Armin Hodžić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
BenjooJutub
Postovi: 2179
Pridružen/a: 11 apr 2012, 22:37
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la BenjooJutub » 26 mar 2017, 18:29

uNbx je napisao/la:@benjo
Nisi se baš tako ogradio u postovima pljuvanja, generalizirao si. Heleneise, poređenja sa Zagrebom i Zagrepčanima ti ne trebaju. A ti svi što se busaju u prsa da su iz Sarajeva i hvale se time kontajući da su posebna vrsta i neko i nešto, nek znaš da ekšli veze sa Sarajevom imaju koliko i Mwabonge iz Sierre Leone. Građani Sarajeva nikad nisu bili nametljivi i qrčili se bilo čime, a pogotovo time što su tu rođeni i žive. To što se ogroman broj šljama sjatio ovdje je drugi par opanaka, ali to je postratni problem svih glavnih gradova ex-yu. Ja se prvi stidim s kim sve dijelim grad, ali ima još prilično normalne raje, i na forumu ih ima dosta. Što se tiče prepucavanja forumaša, ne znam šta ti smeta to. Rivalitet ova dva kluba se manifestuje na hiljadu i jedan način i raspravlja se na nekim poljima koja veze sa fudbalom nemaju, a da se ne raspravlja o reprezentaciji. Hoću da ti kažem, ischillaj i bilo kakve generalizacije te neće daleko odvest.

PS izvinjavam se na oftopiku
E zbog ovakvih forumasa i jesam na forumu, svaki dobar, konstruktivan odgovor je dobrodošao. Do sad i jesam čilao i iskulirao bilo koji vid prepucavanja, uopšte me nije doticalo, ali brate ova prepucavanja su prerasla u nešto veće. Bojim se da pojedini da ne kazem svi navijaci Zelje i Sarajeva stavljaju igrače ispred reprezentacije. E to mene boli. A tebi brate svaka čast, nikada nisam dobio ovako dobar odgovor, od danas si na listi omiljenih forumaša. Pozdrav i sa ovim bih da zakljucimo raspravu.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61423
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la Virtu4l » 26 mar 2017, 21:35

BenjooJutub je napisao/la:Bojim se da pojedini da ne kazem svi navijaci Zelje i Sarajeva stavljaju igrače ispred reprezentacije.
SVI :bih:
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
SlevinKelevra
Postovi: 11909
Pridružen/a: 30 okt 2012, 23:40
Lokacija: NYC, USA
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la SlevinKelevra » 27 mar 2017, 11:51

I najslabija ekipa HNL-a je tri puta jaca od ekipe Gibraltara, tako da bilo kakva rasprava i donosenje zakljucaka na osnovu jedne tekme jednostavno nema smisla. Prosle godine je Ibisevic odigrao dvije tekme protiv Andore i nije zabio. Jel treba na osnovu toga da sudimo kakav je igrac?
Hozicu je i u Dinamu je trebalo vremena da se opusti, prilagodi i krene zabijati kako zna, skoro sam siguran da ce isto biti i sa repkom.

Iceplayer
Postovi: 1376
Pridružen/a: 23 nov 2013, 21:21
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la Iceplayer » 28 mar 2017, 06:28

Pogledajte malo statistiku Hodžića sve i jedan duel izgubi, zračni dueli ništa, oduzetih lopti ništa, izgubljeni lopti pun hurac, bukvalno jedino sto uradi na utakmici je što zabije go ali i to uradi kada ekipa igra dobro jednostavno nije igrač za prevagu na terenu kada ekipa igra odlično on blista kada igra slabo on je najlošiji jednostavno nije igrač za reprezentacije barem moje mišljenje i mišljenje svakoga ko se razumije u fudbal a ne samo u golove.

dadoprso
Postovi: 141
Pridružen/a: 13 mar 2017, 22:53
Kontakt:

Re: RE: Re: Armin Hodžić

Post Postao/la dadoprso » 28 mar 2017, 07:01

Iceplayer je napisao/la:Pogledajte malo statistiku Hodžića sve i jedan duel izgubi, zračni dueli ništa, oduzetih lopti ništa, izgubljeni lopti pun hurac, bukvalno jedino sto uradi na utakmici je što zabije go ali i to uradi kada ekipa igra dobro jednostavno nije igrač za prevagu na terenu kada ekipa igra odlično on blista kada igra slabo on je najlošiji jednostavno nije igrač za reprezentacije barem moje mišljenje i mišljenje svakoga ko se razumije u fudbal a ne samo u golove.
De pošalji tu statistiku

Avatar
amcibald
Postovi: 175
Pridružen/a: 04 mar 2011, 10:31

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la amcibald » 28 mar 2017, 12:06

Eto nek je Tino vjeciti talenat bio sposoban za put u Brazil, a sad dupli arsini i mladjeg igraca od njega vec nazivaju promasajem. Da je za prve postave, daleko, ali u opciji za spisak svakako jeste iako bi licno volio veceras vidjeti na djelu Kodra jr. i Bajica, a sve to naravno ako bude prilike jer Edinu treba jedan pogodak za 50ti jubilarni.

Avatar
samocelik
Postovi: 6033
Pridružen/a: 27 nov 2011, 20:00
Lokacija: Uzavreli Grad
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la samocelik » 28 mar 2017, 12:22

Ja ne mogu samo shvatiti kako ovdje svi nakon Gibraltara vide da je Ara **** od igrača. Nađite mi bilo kojeg igrača koji je u prvim utakmicama snašao se, pokazao se, odigrao vrhunski? Evo onaj mali Rašvord iz Uniteda,zabii 4 gola u prvim utakmicama,sad ga nigdje. Dakle treba momka pustiti da igra,da se ufura u fazon,nije igrica majku mu ****. Dal što ga Željini fanovi forsiraju,dal što ga pitari ne mogu,ali fakat se pretjeruje. Momak treba dobit priliku,treba igrati,na njemu i vremenu je da pokaže.
Godinama su te topili, ali ostao si jak kao Čelik!

Avatar
Cartman
Postovi: 29470
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la Cartman » 28 mar 2017, 14:25

Pustite momka. Kao prvo ocekujete pogresne stvari od njega. Kad vidim da ga neko uporedjuje sa Aguerom meni se manta. Ne pricam o kvalitetu, nego o tipu igraca. Hodzic je klasicni golgetter, ne neko ko ce uzet loptu i driblat, stvarat sanse sam. Momak je tip Ibisevica, Chicharita. Bio je los u prvom protiv Gibraltara, u drugom je bio dosta bolji po meni.

Ima nos za gol, skolovan je igrac i borben. Vjeruje u sebe. Siguran sam da ce odigrat veliki broj utakmica za repku i dat lijep broj golova. Mozda najvise poslje Dzeke i Ibisevica. Polako.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la pinoglavi » 28 mar 2017, 14:34

samocelik je napisao/la:Nađite mi bilo kojeg igrača koji je u prvim utakmicama snašao se, pokazao se, odigrao vrhunski?
Bicakcic, Kolasinac, Hajrovic, Besic, Djuric. Nije reprezentacija klub da ga mozemo cekati nit ima neku slabu konkurenciju pa da ga forsiramo. On nek se dalje razvija i naravno da ce sve cesce dobijati novu priliku da se dokaze, sto formom, sto nekim spletom okolonosti ako ne mozemo racunati na neke druge napadace. Ni bi ga volio vidjeti da ulazi s klupe kada nam treba rezultat u nekoj od narednih utakmica ovih kvalifikacija.
Nad tobom sunce najljepše sja

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la pinoglavi » 28 mar 2017, 20:42

samocelik je napisao/la:Nađite mi bilo kojeg igrača koji je u prvim utakmicama snašao se, pokazao se, odigrao vrhunski?
Kodro
Nad tobom sunce najljepše sja

Avatar
sajo10
Postovi: 9375
Pridružen/a: 27 jan 2010, 23:37
Lokacija: Landskrona, Swe
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la sajo10 » 28 mar 2017, 20:47

Ne razumijem zasto ovoliko hejt prema Hodzicu, koji ce bez ikakve sumnje zacepat usta vecini. Samo nemojte biti misevi tada molim vas. Kodru nisu znali 90 % forumasa ali posle danas bore se koce ga vise hvaliti. Umjesto da kazete pa lijepo je viditi da imamo izbor sa mladim igracima, uvijek morate da trujete jedne druge s nebulozama. Necete vi naskoditi Arminu ili nekom drugom, nebojte se.
pinoglavi je napisao/la:
samocelik je napisao/la:Nađite mi bilo kojeg igrača koji je u prvim utakmicama snašao se, pokazao se, odigrao vrhunski?
Kodro
Kodro samo moze cistiti cipele Arminu, jer ovaj ima talenat i potencijal koji Kenan nikada nece imati. Ali za razliku od mnogi ja zelim obojici da zavrse u klubovima Lige Prvaka :) Toliko.
Visca el Barça! /// Volim te Željo!

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la pinoglavi » 28 mar 2017, 20:50

Misevi u rupe :lol:
Nisi ti drug moj dobar kao i vecina navijaca sarajevskih klubova ovdje, cast pojedincima kojih ima.
Nad tobom sunce najljepše sja

Avatar
dzelllo
Postovi: 1651
Pridružen/a: 24 jun 2015, 21:07
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la dzelllo » 28 mar 2017, 20:55

pinoglavi je napisao/la:Misevi u rupe :lol:
Nisi ti drug moj dobar kao i vecina navijaca sarajevskih klubova ovdje, cast pojedincima kojih ima.
+1
lezVe do bagro

dadoprso
Postovi: 141
Pridružen/a: 13 mar 2017, 22:53
Kontakt:

Re: RE: Re: Armin Hodžić

Post Postao/la dadoprso » 28 mar 2017, 21:52

sajo10 je napisao/la:Ne razumijem zasto ovoliko hejt prema Hodzicu, koji ce bez ikakve sumnje zacepat usta vecini. Samo nemojte biti misevi tada molim vas. Kodru nisu znali 90 % forumasa ali posle danas bore se koce ga vise hvaliti. Umjesto da kazete pa lijepo je viditi da imamo izbor sa mladim igracima, uvijek morate da trujete jedne druge s nebulozama. Necete vi naskoditi Arminu ili nekom drugom, nebojte se.
pinoglavi je napisao/la:
samocelik je napisao/la:Nađite mi bilo kojeg igrača koji je u prvim utakmicama snašao se, pokazao se, odigrao vrhunski?
Kodro
Kodro samo moze cistiti cipele Arminu, jer ovaj ima talenat i potencijal koji Kenan nikada nece imati. Ali za razliku od mnogi ja zelim obojici da zavrse u klubovima Lige Prvaka :) Toliko.
On da zabije tri gola Španiji kone će ga i dalje pluvati. Ne šalje Inter dvocifrene ponude za bilo koga, Ara je uspjeo više u 19. godini nego što je Kodro sa 23? Obojica su sjajni, ali je Armin kvalitetniji od Kodre i to bez ikakve sumnje.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la Vucevich » 28 mar 2017, 21:53

Hodzic bolji od Kodra :crazy: :lol:

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la dubrovnik » 28 mar 2017, 22:05

Hodzic je odlican igrac i nije mi jasno da se ovako lako moze otpisivati najbolji mladi BiH napadac.
Potpuno je drugaciji napadac od ostale petorice koji se nalaze u kombinacijama BiH reprezentacije.

DeeWa
Postovi: 2001
Pridružen/a: 04 mar 2014, 19:19
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la DeeWa » 28 mar 2017, 22:09

Ko ga otpisuje? Zasto je uvreda ako je Kodro ili neko drugi ispred njega? To mu valjda treba dati i dodatni motiv da se jos vise trudi. Ispred njega je buducnost i vjerovatno ce se nakon dzeke i ibisevica morati birati izmedju bajica, hodzica i kodre svakako. Da li ce menalo, aganspahic ili neko jos od ovih drugih mladih nesto napraviti vidjet cemo.
Ali po meni je trenutno Kodro za trun korisniji od hodzica u svakom pogledu. Nije kraj svijeta ako je trenutno tako. To za par mjeseci moze da se promijeni samo ako se decko potrudi.
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.

Avatar
Vrebac07
Postovi: 214
Pridružen/a: 08 nov 2016, 20:13
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la Vrebac07 » 28 mar 2017, 22:14

dubrovnik je napisao/la:Hodzic je odlican igrac i nije mi jasno da se ovako lako moze otpisivati najbolji mladi BiH napadac.
Potpuno je drugaciji napadac od ostale petorice koji se nalaze u kombinacijama BiH reprezentacije.
Armin je protiv Gibraltara odigrao Super,, kako se je samo borio meni se to svida nenormalno! Nije bili izgubljene lopte da je nije opet vratio,,
Veoma dobar igrac o mom misljenju!

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la dubrovnik » 28 mar 2017, 22:21

Vrebac07 je napisao/la:
dubrovnik je napisao/la:Hodzic je odlican igrac i nije mi jasno da se ovako lako moze otpisivati najbolji mladi BiH napadac.
Potpuno je drugaciji napadac od ostale petorice koji se nalaze u kombinacijama BiH reprezentacije.
Armin je protiv Gibraltara odigrao Super,, kako se je samo borio meni se to svida nenormalno! Nije bili izgubljene lopte da je nije opet vratio,,
Veoma dobar igrac o mom misljenju!
Ja nisam gledao prvo poluvrijeme protiv Gibraltara ali je u drugom bio bas solidan. Za njega nema izgubljene lopte i to je stvarno atipicno za nase napadace. Da nadodam da svoje misljenje o Arminu nisam gradio na ovoj utakmici protiv Gibraltara. Momak je u dosadasnjoj karijeri u Dinamu zabijao cesce nego u svakoj drugoj utakmici u kojoj je igrao. Vrhunski je napadac, okomit i agresivan.
Napadaca tog tipa mi nemamo u reprezentaciji.

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la dubrovnik » 28 mar 2017, 22:31

DeeWa je napisao/la:Ko ga otpisuje? Zasto je uvreda ako je Kodro ili neko drugi ispred njega? To mu valjda treba dati i dodatni motiv da se jos vise trudi. Ispred njega je buducnost i vjerovatno ce se nakon dzeke i ibisevica morati birati izmedju bajica, hodzica i kodre svakako. Da li ce menalo, aganspahic ili neko jos od ovih drugih mladih nesto napraviti vidjet cemo.
Ali po meni je trenutno Kodro za trun korisniji od hodzica u svakom pogledu. Nije kraj svijeta ako je trenutno tako. To za par mjeseci moze da se promijeni samo ako se decko potrudi.
Ne zelim se hvatati u zamku i pljuvati Kenana da bi podizao Armina. Moje misljenje je da ja Armin nas 3-ci napadac . Po broju golova koje je postigao, svojim godinama i potencijalu. Po agresivnosti kada igra je raritet u nasoj navali. Pa on dva puta zaredom uklizava u u 90 minuti utakmice sa Gibraltarom. To ja kod nasih napadaca nisam nikad vidio. Ako Kenan bude imao bolju karijeru to ce biti veliki plus za nas jer ce onda igrati u najvecim Spanjolskim timovima. Dao bog da se to dogodi.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 30 gostiju.