Asmir Begović

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Fordinjo
Postovi: 909
Pridružen/a: 13 mar 2012, 11:12
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la Fordinjo » 24 feb 2017, 10:08

Cestitke Asmire , nek je zivo i zdravo!!!!!

Avatar
Urbinato
Postovi: 457
Pridružen/a: 01 mar 2013, 21:44
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la Urbinato » 24 feb 2017, 15:58

Koliko moras biti bolestan da na rodjenje jednog dijeteta dodjes i komentarises njegovo ime?!
Pa imate li imalo ljudskosti majmuni jedni?
Hocete li ga vi hraniti ili ta vasa Bosna **** vas Bosna i Bosnjastvo u supak?!
Treba joj dati Dzenana ime pa da dojete dozivljava traume u skoli odrastajuci u Londonu debili jedni..ha

Avatar
hurem
Postovi: 8623
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la hurem » 24 feb 2017, 16:05

Jarane, kao sto sam rekao, cestitke nasem golmanu na prinovi i da bude zdravo akoBogda.
Dao mu je glupo ime i tu sva prica zavrsava, pa ti misli sta god hoces...to je moje pravo da komentarisem a da imalo razumijes neke stvari ne bi tako govorio.
Dakle, jednako glupo ime kao i Tino Sven...poenta nije na djetetu, nego na ocu koji daje to ime.

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la Monolog » 24 feb 2017, 16:07

:lol:

Ovako se pisalo i kad je Džeko postao otac. Nevjerovatno. U biti, Asmir je trebao pitati osobe koje nemaju veze s njim i sa njegovom suprugom, koje ime bi bilo najbolje da daju SVOM djetetu. Jer, otkud to pravo da supruga i on odlučuju o tim stvarima? :clap:
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36507
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la Donnie Darko » 24 feb 2017, 16:08

Nikad neću razumjeti ljude kojima je stalo do toga kako se nečije dijete zove. Nikad.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la Raonffa » 24 feb 2017, 16:11

Čestitke :clap:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
hurem
Postovi: 8623
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la hurem » 24 feb 2017, 16:14

Nije mi stalo niti me interesuje kako se zove...jedino sam bacio komentar da je dao djetetu glupo ime i to je to...a u smislu da nisam ni ocekivao drugacije od jednog Asmira.
Znas koliko me boli briga kakvo ce ime dati, nek on bude dobar na golu repke i to je to.
Ionako ga nikada nisam dozivljavao kao jednog Edina, Spahu, Pjanica...ipak je on Kanadjanin, zar ne?

End of diskašn.

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la Rokoko87 » 24 feb 2017, 16:16

Okači rukavice o klin, papučaru!
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la babino » 13 mar 2017, 20:46

Njemu se toliko ne vjeruje da je u prvoj jacoj tekmi i u fa cupu preselio na klupu...
Gledam redovno kako su treneri korektni i rezervni golmani koji brane kupove, ostanu na golu cak i u finalu..
Ovo je begovicu samarcina sto se mene tice i koliko god bio ispred svih ostalih ja bih ga klupirao na jesen ukoliko ostane cool i ne promijeni klub.

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la Rokoko87 » 13 mar 2017, 20:47

babino je napisao/la:Njemu se toliko ne vjeruje da je u prvoj jacoj tekmi i u fa cupu preselio na klupu...
Gledam redovno kako su treneri korektni i rezervni golmani koji brane kupove, ostanu na golu cak i u finalu..
Ovo je begovicu samarcina sto se mene tice i koliko god bio ispred svih ostalih ja bih ga klupirao na jesen ukoliko ostane cool i ne promijeni klub.
:thumbup:
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.


Avatar
evybih
Postovi: 476
Pridružen/a: 14 dec 2014, 20:24
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la evybih » 13 mar 2017, 21:16

babino je napisao/la:Njemu se toliko ne vjeruje da je u prvoj jacoj tekmi i u fa cupu preselio na klupu...
Gledam redovno kako su treneri korektni i rezervni golmani koji brane kupove, ostanu na golu cak i u finalu..
Ovo je begovicu samarcina sto se mene tice i koliko god bio ispred svih ostalih ja bih ga klupirao na jesen ukoliko ostane cool i ne promijeni klub.
steta sto Jakupovic nemoze branit za BIH :wtf: usvakom slucaju bolji i sigurniji golman od ovog Begovica,,
nemamo boljeg od njega nazalost kuknjava

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24513
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la Goalgetter » 13 mar 2017, 21:33

Jadno kad te i u kupu ostavi na klupi, iako si do sada branio. Dovoljno govori o tome koliko mu vjeruje.

Avatar
hurem
Postovi: 8623
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la hurem » 13 mar 2017, 21:43

Goalgetter je napisao/la:Jadno kad te i u kupu ostavi na klupi, iako si do sada branio. Dovoljno govori o tome koliko mu vjeruje.
Jednostavno, nece da covjek napravi gresku kao Spalletti u super teskoj i vaznoj utakmici...na gol se stavlja najbolji.
Da je Szczesny branio protiv Lyona siguran sam da bi odbranio i 2. i 3. gol...i ne bi izgubili 4:2...rezultat je najbitniji.

edin139
Postovi: 1075
Pridružen/a: 27 feb 2017, 18:45
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la edin139 » 14 mar 2017, 08:15

Kakve veze ime kako je covjek dao ime djetetu?
Njegovo dijete i njegovo pravo, ne znam koliki papak treba biti pa se u to kvarati i u komentaru. (ovo kazem kao neko ko je djeci dao imena Almasa i Mehmed da ne bude nesporazuma, al i to je moje pravo kao sto je ovo Asmirovo))

Sto se tice njega kao golmana. Evo osvojit ce titulu, jes kao 100% rezerva al eto imat ce titulu.
Sad ako nakon ovog ne ode u klub iz srednjeg razreda engleskog nogometa nama je vrijeme trazit i postavit drugu jedinicu.
On tu top klubovima nema mjesta jer objektivno je vrlo dobar (blize dobrom nego top) a ne top golman.

Avatar
Papastathopoulos
Postovi: 6998
Pridružen/a: 30 jun 2011, 16:20
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la Papastathopoulos » 19 mar 2017, 16:08

edin139 je napisao/la:Kakve veze ime kako je covjek dao ime djetetu?
Njegovo dijete i njegovo pravo, ne znam koliki papak treba biti pa se u to kvarati i u komentaru. (ovo kazem kao neko ko je djeci dao imena Almasa i Mehmed da ne bude nesporazuma, al i to je moje pravo kao sto je ovo Asmirovo))

Sto se tice njega kao golmana. Evo osvojit ce titulu, jes kao 100% rezerva al eto imat ce titulu.
Sad ako nakon ovog ne ode u klub iz srednjeg razreda engleskog nogometa nama je vrijeme trazit i postavit drugu jedinicu.
On tu top klubovima nema mjesta jer objektivno je vrlo dobar (blize dobrom nego top) a ne top golman.
Nece je ubiljeziti u CV ;)
Ko rano rani, il je pekar il nije normalan

Avatar
Makanaky
Postovi: 873
Pridružen/a: 06 jul 2010, 15:33
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la Makanaky » 19 mar 2017, 16:58

Marsal je napisao/la:Čovjek je kosmopolita i uzdignut je izvan glupih nacija za razliku od nas balkanaca koji smo zarobljeni u tom ludilu. Veći dio života je proveo vani, oženio je strankinju koja mu je i bliže mentalitetu nego jedna Bosanka, ne planira živjet u BiH po završetku karijere... mislim ono nebitno fakat kako se dijete zove. Kad budete imali svoje vidjet ćete, nećete ni gledati je li Blaire Rose ili Emina samo nek je živo, zdravo i nek odrasta u dobrom okruženju i zdravoj porodici.
Bravo. A usput i lijepo je ime, priliči recimo jednoj glumici. Jeste da je ono "ić" brendira kao jugovića, ali taman dovoljno da je podsjeti na porijeklo po ocu. Štaviše zvuči prilično seksi, nešto kao Milla Jovovich.

I što kažeš, živjeti u inostranstvu i osjećati se kao pripadnik... pa normalno da ćeš olakšati djetetu, ako se prezivaš, šta ja znam, Jagielka nećeš mu dati ime Krzysztof, još ako ti je žena wasp.
Lole, taman se ludilo raščisti / taman smo nadomak smisla / evo ih sledeći falšisti dok si rek'o piksla

Avatar
Pivopija
Postovi: 3493
Pridružen/a: 06 maj 2014, 17:27
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la Pivopija » 29 mar 2017, 16:19

Niko da pohvali onu Asmirovu odlicnu odbranu u 94. minuti.
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfin

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la Raonffa » 29 mar 2017, 16:35

Pohvale se podrazumijevaju :kafa: :bih:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Cartman
Postovi: 29471
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la Cartman » 29 mar 2017, 20:59

Donnie Darko je napisao/la:Nikad neću razumjeti ljude kojima je stalo do toga kako se nečije dijete zove. Nikad.
Potpis.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, Imajednabrigada, nextterrain, RosicVildan i 50 gostiju.