Armin Hodžić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Momciluk
Postovi: 3855
Pridružen/a: 25 jun 2015, 22:12
Kontakt:

Armin Hodžić

Post Postao/la Momciluk » 15 sep 2015, 18:29

slika

Trenutno nastupa za Dinamo Zagreb koji ove sezone nastupa u LP u grupi zajedno sa Bayernom i Arsenalom, tako da ce imati veliku priliku da se dokaze na najvecoj sceni. U Dinamu su vec pokazali da racunaju na njega u ovom takmicenju, u play offu je zabio jedan pogodak Albanskoj ekipi Skenderbeu.
Jedno vrijeme je cak ugovorom bio vezan za slavni Liverpool ali nije dobio priliku u prvom timu. Najveci trag je za sada ostavio u maticnom FK Zeljeznicar za koji je postigao 18 golova u 47 meceva.
Sigurno nasa najveca mlada nada u napadu, o kakvom se majstoru radi pokazuje ovaj potez :D
[youtube][/youtube]

Zasigurno da ce se naci na narednom spisku Mehmeda Bazdarevica. Pozvan je bio i za prethodno okupljanje ali zbog obaveza prema mladoj reprezentaciji nije nastupio.
:bih:
Zadnja izmjena: Momciluk, dana/u 28 sep 2015, 21:15, ukupno mijenjano 1 put.
This time next year we'll be millionaires.

Avatar
Cartman
Postovi: 29467
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la Cartman » 15 sep 2015, 18:30

Nada nasa napadacka, jedini koji ima potencijal da priblizno zamjeni Dzeku kad taj crni dan dodje da se on povuce. Velik teret na njemu...

Samo da se izbori u Dinamu, i tutnut ce njega Mamke u ligu petice.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

SjeverniVjetar
Postovi: 1803
Pridružen/a: 15 nov 2014, 20:23
Lokacija: Sarajevo

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la SjeverniVjetar » 15 sep 2015, 18:34

Krajnje je vrijeme da BHPL zbaci jos jednog kvalitetnog igraca, od Dzeke je proslo skoro deset godina.
Zasada je on najblizi, trebace jos ova sezona da se privikne na visokoprofesionalni fudbal, ocekujem da dogodine bljesne. Sto se reprezentacije tice, treba ga odmah poceti gurati.

Avatar
Cartman
Postovi: 29467
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la Cartman » 15 sep 2015, 18:45

SjeverniVjetar je napisao/la:Sto se reprezentacije tice, treba ga odmah poceti gurati.
Slazem se, nema potrebe da se pozivaju ili cak da igraju u prvih 11 dokazani prosjeci prosjeka tipa Ermina Zeca. Bolje onda da se forsiraju igraci koji imaju potencijala da napreduju. A nema ni smisla da Armin igra za mladu kad od te repke vec nema nista u ovim kvalifikacijama. Tu su Prevljak i Bajic i neka igraju tamo.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Momciluk
Postovi: 3855
Pridružen/a: 25 jun 2015, 22:12
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la Momciluk » 15 sep 2015, 18:48

Na pocetku sezone dok je Henriquez igrao u LP Hodzic je dobivao sansu u ligi.. u Play offu Hodzic je bio starter, od tada je Henriquez u ligi starter, to mi govori da bi Armin sutra mogao pocet protiv Arsenala jer zna Mamic kakvog dijamanta ima i da bi jedan pogodak na ovakvoj sceni mogao da poveca interes klubova iz najvecih evropskih liga a isto tako da mu poveca cijenu visestruko. Nadam se da pocinje sutra a jedan pogodak u takvoj utakmici mu moze odrediti citavu karijeru koliko god to smijesno zvucalo.
This time next year we'll be millionaires.

SjeverniVjetar
Postovi: 1803
Pridružen/a: 15 nov 2014, 20:23
Lokacija: Sarajevo

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la SjeverniVjetar » 15 sep 2015, 18:55

Cartman je napisao/la:
SjeverniVjetar je napisao/la:Sto se reprezentacije tice, treba ga odmah poceti gurati.
Slazem se, nema potrebe da se pozivaju ili cak da igraju u prvih 11 dokazani prosjeci prosjeka tipa Ermina Zeca. Bolje onda da se forsiraju igraci koji imaju potencijala da napreduju. A nema ni smisla da Armin igra za mladu kad od te repke vec nema nista u ovim kvalifikacijama. Tu su Prevljak i Bajic i neka igraju tamo.
Zec jeste razocarao, ali ja jos uvijek vjerujem da on ima potencijal i da ce negdje sve nadoknaditi.
Ja bih Hodzica stavio umjesto Djurica, on mi je bas neuvjerljiv.

Sto se Prevljaka tice, moje je misljenje da je ponajveci potencijal, nazalost, tek je prije godinu i po otisao iz amaterskog Igmana, prebrzo je stigao u Red Bull. Nadam se da nece sagoriti.
Zadnja izmjena: SjeverniVjetar, dana/u 15 sep 2015, 18:56, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24481
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la Goalgetter » 15 sep 2015, 18:55

Sutra je Henriquez 100% starter. Losa forma nakon Cope Americe je bila uzrok zasto je Cileanac ostao nekoliko utakmica na klupi. Cisto sumnjam da ce se Mamic odluciti u ovako vaznoj utakmici za Armina umjesto Henrqieuza. Ali ce sigurno dobiti svoju sansu sa klupe.

SjeverniVjetar
Postovi: 1803
Pridružen/a: 15 nov 2014, 20:23
Lokacija: Sarajevo

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la SjeverniVjetar » 15 sep 2015, 18:58

Goalgetter je napisao/la:Sutra je Henriquez 100% starter. Losa forma nakon Cope Americe je bila uzrok zasto je Cileanac ostao nekoliko utakmica na klupi. Cisto sumnjam da ce se Mamic odluciti u ovako vaznoj utakmici za Armina umjesto Henrqieuza. Ali ce sigurno dobiti svoju sansu sa klupe.
Ko zna, bilo je iznenadjenje i start u play off-u. Mozda ce Mamic pokusati da iznenadi Wengera, svi ocekuju Henriqueza!?

Momciluk
Postovi: 3855
Pridružen/a: 25 jun 2015, 22:12
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la Momciluk » 15 sep 2015, 18:59

Goalgetter je napisao/la:Sutra je Henriquez 100% starter. Losa forma nakon Cope Americe je bila uzrok zasto je Cileanac ostao nekoliko utakmica na klupi. Cisto sumnjam da ce se Mamic odluciti u ovako vaznoj utakmici za Armina umjesto Henrqieuza. Ali ce sigurno dobiti svoju sansu sa klupe.
Kad razmislis malo Dinamu to i nije bas nesto vazna utakmica, oni su svoje napravili plasmanom u grupnu fazu. Znaju oni da nemaju sanse u ovoj grupi i mislim da ce ici na to da sto bolje predstave svoje dragulje u izlogu, a Armin je sigurno najveci. Eventualni start sutra prakticno znaci siguran poziv u reprezentaciju, to zna i Mamic a od toga koristi itekako ima i on i Dinamo, znamo koliko nastupi u reprezentaciji povecaju cijenu a i daju mu jos jednu vise priliku da se dokaze. Vidjecemo sutra ja mislim da pocinje, nije Mamic budala ;)
This time next year we'll be millionaires.

Momciluk
Postovi: 3855
Pridružen/a: 25 jun 2015, 22:12
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la Momciluk » 16 sep 2015, 19:53

I Henriquez i Hodzic na klupi :hmmmmm:
This time next year we'll be millionaires.

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la Ponos Torina » 16 sep 2015, 20:08

Igrat ce velika zvijezda Pjaca :crazy: :crazy:
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

Avatar
STEVIE
Postovi: 4281
Pridružen/a: 02 feb 2011, 11:53
Lokacija: SE1
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la STEVIE » 16 sep 2015, 20:15

pjacu je u repki gurao kloc kovac pa pogledaj sta bi s njim.. kako je samo providan ovaj mafijas mamic.. cigan.
"I'm a man who believes that I died twenty years ago.
And I live like a man who is dead already.
I have no fear whatsoever of anybody or anything." - Malcolm X

Avatar
JohnCleese
Postovi: 5690
Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
Lokacija: zemlja "ciganska"
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la JohnCleese » 16 sep 2015, 20:16

Od Pjace prave neku zvijezdu na silu, da bi ga prodali za masne pare, pa da to Mamic podijeli sa Kovacom i Sukerom
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.


Svabo je to...

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la HankMoody » 16 sep 2015, 20:22

STEVIE je napisao/la:pjacu je u repki gurao kloc kovac pa pogledaj sta bi s njim.. kako je samo providan ovaj mafijas mamic.. cigan.
Najbolji menadžer možda čak i u Evropi, prodavati iz HNL-a igrače za 15+ miliona je magija.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

dean33
Postovi: 313
Pridružen/a: 19 jan 2015, 21:55
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la dean33 » 16 sep 2015, 20:25

Ponos Torina je napisao/la:Igrat ce velika zvijezda Pjaca :crazy: :crazy:
svakako se radi o najboljem igraču dinama i cijelog hnl-a.....ali mislim da on i mali hodžić uopće nisu konkurencija jedan drugome
Zadnja izmjena: dean33, dana/u 16 sep 2015, 20:26, ukupno mijenjano 1 put.

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la dubrovnik » 16 sep 2015, 20:25

Tako to ide i tako ce uvijek ici u Dinamu. Kada sam vam ja rekao da Hodzic mora biti duplo bolji od Pjace da bi igrao neki od vas su me napali. Uz to Pjaca je krilni napadac ali ce ga genije gurnuti u spic jer je u reprezentaciji a ovo je izlog. Maminju rezultat nikad nije bitan vec nesto drugo. Makar kad pricamo o Evropi. Ipak da ddam nije Pjaca los igrac puno bolji od one sjekire koja je zavrsila u Interu.

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21794
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la Unofficialpage » 16 sep 2015, 20:35

Dobit će mali šansu, ne može svaku biti starter. Jest žao što ne igra ali ima vremena.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Momciluk
Postovi: 3855
Pridružen/a: 25 jun 2015, 22:12
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la Momciluk » 16 sep 2015, 20:36

Ma nema uopste veze sa Hodzicem to sto igra Pjaca, ostavio je i svog formalno prvog napadaca na klupi, jednostavno takva mu je zamisao veceras da mu ne treba klasicni spic jer ni Pjaca to nije.
This time next year we'll be millionaires.

Avatar
geoxx
Postovi: 4284
Pridružen/a: 27 avg 2012, 19:21
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la geoxx » 16 sep 2015, 20:37

Pjaca je valjda krilo, znaci nije konkurencija

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la dubrovnik » 16 sep 2015, 20:40

Unofficialpage je napisao/la:Dobit će mali šansu, ne može svaku biti starter. Jest žao što ne igra ali ima vremena.
Dobit hoce sansu, samo nece u izlog dok ne bude u reprezentaciji. A kako stvari stoje nece u reprezentaciju dok ne bude u izlogu. A nema BiH milion Hodzica niti previse vremena za cekanje. Mozda ga i ubace malo pa me razuvjere.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 26 gostiju.