Hrvatska kosarkaska reprezentacija

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan

Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 14038
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: Hrvatska kosarkaska reprezentacija

Post Postao/la KingJamesMVP » 27 avg 2017, 13:36

Edin je imao neki podcast za NBA, ne znam jel ima i sada, mislim na ovu sezonu što je završila, prije je imao
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

filip13
Postovi: 37911
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Hrvatska kosarkaska reprezentacija

Post Postao/la filip13 » 27 avg 2017, 14:03

KingJamesMVP je napisao/la:Edin je imao neki podcast za NBA, ne znam jel ima i sada, mislim na ovu sezonu što je završila, prije je imao

imao je vec oodavno na arenasportu sa ivanom ognjanovicem,ali u zadnje vrijeme nisam cuo nista od njega



Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 14038
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: Hrvatska kosarkaska reprezentacija

Post Postao/la KingJamesMVP » 29 avg 2017, 20:44

Očekivano je otpao Mavra
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih


Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Hrvatska kosarkaska reprezentacija

Post Postao/la SiamoNoi » 30 avg 2017, 19:18

Jel počinje ovo više :think:

Izostanci Babića i Hezonje su najveci hendikep na kraju.Ne znam kakav je Žorić u zadnje vrijeme,ali teško da je naglo postao koristan tako da on i Kruška nemaju šta radit ovdje.Još da je barem jedan od Zubac/Žižić tandema umjesto Buve i to bi bilo tip top.Šteta...


Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Hrvatska kosarkaska reprezentacija

Post Postao/la DANTES » 01 sep 2017, 09:59

SiamoNoi je napisao/la:Jel počinje ovo više :think:

Izostanci Babića i Hezonje su najveci hendikep na kraju.Ne znam kakav je Žorić u zadnje vrijeme,ali teško da je naglo postao koristan tako da on i Kruška nemaju šta radit ovdje.Još da je barem jedan od Zubac/Žižić tandema umjesto Buve i to bi bilo tip top.Šteta...
Hezonja je jedini koji ima mooda do poda kod vas.. Faliće vam
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
Lillard
Postovi: 26269
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Hrvatska kosarkaska reprezentacija

Post Postao/la Lillard » 01 sep 2017, 12:13

Falit nam neće, barem ne onakav kakav je bio zadnje 2 sezone. A to da on jedini ima muda kod nas.. :lol:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Hrvatska kosarkaska reprezentacija

Post Postao/la SiamoNoi » 01 sep 2017, 14:44

Naravno da fali Hezonja.I Babić.Sretno sa Simonovom i Popovićevom obranom.

Ne izgleda ovo dobro za sada.Ne znam zbog čega se oteže sa šutom po dvije sekunde.Skok slab kao i obično.Žorić je **** drvo.Bender izgleda ima isti tretman kao što je i Hezonja imao.Popović :rol:

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Hrvatska kosarkaska reprezentacija

Post Postao/la SiamoNoi » 02 sep 2017, 00:29

Ljudi imali 14 pokušaja više :crazy: Da Žorić nije imao probleme sa osobnima vjerojatno Bendera ne bi uopce gledali toliko,a na kraju je njegov ulazak bio jedan od ključnih trenutaka.Kao što je već netko pisao na drugom forumu,ako stvarno nije skrivao nešto onda nema nikakve potrebe za tim da se protiv Mađara gura Žorića kao radi skoka,a ovaj se ne moze odlijepit od poda.Ono kad places za Bilanom jer je ovaj toliko kriminalan.

Obrana perimetra kao i skok očekivano loša sa Popovićem i Simonom.Ukic moguce ima još problema sa onom ozljedom.Kad ti je Tomas tu najjača karika o čemu pričamo.Kvazi obrambeni specijalist Kruška ispred Ramljaka :crazy:

Nadam se da ce Buva i Ramljak dobit pristojnu minutazu sutra da ih vidimo.
mi za razliku od francuza nismo poklekli. ipak ih znamo u dušu jer smo 800 godina živjeli s njima.
:rol:

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Hrvatska kosarkaska reprezentacija

Post Postao/la DANTES » 02 sep 2017, 07:00

Lillard je napisao/la:Falit nam neće, barem ne onakav kakav je bio zadnje 2 sezone. A to da on jedini ima muda kod nas.. :lol:
A ko drugi ima sem bojana donekle? Da bar ima imali bi vi bar još neko polufinale. Jer kvalitet imate.. Pa evo sjetim se samo našeg duela u Riju. Krenuli ste dobro, vodili, onda smo vas sasuli u trećoj i kad je već bilo gotovo, Hezonja je ušao i vratio vas u meč. Trojkama, energijom, bezobrazlukom. Npr Dariova muda na tom meču su vrišeći pobjegla iz dvorane..
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
Lillard
Postovi: 26269
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Hrvatska kosarkaska reprezentacija

Post Postao/la Lillard » 02 sep 2017, 13:45

Dario se dovoljno dokazao. Usporedit ga sa Hezonjom je glupost.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Hrvatska kosarkaska reprezentacija

Post Postao/la DANTES » 05 sep 2017, 08:06

Lillard je napisao/la:Dario se dovoljno dokazao. Usporedit ga sa Hezonjom je glupost.
Da li je? govorim o clutch
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI


Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Hrvatska kosarkaska reprezentacija

Post Postao/la SiamoNoi » 05 sep 2017, 20:39

Dobro je,mislim da je Aco ipak tempirao sve uz igrače.Ponešto je naučio.Ali ona situacija kad zove fauliranje Rubija jer neće zabit bacanja je tragedija svjetskih razmjera.To je onaj tip čovjeka koji nije godinama poštene NBA utakmice pogledao nego pametuje kako su prije igrači bili bolji,a danas NBA košarka nije ništa bolja od europske.Rubio 89% FT imao prošle sezone i on se dere kao faulirajte ga,neće pogodit oba.Jadna li ti majka.I ako sam dobro čuo Šarić ili netko mu se "usprotivio" i pitao zašto faul,al je Aco gurao sa svojom idejom do kraja.A bome mi se i Šapit i Viki previše iščuđuju što Rubio gađa sve otvoreno što mu se ostavi kao da nisu gledali kraj prošle sezone gdje je Rubio je*eno digao šut i poceo pogađat trice.Drago mi je zbog Rubia ako ništa,podcijenjen igrač već godinama,uvijek osporavan počevši od raznih foruma do drugih kvazi stručnjaka.

Kad su rekli da je i u Rio bilo 38-32 za Španjolce na poluvremenu znao sam da će ovdje otić na njihovu stranu pred kraj.Uvijek to tako bude.

I nije mi jasno zašto Šarić nije išao završit onu akciju na kraju kad je ostao sam na Rubiju nego je išao na dodavanje Simonu ili tko je bio...jbmu mtr pa to moraš Dario završavat.

Bender igra dobro svaki put kad dobije priliku.A neki su pričali da ne moze bit nikakav faktor...

Svakom novom utakmicom nešto više kvalitetnih minuta se odrađuje i za taj 10.9. sve bi moralo biti onako kako treba da se uđe u to 1/4 finale koje bi po meni bilo prilično dobar rezultat.8-9 reprezentacija se bori za dva odličja i tu će sitnice odlučivat i ne dajem nam puno šansi s obzirom na neke nedostatke koje imamo.Vjerojatno će biti pljuvačina ukoliko se ne uđe u 1/2 finale,ali za takav rezultat ne mozes radit ovakve stvari kakvu je danas Aco napravio.A tu je uvijek i to raubanje Bogdanovića i Šarića.Živo me zanima koliko će igrat protiv Češke.

Volio bih sad da Turska izgubi od Belgije za koju me uvjeravaju kako će izgubit obje u kvalifikacijama protiv BiH što ne vidim kako će se desit.Ne znam sad stanje svih u onoj skupini,ali samo Latviju bih po svaku cijenu htio izbjeći.Tursku jer su domacini iako su realno najslabija ekipa tamo i da nisu doma lako moguće ne bi ni skupinu prošli.Rusija ima Shveda i Mozgova tako da se čak Srbija namece kao najbolja opcija.Da se Šarić iskupi za ono u Riu jer ako još jednom zakaže u takvoj utakmici onda se već može govorit o nekakvom problemu.

Avatar
Lillard
Postovi: 26269
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: Hrvatska kosarkaska reprezentacija

Post Postao/la Lillard » 05 sep 2017, 20:42

DANTES je napisao/la:
Lillard je napisao/la:Dario se dovoljno dokazao. Usporedit ga sa Hezonjom je glupost.
Da li je? govorim o clutch
18 13 5 protiv braće Gasol. Šarić je ozbiljan igrač. Mario nije.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Hrvatska kosarkaska reprezentacija

Post Postao/la DANTES » 05 sep 2017, 20:47

Lillard je napisao/la:
DANTES je napisao/la:
Lillard je napisao/la:Dario se dovoljno dokazao. Usporedit ga sa Hezonjom je glupost.
Da li je? govorim o clutch
18 13 5 protiv braće Gasol. Šarić je ozbiljan igrač. Mario nije.
biće. vidjećeš.
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25682
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Hrvatska kosarkaska reprezentacija

Post Postao/la SiamoNoi » 05 sep 2017, 20:52

Hezonja je imao dobru završnicu prošle sezone,al mnogi su ili zaboravili ili nisu ni ispratili do kraja nakon što nije dobro krenuo.Na tom treba gradit ove sezone.Kada bi kako završio u Spursima...

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.