Košarkaška Reprezentacija Srbije

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la DANTES » 04 jul 2017, 14:10

kobe24 je napisao/la:Sta je sa Bjelicom, zar je moguce da mu 4-5 mjeseci nece biti dovoljno da se oporavi? Kako se ja sjecam, on se povrijedio nekad u martu i bilo je nesto oko skocnog zgloba. Ja sam bio ubijedjen da ce biti dovoljno vremena da se oporavi do prvenstva. :| Bas nedavno sam i na njegovom IG profilu vidio neke slike i to mi je nekako ulijevalo nadu da bi mogao biti spreman. Sto se tice Jokica, slazem se u potpunosti s ovim sto je @nemanja pisao. Ima zagarantovanu ulogu startnog centra u timu, ima kredita kao malo ko od evropskih igraca i svejedno odlucuje da propusti EB. Njegova uloga u timu je recimo mnogo jasnija nego Sariceva, koji vjerovatno nece ciniti startnu petorku u narednoj sezoni, ali je momak svejedno odlucio da se prikljuci reprezentaciji (bez obzira sto ce mu glavni 'konkurenti' za poziciju to vrijeme provesti u Philinom trening kampu).
miško je zlo. tu počinje i završava sva priča
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI



KayserSose
Postovi: 1995
Pridružen/a: 25 apr 2015, 17:25
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la KayserSose » 05 jul 2017, 07:50

Nemanja. :thumbup: Ne znam šta FIBA Europa misli poduzeti u vezi ovog problema sa otkazima, ali svakako bi nešto trebali. Frustrirajuće je svako malo čitati o nekom otkazu.
I believe in God, but the only man I am afraid of is Keyser Soze

lumani
Postovi: 14867
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la lumani » 05 jul 2017, 08:36

Shadows je napisao/la:Nista on spremniji bit nece, nego sto bi bio da je igrao za reprezentaciju.

Poredis individualni trening gdje ce nabiti misice i sve ono sto mu je potrebno za nba sa :arrow: treningom kod Dordjevica :oops:

Avatar
Shadows
Postovi: 2439
Pridružen/a: 26 dec 2015, 20:30
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la Shadows » 05 jul 2017, 21:30

Simonovic u Zenitu.

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13137
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la Admir_Sa » 06 jul 2017, 14:11

KayserSose je napisao/la:Nemanja. :thumbup: Ne znam šta FIBA Europa misli poduzeti u vezi ovog problema sa otkazima, ali svakako bi nešto trebali. Frustrirajuće je svako malo čitati o nekom otkazu.
prije bi to savezi trebali jednom zauvijek riješiti, neka postave stvari šta je reprezentacija, jel biti dio nje ponos i čast ili je samo bitan rezultat. Treba se staviti u poziciju ovih igrača koji su stalno tu i šta sad kad se ovima iz nba digne neka stvar oni ispadaju iz ekipe. Ja bi to fino postavio da samo povrede i samo povrede te mogu spriječiti da igraš za reprezentaciju, naravno ove termine kada svi igraju. O ovo radiće na sebi, mora zbog ugovora, menagera i slično bi hladno bacio u vjetar. Evo recimo ove sezone je Štimac igrao extra u drugom klubu turske lige i općenito u prvoj/drugog ligi po kvalitetu u evropi i on sad recimo ne bi imao mjesta zbog marjanovića i jokića koji dolaze u reprezentaciju kada hoće, a ovaj svako ljeto tu. Ne kažem da ga zbog toga sto se stalno odaziva treba zvati i ako ima tipa 6 koševa i 4 skoka, ali on je odigrao odličnu sezonu i sad da su tu ovi svi daj bože da bi vidio prvenstvo, a zaslužio je. Amerikance boli qrac za sve, samo su pare bitne pa na OI šalju zvijezde a oovo ostalo je nebitno, a kod nas baš i nije tako, praznici su ebote kad igra reprezentacija bilo koja.

Kakva se poruka samo šalje sa ovim otkazima, mislim da i o tome treba razmišljati. Zbog čega je jokićev ugovor od 50mil veći od onog stimca od milion, treba to fino razgraničiti. ili tamo kod hrvata neki zizici ili zubci tek nastali i odma neki otkazi nešto, daj ba.

i šta sad npr. odigra Štimac ili neko sličan one kvalifikacije za SP2019, bude konstantan tokom ove 2-3 godine i SP treba da igra Jokić, a ovaj kući da gleda?
nema potpisa

Avatar
marconato
Postovi: 12159
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la marconato » 09 jul 2017, 13:19

Sta uradi covjek :crazy:



:tokralju:
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...




Divos
Postovi: 617
Pridružen/a: 27 jan 2016, 20:31
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la Divos » 21 jul 2017, 10:11

? & у & " се $ & ($) & $ & $ " (http://www.zurnal.rs/kosarka/reprezenta ... ije-srbije) тзв """ " ".

? је ? $, $ " $ & % рђаво у & " су $ овај """ " ? са ?, " на ", " су " на & '.
" ? Џонсон је 1775. " ; "" је $ " /", ' " је """ " ? у $ " " ? " су се ? за ". $ " ова " $ ? " $ " ", $ у ? " ' својој ", " % $ $ по " & " $ """ за ".

Своје " су $ " ? ", те П.$ " Тео ( http://****/a1026212/Sport/Kosarka/ ... dosic.html ), ту $ " ". $ ? " " " су ($) ?, ? $ " се " на $ " "? ? ' $ не ?, $ $ $ "трајно "" $ $ " А ? ?.

? $ је ? ? гнев понео, а гнев је рђав ". " ? $ " " завређује & пажњу. " " $ ?, " ' " је на ?, ", " " % " ?.

$ " 17 (" 17, не 25 ? 26 & су " $ ?) """ " ? " ($, $, ', ?, Н.", $) " " ? " $ " у ? за СП. Ту " у & - " ", " & - све то " у " ?, а вероватно - " " & " ? ?.

& " " " су ? за разне " ", $ У-16 $ У-20, " " за (тзв) ".", " ? су " $ " $ ". Ђе је ? ове $, & $ $.

$ / ? " ? $; "Audiatur et altera pars" - & се ¥ " $ страна

" " " је невероватно $ " " " су ? за разне " " напрасно & наступ у овој ?. А & су " - ", $ ' " важне $.
$ ? је ? З.$ пре / на " са " $ " 26 & " разговор?
Упознао се & стоје ", са ? ", $ ? су у " за " ?, $ " " ' $ $ (" та " је -, " " $ - $ $ "$ по "").
& све то " $, " " ", него ?. $ се '. $ " (па ? то " ".?) јесте - ¥ " ? за ", ? " " " за ? ? " за &, ? " ? у савезу $ за ?, зато се ' " & % $, " & $ ", " & - & " на ?. " " / у $ савеза ? ? не ' " """ ".

&, $ $ $ ? ?, па " ове, " су " ". " ' ? $ је " те / ".
", ово је " & " " (" " 21-24 $, у ' ? $.93-96.), & је & " " &, а не строго " " (& $ ? " / $ " "), " у ' & " се $ $, за $ $ " у ову ?, за $ $ % " $ (", $ - " & ?, $ се % " " "). На " за ову ""." ? ? су се " (Пот, &, ", $) " су - ? $ 2015, " ? је " овај важан ".

? је у ' & ' $ су % " "& $ " се " ?". $. Но & - право " % " $ се не " на " ? $ " &, ? & ова " & ", не ' " & ?.
' се " опрезан у " " $ се не " ? у &. ", ето "' " (? "), ? ове не".
$, ? " " " " су " " своје ", & & " ", & " $ ' у & " ? ? " & остану & " 20 ? 30.000 €, " пуно ".
$ " & за $ " $ " $ & $ " несвеснпо " ".

? је ? $ је $ ? " ", "$" ?. & јесте (? на ? у "), " " ?.
Ту је % $ ", $ ? " " " неважну ? " у "? "", " у "? "", а ' је " 11-" (& ' $ ") $ " 17 """. " ". $ ? је он % прсте? $ ? су то & његове %? $. " ", - то $ њега.

& $, " ове " / " &. / $ $ $ се ?, ?.$ се & " у " ", $ нова ', ново " ', $ " " $ " $ је ова ? ? у " & ' се ова " не " ?.
" " ? је ?, у ? $ за " ?, но пут " - $ $ & % зна " &, &, ". Ту за "?" " ' '.
Zadnja izmjena: Divos, dana/u 21 jul 2017, 19:59, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
dscile
Postovi: 6170
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la dscile » 21 jul 2017, 10:38

Pa normalno da ih se treba osuditi. Ne vidim sta je problem u tome i drago mi je da su im i Teo i Kalina i Sale nesto porucili preko medija. I svakako da niko ne osudjuje Jaramaza koji je povrijedjen, nego one kojima je validan razlog odlazak na more.. kakvi likovi. Ne mogu vjerovati da su toliko neinteligentni da otkazu univerzitetskoj reprezentaciji kada ih ona moze uvesti direktno u A reprezentaciju tokom kvalifikacija, a mozda tako obezbjediti i da odu na neko vece takmicenje.

Nisam za to da se trajno precrtaju, ali sam za to da preskoce ove kvalifikacije za SP svi redom bez dobrog opravdanja.


Avatar
Nemanja86
Postovi: 790
Pridružen/a: 14 jul 2014, 13:38
Lokacija: Titov Drvar
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la Nemanja86 » 21 jul 2017, 19:00

slika

:opaopa:

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14562
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 22 jul 2017, 11:40

Nemanja86 je napisao/la:slika

:opaopa:


srećno momci i donesite nam medaju!
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la DANTES » 22 jul 2017, 12:22

Zlatnu..
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14562
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la alan_kardec » 22 jul 2017, 13:50

nemam ništa protiv
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la kobe24 » 22 jul 2017, 16:38

Nemanja86 je napisao/la:slika

:opaopa:
Gdje je Macvan? Nisam detaljno pratio kad se ekipa okupila, je li otkazao dolazak ili samo nedostaje na ovoj slici? Ako svi budu zdravi, Sale ce biti na slatkim mukama da odabere najboljih 12. Ja bih na njegovom mjestu poveo ovih 12 momaka:
Teodosic, Nedovic, Jovic
Bogdanovic, Milosavljevic
Kalinic, Lucic
Macvan, Bircevic
Marjanovic, Kuzmic, Raduljica

Pretpostavljam da ce Stimac, Guduric i Micic sigurno otpasti, a da ce na poziciji trojke biti 'borba' izmedju Simonovica i Lucica, te na poziciji dvojke izmedju Lazica i Milosavljevica. Poznato je da Djordjevic simpatise Simonovica, ali je, s druge strane, Lucic trenutno kod njega u ekipi i ja mislim da je on ipak daleko kvalitetniji kosarkas. Sto se tice ove druge dvojice, mozda se odluci za Lazica zbog izrazito dobre odbrane koju je ovaj u stanju odigrati, ali ja opet mislim da je Dragan osjetno kvalitetniji i napadacki kompletniji kosarkas.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Nemanja86
Postovi: 790
Pridružen/a: 14 jul 2014, 13:38
Lokacija: Titov Drvar
Kontakt:

Re: Košarkaška Reprezentacija Srbije

Post Postao/la Nemanja86 » 22 jul 2017, 17:11

Mačvan je u Minhenu, potpisuje ugovorr, pa se vraća na pripreme... sad su trojica tamo kod Saleta, on, Jović i Lučić. Mada, i dalje mi se čini da Trinchieri ima bolju situaciju u Bambergu.

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.