Asmir Begović

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
lolcina
Postovi: 419
Pridružen/a: 01 mar 2012, 17:49
Kontakt:

Re: RE: Re: Asmir Begović

Post Postao/la lolcina » 09 okt 2017, 03:24

DzemoVoliMarmeladu je napisao/la:Los danas kao i cjele kvalifikacije. Nije on ni blizu onog golmana prije 3 godine. Sto je najgore nemamo nikog boljeg ali treba poceti davati priliku drugima, pocinjuci protiv Estonije. Ako nista da mu se malo vatra izpod guzice podpali. Mozda se od Sehica/Burica/Fejzica/Karacica neko pokaze kao solidna zamjena.
Kakav je to Begovic bio prije 3 godine? Frajer je mrtvi prosjek od golmana, trom, skida nemoguce samo u samoodbrani, naprimao se golova sa distance kao malo koji golman u ligama petice. Los na istrcavanju, los na liniji. Vec prve kvalifikacije za nas je kiksao kao sto Hasagic nije citavu karijeru. Tvrdim da su oba nasa rezervna golmana bolji od njega.
"Ali, neka ti je Bogom prosto, nisi ti birao svoju sitnu dušu, dali su ti je, ne pitajući, došao si na red kad drugih, boljih, nije više bilo..." M. Selimović

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: RE: Re: Asmir Begović

Post Postao/la jasmin10 » 09 okt 2017, 06:35

lolcina je napisao/la:
DzemoVoliMarmeladu je napisao/la:Los danas kao i cjele kvalifikacije. Nije on ni blizu onog golmana prije 3 godine. Sto je najgore nemamo nikog boljeg ali treba poceti davati priliku drugima, pocinjuci protiv Estonije. Ako nista da mu se malo vatra izpod guzice podpali. Mozda se od Sehica/Burica/Fejzica/Karacica neko pokaze kao solidna zamjena.
Kakav je to Begovic bio prije 3 godine? Frajer je mrtvi prosjek od golmana, trom, skida nemoguce samo u samoodbrani, naprimao se golova sa distance kao malo koji golman u ligama petice. Los na istrcavanju, los na liniji. Vec prve kvalifikacije za nas je kiksao kao sto Hasagic nije citavu karijeru. Tvrdim da su oba nasa rezervna golmana bolji od njega.
Aha zato i jest rezervi golman u Azerbejdzanu a Asmir u Premier ligi.

Avatar
AjsKjub
Postovi: 4258
Pridružen/a: 18 nov 2012, 16:24
Lokacija: Down Under
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la AjsKjub » 09 okt 2017, 06:45

Čemu ovakvi oštri komentari? Čovjek odlično branio protiv Belgije, a u cijelim kvalama je možda bilo 2-3 gola na njegovu dušu. Šta on može kad mi imamo tragikomičnu odbranu i skoro pa nikada 11 igrača iza lopte? Ništa bolji nisu ostali golmani njegovog kalibra. Nije nivo Neuera ali nije ni taraba nivo Nemanja Supić.
Unico amore sei!
❤️🖤

Avatar
PrinceofVeresija
Postovi: 1006
Pridružen/a: 13 feb 2016, 12:06
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la PrinceofVeresija » 09 okt 2017, 06:50

Kakav god da je Begović,on je i sad Oliver Kahn i za Pirića i Šehića koji su pravili i puno gore kikseve :kafa:

RichmanBiH
Postovi: 1123
Pridružen/a: 19 jul 2016, 20:54
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la RichmanBiH » 09 okt 2017, 07:43

Ma raja lupa ba nebuloze. Covjek nas spasio katastrofe.
UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19204
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: Asmir Begović

Post Postao/la MocMahale444 » 09 okt 2017, 20:41

Svake godine sve slabiji i slabiji, kako mu je nani uvalio onu topovsku tokom baraza, on se jos nije oporavio. Kriv za 2 gola a isto tako spasio je barem 2. Dobar kao insan ali slabo ga ide u zadnje vrijeme.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Bosna i Hercegovina ostaje pri tužbi za genocid i protiv crne gore bez obzira što je došlo do državnog razdvajanja sa srbijom.

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la HankMoody » 10 okt 2017, 22:02

Bogalju nesposobni!
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la Probisvjet » 11 okt 2017, 08:37

Sve losiji. Nesto ga yebe u karijeri.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
bhsport
Postovi: 11260
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la bhsport » 11 okt 2017, 08:40

Ne znam cemu vrijedjanje? Sinoc izvukao cist gol iz slobodnjaka, primio sa 20 metara, koja se tesko brani inace.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la Esport » 11 okt 2017, 11:32

:thumbup:
bhsport je napisao/la:Ne znam cemu vrijedjanje? Sinoc izvukao cist gol iz slobodnjaka, primio sa 20 metara, koja se tesko brani inace.
:thumbup:

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la dubrovnik » 11 okt 2017, 12:09

bhsport je napisao/la:Ne znam cemu vrijedjanje? Sinoc izvukao cist gol iz slobodnjaka, primio sa 20 metara, koja se tesko brani inace.
Ne znam sto bih rekao na ovo. Svaku utakmicu on nesto izvuce ali i primi nekakav cudan gol.
Pa ja se stresem na svaki udarac koji ide ka mrezi.
Drag mi je igrac i ne pisem protiv njega ali ako realno pogledas u makar 2 gola Belgijanaca je i on imao svoje prste. Da li protiv nas svi postaju pucaci ili stvarno i Bega u tome ima svog doprinosa? Pa pogledaj mu ispucavanja sinoc. Komedija.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la DrFilgud » 11 okt 2017, 12:15

Nije Begovic top klasa golmana i tu nema pomoci, ali mu se druge stvari ne mogu zamjeriti. Ozbiljnost, disciplina, profesionalizam su na nivou i sve dok ne budemo imali boljeg, nemamo se sta buniti.

Avatar
bhsport
Postovi: 11260
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la bhsport » 11 okt 2017, 12:29

dubrovnik je napisao/la:
bhsport je napisao/la:Ne znam cemu vrijedjanje? Sinoc izvukao cist gol iz slobodnjaka, primio sa 20 metara, koja se tesko brani inace.
Ne znam sto bih rekao na ovo. Svaku utakmicu on nesto izvuce ali i primi nekakav cudan gol.
Pa ja se stresem na svaki udarac koji ide ka mrezi.
Drag mi je igrac i ne pisem protiv njega ali ako realno pogledas u makar 2 gola Belgijanaca je i on imao svoje prste. Da li protiv nas svi postaju pucaci ili stvarno i Bega u tome ima svog doprinosa? Pa pogledaj mu ispucavanja sinoc. Komedija.
Nije u formi kakvoj je bio, ali relano drugi gol Belgije ide njemu na dusu a ostalo je streljana, spasio ti dva cista gola protiv Belgije i jedan sinoc.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la dubrovnik » 11 okt 2017, 13:25

bhsport je napisao/la:
dubrovnik je napisao/la:
bhsport je napisao/la:Ne znam cemu vrijedjanje? Sinoc izvukao cist gol iz slobodnjaka, primio sa 20 metara, koja se tesko brani inace.
Ne znam sto bih rekao na ovo. Svaku utakmicu on nesto izvuce ali i primi nekakav cudan gol.
Pa ja se stresem na svaki udarac koji ide ka mrezi.
Drag mi je igrac i ne pisem protiv njega ali ako realno pogledas u makar 2 gola Belgijanaca je i on imao svoje prste. Da li protiv nas svi postaju pucaci ili stvarno i Bega u tome ima svog doprinosa? Pa pogledaj mu ispucavanja sinoc. Komedija.
Nije u formi kakvoj je bio, ali relano drugi gol Belgije ide njemu na dusu a ostalo je streljana, spasio ti dva cista gola protiv Belgije i jedan sinoc.
Vise mi se sve izmjesalo. Koji je ono bio u njegov kut? Mislim da nije drugi. Ali ajde .....

Avatar
bhsport
Postovi: 11260
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la bhsport » 11 okt 2017, 14:14

Drugi je onaj kad je imao loptu pa mu ispala pa odvrtani garo natrcao na nju i izbio mu ispred ruke, treci je nakon prekida 5 gresaka odbrane, a cetvrti carasco izasao sam pred njega, to ni curtoa ne brani.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
biskitt
Postovi: 837
Pridružen/a: 05 jun 2008, 13:33
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la biskitt » 11 okt 2017, 23:43

A i onaj Curtois vala kita, primio 3 gola od nekakve Bosne i to bezze sva tri, sto nije reagovao bolje kod prvog gola, a kod treceg mu nekakav Djumic anobimus zabi glavvom iz pet metara, pa to se Kurto moj dragi istrcava i izbija.
Ili je mozda lakse braniti Begovicu uz granitnu odbranu na koju napadaju klocevi poput Hazarda i ekipe. Logikom vecine Curtois ni na terminu ne bi mogao braniti. 3 gola od nas primio eeeej ba.

Ohanite strucnjaci!

Avatar
avenija
Postovi: 13490
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la avenija » 11 okt 2017, 23:49

Narod ga uzeo na zub...
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

edin139
Postovi: 1071
Pridružen/a: 27 feb 2017, 18:45
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la edin139 » 12 okt 2017, 08:00

Nije top klasa golamana al trenutno nemamo rezervu ni priblizno njegove kvalitete, tako da mozemo se trest do prekosutra al boljeg nemamo.
Kostao nas nekih bodova sve stoji, al eto koga staviti?
Sehica koji brani u qurabagu? hajmo bit malo ozbiljni.

Avatar
JohnCleese
Postovi: 5690
Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
Lokacija: zemlja "ciganska"
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la JohnCleese » 12 okt 2017, 16:15

edin139 je napisao/la:Nije top klasa golamana al trenutno nemamo rezervu ni priblizno njegove kvalitete, tako da mozemo se trest do prekosutra al boljeg nemamo.
Kostao nas nekih bodova sve stoji, al eto koga staviti?
Sehica koji brani u qurabagu? hajmo bit malo ozbiljni.
Zasto da ne?
Moze i Kenan Piric.
Cinjenica je da nas je Asmir kostao nekih bodova i da je kikser.
Drugih argumenata nemamo jer ostali golmani nisu dobijali priliku, a ono malo minuta sto jesu iskoristili su ih samo izgleda uzalud.

Isto da sad Koejanci kazu mi boljeg predsjednika od KIM-a nemamo..
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.


Svabo je to...

edin139
Postovi: 1071
Pridružen/a: 27 feb 2017, 18:45
Kontakt:

Re: Asmir Begović

Post Postao/la edin139 » 12 okt 2017, 19:34

Zasto ne?
Zato sto sehic ozbiljne utakmice brani u LP-u, a tamo smo vidjeli koliko prima.
Sto se tice mijenjanja startnog golamana iz bilo koje ekipe engleske premijer lige sa golmanom iz nase lige je smijurija.
Piric ako je kvalitet ce zavrsiti u ozbiljnoj ligi i tada mozemo pricati o njemu.

Ono stoji da momci trebaju dobiti priliku u prijateljskim, al u takmicarskim nema logike trenutno.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.