Armin Hodžić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la Raonffa » 11 mar 2017, 18:20

Ara trpa li trpa, šesti gol u proljetnom dijelu prvenstva :bih:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la Unofficialpage » 11 mar 2017, 18:28

Armin mora startat protiv Giblartara. Čak šta više stavio bih Bajić - Hodžić napad, znamo šta možemo od Vede i Milana očekivati, a ove možemo pobjediti, da ih malo reklamiramo. Zaslužili su to.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
romeo
Postovi: 1092
Pridružen/a: 05 avg 2008, 13:31
Lokacija: Republika Crkvice
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la romeo » 11 mar 2017, 18:34

Momku dati sansu u obe utakmice i jos mu vise nabiti cijenu. AkBgda da on bude u ovoj formi i bez povreda i dalje, a njega ce Maminjo tuhnuti u ligu petice i eto nam jos jednog dobrog igraca :)
Volimo Čelik i oči nam se cakle !

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la pinoglavi » 11 mar 2017, 19:00

U kval. utakmici startaju najboljih 11, nema tu nikakve reklame i slično. Uz Ibiševića treba biti Hodžić ili Bajić, ja se nadam da će biti Hodžić.
Nad tobom sunce najljepše sja

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la Rokoko87 » 11 mar 2017, 19:39

Trpaj Ara majstore naš lijepi.:bih:
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
bhsport
Postovi: 11287
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la bhsport » 11 mar 2017, 20:19

Fakat Aguero!
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la kobe24 » 11 mar 2017, 23:13

Nema apsolutno ni jednog razloga da Djuric bude ispred ovog momka. Trenutno je i Bajic ispred Milana. Svaka cast svim njegovim golovima za reprezentaciju od ranije, ali Djuric je ocigledno i povrijedjen, a i ne moze se pohvaliti nekom formom jer gotovo nikako ne igra. U slucaju da je zdrav, ja bih mu dao neke minute u ove dvije utakmice da se malo povrati, ali isto tako i Bajic i Hodzic moraju igrati.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la pinoglavi » 11 mar 2017, 23:29

kobe24 je napisao/la:Nema apsolutno ni jednog razloga da Djuric bude ispred ovog momka. Trenutno je i Bajic ispred Milana. Svaka cast svim njegovim golovima za reprezentaciju od ranije, ali Djuric je ocigledno i povrijedjen, a i ne moze se pohvaliti nekom formom jer gotovo nikako ne igra. U slucaju da je zdrav, ja bih mu dao neke minute u ove dvije utakmice da se malo povrati, ali isto tako i Bajic i Hodzic moraju igrati.
Slazem se, Djuric stvarno ne bi trebao startati protiv Gibraltara.

Sto se Hodzica tice u fantasticnoj je seriji ali treba uzeti u obzir da je trpao 2x Split i Inter Zapresic na Maksimiru i Cibaliju u gostima (3 ekipe koje zajedno imaju 12 bodova manje od Dinama) a 2 od tih golova je postigao iz penala, i Slaven Belupo na Maksimiru, takodjer gol iz penala. Drago mi je zbog golova jer ga Mamic moze lansirati u lige petice ali tek treba da ga vidimo u tezim utakmicama kao i u jacoj ligi, a siguran sam da ce vec od ljeta igrati u novom klubu. Mislim da se moze pokazati i u mnogo jacim ligama ali eto samo pisem da to tek trebamo vidjeti i da se ne treba zanositi golovima protiv ovih balvana.

Volio bi njega vidjeti sa Vedom u prvoj postavi protiv Gibraltara, pa da ga zamijeni Bajic oko 60te minute, a protiv Albanije obrnuto, pa da ih obojicu vidimo. Ako Djuric bude spreman mozemo i Ibisevica odmoriti protiv Albanije pa da Djuric, Hodzic i Bajic u toj prijateljskoj podjele minute.
Nad tobom sunce najljepše sja

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la kobe24 » 12 mar 2017, 00:42

@pinoglavi; Slazem se apsolutno. Ne trebaju nas sad previse zanositi ovi golovi protiv relativno slabih protivnika, ali protiv istih ovih je igrao i u prvoj polusezoni a jednostavno ga nije islo i nije pogadjao. Osim toga, ocigledno je da momak zna igrati lopte i da ima slifa, a za to mogu posluziti i ovakve utakmice. Ja u njega ni najmanje je sumnjam i vjerujem da bi se uspio nametnuti i u mnogo jacoj ligi (po meni je za njega bundesliga idealna). Slazem se i sa ovom raspodjelom minutaze koju si ti zamislio. :D
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Alipasino
Postovi: 7888
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la Alipasino » 12 mar 2017, 18:54

Golove daje i dobro igra nas Ara prodace se on i eto Zeljo bice para samo tako nastavi Ara.Poznavajuci mentalitet Mese slicno ko pape igrace Ibisevic i Dzuric.

Avatar
invincible1921
Postovi: 10133
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la invincible1921 » 12 mar 2017, 20:31

A eto vedo i djuric sve majstorski golovi...jbg jes bilo penala ali zato i euro golova...Momak za par kola dodje u poziciju da se bori za prvog strijelca. Ako ne počne od prve minute onda je mesa samo obični ziheras i neznalica
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la Raonffa » 12 mar 2017, 21:04

Već je igrao na onom Kirin Kupu, tako da mu ovo protiv Gibraltara neće biti debi i ne vjerujem da će Meša smatrati da bi stavljanje Hodžića u prvih 11 protiv Gibraltara bilo neko veliko iznenađenje i kockanje.

Baždarević onako djeluje kao ziheraš, al' je u principu znao vući neke poteze koji nisu bili tako očekivani. Znao je staviti Cocalića u prvih 11, Jajala odmah gurnuti u vatru protiv jedne Belgije, tako da mislim da bi Ara mogao startati protiv Gibraltara.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41238
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 14 mar 2017, 15:43

Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la HankMoody » 14 mar 2017, 19:12

Danas dobio pola sata u uzvratu kupa.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Avatar
hurem
Postovi: 8616
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la hurem » 15 mar 2017, 11:11

Zanimljivo (kopirao sam samo jedan dio teksta koji je rio-Ferdy postavio):

"Međutim, teško je analizirati njegovu igru. Recimo, u zadnjoj prvenstvenoj utakmici je protiv RNK Splita zabio dva gola. Za to su mu trebala samo tri udarca od ukupno 37 koliko je Dinamo ispalio, a za 90 minuta takve dominacije Dinama nad Splitom ostvario je tek 23 dodavanja, dok je pet od osam njegovih duela je bilo neuspješno. Ako maknete na stranu golove, ostali brojevi nisu baš impresivni. Protiv Splita to i nije bitno – jer kad briljira ostatak momčadi, onda njegovo (ne)sudjelovanje u igri maskirano.

Međutim, kad se Dinamo muči, itekako se osjeti Hodžićeva isključenost iz igre. Dinamo je dobio Slaven Belupo u prvom kolu nastavka prvenstva, i to baš Hodžićevim golom. Samo, Dinamo se mučio stvoriti šanse usprkos tome što je imao 68 posto lopte u nogama i 769 pokušanih dodavanja s 87 posto uspješnosti. Jalova dominacija je postala mučenje, a Hodžić je u tom mučenju imao samo 16 dodavanja, 14 neuspješnih duela, 0/7 zračnih duela i 0/4 ključna dodavanja. Zapravo, sve do samog gola je Hodžić bio igrač manje. Protiv Cibalije je zabio dvaput, a novom mučenju od igre je pomogao s 11 dodavanja, 0/1 ključnih pasova, 0/4 zračna duela, 4/12 duela i dva udarca iz igre. Opet, od 94 minute koliko je odigrao, Hodžić je igračem manje bio barem 92."

Jos je mnogo posla pred njim.

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6425
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la JavierBosnia » 15 mar 2017, 11:41

hurem je napisao/la:Zanimljivo (kopirao sam samo jedan dio teksta koji je rio-Ferdy postavio):

"Međutim, teško je analizirati njegovu igru. Recimo, u zadnjoj prvenstvenoj utakmici je protiv RNK Splita zabio dva gola. Za to su mu trebala samo tri udarca od ukupno 37 koliko je Dinamo ispalio, a za 90 minuta takve dominacije Dinama nad Splitom ostvario je tek 23 dodavanja, dok je pet od osam njegovih duela je bilo neuspješno. Ako maknete na stranu golove, ostali brojevi nisu baš impresivni. Protiv Splita to i nije bitno – jer kad briljira ostatak momčadi, onda njegovo (ne)sudjelovanje u igri maskirano.

Međutim, kad se Dinamo muči, itekako se osjeti Hodžićeva isključenost iz igre. Dinamo je dobio Slaven Belupo u prvom kolu nastavka prvenstva, i to baš Hodžićevim golom. Samo, Dinamo se mučio stvoriti šanse usprkos tome što je imao 68 posto lopte u nogama i 769 pokušanih dodavanja s 87 posto uspješnosti. Jalova dominacija je postala mučenje, a Hodžić je u tom mučenju imao samo 16 dodavanja, 14 neuspješnih duela, 0/7 zračnih duela i 0/4 ključna dodavanja. Zapravo, sve do samog gola je Hodžić bio igrač manje. Protiv Cibalije je zabio dvaput, a novom mučenju od igre je pomogao s 11 dodavanja, 0/1 ključnih pasova, 0/4 zračna duela, 4/12 duela i dva udarca iz igre. Opet, od 94 minute koliko je odigrao, Hodžić je igračem manje bio barem 92."

Jos je mnogo posla pred njim.
Dok napadač pogađa sve ostalo je nebitno.

Okrećemo to kako nam odgovara. Kad je Džeko igrao odlično, a nije postizao golove, tješili smo se da igra fantasticno samo golovi nedostaju.
Sada kod Armina obrnuto. Isto tako je i sa Milanom. Milan nema nikakvu igru niti osjećaj za nju, ali dok pogađa nista nam vise ni ne treba.

Naravno treba unaprijediti i ostale segmente igre, ali ajmo korak po korak, mlad je jos
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la jasmin10 » 15 mar 2017, 12:13

hurem je napisao/la:Zanimljivo (kopirao sam samo jedan dio teksta koji je rio-Ferdy postavio):

"Međutim, teško je analizirati njegovu igru. Recimo, u zadnjoj prvenstvenoj utakmici je protiv RNK Splita zabio dva gola. Za to su mu trebala samo tri udarca od ukupno 37 koliko je Dinamo ispalio, a za 90 minuta takve dominacije Dinama nad Splitom ostvario je tek 23 dodavanja, dok je pet od osam njegovih duela je bilo neuspješno. Ako maknete na stranu golove, ostali brojevi nisu baš impresivni. Protiv Splita to i nije bitno – jer kad briljira ostatak momčadi, onda njegovo (ne)sudjelovanje u igri maskirano.

Međutim, kad se Dinamo muči, itekako se osjeti Hodžićeva isključenost iz igre. Dinamo je dobio Slaven Belupo u prvom kolu nastavka prvenstva, i to baš Hodžićevim golom. Samo, Dinamo se mučio stvoriti šanse usprkos tome što je imao 68 posto lopte u nogama i 769 pokušanih dodavanja s 87 posto uspješnosti. Jalova dominacija je postala mučenje, a Hodžić je u tom mučenju imao samo 16 dodavanja, 14 neuspješnih duela, 0/7 zračnih duela i 0/4 ključna dodavanja. Zapravo, sve do samog gola je Hodžić bio igrač manje. Protiv Cibalije je zabio dvaput, a novom mučenju od igre je pomogao s 11 dodavanja, 0/1 ključnih pasova, 0/4 zračna duela, 4/12 duela i dva udarca iz igre. Opet, od 94 minute koliko je odigrao, Hodžić je igračem manje bio barem 92."

Jos je mnogo posla pred njim.
Mene podsjeća na Ibisevica. Ne učestvuje nešto u igri trpa. Još kada bi imao karijeru sličnu Vedinoj, bilo bi super.

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la pinoglavi » 15 mar 2017, 13:02

JavierBosnia je napisao/la: Dok napadač pogađa sve ostalo je nebitno.

Okrećemo to kako nam odgovara. Kad je Džeko igrao odlično, a nije postizao golove, tješili smo se da igra fantasticno samo golovi nedostaju.
Sada kod Armina obrnuto. Isto tako je i sa Milanom. Milan nema nikakvu igru niti osjećaj za nju, ali dok pogađa nista nam vise ni ne treba.

Naravno treba unaprijediti i ostale segmente igre, ali ajmo korak po korak, mlad je jos
Nije bas nebitno, da zavrsi u nekom od kluba lige5 iz donjeg dijela tablice vjerovatno bi na kraju zavrsio na klupi ako bude imao ovakve statistike sto bi bilo i opravdano. Pa ce ovdje osuti paljbu na trenera, mrzi Bošnjake i sl.

Djuric je koristan reprezentaciji cak i da nije postigao toliko golova zato jer uspostavi dominaciju u skoku kada je u igri. Bez problema dobije vecinu zracnih duela i proslijedi loptu nekom od saigraca.
Hodzic mora sto prije poceti raditi i na ostalim stvarima pored golova.
Nad tobom sunce najljepše sja

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la Rokoko87 » 15 mar 2017, 17:39

Samo igraj Armine :bih:
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
Cartman
Postovi: 29470
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Armin Hodžić

Post Postao/la Cartman » 17 mar 2017, 21:51

Bosanski Chicharito. :bih:
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: DanijelTZ i 21 gost.