2017, 14:27

Ništa prijedor nije slagao. Slavilo se i slaviće se u Republici Srpskoj. To je demokratsko pravo ustavom garantovano. Srbi slave pobjede Srbije. Demokratija. Sve ostalo je obično licemjerstvo.

Priče kako se neko naslađuje neuspjesima BiH su tek idiotarija... na forumu na kojem je 1% Srba.... i koji pri tome i ne pišu na temama koje se tiču bh reprezentacija...

Srbija je zemlja košarke, poštovana svugdje u svijetu. To što nekima smeta činjenica da je na ovo takmičenje došla bez 7/8 najboljih košarkaša i što im smeta što komšije Srbi navijaju za svoju reprezentaciju govori upravo o njima.

Kakve se grozote na onih 150 strana mogu pročitati.... ali rekoh to govori o njima... navijačima po potrebi... Čast izuzecima kojih takođe ima i koji su isključivo se bavili košarkaškim stvarima.

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21278
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la Epidaurus » 18 sep 2017, 14:48

marconato je napisao/la:
Niko ti ne brani da navijas za koga hoces i PROTIV koga hoces, apsolutno mi ne smeta!
Medjutim, ne podnosim licemjerstvo! Ne mislim konkretno na tebe, ali 90 % onih koji likuju nad porazom, likovali bi svakako, sa ili bez povoda...
Kazes, hvalimo se; pa kako se necemo hvaliti kad smo sila u jednom od najpopularnijih kolektivnih sportova na planeti!
BiH se u fudbalu plasira na SP, odmah idu komentari: Daj Brazil da se igramo, najjaci smo itd itd...a da se mi necemo hvaliti koji konstantno igramo polufinala i finala najvecih takmicenja?!

Kazes, ne damo nista reci..Pa sta je to nista? Vi osporavate neosporivo, a to je da smo bez 7-8 igraca igrali egal za zlato i da bi kompletni ispisali konkurenciju! Zar to nije cinjenica?!
Onda posle neko nesto ismijava. Pa to je isto kad bi se mi balkanci smijali Italijanima ili Švabama kad izgube u fudbalu, a nas nema ni na mapi... :crazy: :roll:
Al de ti meni reci na osnovu cega je to cinjenica da bi se Srbija kompletna prosetala kroz prvenstvno ? Jesil to otisao u neku paralelnu dimenziju gdje je Srbija igrala Eurobasket kompletna i pomela sve redom ? Ta izjava je u najmanju ruku jako bezobrazna i potcjenjivacka prema ostatku kosarkaske Europe. Dok se ne odigra neki turnir gdje kompletna Srbija pomete sve redom to nije i ne moze biti cinjenica. Jednaka SBBKBB teorija je i to da su npr Latvijci dobili Ruse 17 razlike koliko im je trebalo za 1. mjesto pa da ste s ovom ekipom naletili na Slovence u cetvrtfinalu pa tu izletili. Cinjenice su ono samo sto je u stvarnosti dokazano. Vama niko normalan ne spori da ste zemlja kosarke i top 3 kosarkaska sila svijeta uz Spance iza neprikosnovenih Amera al malo manje prepotentnosti (za koju, vidi cuda, godinama optuzujete Spance) ne bi bilo na odmet.

Avatar
Shadows
Postovi: 2438
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la Shadows » 18 sep 2017, 14:57

Poenta price, da je bar Stefan bio spreman za 20 min mi bi dobili.
Odlicno je cuvan Doncic, ali za Dragica je mora biti Jovic fit.
Marjanovic nije milimetar napredovao u nba...

NeshaFCB
Postovi: 1578
Pridružen/a: 18 avg 2013, 13:31
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la NeshaFCB » 18 sep 2017, 15:03

Zato se Bogdan previše trošio u oba pravca. Disao je na škrge i naravno da u takvim okolnostima ne može biti na max levelu. Koncentracija pada.

Bilo bi dobro da @Divos ili neko drugi analizira kojem se sastavu možemo nadati u ovim idiotskim kvalifikacijama...

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 18 sep 2017, 15:05

Epidaurus je napisao/la:
Al de ti meni reci na osnovu cega je to cinjenica da bi se Srbija kompletna prosetala kroz prvenstvno ? Jesil to otisao u neku paralelnu dimenziju gdje je Srbija igrala Eurobasket kompletna i pomela sve redom ? Ta izjava je u najmanju ruku jako bezobrazna i potcjenjivacka prema ostatku kosarkaske Europe. Dok se ne odigra neki turnir gdje kompletna Srbija pomete sve redom to nije i ne moze biti cinjenica. Jednaka SBBKBB teorija je i to da su npr Latvijci dobili Ruse 17 razlike koliko im je trebalo za 1. mjesto pa da ste s ovom ekipom naletili na Slovence u cetvrtfinalu pa tu izletili. Cinjenice su ono samo sto je u stvarnosti dokazano. Vama niko normalan ne spori da ste zemlja kosarke i top 3 kosarkaska sila svijeta uz Spance iza neprikosnovenih Amera al malo manje prepotentnosti (za koju, vidi cuda, godinama optuzujete Spance) ne bi bilo na odmet.
Ti mene stvarno trolujes kad postavljas ovakva pitanja ili?! :roll:

Pa covjece, Srbija koja fali je neuporedivo jaca od ove koja je igrala prvenstvo, a da ne govorimo kakva bi to ekipa bila da im pridodas Bogdana, Jovića, Bobija...
Ovi koji fale, nisu samo tamo neke klase na papiru, nego igraci koji su igrali ovaj isti sistem, donosili Srbiji medalje, pravili razliku!
Eto, to kao prvo i dovoljno..

Dalje, Španci su na svom izdisaju, citava igra im se svodi na bracu, Francuzi dom penzionera, 2 velika takmicenja unazad nema ih nigdje! Kakve su im alternative vidjeli smo na ovom EB. Te iste potentne Letonce koje pominjes smo.i ovakvi dobili 10 razlike, Ruse kad je trebalo...
Kakva je konkurencija na ovom prvenstvu bila, dovoljno govori cinjenica da je Slovenija do finala s 2 igraca odrala sve, Srbija krnjava igrala egal s tim istim Slovencima...
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la Kawhi » 18 sep 2017, 15:06

marconato je napisao/la:
Monolog je napisao/la: Realno, Arsenal su mi ogadili pojedini forumaši, isto to se dešava i sa reprezentacijama Srbije i Hrvatske. Isto. To što će mi neko reći da sam kompleksaš, iskreno me ne zanima. Kad neko toliko nahvali neku ekipu i ne da si reći ništa, za očekivati je da će svak' živ navijati da ta ekipa bude smrvljena, ne samo pobijeđena. Tu sva priča staje.

A, ako ćemo o kompleksima, najbolje pokazuju tvoji odgovori na bilo kakve postove ovog tipa - "šta ste vi osvojili" i slične stvari su u rangu nekih klinaca koji su prije mjesec dana krenuli u obdanište.

Uživaj. :thumbup:
Niko ti ne brani da navijas za koga hoces i PROTIV koga hoces, apsolutno mi ne smeta!
Medjutim, ne podnosim licemjerstvo! Ne mislim konkretno na tebe, ali 90 % onih koji likuju nad porazom, likovali bi svakako, sa ili bez povoda...
Kazes, hvalimo se; pa kako se necemo hvaliti kad smo sila u jednom od najpopularnijih kolektivnih sportova na planeti!
BiH se u fudbalu plasira na SP, odmah idu komentari: Daj Brazil da se igramo, najjaci smo itd itd...a da se mi necemo hvaliti koji konstantno igramo polufinala i finala najvecih takmicenja?!

Kazes, ne damo nista reci..Pa sta je to nista? Vi osporavate neosporivo, a to je da smo bez 7-8 igraca igrali egal za zlato i da bi kompletni ispisali konkurenciju! Zar to nije cinjenica?!
Onda posle neko nesto ismijava. Pa to je isto kad bi se mi balkanci smijali Italijanima ili Švabama kad izgube u fudbalu, a nas nema ni na mapi... :crazy: :roll:
Jesi li me ono ti napadao kad sam rekao da bi bio neuspjeh da se ne osvoji medalja s ovom ekipom, ili je neko drugi? :mrgreen:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21278
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la Epidaurus » 18 sep 2017, 15:13

marconato je napisao/la:
Epidaurus je napisao/la:
Al de ti meni reci na osnovu cega je to cinjenica da bi se Srbija kompletna prosetala kroz prvenstvno ? Jesil to otisao u neku paralelnu dimenziju gdje je Srbija igrala Eurobasket kompletna i pomela sve redom ? Ta izjava je u najmanju ruku jako bezobrazna i potcjenjivacka prema ostatku kosarkaske Europe. Dok se ne odigra neki turnir gdje kompletna Srbija pomete sve redom to nije i ne moze biti cinjenica. Jednaka SBBKBB teorija je i to da su npr Latvijci dobili Ruse 17 razlike koliko im je trebalo za 1. mjesto pa da ste s ovom ekipom naletili na Slovence u cetvrtfinalu pa tu izletili. Cinjenice su ono samo sto je u stvarnosti dokazano. Vama niko normalan ne spori da ste zemlja kosarke i top 3 kosarkaska sila svijeta uz Spance iza neprikosnovenih Amera al malo manje prepotentnosti (za koju, vidi cuda, godinama optuzujete Spance) ne bi bilo na odmet.
Ti mene stvarno trolujes kad postavljas ovakva pitanja ili?! :roll:

Pa covjece, Srbija koja fali je neuporedivo jaca od ove koja je igrala prvenstvo, a da ne govorimo kakva bi to ekipa bila da im pridodas Bogdana, Jovića, Bobija...
Ovi koji fale, nisu samo tamo neke klase na papiru, nego igraci koji su igrali ovaj isti sistem, donosili Srbiji medalje, pravili razliku!
Eto, to kao prvo i dovoljno..

Dalje, Španci su na svom izdisaju, citava igra im se svodi na bracu, Francuzi dom penzionera, 2 velika takmicenja unazad nema ih nigdje! Kakve su im alternative vidjeli smo na ovom EB. Te iste potentne Letonce koje pominjes smo.i ovakvi dobili 10 razlike, Ruse kad je trebalo...
Kakva je konkurencija na ovom prvenstvu bila, dovoljno govori cinjenica da je Slovenija do finala s 2 igraca odrala sve, Srbija krnjava igrala egal s tim istim Slovencima...
Stoji da je jaca al ja te opet pitam gdje si to gledao tu kompletnu Srbiju koja dere sve redom pa da tvrdis da bi se prosetali prvenstvom ? Nesto sto u praksi nikad nije vidjeno NIJE I NE MOZE BITI CINJENICA. To je ono sto ti zelim reci. Ne, ja tebe ne trollujem nego ti tom bahatom izjavom vrijedjas moj razum jer sam pogladao dovoljno utakmica u zivotu i dovoljno se dobro razumijem u kosarku da znam da je takva izjava jako bezobrazna i jako potcjenjivacka prema nekim drugim reprezentacijama. Mozda bi i Grcka s Giannisom koji je top 10 igrac NBA lige osvojila prvenstvo, mozda bi Spanci dobili Sloveniju da su imali Abrinesa, Clavera, Mirotica/Ibaku, Ribasa, Llulla (sve redom igraci iz najjace ekipe btw) itd. Sve sto ti zelim reci je da to sto ti pricas nije cinjenica jer nije nikad jos vidjeno.

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 18 sep 2017, 15:33

Kawhi je napisao/la: Jesi li me ono ti napadao kad sam rekao da bi bio neuspjeh da se ne osvoji medalja s ovom ekipom, ili je neko drugi? :mrgreen:
Nisam, pomijesao si me s nekim..
Epidaurus je napisao/la:
Stoji da je jaca al ja te opet pitam gdje si to gledao tu kompletnu Srbiju koja dere sve redom pa da tvrdis da bi se prosetali prvenstvom ? Nesto sto u praksi nikad nije vidjeno NIJE I NE MOZE BITI CINJENICA. To je ono sto ti zelim reci. Ne, ja tebe ne trollujem nego ti tom bahatom izjavom vrijedjas moj razum jer sam pogladao dovoljno utakmica u zivotu i dovoljno se dobro razumijem u kosarku da znam da je takva izjava jako bezobrazna i jako potcjenjivacka prema nekim drugim reprezentacijama. Mozda bi i Grcka s Giannisom koji je top 10 igrac NBA lige osvojila prvenstvo, mozda bi Spanci dobili Sloveniju da su imali Abrinesa, Clavera, Mirotica/Ibaku, Ribasa, Llulla (sve redom igraci iz najjace ekipe btw) itd. Sve sto ti zelim reci je da to sto ti pricas nije cinjenica jer nije nikad jos vidjeno.
Vise ja imam prava da tvrdim da bi lagano osvojili u situaciji kad smo s ovakvim timom igrali finale, na OI I SP bili najbolja evropska ekipa, kada smo kao reprezentacija potpuno sazreli, nego ti kada kazes da ne bi!

Srbija je u ovom momentu najbolja evropska EKIPA, svidjalo se to tebi ili ne, ali to je cinjenica! To tvrdim i sada, tvrdio sam i prije prvenstva, tvrdio bih i da smo sinoc dobili! Igramo najjacu i najraznovrsniju kosarku!
Svako realan je toga svjestan i nema problem s tim'...
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21278
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la Epidaurus » 18 sep 2017, 15:39

Dobro je, napredujes i shvatas da je to tvoje misljenje, a ne cinjenica. I ja mislim da sa najjacim timom uopce ne bi osvojili titulu nego da bi igrali finale i na kraju gusto izgubili od kompletne Spanije al sam svjestan da je to samo moje misljenje, a ne cinjenica.

filip13
Postovi: 37911
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la filip13 » 18 sep 2017, 15:44

DANTES je napisao/la:
filip13 je napisao/la:šupački je to što ne pozdravi premijerku svoje zemlje
Šupački je biti hinja pa neki to po forumu stalno rade.


istina,baš ih je puno takvih

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 18 sep 2017, 16:27

Epidaurus je napisao/la:Dobro je, napredujes i shvatas da je to tvoje misljenje, a ne cinjenica. I ja mislim da sa najjacim timom uopce ne bi osvojili titulu nego da bi igrali finale i na kraju gusto izgubili od kompletne Spanije al sam svjestan da je to samo moje misljenje, a ne cinjenica.
Obrazlozi svoje misljenje!
Evo ja kazem da ne bi bilo tako i svoje misljenje temeljim na tome da Špancima prije svega fali igra! Daleko su kvalitetom od one ekipe koja je dominirala!
Mucili su se i sa Nijemcima dok Mark nije prelomio. Kazem ti, igraju na pojedinacni kvalitet njih dvojice i ova 3-4 sto fale, ne bi tu puno pomogli.

Srbija bi s druge strane na kvalitetnu igru imala veliki upgrate suvog kvaliteta u Teu, Jokiću, Bjelici..
Mi bi sinoc sa zdravim Jovićem i Lazićem utakmicu vrlo vjerovatno prelomili u nasu korist. Bogdan se ne bi onoliko trosio u odbrani, bolje bi pokrili Dragića. To je samo sto se ove ekipe tice, a Španci s druge strane neuvjerljivi sa 80 % rostera...
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

NeshaFCB
Postovi: 1578
Pridružen/a: 18 avg 2013, 13:31
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la NeshaFCB » 18 sep 2017, 16:42

Poređenja radi, košarkaška reprezentacija Srbije je nastupila u sastavu koji bi bio komparativan sastavu fudbalske reprezentacije Španije na predstojećem SP-u bez De Hee, Ramosa, Inijeste, Fabregasa, Silve, Dijega Košte i Pikea...

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.