Edin Džeko - Arhiva postova

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la BelminM23 » 17 jan 2018, 17:33

Aston Villa mu je plafon u ovim godinama u Engleskoj.

:rol:

Avatar
Pivopija
Postovi: 3493
Pridružen/a: 06 maj 2014, 17:27
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Pivopija » 17 jan 2018, 17:38

Opet smarate glupom pricom.
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfin

Avatar
hurem
Postovi: 8623
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la hurem » 17 jan 2018, 17:51

I meni je bila glupa prica oko njegovog transfera, pogotov sto se navikao na klub, grad, izborio 1/8 finala LP... sve dok ga ovi u Romi nisu stavili na transfer listu, naravno ako je istina to sto italijanski mediji navode u vezi s tim.

KarlMarx
Postovi: 258
Pridružen/a: 23 avg 2015, 16:59
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la KarlMarx » 17 jan 2018, 18:09

Bilo bi lijepo gledati Džeko u Chelseau, još dvije sezone na vrhunskom nivou, samo mi nema smisla da napušta sada Vučicu u trenutka kada igra knock out fazu LP-a.

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Moggi » 17 jan 2018, 19:00

hurem je napisao/la:Znam samo da ga Conte nije zelio u Juventusu ni za zivu glavu, cak je on i stopirao taj transfer.
Eh sad, Morata uopce nije opravdao ocekivanja...a Dzeko je sampion, tako da...ne znam, mozda je ona partija na Stamford bridgeu promijenila Conteova razmisljanja.
S dr.strane, nelogicno mi je da dovedu Edina koji nema pravo nastupa u LP, a u Premiershipu ne mogu napasti titulu niti ispasti iz 4 prvoplasirana (kvalitetom ne).
Vid.cemo, samo sumnjam da bi se u Chelsiju nadavao golova, i oni igraju kao Roma...tvrdo, usporeno...na snagu.
odakle ti to za kontea?
btw sa romom ce odigrati ovu 1/8 finala, isuvise su neozbiljni da prodju bilo koga pa i sakhtar, tako da ako stvarno dodje do neke ponude uprkos nemogucnosti igranja u LP, treba da je prihvati iste sekunde.
govorio je cesto da bi bio duplo bolji igrac da je isao put italija pa engleska a ne obrnuto, otvara mu se prilika da to i pokaze, je li WC ili ne
Zarathustra

Avatar
Miske01
Postovi: 1076
Pridružen/a: 07 jan 2018, 00:29
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Miske01 » 17 jan 2018, 19:15

Moggi je napisao/la:
hurem je napisao/la:Znam samo da ga Conte nije zelio u Juventusu ni za zivu glavu, cak je on i stopirao taj transfer.
Eh sad, Morata uopce nije opravdao ocekivanja...a Dzeko je sampion, tako da...ne znam, mozda je ona partija na Stamford bridgeu promijenila Conteova razmisljanja.
S dr.strane, nelogicno mi je da dovedu Edina koji nema pravo nastupa u LP, a u Premiershipu ne mogu napasti titulu niti ispasti iz 4 prvoplasirana (kvalitetom ne).
Vid.cemo, samo sumnjam da bi se u Chelsiju nadavao golova, i oni igraju kao Roma...tvrdo, usporeno...na snagu.
odakle ti to za kontea?
btw sa romom ce odigrati ovu 1/8 finala, isuvise su neozbiljni da prodju bilo koga pa i sakhtar, tako da ako stvarno dodje do neke ponude uprkos nemogucnosti igranja u LP, treba da je prihvati iste sekunde.
govorio je cesto da bi bio duplo bolji igrac da je isao put italija pa engleska a ne obrnuto, otvara mu se prilika da to i pokaze, je li WC ili ne
Zasto ne bi mogao igrati LP? Jer je vec ove sezone igrao za Romu?
BHF

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Moggi » 17 jan 2018, 19:38

u ovoj ekipi rome njemu fali dobro krilo koga oni ocito ne planiraju dovest, vec nasuprot hoce da prodaju i ono malo sto je valjalo, tako da do kraja sezone sumnjam da bi postigao vise od 2-3 gola sto bi mu totalno srozalo ugled i kod navijaca(vec nakon ova 2-3mjeseca se osjeti ) i kod potencijalnih kupaca.
Zarathustra

Avatar
jestamaji
Postovi: 16525
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la jestamaji » 17 jan 2018, 22:39

hrn je napisao/la:
irfo je napisao/la:
Chelsea asks information about Edin Dzeko
https://www.tuttomercatoweb.com/serie-a ... ko-1066089
Za Moratu je Maradona glavom i bradom.
Vrlo dobar potez bi bio Chelsea
joj kako bi to bilo dobro, još engleska, velika TV lova itd, to bi nas momački podebljalo

de nek mi neko pobroji koji sve bogovi imaju da se svima pomolim da se to desi :mrgreen:

hrn
Postovi: 862
Pridružen/a: 07 dec 2016, 22:08
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la hrn » 17 jan 2018, 22:41

joj kako bi to bilo dobro, još engleska, velika TV lova itd, to bi nas momački podebljalo

de nek mi neko pobroji koji sve bogovi imaju da se svima pomolim da se to desi :mrgreen:[/quote][/quote]
Jedini razlog zbog kojeg ne bi volio da predje je sto ce Seljo dobit pare , a ostalo :njanjanja: :njanjanja:

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6426
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la JavierBosnia » 17 jan 2018, 23:03

Vece su sanse da Roma prodje Sakhtar nego celzi barsu hahahaha

Preveliki je rizik njima kupovati jednog dzeksona, kad godinama prizeljkuju mladje napadace od aubameyanga, griezmana, lewandowskog..
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
hurem
Postovi: 8623
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la hurem » 17 jan 2018, 23:15

JavierBosnia je napisao/la:Vece su sanse da Roma prodje Sakhtar nego celzi barsu hahahaha

Preveliki je rizik njima kupovati jednog dzeksona, kad godinama prizeljkuju mladje napadace od aubameyanga, griezmana, lewandowskog..
Pa imaju te mladje u liku Morate i Batschuayia, upravo im treba jedan iskusan kao Edin da poduci ove golobrade kako se to radi pred protivnickim golom. :)
Barcelona nema veze s Edinom jer svakako ne bi mogao nastupiti...a i tamo ce Roma ispasti vrlo vjerovatno...a najkasnije u 1/4 f

Avatar
Barbarossa
Postovi: 4658
Pridružen/a: 06 jan 2018, 18:56
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Barbarossa » 17 jan 2018, 23:17

Ne bi Edin unaprijedio igru Chelsea,Morata je mladji. Najbolje mu je da ostane u Romi
Svugdje u svijetu droga stvara zavisnost , samo na Kosovu nezavisnost.

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la jasmin10 » 17 jan 2018, 23:20

U Chelseu bi bio klupa. Možda bi u ovih pola godine nekako izbacio Moratu ali opet bi naredne sjedio na klupi. Niko ozbiljniji neće ući u sezonu sa Edinom kao prvim napadačem. Mislim na klubove tipa Chelsea.

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6426
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la JavierBosnia » 17 jan 2018, 23:22

Ako pogledate sastave u engleskoj vidjet cete da vecina klubova ima barem po jednog mladog, brzeg, okretnijeg napadaca i po jednog visocijeg, iskusnijeg, bolja igra glavom...
Npr arsenal, lacazete i giroud. Samo se bojim koliko bi edinu valjalo da bude igrac kao sto je giroud trenutno
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Alipasino
Postovi: 7895
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Alipasino » 18 jan 2018, 18:10

A sta to Moze Jos u Romi dobit ili osvojit.Nista.Osvojio je zlatnu kopacku i vozdra zabari,Engleska je zakon.

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6426
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la JavierBosnia » 18 jan 2018, 20:43

slika

Nek mu Pedro ustupi jedanesku
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
Zenzo
Postovi: 3862
Pridružen/a: 25 dec 2016, 17:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la Zenzo » 18 jan 2018, 20:49

Sto ga skuplje plate to bolje Zelji. :lol:
- Zeljeznicar -

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12029
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la BoixosNois1899 » 18 jan 2018, 21:16

Ma kakav Chelsea ljudi. Čisto sumnjam da će biti išta od ovoga. Edin će u martu imati pune 32 godine. U Chelseaju pitanje da li bi imao jednu sezonu dobru.
On je sa EPL-om završio onda kada je napustio City. Došao je u slabiju ligu, bio najbolji strijelac, i za godinu dvije će otići možda u Kinu ili SAD uzeti još koji milion i to je to.
Iako bi lično volio da pređe u Chelsea i tu bude prvi napadač ali to je teško ostvarivo.
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Avatar
hurem
Postovi: 8623
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la hurem » 18 jan 2018, 22:58

I ja sumnjam u ovaj transfer u Chelsea, ali isto tako nije da mu stilom igre ne bi odgovarao...i Chelsea i United igraju sporije, na snagu...a to Dzeki odgovara.
Njemu recimo nikako ne bi pasao prelazak u jedan Liverpool ili City jer trkacki ne odgovara Kloppovoj i Pepovoj filozofiji.

A on iz Chelsija uvijek lakse moze otici u Westham, Crystal i slicne timove nego iz Rome.

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6426
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Edin Džeko

Post Postao/la JavierBosnia » 18 jan 2018, 23:36

Chelsea nudi 50 mil€ za Dzeksona i Emersona plus Bacuai na pozajmicu
Monci trazi 65mil

Vijest prenio Di Marzio... ako ikome u italiji vjerujem oko transfera to je ovaj covjek. Nesto se kuha ocigledno
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 27 gostiju.