Eurobasket Slovenia 2013

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan

Avatar
Lillard
Postovi: 26269
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Eurobasket Slovenia 2013

Post Postao/la Lillard » 23 sep 2013, 16:29

Neutral je napisao/la:Stanko je fail od centra. Za njega je Ante Kareem Abdul-Jabbar. Darko je bolji igrač od Stanka "Stipe" fail Baraća.
Da, zato mu je i karijera uzasna :roll:

Stanko je centar kakav nama treba. Robusni, teski centar koj ise moze pohrvati s ostalima. Loncar je uz Planinica takodjer takav. Ne sumnjam da ce jedan od njih biti iduce godine u Spanjolskoj.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Neutral
Postovi: 37778
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Eurobasket Slovenia 2013

Post Postao/la Neutral » 23 sep 2013, 16:34

Prisan sam s kim želim biti :)

I kao nedokazan igrač je bolji od Stanka. Široki svake godine ima po dva-tri odlična igrača.

Hrvatska je napravila nekoliko grešaka. Trebali su sve učiniti da povedu Marka i Zorana na ovo Ep. Planinić je kvalitetniji i bolji igrač od Ukića. Marko je deadly shooter kada krene u seriju.

Avatar
Lillard
Postovi: 26269
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Eurobasket Slovenia 2013

Post Postao/la Lillard » 23 sep 2013, 16:41

Neutral je napisao/la:Prisan sam s kim želim biti :)

I kao nedokazan igrač je bolji od Stanka. Široki svake godine ima po dva-tri odlična igrača.

Hrvatska je napravila nekoliko grešaka. Trebali su sve učiniti da povedu Marka i Zorana na ovo Ep. Planinić je kvalitetniji i bolji igrač od Ukića. Marko je deadly shooter kada krene u seriju.
Jel mislis na Marka Tomasa? On je ozlijedjen, a inace je nas najbolji obrambeni igrac. Ko zna, mozda bi s njim u rotaciji i medalju osvojili.

Zoran je odigrao proslu sezonu maestralno, ali niej se odazvao pozivu reprezentacije. Dok se neki tamo Amerikanac moze ubijat 2 mjeseca na pripremama i onda igrat prvenstvo, a on Hrvat pa ne zeli. Svi ti od Giriceka, Vujcica, Zizica pa sad i Planinica su me strasno razocarali.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
dubrava
Moderator
Postovi: 4830
Pridružen/a: 31 mar 2009, 09:21
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Eurobasket Slovenia 2013

Post Postao/la dubrava » 23 sep 2013, 16:42

Hrvatskoj je veći hendikep bila ozljeda Tomasa koji je najbolji obrambeni igrač. Jest da je slabiji u napadačkom dijelu, ali ima kvalitetnih šutera zato...
Z. Planinić i Popović su svoje odigrali i svršili s repkom. A nisu nam ni falili.
"Stvarna veličina kluba ne mjeri se trenutnim rezultatima, trofejima ili novcem, nego time koliko ga ljudi doživljava kao svoj – kao nešto bitno u svojim životima"

Avatar
ŠB_Fidelis
Postovi: 6277
Pridružen/a: 21 feb 2009, 04:16
Kontakt:

Re: Eurobasket Slovenia 2013

Post Postao/la ŠB_Fidelis » 23 sep 2013, 16:43

Ne prosipaj se. Barac je TOCNO profil igraca koji Hrvatskoj centarskoj liniji fali, pogotovo kad se vec pojedini smiju ledjnoj tehnici HR centara. I Barac i Planinic su komotno mogli itekako pomoci, Barac svojom visinom, ledjnom tehnikom i rutinom (pokazalo se na zadnjem natjecanju kad je KONACNO jednom palo na pamet vrlom strucnjaku staviti zajedno Tomica i Baraca da ovaj prvi uvijek ga moze naci finom loptom, a s dva takva visoka ces uvijek dominirati pod kosem i realno se vidjelo da mogu zajedno i u potpunosti je to bilo uspjelo).
S druge strane Planinic je obrambena zivotinja koju Hrvatska u svojoj centarskoj liniji nema. Tomicu svaka cast, sta reci o igracu koji je bio u idealnoj petorci Eurolige, medjutim puno bolje igra za klub nego za reprezentaciju, tocno je falio efekt jos jednog pravog centra da ga zamijeni kako treba u kljucnim momentima, a gledao sam ih sve jako puno puta i dobro znam o cemu pricam.
Zadnja izmjena: ŠB_Fidelis, dana/u 23 sep 2013, 16:45, ukupno mijenjano 1 put.
...Život za Široki...

Avatar
Lillard
Postovi: 26269
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Eurobasket Slovenia 2013

Post Postao/la Lillard » 23 sep 2013, 16:44

dubrava je napisao/la:Hrvatskoj je veći hendikep bila ozljeda Tomasa koji je najbolji obrambeni igrač. Jest da je slabiji u napadačkom dijelu, ali ima kvalitetnih šutera zato...
Z. Planinić i Popović su svoje odigrali i svršili s repkom. A nisu nam ni falili.
Ma falio je Zoran. S njim bi npr. imali jos jednog koji bi sigurno igrao vecu minutazu. A ne ovako da smo igrali s 9 igraca prvenstvo. Uz to, napadacki je klasu bolji igrac od Ukica.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
LBJ MVP
Postovi: 15602
Pridružen/a: 10 jan 2010, 21:52
Lokacija: Casterly Rock
Kontakt:

Re: Eurobasket Slovenia 2013

Post Postao/la LBJ MVP » 23 sep 2013, 16:46

Bilo je dobro prvenstvo sa dosta odličnih tekmi(što vama Finska,Ukrajina i druge smetaju nema veze s kvalitetom prvenstva).Druga je stvar što se određeni šupci nisu odazvali.Kad može Parker,onda i svako drugi može igrat. ;)
Michael Owen: "Before I went there, Jamie Carragher said to me: “Oh, you’ll never get a game, Ronaldo will be playing and Raul will be playing, My answer was simple: “But it’s Real Madrid”.

Neutral
Postovi: 37778
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Eurobasket Slovenia 2013

Post Postao/la Neutral » 23 sep 2013, 16:56

Počinješ sa "Ne prosipaj se" a pišeš:

"S druge strane Planinic je obrambena zivotinja koju Hrvatska u svojoj centarskoj liniji nema"

Moja reakcija na igru Barača ---> :lol: Čovjek ogroman, okretan ko kamion sa prikolicom, spor, u odbrani ne postoji, ustvari postoji ali samo digne ruke i nada se da će blokirati. Darko je bolji igrač, a duplo veći potencijal.

Ne mislim na Marka Tomasa. Mislim na Marka Popovića. Čovjek je doktor košarke i moj najdraži igrač u Hrvatskoj.

Naravno da se neće odazvati ;) . Popović je itekako falio.

Roko Leni Ukić, 8.7 poena, 4.4 skoka, 3.2 asistencije.
Draper, 5.8 poena, 2.5 skoka, 2.7 asistencije.

I sada ćete reći da su oba igrača bolja od Planinića, ne, nisu. Ukić-a sam mnogo puta gledao u životu i najjači je na riječima. Draper je nakon odlaska u Real postao neprepoznatljiv.

Avatar
Lillard
Postovi: 26269
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Eurobasket Slovenia 2013

Post Postao/la Lillard » 23 sep 2013, 16:59

Planinic je bolji igrac od obojice to ne sporim, ali je za mene ispao djubre.

Mada iduce godine ako pozeli igrat igrat ce. To je jednostavno tako.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Neutral
Postovi: 37778
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Eurobasket Slovenia 2013

Post Postao/la Neutral » 23 sep 2013, 17:03

LBJ MVP je napisao/la:Bilo je dobro prvenstvo sa dosta odličnih tekmi(što vama Finska,Ukrajina i druge smetaju nema veze s kvalitetom prvenstva).Druga je stvar što se određeni šupci nisu odazvali.Kad može Parker,onda i svako drugi može igrat. ;)
Dirk je uvijek bio tu za Njemačku. Plaćao je sam osiguranje itd. Ušao je u godine, a također je imao probleme sa povredom zato i nije na prvenstvu. Kaman neće da igra jer nema Dirk-a. Imaš još dva NBA igrača koji nisu došli na Ep. Jedan je Schroeder, crni Arijevac koji se priprema za rookie sezonu, a drugi je Tim Ohlbrecht koji će nastupati za 76erse.

Kanter je ljut na trenera ili nekog drugog, ne znam tačno, ali neće da igra za Tursku.

Galinari je povrijeđen, Bargnani se muči sa povredama. Italija bi bila prvi favorit da su oni tu. Prije su igrala samo tri igrača a sada su dobili na širini.

Španija je sama sebe pobijedila uz dodatak Parkera.

@Lillard

Da, ispao je svima u Hrvatskoj ali stavi se u njegovu kožu. Čovjek koga su uvijek podcjenjivali.

Avatar
dubrava
Moderator
Postovi: 4830
Pridružen/a: 31 mar 2009, 09:21
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Eurobasket Slovenia 2013

Post Postao/la dubrava » 23 sep 2013, 17:07

Neutral je napisao/la:
Roko Leni Ukić, 8.7 poena, 4.4 skoka, 3.2 asistencije.
Draper, 5.8 poena, 2.5 skoka, 2.7 asistencije.

I sada ćete reći da su oba igrača bolja od Planinića, ne, nisu. Ukić-a sam mnogo puta gledao u životu i najjači je na riječima. Draper je nakon odlaska u Real postao neprepoznatljiv.
To nećemo nikad znati :P Planinićeva statistika na ovom EP: 0, 0, 0, :P da, nije ga bilo, pa ne možemo ni suditi...

Neka hvala, ali nam ne treba. Pojedinačno jest bolji razigravač i organizator od obojice, naravno, ali, NEMA GA! Nije igrao, kao ni Popović i zbog čega žaliti? Zašto? Igrali smo dovoljno dugo s njima, pa smo se valjali od 8-16 mjesta na europskim... Osim toga, Popović je znao itekako oscilirati u repki. Ponekad zna ubaciti 32 koša, a znalo ga je i ne biti uopće na tekmi...
"Stvarna veličina kluba ne mjeri se trenutnim rezultatima, trofejima ili novcem, nego time koliko ga ljudi doživljava kao svoj – kao nešto bitno u svojim životima"

Avatar
dubrava
Moderator
Postovi: 4830
Pridružen/a: 31 mar 2009, 09:21
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Eurobasket Slovenia 2013

Post Postao/la dubrava » 23 sep 2013, 17:12

Neutral je napisao/la:
Da, ispao je svima u Hrvatskoj ali stavi se u njegovu kožu. Čovjek koga su uvijek podcjenjivali.
Planinić je taj koji je podcijenio čitavu ekipu!! Uvijek je bio tu, odazivao se, sve 5, ali očito da je mislio (s razlogom ili ne) da ni od ove ekipe neće biti išta na EP, pa što se bezveze trošiti i umarati dva mjeseca kad ćemo ionako biti truba... Zato je bolje da ja odem na ljeto negdje na more, a mogu ih i pogledati ili uživo ili na TV-u...
"Stvarna veličina kluba ne mjeri se trenutnim rezultatima, trofejima ili novcem, nego time koliko ga ljudi doživljava kao svoj – kao nešto bitno u svojim životima"

Neutral
Postovi: 37778
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Eurobasket Slovenia 2013

Post Postao/la Neutral » 23 sep 2013, 17:14

@Duby

Popović je takav tip igrača, kada ga krene uništiti će svakoga, kada ne onda će se samo ispucavati. Koliko puta sam samo čuo u prenosima na HRT2 kroz godine "Marko Popović je naš najbolji igrač" :)

Avatar
dubrava
Moderator
Postovi: 4830
Pridružen/a: 31 mar 2009, 09:21
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Eurobasket Slovenia 2013

Post Postao/la dubrava » 23 sep 2013, 17:19

Neutral je napisao/la:@Duby

Popović je takav tip igrača, kada ga krene uništiti će svakoga, kada ne onda će se samo ispucavati. Koliko puta sam samo čuo u prenosima na HRT2 kroz godine "Marko Popović je naš najbolji igrač" :)
duby? :lol: :lol: nemoj, molim te :lol:

Znam ja to. Znao je ubacivati sa 10 metara (iako mi se to nikad nije sviđalo, al et). I meni je Popović uvijek bio drag, ali kakve koristi od toga što mi je netko drag, ako više nije koristan. Već je prešao trideset i jednu godinu. Hvala mu na svemu, ali košarka ide dalje i bez njega... Od stare slave se ne živi...
"Stvarna veličina kluba ne mjeri se trenutnim rezultatima, trofejima ili novcem, nego time koliko ga ljudi doživljava kao svoj – kao nešto bitno u svojim životima"

Avatar
Lillard
Postovi: 26269
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Eurobasket Slovenia 2013

Post Postao/la Lillard » 23 sep 2013, 17:21

dubrava je napisao/la:
Neutral je napisao/la:@Duby

Popović je takav tip igrača, kada ga krene uništiti će svakoga, kada ne onda će se samo ispucavati. Koliko puta sam samo čuo u prenosima na HRT2 kroz godine "Marko Popović je naš najbolji igrač" :)
duby? :lol: :lol: nemoj, molim te :lol:

Znam ja to. Znao je ubacivati sa 10 metara (iako mi se to nikad nije sviđalo, al et). I meni je Popović uvijek bio drag, ali kakve koristi od toga što mi je netko drag, ako više nije koristan. Već je prešao trideset i jednu godinu. Hvala mu na svemu, ali košarka ide dalje i bez njega... Od stare slave se ne živi...
Znali su oni cesto promasivat s 9 metara, pogotovo u zadnjoj sekudni :mrgreen:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

filip13
Postovi: 37911
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Eurobasket Slovenia 2013

Post Postao/la filip13 » 23 sep 2013, 17:46

Durden je napisao/la:
filip13 je napisao/la:
LenBias je napisao/la:eto parker sada ima i ovaj naslov, da li je to dovoljno? :mrgreen:


za šta?
Da bude jedan od najboljih košarkaša svih vremena sa teritorije Evrope


to i jeste,to je i bio i prije eurobasketa

filip13
Postovi: 37911
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Eurobasket Slovenia 2013

Post Postao/la filip13 » 23 sep 2013, 17:48

dubrava je napisao/la:Dragič, Parker, Bogdanović 8-) , Kleiza, M.Gasol - najbolja petorka i službeno


mislim da je krstić bio bolji od kleize ali mora neko i iz ekipe koja je u finalu biti u petorci vjerovatno

filip13
Postovi: 37911
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Eurobasket Slovenia 2013

Post Postao/la filip13 » 23 sep 2013, 17:50

Greivis je napisao/la:Parker je bio MVP finala u najboljog ligi na svijetu. Dovoljno da se smatra najboljim, uz Nowitzkog naravno.


a novicki bio i mvp čitave sezone najbolje lige na svijetu,pored jamesa i bryanta

Neutral
Postovi: 37778
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Eurobasket Slovenia 2013

Post Postao/la Neutral » 23 sep 2013, 17:52

Dirk i Tony su posebna priča, uz njih se može ubaciti i Pao pa tek ostali.

filip13
Postovi: 37911
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Eurobasket Slovenia 2013

Post Postao/la filip13 » 23 sep 2013, 17:53

LBJ MVP je napisao/la:@dubrava Parker je zadnje dvije godine nakon Jamesa i Duranta treći svjetski igrač.Nađi mi jednog Evropljanina osim Dirka da je igrao na tom nivou.


treći svjetski igrač,neko ga proglasio trećim ,treći igrač u nba obično završi u najboljoj petorci lige,parker tu nije ni iednom izabran

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.