Asmir Begović

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Elegant
Postovi: 13805
Pridružen/a: 22 jun 2010, 21:41
Lokacija: Sarajevo, BiH.
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la Elegant » 24 dec 2012, 19:48

Panda je napisao/la:beg me je razočarao u zenici kada sam ga molio nakon tekme 100€ a lik se samo okrenuo, a bio je i on sirotinja ali izgleda da je to zaboravio. boli njega qrac za nas sirotinju
Sta mu imas trazit pare ajde mi molim te objasni ? Kakava ti je to kultura da mu trazis pare jer se vodis time da on ima da zarađuje dobro ? To je meni dno dna, "on ima para" odo ja da mu trazim.

Nedaj Boze da si ti gladan, da si sirotinja, ali brate to je tako nekulturno.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Avatar
TzBulevar87
Postovi: 2627
Pridružen/a: 29 nov 2012, 23:50
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la TzBulevar87 » 24 dec 2012, 19:54

Elegant je napisao/la:
Panda je napisao/la:beg me je razočarao u zenici kada sam ga molio nakon tekme 100€ a lik se samo okrenuo, a bio je i on sirotinja ali izgleda da je to zaboravio. boli njega qrac za nas sirotinju
Sta mu imas trazit pare ajde mi molim te objasni ? Kakava ti je to kultura da mu trazis pare jer se vodis time da on ima da zarađuje dobro ? To je meni dno dna, "on ima para" odo ja da mu trazim.

Nedaj Boze da si ti gladan, da si sirotinja, ali brate to je tako nekulturno.
Potpisujem, nije covjek duzan nikom davat nikakve pare.
075

milomlat
Postovi: 465
Pridružen/a: 13 apr 2012, 21:31
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la milomlat » 24 dec 2012, 20:02

Panda je napisao/la:beg me je razočarao u zenici kada sam ga molio nakon tekme 100€ a lik se samo okrenuo, a bio je i on sirotinja ali izgleda da je to zaboravio. boli njega qrac za nas sirotinju
Dobra ti je zajebancija :D

Evo citam reakcije , i ne mogu da se nacudim da ima nekih koji su ovo ozbiljno skontali. :?:

Avatar
Devil
Moderator
Postovi: 24076
Pridružen/a: 13 jun 2009, 00:17
Lokacija: Grad Greha
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la Devil » 24 dec 2012, 20:08

Jao jao sto vas upali kao hepo kocku. :mrgreen:
Zar se ne secate ove cuvene recenice o pozajmljivanju 100 eura od pre jedno godinu dana.Samo ne mogu da se setim ko je ono tada pisao @analiticar cini mi se za Dzeka. :roll:
Pozdravlja vas Cika Devil. Secajte me se. :)))

Avatar
Panda
Postovi: 455
Pridružen/a: 02 apr 2009, 16:24
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la Panda » 24 dec 2012, 20:26

Elegant je napisao/la:
Panda je napisao/la:beg me je razočarao u zenici kada sam ga molio nakon tekme 100€ a lik se samo okrenuo, a bio je i on sirotinja ali izgleda da je to zaboravio. boli njega qrac za nas sirotinju
Sta mu imas trazit pare ajde mi molim te objasni ? Kakava ti je to kultura da mu trazis pare jer se vodis time da on ima da zarađuje dobro ? To je meni dno dna, "on ima para" odo ja da mu trazim.

Nedaj Boze da si ti gladan, da si sirotinja, ali brate to je tako nekulturno.
ma brate on ima para ali što je žalosno cicija je kakve nema. pa i on je bio sirotinja kao mi, i on je tražio od papeta, kodre itd. pare siguran sam... kako to da mi džeko uvijek da, 50-100 kako može, a ovaj me je stvarno razočarao. ima on porodicu ali brate ima i para da mi može dat mjesečno 100 € ...
sve su pite pitice, samo burek pitac je

Avatar
classic
Postovi: 669
Pridružen/a: 28 jun 2011, 15:11
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la classic » 24 dec 2012, 20:35

Panda je napisao/la:
Elegant je napisao/la:
Panda je napisao/la:beg me je razočarao u zenici kada sam ga molio nakon tekme 100€ a lik se samo okrenuo, a bio je i on sirotinja ali izgleda da je to zaboravio. boli njega qrac za nas sirotinju
Sta mu imas trazit pare ajde mi molim te objasni ? Kakava ti je to kultura da mu trazis pare jer se vodis time da on ima da zarađuje dobro ? To je meni dno dna, "on ima para" odo ja da mu trazim.

Nedaj Boze da si ti gladan, da si sirotinja, ali brate to je tako nekulturno.
ma brate on ima para ali što je žalosno cicija je kakve nema. pa i on je bio sirotinja kao mi, i on je tražio od papeta, kodre itd. pare siguran sam... kako to da mi džeko uvijek da, 50-100 kako može, a ovaj me je stvarno razočarao. ima on porodicu ali brate ima i para da mi može dat mjesečno 100 € ...
A brate sto bi on sad tebi davo, kad na svijetu il u bosni ima minimum 100000 ljudi ko ti, sto bi to ti bio razlika, i gdje bi on bio kad bi svakom tako davo ko god zatrazi.
Fundamentalno obrati paznju na ponasanje.

Avatar
Cartman
Postovi: 29470
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la Cartman » 24 dec 2012, 20:36

Joj lik ocito trolla, a vi se palite.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
Elegant
Postovi: 13805
Pridružen/a: 22 jun 2010, 21:41
Lokacija: Sarajevo, BiH.
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la Elegant » 24 dec 2012, 20:37

Panda je napisao/la:
Elegant je napisao/la:
Panda je napisao/la:beg me je razočarao u zenici kada sam ga molio nakon tekme 100€ a lik se samo okrenuo, a bio je i on sirotinja ali izgleda da je to zaboravio. boli njega qrac za nas sirotinju
Sta mu imas trazit pare ajde mi molim te objasni ? Kakava ti je to kultura da mu trazis pare jer se vodis time da on ima da zarađuje dobro ? To je meni dno dna, "on ima para" odo ja da mu trazim.

Nedaj Boze da si ti gladan, da si sirotinja, ali brate to je tako nekulturno.
ma brate on ima para ali što je žalosno cicija je kakve nema. pa i on je bio sirotinja kao mi, i on je tražio od papeta, kodre itd. pare siguran sam... kako to da mi džeko uvijek da, 50-100 kako može, a ovaj me je stvarno razočarao. ima on porodicu ali brate ima i para da mi može dat mjesečno 100 € ...
Ja se iskreno nadam da je ovo sto pises sve sala, jer ako je ovo istina onda ja licno imam losu sliku tebe kao licnosti. Jarane ako ti ovo stvarno radis zapitaj se za svoju buducnost, ostat ces sam je niko se ne druzi sa grebatorima, nece te niko finansirati pored roditelja ili ako sam pocnes da zarađujes to budi siguran.

Inace poznajem par likova koji zive sasvim dobro, mozda cak i bolje od drugih, ali stalno se grebu za pare, za cigare, kafu, za sve. Sve bi to bilo ok da nemaju, da su gladni, ali bezobrazluk nema kraj.

Ovo ti najozbiljnije kazem.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Avatar
Panda
Postovi: 455
Pridružen/a: 02 apr 2009, 16:24
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la Panda » 24 dec 2012, 20:38

pa neka da samo ko ga traži ha ya. ako meni nije teško doći do zenice i tražiti ga, kako je njemu problem onda dati mi 100€?!? samo mi na to odgovori
sve su pite pitice, samo burek pitac je

Avatar
Sarajlijc@
Postovi: 11031
Pridružen/a: 10 jul 2011, 02:39
Lokacija: Koševo Republika!
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la Sarajlijc@ » 24 dec 2012, 20:40

Panda je napisao/la:pa neka da samo ko ga traži ha ya. ako meni nije teško doći do zenice i tražiti ga, kako je njemu problem onda dati mi 100€?!? samo mi na to odgovori
Haj ne rise.
NA KRAJU SVIJETA ILI SUNČEVOG SISTEMA
PRATIĆE TE NAŠA PJESMA IL' IMA DA NAS NEMA!

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la calcio » 24 dec 2012, 21:34

Panda haj mi pocisti snijeg oko kuce, dobices tanjir graha

Avatar
suarez7
Postovi: 1412
Pridružen/a: 04 mar 2012, 21:03
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la suarez7 » 24 dec 2012, 21:45

calcio je napisao/la:Panda haj mi pocisti snijeg oko kuce, dobices tanjir graha
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Avatar
Panda
Postovi: 455
Pridružen/a: 02 apr 2009, 16:24
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la Panda » 24 dec 2012, 21:49

ne znam šta me napadate, ko da vi niste nikad tražili od spahe ili džeke pare, kako da ne, kad god tražim još desetorica traže kraj mene i svima daju, pogotovo džeko i spaha, a begović me kažem razočaro totalno, vidi se da je lik dijasporac, u kanadi se odlično živi pa nije navikao davati sirotinji pare, mora se promjeniti ako misli igrati za nas
sve su pite pitice, samo burek pitac je

anel77
Postovi: 114
Pridružen/a: 05 sep 2011, 16:38
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la anel77 » 24 dec 2012, 22:02

Panda, nema ti on casha kod sebe. Trebao si traziti cenera, mozda bi ti to i dao.
Problem je sto kad bi tebi dao, onda bi ga svi okruzili a on nebi imao toliko cenera.
I tek bi onda ispao blam, i on bi se zacrvenio, jer ispalo bi da nema.
Zalosno je to sto ti i takvi sto trazite, ne trazite tamo gdje treba, a to je ispred institucija ove drzave.
Umjesto da trazite svoj novac, koji vam ga svakodnevno uzimaju, vi trazite od nepoznatih ljudi koji
ne zive uopste ovdje.
Pustite Asmira, on je u top formi, i nemoj da ga ceneri dezavuisu.
Pozdrav

Avatar
viKK
Postovi: 3191
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:00
Lokacija: na stageu
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la viKK » 24 dec 2012, 22:06

Panda ne seri . Samo se praviš glup , a već to i jesi , jer niko nije glup da povjeruje u te tvoje priče . Ajde da su to neke zajebancije što pričaš al to što govoriš je stvarno seljakluk da ga nema goreg. Nije uopšte ni smiješno.

Avatar
guillermo
Postovi: 2298
Pridružen/a: 26 maj 2012, 18:07
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la guillermo » 24 dec 2012, 22:12

Panda mani se interneta bujrum pa zaradi.Asmir je ponos nacije.Svaki njegov nastup,odbrana za mene znace vise nego bilo kakav novac.Ne samo on vec i ostali...

Avatar
Panda
Postovi: 455
Pridružen/a: 02 apr 2009, 16:24
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la Panda » 24 dec 2012, 22:58

svako se snalazi na svoj način, neko radi, neko traži, šta vas briga ako ja ne radim i tražim pare, to je moja lična stvar. bolje tražiti nego raditi ha ya
sve su pite pitice, samo burek pitac je

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la zizu1991 » 24 dec 2012, 22:59

O čemu lik piše majko moja mila :mrgreen:
Dajte ga ignore, pišite o Begu.
Evo po ESPN -u je proglašen u najbolji tim polusezone.
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Avatar
emir79
Postovi: 8759
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la emir79 » 24 dec 2012, 23:43

O Hljebe,evo konkurencije duplom sportu i njihovom "ministru odbrane"

KLIXOVCIIIIIIIIIII :mrgreen:


PAZI SAD:








































"Kameni zid" na golu Stoke Cityja :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Avatar
Bosniacum Lilium
Postovi: 18611
Pridružen/a: 31 jul 2011, 01:32
Lokacija: Nigerija
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la Bosniacum Lilium » 25 dec 2012, 00:03

sta fali ministar odbrane, bas fensi nadimak :D Beg je klasa, uvijek je i bio !
Uz tebe su tvoje Horde, Ti si opet šampion !

Osvajači ss.ba kupa 13. sezone - Green Dragons. Prva napadacka violina - moja malenkost. Kapiten i glavno smetalo - Legenda Reala.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, Beduin, LegendKiller, lumani i 53 gosta.