Asmir Begović

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la calcio » 01 jul 2015, 15:56

BigBigBang je napisao/la: :lol: :lol: :lol: Asmir je u klasi sa Cechom haj dobro necu vise ovakvim lobotomcima se ne moze nista dokazati, valjda budes upravu sa tim nastupima sumnjam ja da ce on i 10 skupiti ako Curto bude zdrav. Nema sumnje da su pare glavni razlog prelaska u Chelsea citam imao je 25k sedmicno a sada ce imati 65 dakle pusti price o izazovima i skidanju belgijanca sa gola pare su ovde glavni motiv, ok njegova odluka ali rezervni golmani nikad nisu bili klase i Cech je to dokazao otivsi iz Chelsea gdje je mogao hladiti muda do kraja karijera milioni kapaju a osvojio sve zivo ali klasa nece biti nikome rezerva.


Al ce biti zanimljivo kako ce se mjeriti svaka greskica Curtoisu i hebavati majka Mourinhu neznalici sto drzi Asmira na klupi :urnebes:

Da smo te proslog mjeseca pitali ko je bolji Cech ili Schezny ko iz topa bi odgovorio Schezny. A sada je Cech potpisao za Arsenal i najbolji je golman na svijetu, jel' tako? :D
Ti si jedan od onih lobotomiranih arsenalovaca koji je tvrdio da je Chamakh bolji od Dzeke, zar ne? :rol:
Momak uozbilji se.

Avatar
maximusdecimus
Postovi: 891
Pridružen/a: 23 apr 2012, 16:14
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la maximusdecimus » 01 jul 2015, 16:17

GracanicaAA je napisao/la:
Pa logicno, oces kad odes tamo u Belgiju ga falit ?? Da nam sve brani a ?? Goni uhljupa bolan :lol:
Ne, bice kikser samo zato sto si ga ti nazvao uhljupom. :crazy: I necu ga faliti, hvaliti mozda, svako ko svoj posao radi dobro zasluzuje pohvale. Tvoja uciteljica naprimjer zasluzuje dobru samarcinu. :lol:

samoposmatram
Postovi: 5384
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la samoposmatram » 01 jul 2015, 16:47

Diskutujete o necemu sto jos nije gotovo. Iz Chelsea su poslali ponudu Stoke, ako Stoke prihvati ponudu, Chelsea dobija pravo da pregovara sa Begovicem. Znaci jos pregovori nisu ni poceli izmedju Begovica i Chelsea. Begovic ce garantovano traziti mjesto prvog golmana ili odredjen broj utakmica. Sto je vrlo lako da se nece desiti. Mozda bi cak i presao u Aston Villu, da Stoke nisu odbili njihovu ponudu.

Begovic se nada prodaji De Gee. Van Gaal bi rado uzeo Begovica, ali nezeli ove sezone uigravati novog golmana, jer se ocekuju titule. De Gea je od pocetka procesa stvaranja ekipe.

Bira izmedju klupe u Stoke, (1 sezona), (2. golman Chelsea) ili se nada ponude drugog velikog engleskog tima.

Jeli Begovic ikad odbranio penal? Zna li iko?

BigBigBang
Postovi: 10781
Pridružen/a: 07 maj 2012, 18:30
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la BigBigBang » 01 jul 2015, 16:56

calcio je napisao/la:
BigBigBang je napisao/la: :lol: :lol: :lol: Asmir je u klasi sa Cechom haj dobro necu vise ovakvim lobotomcima se ne moze nista dokazati, valjda budes upravu sa tim nastupima sumnjam ja da ce on i 10 skupiti ako Curto bude zdrav. Nema sumnje da su pare glavni razlog prelaska u Chelsea citam imao je 25k sedmicno a sada ce imati 65 dakle pusti price o izazovima i skidanju belgijanca sa gola pare su ovde glavni motiv, ok njegova odluka ali rezervni golmani nikad nisu bili klase i Cech je to dokazao otivsi iz Chelsea gdje je mogao hladiti muda do kraja karijera milioni kapaju a osvojio sve zivo ali klasa nece biti nikome rezerva.


Al ce biti zanimljivo kako ce se mjeriti svaka greskica Curtoisu i hebavati majka Mourinhu neznalici sto drzi Asmira na klupi :urnebes:

Da smo te proslog mjeseca pitali ko je bolji Cech ili Schezny ko iz topa bi odgovorio Schezny. A sada je Cech potpisao za Arsenal i najbolji je golman na svijetu, jel' tako? :D
Ti si jedan od onih lobotomiranih arsenalovaca koji je tvrdio da je Chamakh bolji od Dzeke, zar ne? :rol:
Momak uozbilji se.
Ti si za hospitalizaciju sto nisi dosao da me pitas ko je bolji pa bi cuo odgovor, Cech je jedan od najboljih golman u historiji fudbalske igre, nema konstantnijeg golmana sa najvecim nivoom igre od Cecha i nevezano bio on ARsenalov ili ne Cecha mozes porediti sa najboljim golmanima svijeta a ne sa Begovicem koji ima najveci respekt jer nije mala stvar ni biti prvi golman nekog prosjecnog Engleskog kluba treba i za to imati kvalitet ali treba biti realan dje ces njega stavljati u kos sa Cechom kao i ludog Poljaka sto ga Ospina zakuca za klupu.
VOAJERU CIGANE ODLAZI IZ ARSENALA!

Avatar
AndreWilliams
Postovi: 591
Pridružen/a: 22 avg 2014, 13:33
Lokacija: Guinea-Bissau
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la AndreWilliams » 01 jul 2015, 17:04

Begovic odlicno komunicira sa odbranom, galami, rasporedjuje. U tom segmentu je bolji od Kurte i jedan od razloga za optimizam kad je u pitanju borba za 1-cu je upravo to sto se takav golman odlicno uklapa u strategiju "parkiranje autobusa".

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la calcio » 01 jul 2015, 17:16

BigBigBang je napisao/la:
calcio je napisao/la:
BigBigBang je napisao/la: :lol: :lol: :lol: Asmir je u klasi sa Cechom haj dobro necu vise ovakvim lobotomcima se ne moze nista dokazati, valjda budes upravu sa tim nastupima sumnjam ja da ce on i 10 skupiti ako Curto bude zdrav. Nema sumnje da su pare glavni razlog prelaska u Chelsea citam imao je 25k sedmicno a sada ce imati 65 dakle pusti price o izazovima i skidanju belgijanca sa gola pare su ovde glavni motiv, ok njegova odluka ali rezervni golmani nikad nisu bili klase i Cech je to dokazao otivsi iz Chelsea gdje je mogao hladiti muda do kraja karijera milioni kapaju a osvojio sve zivo ali klasa nece biti nikome rezerva.


Al ce biti zanimljivo kako ce se mjeriti svaka greskica Curtoisu i hebavati majka Mourinhu neznalici sto drzi Asmira na klupi :urnebes:

Da smo te proslog mjeseca pitali ko je bolji Cech ili Schezny ko iz topa bi odgovorio Schezny. A sada je Cech potpisao za Arsenal i najbolji je golman na svijetu, jel' tako? :D
Ti si jedan od onih lobotomiranih arsenalovaca koji je tvrdio da je Chamakh bolji od Dzeke, zar ne? :rol:
Momak uozbilji se.
Ti si za hospitalizaciju sto nisi dosao da me pitas ko je bolji pa bi cuo odgovor, Cech je jedan od najboljih golman u historiji fudbalske igre, nema konstantnijeg golmana sa najvecim nivoom igre od Cecha i nevezano bio on ARsenalov ili ne Cecha mozes porediti sa najboljim golmanima svijeta a ne sa Begovicem koji ima najveci respekt jer nije mala stvar ni biti prvi golman nekog prosjecnog Engleskog kluba treba i za to imati kvalitet ali treba biti realan dje ces njega stavljati u kos sa Cechom kao i ludog Poljaka sto ga Ospina zakuca za klupu.
Reci to Mourinhu koji ce za Asmira izgleda dati isto ili priblizno isto koliko je dobio za Cecha, a ugovor im je isticao u isto vrijeme (ljeto 2016).

Avatar
Head
Postovi: 12367
Pridružen/a: 26 nov 2012, 11:14
Lokacija: London
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la Head » 01 jul 2015, 17:40

Shaqiri dolazi u Stoke za 12 miliona funti. To vjerovatno znaci da lovu od Begovica usmjeravaju prema Milanu...
1946

BigBigBang
Postovi: 10781
Pridružen/a: 07 maj 2012, 18:30
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la BigBigBang » 01 jul 2015, 20:06

Jos jednom pokazujes kakava si amater sta ce bolan priblizno isto dobijati Cechova plata je bila oko 120k funti sedmicno, Begovic ce dobijati 60 a ako si mislio na transfer 11 miliona funti i 8 nije isto a da ne pricam o tome da je cijena Cecha ovakva zbog njegovih godina i nemam ja sta govoriti Mourinhu vi cete mu na ovoj temi dosta toga govoriti tokom sezone imam osjecaj.

Treba zavrsiti ovu glupu raspravu po meni je uvijek bolje braniti za neki slabiji klub u istoj ligi redovno tj biti prvi golman nego biti rezerva u najboljem klubu lige i svako normalan ce se sa tim sloziti e hebiga sad velikim klubovima koji igraju na vise frontova trebaju i dobre zamjene koje ce im braniti kupove ili uskociti u ligi i lp ako se prvi golman ozlijedi i nedostatak minutaze kompenzirace velikom lovom. Begovic je izabrao ocigledno ono sto on misli da je najbolje za njega sto nuzno ne mora znaciti da je najbolje za reprezentaciju BiH.
VOAJERU CIGANE ODLAZI IZ ARSENALA!

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la joker90 » 01 jul 2015, 20:17

Chelsea mi je najdrazi od stranih klubova. Koliko god mi drago bilo sto ce konacno za CFC zaigrati neko nas, toliko me i brine cinjenica da je Courtois bolji od Asmira i ako je mlađi. Cudno mi je da se Asmir zadovoljio da bude rezerva u ovim godinama, ali jbg..
Bahati, bahati Željkan!
1946

SjeverniVjetar
Postovi: 1803
Pridružen/a: 15 nov 2014, 20:23
Lokacija: Sarajevo

Re: Asmir Begović

Post Postao/la SjeverniVjetar » 01 jul 2015, 21:17

BigBigBang je napisao/la:Jos jednom pokazujes kakava si amater sta ce bolan priblizno isto dobijati Cechova plata je bila oko 120k funti sedmicno, Begovic ce dobijati 60 a ako si mislio na transfer 11 miliona funti i 8 nije isto a da ne pricam o tome da je cijena Cecha ovakva zbog njegovih godina i nemam ja sta govoriti Mourinhu vi cete mu na ovoj temi dosta toga govoriti tokom sezone imam osjecaj.

Treba zavrsiti ovu glupu raspravu po meni je uvijek bolje braniti za neki slabiji klub u istoj ligi redovno tj biti prvi golman nego biti rezerva u najboljem klubu lige i svako normalan ce se sa tim sloziti e hebiga sad velikim klubovima koji igraju na vise frontova trebaju i dobre zamjene koje ce im braniti kupove ili uskociti u ligi i lp ako se prvi golman ozlijedi i nedostatak minutaze kompenzirace velikom lovom. Begovic je izabrao ocigledno ono sto on misli da je najbolje za njega sto nuzno ne mora znaciti da je najbolje za reprezentaciju BiH.
Naravno, Begoviceva plata i transfer , ako se desi, bi bili ispodprosjecni za prilike u Chelseau, sica. Marina su platili 8 mil, a nije lopte sutnuo kako treba, Kalasa 6 mil, a nije ni debitovao za Chelsea. :roll:
Njima treba , kao sto kazes, kvalitetan golman da brani u kupovima i , u slucaju povrede Courtoisa, da moze uskociti i kvalitetno izgurati sezonu.
Varaju se koji misle da ce mu Mourinho davati priliku u PL, CL i narusavati kontinuitet Courtoisa.

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24514
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la Goalgetter » 01 jul 2015, 22:28

Slicno nesto je uradio i Sven Ulreich iz Stuttgarta. Nije stvarno los golman, i evo potpisao za Bayern, a ima 26 godina.

BigBigBang
Postovi: 10781
Pridružen/a: 07 maj 2012, 18:30
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la BigBigBang » 01 jul 2015, 22:41

SjeverniVjetar je napisao/la:
BigBigBang je napisao/la:Jos jednom pokazujes kakava si amater sta ce bolan priblizno isto dobijati Cechova plata je bila oko 120k funti sedmicno, Begovic ce dobijati 60 a ako si mislio na transfer 11 miliona funti i 8 nije isto a da ne pricam o tome da je cijena Cecha ovakva zbog njegovih godina i nemam ja sta govoriti Mourinhu vi cete mu na ovoj temi dosta toga govoriti tokom sezone imam osjecaj.

Treba zavrsiti ovu glupu raspravu po meni je uvijek bolje braniti za neki slabiji klub u istoj ligi redovno tj biti prvi golman nego biti rezerva u najboljem klubu lige i svako normalan ce se sa tim sloziti e hebiga sad velikim klubovima koji igraju na vise frontova trebaju i dobre zamjene koje ce im braniti kupove ili uskociti u ligi i lp ako se prvi golman ozlijedi i nedostatak minutaze kompenzirace velikom lovom. Begovic je izabrao ocigledno ono sto on misli da je najbolje za njega sto nuzno ne mora znaciti da je najbolje za reprezentaciju BiH.
Naravno, Begoviceva plata i transfer , ako se desi, bi bili ispodprosjecni za prilike u Chelseau, sica. Marina su platili 8 mil, a nije lopte sutnuo kako treba, Kalasa 6 mil, a nije ni debitovao za Chelsea. :roll:
Njima treba , kao sto kazes, kvalitetan golman da brani u kupovima i , u slucaju povrede Courtoisa, da moze uskociti i kvalitetno izgurati sezonu.
Varaju se koji misle da ce mu Mourinho davati priliku u PL, CL i narusavati kontinuitet Courtoisa.
Dobri primjeri a kud ces friskijeg od Cuardada, zimus je taj transfer bio preko 30 miliona eura, en sjecam se je li ijedan mec bio starter za Chelsea, vrh mu je bio uci sa klupe tako da to koliko ga je platio chelsea nista ne mora da znaci taman da su ga doveli za 20 miliona funti.
VOAJERU CIGANE ODLAZI IZ ARSENALA!

Avatar
SamoZeljo
Postovi: 6820
Pridružen/a: 20 nov 2010, 09:52
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la SamoZeljo » 01 jul 2015, 23:22

Svi mi volimo da nasi reprezentativci uvijek igraju ali pored toga sto oni isto tako vole igrati, oni imaju i druge interese a to su izmedju ostalog, trofeji, pare, slava.... Zato cu shvatiti Asmira ako potpise za Chelsea. Iako ja kao navijac od toga nemam nista, ipak treba postovati odluku jer da sam na njegovom mjestu i ja bi isto tako gledao gdje cu vise zaraditi pa onda sve ostalo.

Avatar
vest
Postovi: 723
Pridružen/a: 17 mar 2011, 13:42
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la vest » 02 jul 2015, 00:17

ja sam citao da begovic u stokeu ima samo oko 33.000 funti sedmicno, to je oko 1,5 miliona godisnje dok mu chelsea nudi 67.000 funti sto bi bilo oko 3 miliona godisnje. tih 1.5 miliona je za igraca kao sto je asmir mizerno jer vedo ima 3 miliona, dzeko oko 9, salihovic 2,5..vrijeme je i da bega naplati svoje znanje, finansije su vazda najbitnije a nece ni vjecno ostati u stokeu.
naravno da bi bilo bolje da je standardan ali nece on ni do kraja ostati u chelseaju nego ce ici negdje dalje.
Nad Banja Lukom svice sudnja zora, s rusima se ratovati mora!

Avatar
X31987
Postovi: 915
Pridružen/a: 12 mar 2015, 15:30
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la X31987 » 02 jul 2015, 01:31

pa šta je problem branit će na treninzima bice u formi
MI NIKAD ODUSTATI NEĆEMO !

Vedran Puljić ...

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11715
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la AllGunsBlazing » 02 jul 2015, 01:35

Cuj kaze on "samo" ima milion ipo godisnje. A moze branit jos minimalno 10 godina. Dakle "samo" 15 miliona.
Celik!3,2,2.

Avatar
isakovich
Postovi: 1790
Pridružen/a: 11 maj 2008, 23:42
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la isakovich » 02 jul 2015, 01:52

Begovic ako ode u Abramovice bit ce najboli golman kojeg oni imaju,smatram da bi se mogao nametnuti kroz odredjeni period ;)
VOLIM BAYERN

Avatar
reptile
Postovi: 854
Pridružen/a: 08 dec 2010, 17:23
Lokacija: Stari Grad, Sarajevo
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la reptile » 02 jul 2015, 03:24

Jedina solucija je da se Bosnje skupe i slome noge i ruke onom Belgijancu da Bega moze odma uletit kao #1 golman. Steta bi bilo da grije klupu a u najboljim je godinama.
shandrlike-tandrlike

Avatar
JoseMourinho
Postovi: 6248
Pridružen/a: 02 apr 2014, 00:36
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: Asmir Begović

Post Postao/la JoseMourinho » 02 jul 2015, 03:41

AllGunsBlazing je napisao/la:Cuj kaze on "samo" ima milion ipo godisnje. A moze branit jos minimalno 10 godina. Dakle "samo" 15 miliona.
Jest samo, haj da je razlika u pola miliona, a ne vise nego duplo više pa da je samo, evo ovako ce u iduće tri-cetri godine zaradit te pare sto mu ti racunas u 10 godina ;)

Avatar
hz1987
Postovi: 2089
Pridružen/a: 01 nov 2008, 10:27
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la hz1987 » 02 jul 2015, 09:46

ma nek ide u chelsea.
nek bude rezervni golman, pa sta?
chelsea ce odigrati 60 utakmica minimum na svim frontovima i naci ce se nekih 20 i za njega.
nije fora tih 20 sto ce braniti, vec je fora da mu cijena automatski raste jer je chelsea igrac.
otrpi sezonu i trazi da ode na posudbu tipa atletiko madrida, psg-a, juventusa i slicnih.
mjesecna plata mu je dobra tako da onim velikim klubovima nece biti tesko preuzeti ugovorne obaveze a posudjuju golmana iz chelsea.
iako sam ubjedjen da ce qurto imati neku povredu i da ce bega odbraniti vise od 40 tekmi i preuzeti keca :bih:

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: ammarc i 32 gosta.