Asmir Begović

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la Raonffa » 26 dec 2017, 18:20

Ako ga sada ne stave na klupu, vjerujem da mu je onda 'jedinica' u Bournemouthu sigurna narednih par godina :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

samoposmatram
Postovi: 5291
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la samoposmatram » 26 dec 2017, 18:23

CashMan je napisao/la:Mi moramo izmisliti golmana i to jako brzo, ovaj je tanak ko Grčka sa financijama...
Sljep?

https://www.foxsports.com/soccer/stats? ... ing&sort=9

Avatar
CashMan
Moderator
Postovi: 2396
Pridružen/a: 29 nov 2012, 00:27
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la CashMan » 26 dec 2017, 18:28

samoposmatram je napisao/la:
CashMan je napisao/la:Mi moramo izmisliti golmana i to jako brzo, ovaj je tanak ko Grčka sa financijama...
Sljep?

https://www.foxsports.com/soccer/stats? ... ing&sort=9
Ban? ;) i piše se slijep

Ja gotivim Šehu, volio bih da mu se pruži šansa, ali nije ni on klasa ako ćemo realno. Tu je to sve.
Maybe I look like I don't care but deep down inside of me I don't give a single fuck!

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6418
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la JavierBosnia » 26 dec 2017, 18:31

Da mi bogdom vidimo sve sto bega dobro odradi ne bi prigovarali za ovo.
Lose jeste, ocajne reakcija, ali tako je sa golmanima, napravi 100 odbrana, kiksaj jednom, to ce se pamtiti.

Sehic podvlacim nije bolji golman od Asmira. Nije mu ni blizu, da jeste sigurno bi odletio iz azerbejdzana
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

samoposmatram
Postovi: 5291
Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la samoposmatram » 26 dec 2017, 18:33

CashMan je napisao/la:
samoposmatram je napisao/la:
CashMan je napisao/la:Mi moramo izmisliti golmana i to jako brzo, ovaj je tanak ko Grčka sa financijama...
Sljep?

https://www.foxsports.com/soccer/stats? ... ing&sort=9
Ban? ;) i piše se slijep

Ja gotivim Šehu, volio bih da mu se pruži šansa, ali nije ni on klasa ako ćemo realno. Tu je to sve.
Gotiva, daj mu sansu, ali nema on pojma?

Ban slobodno.

Avatar
lolcina
Postovi: 419
Pridružen/a: 01 mar 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la lolcina » 26 dec 2017, 19:13

Begovic je incident. Markantno lice, fizicke predispozicije i gomila srece zasluzni su za to da se uopste nalazi na golu jedne ekipe iz liga petice. Debelo limitiran i ni u kom slucaju ispred Sehica, makar ovaj branio za Vrbanjusu. :)
"Ali, neka ti je Bogom prosto, nisi ti birao svoju sitnu dušu, dali su ti je, ne pitajući, došao si na red kad drugih, boljih, nije više bilo..." M. Selimović

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la Wandelanoite » 26 dec 2017, 19:17

lolcina je napisao/la:Begovic je incident. Markantno lice, fizicke predispozicije i gomila srece zasluzni su za to da se uopste nalazi na golu jedne ekipe iz liga petice. Debelo limitiran i ni u kom slucaju ispred Sehica, makar ovaj branio za Vrbanjusu. :)
Upravu si golmanska velicina koja je branila boje Mersina i Qarabaga je kvalitetnija od golmana koji je citav zivot u Premiershipu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
lolcina
Postovi: 419
Pridružen/a: 01 mar 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la lolcina » 26 dec 2017, 19:23

Kad posmatras stvari iz tog ugla ovo sto sam ja napisao izgleda bas glupo. ALI, kad saberes sve Asmirove kikseve u karijeri, racunajuci i reprezentaciju, a narocito period u Celziju kad je imao priliku postati prvi izbor, a primao je golove kao "na traci", shatit ces da nisam daleko od istine.
"Ali, neka ti je Bogom prosto, nisi ti birao svoju sitnu dušu, dali su ti je, ne pitajući, došao si na red kad drugih, boljih, nije više bilo..." M. Selimović

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la Wandelanoite » 26 dec 2017, 19:30

lolcina je napisao/la:Kad posmatras stvari iz tog ugla ovo sto sam ja napisao izgleda bas glupo. ALI, kad saberes sve Asmirove kikseve u karijeri, racunajuci i reprezentaciju, a narocito period u Celziju kad je imao priliku postati prvi izbor, a primao je golove kao "na traci", shatit ces da nisam daleko od istine.
Ma sve si upravu dobro si sabrao ti, a lose "oni" u Portsmutu, Stouku, Celziju i Bornmutu :lol: :lol: :lol:
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la jasmin10 » 26 dec 2017, 19:40

Wandelanoite je napisao/la:
lolcina je napisao/la:Begovic je incident. Markantno lice, fizicke predispozicije i gomila srece zasluzni su za to da se uopste nalazi na golu jedne ekipe iz liga petice. Debelo limitiran i ni u kom slucaju ispred Sehica, makar ovaj branio za Vrbanjusu. :)
Upravu si golmanska velicina koja je branila boje Mersina i Qarabaga je kvalitetnija od golmana koji je citav zivot u Premiershipu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:urnebes: :urnebes:

Avatar
Radioglava
Postovi: 131
Pridružen/a: 05 sep 2009, 18:11
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la Radioglava » 26 dec 2017, 19:49

Najjače je kad ovi što utakmice prate preko livescorea i koji pogledaju ponekad neki klip kad bude šta interesantno počnu pričati o tome ko je dobar i ko nije.

Avatar
bhsport
Postovi: 11260
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la bhsport » 26 dec 2017, 20:50

Van forme je trenutno, ali trener mu i dalje vjeruje.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Asmir Begović

Post Postao/la Vucevich » 26 dec 2017, 21:48

Begovic konstanto kiksa (protiv Irske, Kipra, Izraela, Belgije par puta) ali kao takav je jos nas najbolji golman, na zalost.

Alipasino
Postovi: 7839
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la Alipasino » 27 dec 2017, 15:19

Kako je moguce Semso da golman koji non stop kiksa bude bolji OD golmana koji ima najvise odbrana u Ligi Sampiona,kako da nije madzionicar,iluzionista,da nije sto je sladak i zgodan.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Asmir Begović

Post Postao/la Vucevich » 27 dec 2017, 15:41

Alipasino je napisao/la:Kako je moguce Semso da golman koji non stop kiksa bude bolji OD golmana koji ima najvise odbrana u Ligi Sampiona,kako da nije madzionicar,iluzionista,da nije sto je sladak i zgodan.
Kako je moguce? Jer je jednostavno bolji i igra u 50x boljoj ligi. Pa i golman Burnleya ima najvise odbrana u Premijer Ligi, jel to sad znaci da je bolji od Courtouisa i De Gea?

Hantraga
Postovi: 1316
Pridružen/a: 05 jul 2017, 21:49
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la Hantraga » 27 dec 2017, 15:50

Je li neko normalan može smatrati da je Šehić bolji od Begovića? Doduše, ovdje se 80% ljudi kune kako je Višća za Lulića veleigrač.
Begović brani u EPL, ligi najzahtjevnijoj po tom pitanju. Da je opao u formi, jeste. Da nije kao iz Stoke City, nije. Da nije vrhunski golman, nije.
Da je Šehić ok golman? Jeste. Da može braniti odlično? Može.
Međutim, i dalje je razlika između njih dvojice kao kad se porede recimo Džeko i Hodžić.

I činjenica da je bio golman s najviše odbrana u CL je za respekta, ali to nije plod njegovih ultramegagiga odbrana, nego posljedica toga da su protiv Qarabaga svi imali hejbet šuteva. Pa pogledajte listu dalje, od Prota iz Olimpijakosa, preko Handanovića iz Maribora pa nadalje. Najmanje odbrana imaju najbolji golmani na svijeru, jer nisu ni imali aman posla braneći za jače ekipe. I sad bi vjerovatno Slovenci trebali reći da je Jasmin iznad Oblaka. Šehić je kikser golman. Refleks odličan, suhe golmanske sposobnosti odlično, ali fali tu "sporednih" stvari zbog kojih i ne može u jače klubove. Recimo, prekidi su drhtanje i totalno je nepredvidiv.

I da se razumijemo: apsolutno me iritira i nervira to što Begović od posljednjih 60 utakmica reprezentacije branio 61. Kad je u lošoj formi, neka ga, da je digne. Kad ne igra, neka ga, makar da ovdje brani. Kad je u formi, gdje ćeš ga skidati. Da selektori umiju ko što ne umiju, i Šehić, i Burić, i Pirić bi već imali dobre nastupe za reprezentaciju. Sutra, kad ih se ubaci, raspasti će se od treme, a već iskusni igrači.

Avatar
lolcina
Postovi: 419
Pridružen/a: 01 mar 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la lolcina » 27 dec 2017, 19:02

Smatram se prilicno normalnim, ali vecina budala tako za sebe misli, zato uzmite ovo s rezervom... Argument po kome ti smatras da je Sehic statisticki bolji golman jer je imao vise suteva, samim tim i vise odbrana, na prilicno je klimavim nogama. Ja, hipoteticki, mogu zakljuciti da bi Begovic primio vise golova od Sehica da je imao isti broj suteva prema golu, a na takvo razmisljanje upravo me tjera tvoja logika. Begovic je daleko veci kiks od Sehica. Dobar 1 na 1 jer se rasiri i ima petlju da istrci i zatvori ugao, ali reakcija na vanjski sut katastrofa. Nikad necu zaboraviti gol protiv Portugala kad ga je Nani savladao sa 25 m "kroz uši", a takvih primjera je masa. Debelo nas je kostao u vise utakmica i pored Spahica covjek sa najvise kikseva u najbitnijim momentima. Previse da bi bilo slucajno.
"Ali, neka ti je Bogom prosto, nisi ti birao svoju sitnu dušu, dali su ti je, ne pitajući, došao si na red kad drugih, boljih, nije više bilo..." M. Selimović

Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Asmir Begović

Post Postao/la Vucevich » 27 dec 2017, 20:34

lolcina je napisao/la:Smatram se prilicno normalnim, ali vecina budala tako za sebe misli, zato uzmite ovo s rezervom... Argument po kome ti smatras da je Sehic statisticki bolji golman jer je imao vise suteva, samim tim i vise odbrana, na prilicno je klimavim nogama. Ja, hipoteticki, mogu zakljuciti da bi Begovic primio vise golova od Sehica da je imao isti broj suteva prema golu, a na takvo razmisljanje upravo me tjera tvoja logika. Begovic je daleko veci kiks od Sehica. Dobar 1 na 1 jer se rasiri i ima petlju da istrci i zatvori ugao, ali reakcija na vanjski sut katastrofa. Nikad necu zaboraviti gol protiv Portugala kad ga je Nani savladao sa 25 m "kroz uši", a takvih primjera je masa. Debelo nas je kostao u vise utakmica i pored Spahica covjek sa najvise kikseva u najbitnijim momentima. Previse da bi bilo slucajno.
Ima ih koliko hoces. Gol koji smo primili od Irske u Zenici, gol Alderveirelda u Briselu, skoro pa sva tri Belgisjka gola prije 2 godine u Briselu, 2/4 koju smo primili od Belgije na Grbavici su njegova direktna krivica, protiv Portugala je bio katastrofalan, protiv Kipra u 2015 su oba kiparska gola njegova direktna krivica, makar jedan od tri protiv Izraela, i jos hiljadu primjera, dakle nije skoro nikad napravio neku znacajnu razliku za reprezentaciju a napravio je vise kikseva od bilo koji drugi igrac reprezentacije.

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6418
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la JavierBosnia » 27 dec 2017, 23:19

Uporedjivati Begovica i Sehica je IDENTICNO kao uporedjivati Dzeku i Hodzica. Kraj
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
lolcina
Postovi: 419
Pridružen/a: 01 mar 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la lolcina » 28 dec 2017, 10:05

Ni blizu. Kraj.
"Ali, neka ti je Bogom prosto, nisi ti birao svoju sitnu dušu, dali su ti je, ne pitajući, došao si na red kad drugih, boljih, nije više bilo..." M. Selimović

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: KarlMarx, StevieG8 i 41 gost.