Armin Hodžić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24506
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la Goalgetter » 14 sep 2016, 17:18

Angelo Henriquez posljednji je gol zabio još u travnju, Armin Hodžić je protiv Osijeka u subotu promašio zicer, koji bi okrenuo utakmicu.

- Napadači moraju zabijati iz ničega. I kad nema pravih prilika, moraju se snaći. To je u moje vrijeme bilo bitno drukčije. Sjećam se jedne utakmice protiv Željezničara u Zagrebu, nismo imali pravu priliku i Cerin je zabio iz ničega - kaže Cico.

Otkad je došao na klupu, stalno ponavlja kako mu nedostaje pravi rasni centarfor, pravi “killer” u vrhu napada.

- Nama nedostaje Šuker, Cerin, Vlaović ili Kranjčar. Takav tip igrača u napadu - dodao je Cico trener, koji očito žali što u napadu nema Cicu igrača ili barem nekoga sličnog njemu i napadačima koji su u prošlosti nosili dres “modrih”.

Ta su vremena prošla i Dinamo u napadu više nema igrača koji će zabijati i poluprilike. Cico je još na početku priprema inzistrao da mu dovedu ubojitog centarfora, ali su njegove želje ostale neispunjene.

- Kritizirao sam Angela Henriqueza i Armina Hodžića, sigurno je i to ostavilo traga na njima - rekao je za kraj Cico Kranjčar.
Nije ni poveo Hodzica u Lyon danas.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la Chinaglia » 14 sep 2016, 19:05

bolji od Ibisevica :kafa:
jel tako MrMuscle :zviz:

Avatar
Bobadilla
Postovi: 2358
Pridružen/a: 15 mar 2016, 18:42
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la Bobadilla » 16 sep 2016, 10:15

Nema razloga da ga se zove na sledece okupljanje. Zadnju utakmicu odigrao u julu. :kafa:
"Krene Ronaldo u kontranapad a Nesta i ja sami u odbrani" Siniša Mihajlović
El Fenomeno <3
"Never underestimate a heart of a champion" LBJ

Avatar
TMovac
Postovi: 2729
Pridružen/a: 14 avg 2009, 01:42
Lokacija: Država Željo
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la TMovac » 16 sep 2016, 11:08

Bobadilla je napisao/la:Nema razloga da ga se zove na sledece okupljanje. Zadnju utakmicu odigrao u julu. :kafa:
Nije tacno. Igrao je sad zadnju protiv Osijeka
Ne idem ja na tu prokletu utakmicu da vidim "svemirski" fudbal, jer nema ga ovdje. I još dugo ga neće biti. Idem da gledam Želju zato što samo tih par sati imam osjećaj da negdje pripadam, da je nešto moje!

Avatar
DevilsAdvocate
Postovi: 1569
Pridružen/a: 28 jan 2015, 17:31
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la DevilsAdvocate » 16 sep 2016, 17:15

Treba Bajicu dat sansu, ovaj je definitno van svake forme, neko mu sihir bacio majke mi, dok se malo ne sabere, nema sta traziti u reprezentaciji jbg najdrazi mi je nas igrac i znam da ce napravit veliku karijeru, ali trenutno ima blokadu neku...
'I was young, I was survivin' the times. Waitin' for my moment, I was destined to shine..'

xxh2o
Postovi: 736
Pridružen/a: 16 mar 2013, 16:56
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la xxh2o » 16 sep 2016, 17:58

Teško da ce od ovog Hodžića ikad biti igrača.
Oni koji se pretjerano bave malim stvarima često postaju nesposobni za velike.

Avatar
Pasha_car_aga
Postovi: 1081
Pridružen/a: 30 mar 2009, 07:50
Lokacija: TK
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la Pasha_car_aga » 18 sep 2016, 20:12

Pa ni na klupi ovog odrona nema, a stavljali su ga u repki čak i ispred Dzeke, a odavno je već bolji od Ibisevica :(

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

Momciluk
Postovi: 3855
Pridružen/a: 25 jun 2015, 22:12
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la Momciluk » 18 sep 2016, 20:27

Odroni ga vec otpisuju poslije par utakmica koje zbog gluposti trenera ne igra, ova njegova kriza je samo odraz nesposobnosti trenera koju evo i veceras dokazuje jer gube 4:0 od Rijeke. Vratit ce se Armin ne brinite.
This time next year we'll be millionaires.

Avatar
DevilsAdvocate
Postovi: 1569
Pridružen/a: 28 jan 2015, 17:31
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la DevilsAdvocate » 18 sep 2016, 23:23

Cico mrtve ti ja...
'I was young, I was survivin' the times. Waitin' for my moment, I was destined to shine..'

Avatar
zgembo89
Postovi: 4921
Pridružen/a: 19 avg 2010, 01:10
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la zgembo89 » 18 sep 2016, 23:25

a ulazi Gojak u Ligi prvaka

Avatar
Pivopija
Postovi: 3493
Pridružen/a: 06 maj 2014, 17:27
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la Pivopija » 18 sep 2016, 23:26

Kranjcar vise nije trener Dinama.
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfin

Avatar
DevilsAdvocate
Postovi: 1569
Pridružen/a: 28 jan 2015, 17:31
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la DevilsAdvocate » 18 sep 2016, 23:45

Pivopija je napisao/la:Kranjcar vise nije trener Dinama.
:clap: Konacno
'I was young, I was survivin' the times. Waitin' for my moment, I was destined to shine..'

Avatar
sajo10
Postovi: 9375
Pridružen/a: 27 jan 2010, 23:37
Lokacija: Landskrona, Swe
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la sajo10 » 18 sep 2016, 23:48

Pasha_car_aga je napisao/la:Pa ni na klupi ovog odrona nema, a stavljali su ga u repki čak i ispred Dzeke, a odavno je već bolji od Ibisevica :(

Sent from my SM-N900 using Tapatalk
U pm, ovolika zavidnost u jednom postu odavno nisam vidio... :o :o Crkni jado, gledat ces Armina dugo, dugo godina u drzavnom dresu ;) A bogami i u ligi petice... ;)

Cico bye bye. :kafa:
Visca el Barça! /// Volim te Željo!

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61404
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la Virtu4l » 19 sep 2016, 10:48

sajo10 je napisao/la:U pm, ovolika zavidnost u jednom postu odavno nisam vidio... :o :o Crkni jado, gledat ces Armina dugo, dugo godina u drzavnom dresu ;) A bogami i u ligi petice... ;)
Nevezano za Armina, ali treba im trljati nos, sjetićeš se koliko se Ibišević omalovažavao zbog Armina, pohvataću te postove kad nađem vremena.
Evribadi sej Željo
Željoooo

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la dubrovnik » 19 sep 2016, 11:59

Prerano ste poceli otpisivati Armina Hodzica i proglasavati ga promasajem. Da je pocetkom sezone u nesto losijoj formi to je cinjenica ali brzo zaboravljate da ovaj mladic do sada ima konstantu.
Presisao je BiH ligu kao tinejdzer, lani igrao sasvim dobro HNL i trenutno je u krizi.
Vedad je prozivljavao slicnu i puno dugotrajniju krizu kao formiran igrac. Armin je mlad igrac i bez podrske trenera je osudjen na neuspjeh. Sada je Kranjcar out pa cemo vidjeti. Vjerujem da ovako talentiran mladic nece propasti i da je ovo samo trenutna kriza koju svaki igrac prije ili kasnije dozivi. Oni su potpuno razliciti napadaci i trebaju nam obojica. Usudio bih se reci da nam je Armin i potrebniji jer bi on u buducnosti morao biti novi Vedad.
Nemamo ih bas puno na raspolaganju.

Avatar
Pivopija
Postovi: 3493
Pridružen/a: 06 maj 2014, 17:27
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la Pivopija » 20 sep 2016, 19:26

Strijelac u kupu protiv nekog nizeligasa.
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfin

Avatar
DevilsAdvocate
Postovi: 1569
Pridružen/a: 28 jan 2015, 17:31
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la DevilsAdvocate » 23 sep 2016, 19:11

Ni na klupi protiv Lokomotive, koja sezona za njega, nakon prosle godine ocekivao sam 20+ golova ove ali qurac...
'I was young, I was survivin' the times. Waitin' for my moment, I was destined to shine..'

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la Chinaglia » 23 sep 2016, 20:44

neka predje u Herthu BSC i uzme mjesto Vedadu!

Avatar
Incognito87
Postovi: 1260
Pridružen/a: 07 dec 2015, 18:36
Lokacija: blizu
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la Incognito87 » 23 sep 2016, 20:49

bolje u neki slabiji klub tipa Lacio
Tetka teco tetka teco, valja sisat, kosa upada u oci. Kaze hrenovka. Ma kaka hrenovka. Ustaje rmpalija ovoliki. Cija majka crnu vunu prede.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61404
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la Virtu4l » 23 sep 2016, 22:39

Peace je napisao/la:Da da, imam animozitet prema 2 najgora igraca trenutno u repci Ibisevicu i medunjaninu... normalno ako ne racunamo germaniju... jer oni su ipak dokazani nemaci pojma...
I dokle god se stari parmaci budu gurali, na ustrb mladjih i boljih poput Are, Cimirota, pa i malog Radeta, mi cemo hoblati fotelje i kauce ispred TV kad budu EP i SP; normalno bez nase repke...

I normalno da je Ibisevic gori igrac od Are... frajer ne zna nista fudbala... analfabeta obicna koja osim zavrsnice nema ništa... zato smo mi i sterilna repka sto nam on igra bitnu ulogu u napadu...
:kafa:
Evribadi sej Željo
Željoooo

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 54 gosta.