Armin Hodžić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la dubrovnik » 17 avg 2017, 18:25

Hodzic I Gojak u prvom sastavu protiv Makedonaca.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la Raonffa » 17 avg 2017, 18:29

dubrovnik je napisao/la:Hodzic I Gojak u prvom sastavu protiv Makedonaca.
Zabija ga Ara večeras :bih:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la dubrovnik » 17 avg 2017, 18:31

Raonffa je napisao/la:
dubrovnik je napisao/la:Hodzic I Gojak u prvom sastavu protiv Makedonaca.
Zabija ga Ara večeras :bih:
Mogao bi, ali sam sigurniji u Gojakovu asistenciju. Kada ovaj mladic igra uvjek se nesto oko njega dogodi.
Imam osjecaj da bi mogao izrasti u pravog igraca.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la Vucevich » 17 avg 2017, 18:48

dubrovnik je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:
dubrovnik je napisao/la:Hodzic I Gojak u prvom sastavu protiv Makedonaca.
Zabija ga Ara večeras :bih:
Mogao bi, ali sam sigurniji u Gojakovu asistenciju. Kada ovaj mladic igra uvjek se nesto oko njega dogodi.
Imam osjecaj da bi mogao izrasti u pravog igraca.
Ako se oslobodi tog mentaliteta, onda hoce. Ne svidja mi se ponekad kako ponasa; ne znam ako si gledao utakmicu U21 protiv Svicarske, ali to je najbolji primjer.

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la dubrovnik » 17 avg 2017, 18:58

Vucevich je napisao/la:
dubrovnik je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:
Zabija ga Ara večeras :bih:
Mogao bi, ali sam sigurniji u Gojakovu asistenciju. Kada ovaj mladic igra uvjek se nesto oko njega dogodi.
Imam osjecaj da bi mogao izrasti u pravog igraca.
Ako se oslobodi tog mentaliteta, onda hoce. Ne svidja mi se ponekad kako ponasa; ne znam ako si gledao utakmicu U21 protiv Svicarske, ali to je najbolji primjer.
Ima on Balkanski mentalitet, to je primjetno u svakoj utakmici. Nekad su drskost I bezobrazluk u nogometu pozitivan poguranac u karijeri. Ne uvjek naravno.
A talenat je stvarno ogroman.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la Vucevich » 17 avg 2017, 19:13

dubrovnik je napisao/la: Ima on Balkanski mentalitet, to je primjetno u svakoj utakmici. Nekad su drskost I bezobrazluk u nogometu pozitivan poguranac u karijeri. Ne uvjek naravno.
A talenat je stvarno ogroman.
Vec glumi da je Iniesta, pravio je neke lude pasove i ljutio se na saigrace tokom utakmice protiv Svicarske

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la DrFilgud » 17 avg 2017, 19:36

Ako veceras ne zabije, seli na klupu. On bas puno oscilira,

Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la Vucevich » 17 avg 2017, 19:40

Ocajan ovaj Dinamo za sad. Skenderbeu vodi 1-0.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la Vucevich » 17 avg 2017, 20:27

Hodzic :rol:

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la jasmin10 » 17 avg 2017, 20:31

Meni se njegova igra nikako ne sviđa. Zabit će on 10ak 15 golova u ligi ali frajer nije nikakva prevaga na terenu kad ekipu ne ide. Nije slučajno to što se nije prodao iako je u vrhu najboljih strijelaca lige.

Avatar
PrinceofVeresija
Postovi: 1006
Pridružen/a: 13 feb 2016, 12:06
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la PrinceofVeresija » 17 avg 2017, 20:56

jasmin10 je napisao/la:Meni se njegova igra nikako ne sviđa. Zabit će on 10ak 15 golova u ligi ali frajer nije nikakva prevaga na terenu kad ekipu ne ide. Nije slučajno to što se nije prodao iako je u vrhu najboljih strijelaca lige.
Upravo to...imao je Dinamo i prije njeg napadače koji su uspijevali zabijati 15 plus golova po sezoni poput Bećiraja,Rukavine,Čopa pa i Krstanović je bio solidan,ali nisu dalje od prosječnih klubova dogurali jer baš to što kažeš nisu imali veću igračku ulogu na terenu poput Eduarda i Mandžukića...i sve su prilike da će i on njihovim stopama :think:

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la jasmin10 » 17 avg 2017, 21:00

PrinceofVeresija je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:Meni se njegova igra nikako ne sviđa. Zabit će on 10ak 15 golova u ligi ali frajer nije nikakva prevaga na terenu kad ekipu ne ide. Nije slučajno to što se nije prodao iako je u vrhu najboljih strijelaca lige.
Upravo to...imao je Dinamo i prije njeg napadače koji su uspijevali zabijati 15 plus golova po sezoni poput Bećiraja,Rukavine,Čopa pa i Krstanović je bio solidan,ali nisu dalje od prosječnih klubova dogurali jer baš to što kažeš nisu imali veću igračku ulogu na terenu poput Eduarda i Mandžukića...i sve su prilike da će i on njihovim stopama :think:
Trpa on sirotinju po Hrvatskoj ali to nije dovoljno. Ipak se pričalo o njemu kao Edinovom nasljedniku ali daj Bože da dobaci nivo Ibiševića. Definitivno me razočarala njegova igra u polju u jačim utakmicama.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la Raonffa » 17 avg 2017, 21:37

Slabo učestvuje u igri, ne može sam sebi napraviti priliku, previše zavisi od ekipe.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Lakoste
Postovi: 7825
Pridružen/a: 17 nov 2015, 19:46
Lokacija: London
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la Lakoste » 17 avg 2017, 21:55

On stagnira evo vec dvije godine, mislim da Kodro i Bajic su bolji i konkretniji igraci od njega, tako da mi je on tek 5-ti izbor u napadu.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la Vucevich » 17 avg 2017, 21:59

Bajic i Kodro su 2x bolji igraci od Armina. Mislim da je Armin tu negdje sa Murisom Mesanovicem.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la DrFilgud » 17 avg 2017, 22:01

Lakoste je napisao/la:On stagnira evo vec dvije godine, mislim da Kodro i Bajic su bolji i konkretniji igraci od njega, tako da mi je on tek 5-ti izbor u napadu.
Ja sam najvise od njega ocekivao. Ima nabolje predispozicije, igra u ekipi kojoj su sva vrata transfera otvorena, ali fakat stagnira. Nisam vidio dobru tekmu protiv jace ekipe, uglavnom majstorije protiv levata. Od Ermina Zeca, on mi je bio najveca napadacdka nada, valjda nece tako zavrsiti.

Avatar
pazzarac
Postovi: 533
Pridružen/a: 05 dec 2009, 18:36
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la pazzarac » 17 avg 2017, 22:35

DrFilgud je napisao/la:
Lakoste je napisao/la:On stagnira evo vec dvije godine, mislim da Kodro i Bajic su bolji i konkretniji igraci od njega, tako da mi je on tek 5-ti izbor u napadu.
Ja sam najvise od njega ocekivao. Ima nabolje predispozicije, igra u ekipi kojoj su sva vrata transfera otvorena, ali fakat stagnira. Nisam vidio dobru tekmu protiv jace ekipe, uglavnom majstorije protiv levata. Od Ermina Zeca, on mi je bio najveca napadacdka nada, valjda nece tako zavrsiti.
Meni nikad nije izgledao kao neko ko se izdvajao predispozijama,nije neki skakac,niti jak u duelima,niti je extra brz...sve mi to stoji negde na sredini ,mislio sam da ce ga izbaciti snalazenje u sesnestercu,nos za gol...ali i dalje pokazuje nesto vise protiv nejakih protivnika,nazalost mislim da nema sta da trazi u nekoj ozbiljnijoj ligi i takav sam osecaj imao od prvih utakmica u Dinamu,lako je izdominirati nad ekipom koja je tri puta slabija

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la DrFilgud » 17 avg 2017, 22:57

pazzarac je napisao/la:
DrFilgud je napisao/la:
Lakoste je napisao/la:On stagnira evo vec dvije godine, mislim da Kodro i Bajic su bolji i konkretniji igraci od njega, tako da mi je on tek 5-ti izbor u napadu.
Ja sam najvise od njega ocekivao. Ima nabolje predispozicije, igra u ekipi kojoj su sva vrata transfera otvorena, ali fakat stagnira. Nisam vidio dobru tekmu protiv jace ekipe, uglavnom majstorije protiv levata. Od Ermina Zeca, on mi je bio najveca napadacdka nada, valjda nece tako zavrsiti.
Meni nikad nije izgledao kao neko ko se izdvajao predispozijama,nije neki skakac,niti jak u duelima,niti je extra brz...sve mi to stoji negde na sredini ,mislio sam da ce ga izbaciti snalazenje u sesnestercu,nos za gol...ali i dalje pokazuje nesto vise protiv nejakih protivnika,nazalost mislim da nema sta da trazi u nekoj ozbiljnijoj ligi i takav sam osecaj imao od prvih utakmica u Dinamu,lako je izdominirati nad ekipom koja je tri puta slabija
Ima on brzinu, tehniku, skok, ali nekako ne ucestvuje u igri protiv organizovanih odbrana. Ne znam, mozda treba da se vise trudi...

Avatar
PrinceofVeresija
Postovi: 1006
Pridružen/a: 13 feb 2016, 12:06
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la PrinceofVeresija » 18 avg 2017, 03:25

DrFilgud je napisao/la:
Lakoste je napisao/la:On stagnira evo vec dvije godine, mislim da Kodro i Bajic su bolji i konkretniji igraci od njega, tako da mi je on tek 5-ti izbor u napadu.
Ja sam najvise od njega ocekivao. Ima nabolje predispozicije, igra u ekipi kojoj su sva vrata transfera otvorena, ali fakat stagnira. Nisam vidio dobru tekmu protiv jace ekipe, uglavnom majstorije protiv levata. Od Ermina Zeca, on mi je bio najveca napadacdka nada, valjda nece tako zavrsiti.
Ima i Dinamova igra iz prosle sezone a i u ovoj veze sa tim,imam osjecaj da je stagnirala cijela ekipa ne samo Hodzic...zbog tog i ove sezone nema nekih megatransfera visemilionskih na sto smo navikli npr gledat,samo je bio igracina Pivaric koji je zahvaljujuci Mamketu umjesto sjajnog Barisica iz Osijeka presao u Kijev za 2 milje

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la DrFilgud » 18 avg 2017, 07:49

PrinceofVeresija je napisao/la:
DrFilgud je napisao/la:
Lakoste je napisao/la:On stagnira evo vec dvije godine, mislim da Kodro i Bajic su bolji i konkretniji igraci od njega, tako da mi je on tek 5-ti izbor u napadu.
Ja sam najvise od njega ocekivao. Ima nabolje predispozicije, igra u ekipi kojoj su sva vrata transfera otvorena, ali fakat stagnira. Nisam vidio dobru tekmu protiv jace ekipe, uglavnom majstorije protiv levata. Od Ermina Zeca, on mi je bio najveca napadacdka nada, valjda nece tako zavrsiti.
Ima i Dinamova igra iz prosle sezone a i u ovoj veze sa tim,imam osjecaj da je stagnirala cijela ekipa ne samo Hodzic...zbog tog i ove sezone nema nekih megatransfera visemilionskih na sto smo navikli npr gledat,samo je bio igracina Pivaric koji je zahvaljujuci Mamketu umjesto sjajnog Barisica iz Osijeka presao u Kijev za 2 milje
Moze i to biti, ali sjeti se Pjace, Roga proslih sezona. To su bili igraci koji su ocigledno pravili razliku i rjesavali utakmice, ne vidim to kod Hodzica. Moze biti i da mu novi trener ne lezi, prosle sezone , kada je Kranjcar dosao, ovaj je totalno zablokirao. Valjda ce proraditi.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: GG3, mercurial i 22 gosta.