Asmir Begović

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
SlevinKelevra
Postovi: 11909
Pridružen/a: 30 okt 2012, 23:40
Lokacija: NYC, USA
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la SlevinKelevra » 30 jul 2015, 01:09

Gabon je napisao/la:
BigBigBang je napisao/la:ako se Curtois ne ozlijedi Begovic ove sezone ako odigra 10 utakmica u svim takmicenjima moze da bude sretan
Zaobidji temu... Asmir je ovako izabrao i treba postovati tu je gdje je svojim radom...tako ce nastaviti tj. zasluziti vise :bih:
Covjek je upravu. Ne znam samo sta ovdje glumimo i pravimo se da Mourinho ima nesto da odluci? Davno je on odlucio, samo se nadati da ce Asmir dobiti oba domaca kupa, i to ti je tih 10ak tekmi.

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36507
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la Donnie Darko » 30 jul 2015, 01:19

Jesu neki ljudi smiješni. Šta sad mi ne smijemo kritikovati Asmira zato što je to njegova odluka i on smatra da je ispravna? Svaka njemu čast, želim mu svu sreću svijeta kao i uvijek, ali definitivno mi se ne sviđa njegov transfer u Chelsea, i smatram da će ga zažaliti vrlo brzo, barem sa sportske strane.

I Safet je napravio odluku da ne pozove ni jednog napadača, čovjek je smatrao da je to ispravna odluka, i šta ja se sad moram poklopit i šutit?

Još jedna stvar, ako neko kritikuje Asmira, ne znači da pljuje po njemu i da mu želi nesreću. Neki ne mogu razlikovati te dvije stvari. Ili još gore, neki smatraju da su patriote zato što misle da će Asmir skinuti Courtoisa sa gola. Čovjek mi je ubjedljivo najdraži sportista na planeti zemaljskoj, krv bi mu dao, ali jbg treba biti objektivan i priznati da je Courtois level iznad. Isto da je Džeko otišao u Pariz prije dvije godine, pa da krenu priče, heeej šta vi znate, izbacio je Teveza i Balotelija, izbacit će i Zlatana iz prve sto hiljada posto, Džeko je najbolji i ja sam patriota što to govorim.

Ali jedna stvar je sigurna, najzgodniji je igrač u Chelseau, bez ikakve konkurencije :kafa:

Avatar
geoxx
Postovi: 4284
Pridružen/a: 27 avg 2012, 19:21
Lokacija: Bihać
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la geoxx » 30 jul 2015, 01:36

Nema on sta zazaliti jer je i sam znao sta ga ceka i ocito je da mu je ta sportska strana manje bitna. Sanse da on skine Kurtu sa gola su minimalne, haman pa ne postoje.
Njegov perfomans u kupu pa i sad na pripremama nece mijenjati nista sto se tice prvenstva i LP sto je najbitnije, jer Kurto nije neki tamo odlican golman nego sami vrh.
Minimalne sanse kao sto rekoh, a one su uglavnom ogledaju u tome da ovaj upadne u zescu dubiozu sto je za njegov kalibar bas tesko ostvarivo, povreda ili da bude krtica ko Casillas.
Uglavnom, nije mi ga zao nimalo.

BosnaSTL
Postovi: 3849
Pridružen/a: 16 nov 2012, 04:06
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la BosnaSTL » 30 jul 2015, 01:42

Da meni daju 150 hiljada sedmicno ,ja bi paso travu na stadionu I blejo ko ovca !

Avatar
Burundi
Postovi: 897
Pridružen/a: 28 avg 2014, 01:23
Lokacija: Saint Petersburg
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la Burundi » 30 jul 2015, 01:58

BosnaSTL je napisao/la:Da meni daju 150 hiljada sedmicno ,ja bi paso travu na stadionu I blejo ko ovca !
Cudi me da harishp nije nesto komentarisao na ovo :rol:
DD

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la harishp » 30 jul 2015, 02:52

Burundi je napisao/la:
BosnaSTL je napisao/la:Da meni daju 150 hiljada sedmicno ,ja bi paso travu na stadionu I blejo ko ovca !
Cudi me da harishp nije nesto komentarisao na ovo :rol:
Zato si ti koju prolabrnjo uz ovaj komentar.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
Juventinisimo
Postovi: 4001
Pridružen/a: 26 jun 2008, 18:29
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la Juventinisimo » 30 jul 2015, 06:12

Bega, slijedeci na udaru forumske mahale...k'o Dzeko, otisao za parama da sjedi na klupi...u Bosni raja grbaci za 500 markica, traze novi posao i platu od 250 markica.. :zviz:
Joooooj koja ce drama biti kad dobije gol...forum ce da izgori od nezadovoljnih mahalasa...bice sve u pet deka...uz Ahminu :kafa: naravno..
38 🏆🏆🏆 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO 🏁🏁🏁

2012/20 ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

⚜️⚜️⚜️

Avatar
Gabon
Postovi: 1216
Pridružen/a: 27 jul 2015, 23:56
Lokacija: Ogooué-Maritime (Port-Gentil)
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la Gabon » 30 jul 2015, 06:14

Burundi je napisao/la:
BosnaSTL je napisao/la:Da meni daju 150 hiljada sedmicno ,ja bi paso travu na stadionu I blejo ko ovca !
Cudi me da harishp nije nesto komentarisao na ovo :rol:
:urnebes: :rol:
Hadzic Anel pjevac, igrac manje na terenu.
Svrsic Avdo minutica Papketa.
Talent Tino Sven Susic zadnji vezni, playmaker.. adzin univerzalac, dobar i za klupe Hajduka.

Avatar
Gabon
Postovi: 1216
Pridružen/a: 27 jul 2015, 23:56
Lokacija: Ogooué-Maritime (Port-Gentil)
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la Gabon » 30 jul 2015, 06:16

SlevinKelevra je napisao/la:
Gabon je napisao/la:
BigBigBang je napisao/la:ako se Curtois ne ozlijedi Begovic ove sezone ako odigra 10 utakmica u svim takmicenjima moze da bude sretan
Zaobidji temu... Asmir je ovako izabrao i treba postovati tu je gdje je svojim radom...tako ce nastaviti tj. zasluziti vise :bih:
Covjek je upravu. Ne znam samo sta ovdje glumimo i pravimo se da Mourinho ima nesto da odluci? Davno je on odlucio, samo se nadati da ce Asmir dobiti oba domaca kupa, i to ti je tih 10ak tekmi.
Sta je upravu.
Sta sa Murinjem ?
Mozemo onda reci kad je mogao Kasiljasa da skine moze Tibota :kafa:
Hadzic Anel pjevac, igrac manje na terenu.
Svrsic Avdo minutica Papketa.
Talent Tino Sven Susic zadnji vezni, playmaker.. adzin univerzalac, dobar i za klupe Hajduka.

Ammare
Postovi: 436
Pridružen/a: 04 avg 2010, 14:58
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la Ammare » 30 jul 2015, 09:19

Burundi je napisao/la:
BosnaSTL je napisao/la:Da meni daju 150 hiljada sedmicno ,ja bi paso travu na stadionu I blejo ko ovca !
Cudi me da harishp nije nesto komentarisao na ovo :rol:
:lolno: :clap: :rol:
Allez

Avatar
SlevinKelevra
Postovi: 11909
Pridružen/a: 30 okt 2012, 23:40
Lokacija: NYC, USA
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la SlevinKelevra » 30 jul 2015, 13:12

Gabon je napisao/la: Sta je upravu.
Sta sa Murinjem ?
Mozemo onda reci kad je mogao Kasiljasa da skine moze Tibota :kafa:
Upravu je kad je rekao da Asmira ocekuje desetak utakmica u prvoj postavi Chelsea, ako Tibou ostane zdrav. A, ti mu kazes da zaobidje temu. :crazy:
Mourinho je doveo Asmira kao zamjenu za Belgijanca. Moze on sad pricati po medijima da je to borba za prvu postavu, ali svi znamo da to nije istina, i da to vjerovatno radi zbog motivacije.
Casillasa je skinuo iz nefudbalskih razloga. ;)

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36507
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la Donnie Darko » 30 jul 2015, 13:36

Možda i Kurto oženi najpoznaziju sportsku novinarku u državi koja zabada nos gdje joj nije mjesto, i možda se i Kurto sprijatelji sa najvažnijim igračima glavnog konkurenta za titulu. Šta vi znate.

Avatar
SlevinKelevra
Postovi: 11909
Pridružen/a: 30 okt 2012, 23:40
Lokacija: NYC, USA
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la SlevinKelevra » 30 jul 2015, 14:17

Donnie Darko je napisao/la:Možda i Kurto oženi najpoznaziju sportsku novinarku u državi koja zabada nos gdje joj nije mjesto, i možda se i Kurto sprijatelji sa najvažnijim igračima glavnog konkurenta za titulu. Šta vi znate.
Veca je mogucnost da ga ovisnost o Nutelli potpuno syebe, da se udeblja 20 kila, a golmanske sposobnosti spadnu na nivo Muhameda Alaima. :mrgreen:

Avatar
Pivopija
Postovi: 3493
Pridružen/a: 06 maj 2014, 17:27
Kontakt:

Re: RE: Re: Asmir Begović

Post Postao/la Pivopija » 30 jul 2015, 14:24

Donnie Darko je napisao/la:Možda i Kurto oženi najpoznaziju sportsku novinarku u državi koja zabada nos gdje joj nije mjesto, i možda se i Kurto sprijatelji sa najvažnijim igračima glavnog konkurenta za titulu. Šta vi znate.
Casillas nije smio ozeniti sportsku novinarku jer je to sukob interesa. :D

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfin

Cepi1981
Postovi: 1041
Pridružen/a: 05 maj 2013, 00:32
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la Cepi1981 » 30 jul 2015, 20:31

Gresku karijere je nacinio prelaskom u Chelsea. Zar nije bolje biti nezamjenjiv u jako solidnom Stoke-u ili grijati klupu i cekati neciji merhamet u Chelsea-u? Volio bi da sam u 'kriivu vise nego ista.
"Mi Bošnjaci njekad slavni narod sad jedva da smo živi nas samo kao očenutu glavu od stabla slavjanskog gledaju priatelji naukah i žale nas.... Vrime je da se i probudimo od dugovične nemarnosti.."
Fra Ivan Franjo Jukic aka Slavoljub Bosnjak

Avatar
Caca
Postovi: 75
Pridružen/a: 27 jul 2015, 19:34
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la Caca » 30 jul 2015, 23:37

Cepi1981 je napisao/la:Gresku karijere je nacinio prelaskom u Chelsea. Zar nije bolje biti nezamjenjiv u jako solidnom Stoke-u ili grijati klupu i cekati neciji merhamet u Chelsea-u? Volio bi da sam u 'kriivu vise nego ista.

hahahahaha
inace za ovak'e peneze bosnjo ce crnciti na klupi!! imao moj rahmetli komsija dobar komad stiropora da ne zulja i ne zebe gujca dok cuva ovce, pa ako Beg cita neka se javi u pp, garantovano nema zime za njega.

Avatar
Gabon
Postovi: 1216
Pridružen/a: 27 jul 2015, 23:56
Lokacija: Ogooué-Maritime (Port-Gentil)
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la Gabon » 30 jul 2015, 23:57

Danas se sve vrti u novcu. Pa sta jeste na prvu i ovako... nije to 1 000 e nego nekoliko miliona eura godisnje pa za dvije tri godine desetak miliona eura plusu :damn: sto nije ostao u Stoku jeste lud...
Prvo sto bosnjo ne vjeruje u sebe...a tek koliko vjeruje u drugog bosnju, pisamo jedni po drugim a velicamo kiprana :facepalm: Uredu kipranin je dobar golman ali sta sada povrijedi se i uleti Began i budala ej potpisao za Celzi ne zelim se nadati povredi kipranina ali sto zar nije moguce a naravno da su i druge varijante moguce da ga upravo nas bosnjo izbaci postenom igrom na terenu jok bosnjo je bosnjo :kafa: ovo oko bosnji je malo veca masa pojedinaca..


Asmir je odlican golman zasluzio je ovo... dogurat ce jos vise tj. do pocetne postave Celzija, ne zelim da me niko citira posle izvjesnog vremen jer ovo su samo rijeci jer to nije do mene to je do kvaliteta Asmira. :tokralju: :bih:
Hadzic Anel pjevac, igrac manje na terenu.
Svrsic Avdo minutica Papketa.
Talent Tino Sven Susic zadnji vezni, playmaker.. adzin univerzalac, dobar i za klupe Hajduka.

Avatar
DzemoVoliMarmeladu
Postovi: 2675
Pridružen/a: 29 okt 2013, 15:02
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la DzemoVoliMarmeladu » 02 avg 2015, 15:25

Asmir ocekivano na klupi. Debi bi tek mogao dobit sledeceg mjeseca kad League kup pocne, ako ne dobije neku tekmu u LP protiv nekog malog kluba.

Avatar
jose
Postovi: 8563
Pridružen/a: 20 okt 2009, 17:19
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la jose » 02 avg 2015, 15:45

Ja očekujem da zaigra od prve minute protiv Fiorentine u srijedu.
Velež, Chelsea FC, LA Lakers, Scuderia Ferrari

Avatar
DzemoVoliMarmeladu
Postovi: 2675
Pridružen/a: 29 okt 2013, 15:02
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la DzemoVoliMarmeladu » 02 avg 2015, 15:52

Govorim o zvanicnim utakmicama, ne o tim trening utakmicama.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 27 gostiju.