Armin Hodžić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
hurem
Postovi: 8623
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la hurem » 28 mar 2017, 23:16

Dubrovnice, ako ti je Armin bio solidan u 2.plvrmnu, onda znaj da je u 1.plvrmnu bio jos bolji.
Bio je jedan od nasih agilnijih igraca u jednoj mrtvoj i dosadnoj utakmici, dosta se vracao nazad po loptu, imao par suteva koji da su zavrsili u golu drugacije bi se o njemu pricalo...kontrola lopte na nivou, par lucidnih misketovih poteza, itd...za jednu onakvu utakmicu sasvim ok...tako da mi zaista nisu jasni tako negativni komentari pojedinih.

Sasvim sigurno buducnost reprezentacije...bliska buducnost.

Avatar
samocelik
Postovi: 6036
Pridružen/a: 27 nov 2011, 20:00
Lokacija: Uzavreli Grad
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la samocelik » 29 mar 2017, 00:17

pinoglavi je napisao/la:
samocelik je napisao/la:Nađite mi bilo kojeg igrača koji je u prvim utakmicama snašao se, pokazao se, odigrao vrhunski?
Kodro
Da ne bi pomislio da sam se povukao, kad odgledam snimak jer nisam gledao uzivo vrlo radu cu i Kenana prokomentarisati.
Razlog zasto "branim" Aru je, jer ga pratim od kadeta Želje,preko juniora pa Liverpoola i PLBiH,pa sam nekako ja licno uvjeren da je on x faktor.
Bio sam tako uvjeren i za Aidina Mahmutovica pa gle gdje je sada. :mrgreen:
Godinama su te topili, ali ostao si jak kao Čelik!

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la Monolog » 29 mar 2017, 00:22

hurem je napisao/la:Dubrovnice, ako ti je Armin bio solidan u 2.plvrmnu, onda znaj da je u 1.plvrmnu bio jos bolji.
Bio je jedan od nasih agilnijih igraca u jednoj mrtvoj i dosadnoj utakmici, dosta se vracao nazad po loptu, imao par suteva koji da su zavrsili u golu drugacije bi se o njemu pricalo...kontrola lopte na nivou, par lucidnih misketovih poteza, itd...za jednu onakvu utakmicu sasvim ok...tako da mi zaista nisu jasni tako negativni komentari pojedinih.

Sasvim sigurno buducnost reprezentacije...bliska buducnost.
Ma dajte, protiv Gibraltara je izgorio u želji da opravda stavljanje u prvu postavu. Da je bio loš - nije. Da je bio dobar - nije. Srednja žalost. Naravno, priče o nekom otpisivanju su bespotrebne, jer je Armin budućnost naše reprezentacije, ali treba biti iskren i reći kako je protiv amaterskog Gibraltara bio ispod svojih mogućnosti.
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

let3
Postovi: 29063
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la let3 » 29 mar 2017, 00:28

I ovo malo jada što imamo, mi cemo popljuvati. Nevjerovatno :shock:

Ovdje ljudi kao da zaboravljaju da Džeko vec ima 31 godinu, Vedad 32, misle da ce igrati još 10 godina, da nece poceti padati igracki (što je sasvim normalno) itd.

Pa evo navedite neke kvalitetnije i buduce napadace naše selekcije osim Hodžića, Bajića i Kodre, a da su ispod 23 godine :?: zasad ih nema ni u tragovima, nismo mi Brazil ili Njemačka da možemo štancati igrace.

Avatar
hurem
Postovi: 8623
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la hurem » 29 mar 2017, 00:31

Monolog je napisao/la:
hurem je napisao/la:Dubrovnice, ako ti je Armin bio solidan u 2.plvrmnu, onda znaj da je u 1.plvrmnu bio jos bolji.
Bio je jedan od nasih agilnijih igraca u jednoj mrtvoj i dosadnoj utakmici, dosta se vracao nazad po loptu, imao par suteva koji da su zavrsili u golu drugacije bi se o njemu pricalo...kontrola lopte na nivou, par lucidnih misketovih poteza, itd...za jednu onakvu utakmicu sasvim ok...tako da mi zaista nisu jasni tako negativni komentari pojedinih.

Sasvim sigurno buducnost reprezentacije...bliska buducnost.
Ma dajte, protiv Gibraltara je izgorio u želji da opravda stavljanje u prvu postavu. Da je bio loš - nije. Da je bio dobar - nije. Srednja žalost. Naravno, priče o nekom otpisivanju su bespotrebne, jer je Armin budućnost naše reprezentacije, ali treba biti iskren i reći kako je protiv amaterskog Gibraltara bio ispod svojih mogućnosti.
Kao i svaki drugi igrac izuzev Bicakcica...takodjer sam odmah nakon tekme naglasio da je izgorio zbog zelje da se dokaze, ali nakon pogledanog snimka utakmice vrlo dobro znam sta govorim i tvrdim da je njegova predstava bila sasvim ok za jednu onakvu mrtvu i dosadnu tekmu...a ne tako jadna i nikakva kako to neki zele prikazati.

Avatar
Marsal
Postovi: 22755
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la Marsal » 29 mar 2017, 11:07

Čujem da je imao ponudu Aston Ville koja je bila baš i više nego korektno ali Mamić ni da čuje, kaže zaslužuje Ara veći klub :thumbup:
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

dadoprso
Postovi: 141
Pridružen/a: 13 mar 2017, 22:53
Kontakt:

Re: RE: Re: Armin Hodžić

Post Postao/la dadoprso » 29 mar 2017, 11:33

Marsal je napisao/la:Čujem da je imao ponudu Aston Ville koja je bila baš i više nego korektno ali Mamić ni da čuje, kaže zaslužuje Ara veći klub [emoji106]
Ako se ne varam prošlog lijeta je Maminjo odbio ponudu i od Intera.

Avatar
JonSnow
Postovi: 6181
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la JonSnow » 02 apr 2017, 10:21

http://sportsport.ba/ino_fudbal/jos-jed ... aya/231140
Ako ode tamo, može se komotno oprostit od fudbala. Na isto mu dođe.

Avatar
hurem
Postovi: 8623
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la hurem » 02 apr 2017, 11:37

Ni slucajno u Galatasaray, liga jeste jaca, ali je Dinamo bar 5x bolja pijaca od turske lige i njihovih klubova, ubrajajuci tu i 3 istanbulska velikana.
Mislim da od toga nema nista.

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la dubrovnik » 02 apr 2017, 14:25

Jucer nije zabio ali je zasluzan za prvi gol. Navukao je 2-3 igraca na sebe, skupio obranu i ostavio loptu kao na pladnju.

dadoprso
Postovi: 141
Pridružen/a: 13 mar 2017, 22:53
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la dadoprso » 02 apr 2017, 14:39

Nek mu Hajrović bude primjer

Avatar
Cartman
Postovi: 29471
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la Cartman » 02 apr 2017, 14:58

Od toga je li dobar transfer zavisi koliko ga cijenite. Ja mislim da on nije igrac za najvece stvari. Nije potencijal Dzeke. Jest potencijal Ibisevica.

Prema tome mislim da bi to mogao bit dobar transfer za njega. I posto je takav tip igraca kakav jest, mislim da mu je vrlo bitno da igra za dominantan tim. Igra u polju mu nije najbolja, ali jest golgetter. Bi li on bio u stanju dat 10-15 golova za srednji tim Bundeslige u ovom trenutku? Nisam bas siguran. 15-20 u Turskoj apsolutno. A mnogo bi naucio u Turskoj jer je liga puno jaca od Hrvatske. Dobio bi bitno iskustvo velikih utakmica i velikog kluba.

Turci ne trpe igrace koji glume neke zvijezde i zato su Miske i Hajrovic propali tamo. Visca, Baljic, Bolic su se odlicno snasli na primjer. Tako da je taj mit o katastrofalnoj Turskoj ligi debelo provikan.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la jasmin10 » 02 apr 2017, 17:08

Cartman je napisao/la:Od toga je li dobar transfer zavisi koliko ga cijenite. Ja mislim da on nije igrac za najvece stvari. Nije potencijal Dzeke. Jest potencijal Ibisevica.

Prema tome mislim da bi to mogao bit dobar transfer za njega. I posto je takav tip igraca kakav jest, mislim da mu je vrlo bitno da igra za dominantan tim. Igra u polju mu nije najbolja, ali jest golgetter. Bi li on bio u stanju dat 10-15 golova za srednji tim Bundeslige u ovom trenutku? Nisam bas siguran. 15-20 u Turskoj apsolutno. A mnogo bi naucio u Turskoj jer je liga puno jaca od Hrvatske. Dobio bi bitno iskustvo velikih utakmica i velikog kluba.

Turci ne trpe igrace koji glume neke zvijezde i zato su Miske i Hajrovic propali tamo. Visca, Baljic, Bolic su se odlicno snasli na primjer. Tako da je taj mit o katastrofalnoj Turskoj ligi debelo provikan.
:thumbup:

Avatar
JonSnow
Postovi: 6181
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la JonSnow » 02 apr 2017, 19:55

Cartman je napisao/la: Turci ne trpe igrace koji glume neke zvijezde i zato su Miske i Hajrovic propali tamo. Visca, Baljic, Bolic su se odlicno snasli na primjer. Tako da je taj mit o katastrofalnoj Turskoj ligi debelo provikan.
Ne vidim kakve veze MSiketovo neigranje z Galati ima s Turcima kad je njega sjebo onaj šupak Hagi. Od svih naših silnih igrača koji su završili u fantastičnoj turskoj ligi samo su dva tri napravila kakave takve karijere, svi ostali su stagnirali ili propali. Turska je groblje za mlade igrače s obzirom da si tamo izvan dosega bilo kojeg skauta iz liga petice.

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la jasmin10 » 02 apr 2017, 20:20

JonSnow je napisao/la:
Cartman je napisao/la: Turci ne trpe igrace koji glume neke zvijezde i zato su Miske i Hajrovic propali tamo. Visca, Baljic, Bolic su se odlicno snasli na primjer. Tako da je taj mit o katastrofalnoj Turskoj ligi debelo provikan.
Ne vidim kakve veze MSiketovo neigranje z Galati ima s Turcima kad je njega sjebo onaj šupak Hagi. Od svih naših silnih igrača koji su završili u fantastičnoj turskoj ligi samo su dva tri napravila kakave takve karijere, svi ostali su stagnirali ili propali. Turska je groblje za mlade igrače s obzirom da si tamo izvan dosega bilo kojeg skauta iz liga petice.
Koji su to naši igrači propali u Turskoj a da su imali neki kvalitet ?

Avatar
Zglavkar
Postovi: 382
Pridružen/a: 11 feb 2017, 20:53
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la Zglavkar » 02 apr 2017, 20:36

Problem je što su u Turskoj igrači dobro plaćeni, a realno liga je kvalitetom dosta slabija od onih najjačih.
Rezultat je da je igrače teško natjerati iz Turske jer im se ne isplati, a manje profesionalno napreduju nego što bi mogli zbog znatno slabijih protivnika.

Recimo jedan Višća vjerovatno ne inkasira ništa više nego što bi inkasirao da igra u klubu poput Mainza, Sampdorije i sl., a pitanje je i kako bi se uklopio, tako je njemu jednostavno najracionalnije ostati tu gdje jeste. Što se tiče nas navijača, za nas to ne valja jer bi vjerovatno danas bio bolji igrač da je ganjao loptu na terenu protiv Bayerna i Dortmunda nego turskih sporova.

Avatar
JonSnow
Postovi: 6181
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la JonSnow » 02 apr 2017, 20:47

Zglavkar je napisao/la:Problem je što su u Turskoj igrači dobro plaćeni, a realno liga je kvalitetom dosta slabija od onih najjačih.
Rezultat je da je igrače teško natjerati iz Turske jer im se ne isplati, a manje profesionalno napreduju nego što bi mogli zbog znatno slabijih protivnika.

Recimo jedan Višća vjerovatno ne inkasira ništa više nego što bi inkasirao da igra u klubu poput Mainza, Sampdoriji i sl., a pitanje je i kako bi se uklopio, tako je njemu jednostavno najracionalnije ostati tu gdje jeste. Što se tiče nas navijača, za nas to ne valja jer bi vjerovatno danas bio bolji igrač da je ganjao loptu na terenu protiv Bayerna i Dortmunda nego turskih sporova.
Upravo ovo htjedo napisati. Jako je teško procijeniti u truskoj ligi šta znači kvalitetan igrač kad puno klubova ima natprosječno jake finansije pa time zadržavaju svakakve igrače. Može se reći da najbolji igrači turske lige vjerovatno igraju u Feneru ili Galati ali opet...transferi iz tih klubova u neke klubove lige petica su rijetki. Po meni je igranje u nekom prosječnom ili ispodprosječnom Bundesliga klubu bolje nego i u najboljim klubovima u Turskoj.

Avatar
Cartman
Postovi: 29471
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la Cartman » 02 apr 2017, 21:00

JonSnow je napisao/la:
Zglavkar je napisao/la:Problem je što su u Turskoj igrači dobro plaćeni, a realno liga je kvalitetom dosta slabija od onih najjačih.
Rezultat je da je igrače teško natjerati iz Turske jer im se ne isplati, a manje profesionalno napreduju nego što bi mogli zbog znatno slabijih protivnika.

Recimo jedan Višća vjerovatno ne inkasira ništa više nego što bi inkasirao da igra u klubu poput Mainza, Sampdoriji i sl., a pitanje je i kako bi se uklopio, tako je njemu jednostavno najracionalnije ostati tu gdje jeste. Što se tiče nas navijača, za nas to ne valja jer bi vjerovatno danas bio bolji igrač da je ganjao loptu na terenu protiv Bayerna i Dortmunda nego turskih sporova.
Upravo ovo htjedo napisati. Jako je teško procijeniti u truskoj ligi šta znači kvalitetan igrač kad puno klubova ima natprosječno jake finansije pa time zadržavaju svakakve igrače. Može se reći da najbolji igrači turske lige vjerovatno igraju u Feneru ili Galati ali opet...transferi iz tih klubova u neke klubove lige petica su rijetki. Po meni je igranje u nekom prosječnom ili ispodprosječnom Bundesliga klubu bolje nego i u najboljim klubovima u Turskoj.
Vjerovatno jest, ali ja mislim da Hodzic u ovom trenutku nije u stanju kvalitetno odigrat za srednji ili slabiji klub u Njemackoj na primjer. Tu je cesto napadac ostavljen sam da nesto napravi, a on za to jos nema kvalitet i iskustvo.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

dadoprso
Postovi: 141
Pridružen/a: 13 mar 2017, 22:53
Kontakt:

Re: RE: Re: Armin Hodžić

Post Postao/la dadoprso » 02 apr 2017, 21:03

Cartman je napisao/la:
JonSnow je napisao/la:
Zglavkar je napisao/la:Problem je što su u Turskoj igrači dobro plaćeni, a realno liga je kvalitetom dosta slabija od onih najjačih.
Rezultat je da je igrače teško natjerati iz Turske jer im se ne isplati, a manje profesionalno napreduju nego što bi mogli zbog znatno slabijih protivnika.

Recimo jedan Višća vjerovatno ne inkasira ništa više nego što bi inkasirao da igra u klubu poput Mainza, Sampdoriji i sl., a pitanje je i kako bi se uklopio, tako je njemu jednostavno najracionalnije ostati tu gdje jeste. Što se tiče nas navijača, za nas to ne valja jer bi vjerovatno danas bio bolji igrač da je ganjao loptu na terenu protiv Bayerna i Dortmunda nego turskih sporova.
Upravo ovo htjedo napisati. Jako je teško procijeniti u truskoj ligi šta znači kvalitetan igrač kad puno klubova ima natprosječno jake finansije pa time zadržavaju svakakve igrače. Može se reći da najbolji igrači turske lige vjerovatno igraju u Feneru ili Galati ali opet...transferi iz tih klubova u neke klubove lige petica su rijetki. Po meni je igranje u nekom prosječnom ili ispodprosječnom Bundesliga klubu bolje nego i u najboljim klubovima u Turskoj.
Vjerovatno jest, ali ja mislim da Hodzic u ovom trenutku nije u stanju kvalitetno odigrat za srednji ili slabiji klub u Njemackoj na primjer. Tu je cesto napadac ostavljen sam da nesto napravi, a on za to jos nema kvalitet i iskustvo.
Opet ovaj cartman se našao laprdati... Ako imamo jednog napadača da sam može izdriblat 3-4 i zakucati onda je to Armin.

Avatar
JonSnow
Postovi: 6181
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la JonSnow » 02 apr 2017, 21:09

Cartman je napisao/la:
Vjerovatno jest, ali ja mislim da Hodzic u ovom trenutku nije u stanju kvalitetno odigrat za srednji ili slabiji klub u Njemackoj na primjer. Tu je cesto napadac ostavljen sam da nesto napravi, a on za to jos nema kvalitet i iskustvo.
Vidjet ćemo, mlad je još ali ja mislim da je zreo za neki prosječan klub liga petice.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 51 gost.