Srđan Grahovac

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
bhsport
Postovi: 11283
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Srđan Grahovac

Post Postao/la bhsport » 30 sep 2016, 11:59

Monolog je napisao/la:
bhsport je napisao/la: E hajde nam reci kako je neko ko je ofanzivni vezni u repku usao jer smo bili u deficitu sa defanzivnim veznjacima?
Kakve je veze tada imao taj poziv? Pa je igrao lijevo krilo u dijamant formaciji.
Za ovu trojicu boljih se apsolutno slazem, ali kriteriji bi trebali biti isti za sve zar ne?
Pa je l' sad trebamo činiti nepravdu kako bi se ispravila nepravda? Ne razumijem.
Tino je igrao zahvaljujući nepotizmu i činjenici da ga se "moralo" prodati u bolji klub. Je l' trebamo nastaviti tako?
Nadam se da su ta vremena iza nas (mada, oko reprezentacija u regionu se vazda motaju neki mešetari, kvazimenadžeri i lopovi), te da ćemo ubuduće na spisku gledati isključivo one koji su tu zahvaljujući igrama, a ne zahvaljujući prezimenu, vjeroispovijesti ili narodnosti.

Da se razumijemo, ovo nema veze sa Srđanom, također sam mišljenja da je, kada su svi zdravi, tek na 4. mjestu defanzivnih veznjaka, tako da...
Eto zadnjom recenicom si se ispravio. Al mi je glupo da neko ko je podrzavao nepotizam i dan danas se busa u prsa sa tim, priziva neku pravdu.
Pa bolan ja sam neki dan napisao za Tininu izjavu gdje se on poziva na cekanje i strpljenje, heeeeeej, pa pogledaj sta se objavljuje i niko na to srajne ne reaguje.
Grahovac je odlican momak, ali ispred njega imaju 3 bolja igraca, a da je sinoc odigrao super tekmu odigrao je, ali ga niko ne hvali za razliku od Tine koji je bio najgori igrac u svojoj ekipi.
Jel vidis da se nastavlja velicanje prosjeka i da se gura u prvih 11 na AMF a u repku usao kao DMF i ti meni nesto spocitavas koji se samo pozivam na nekad i sad, gdje se nista promijenilo nije. Tino se gurao 2014 isto kao i danas od strane istih ljudi, Calcio, crnogorac koji nije tekme pogledao a koji prati i zelju i repku preko kompa, juventisimo, emir79, dubrovnik, ovaj henk koji priziva mozdane udare ljudima koji ne mogu da sute na forsiranje antitalenta Svena i ostala klapa.
Pa frajer uradi **** dribling ovdje se dize da je Messi, pa da smo Misketu brojali driblinge imao bi 3 miliona stranica, ili Stilicu, ili covjeku koji je imao najbolji dribling koji sam vidio Arben Avdija a koji nije uspio u fudbalu.
Pa sve dok imamo ljudi koji podrzavaju nepotizam i preskakanje redova nikom nam bolje nece biti, jer danas je Tino, sutra ce neki Mesin bratic, prekosutra ce Lord Nesterovic dovesti svog rodjaka i sto je zanimljivo i novinari sute ko zadnje hinje, sutili su 2014 i sute i danas gdje na ovom portalu koji je broj 1 sportski portal izadje onakav placenicki clanak o Tini.
Pa bolan za 20 maraka oni kreiraju misljenja putem foruma ,to su mizerne pare, obraz prodaju za cvaju i mi lafo ganjamo moral, postenje neko nesto.
Ma fuj.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Srđan Grahovac

Post Postao/la Monolog » 30 sep 2016, 12:06

bhsport je napisao/la:ti meni nesto spocitavas koji se samo pozivam na nekad i sad,
Kako se nije promijenilo? Nema Papeta. :mrgreen: Tino treba biti na širem spisku, al' da uzme mjesto nekom u početnih 11 - ma nema teorije. To mu sad ne bi uradio ni njegov amidža. :mrgreen: No, nije Tino tema, nego Grahovac.

Usput, te koje si naveo slijepo brane Papeta, sa izuzetkom dubrovnika. Ne znam ko je momak, ali za razliku od ostalih, gleda(o) (je) utakmice Hajduka i Genka i tu mu niko ne može prigovoriti. Naravno, ne moraju vam se podudarati mišljenja (ja sam se često s njim "svađao" zbog mnogih stvari, ali uvijek smo to kulturno završavali). Ostali su slijepo branili Papeta i branit će ga. Njihovo pravo. Tvoje je da im se kulturno nasmiješ, jer znaš da si u pravu glede mnogih stvari. A, ispravljati grešku greškom - pa to je najgora stvar koju čovjek može uraditi.

Pozdrav.
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Srđan Grahovac

Post Postao/la dubrovnik » 30 sep 2016, 14:01

Monolog je napisao/la:
bhsport je napisao/la:ti meni nesto spocitavas koji se samo pozivam na nekad i sad,
Kako se nije promijenilo? Nema Papeta. :mrgreen: Tino treba biti na širem spisku, al' da uzme mjesto nekom u početnih 11 - ma nema teorije. To mu sad ne bi uradio ni njegov amidža. :mrgreen: No, nije Tino tema, nego Grahovac.

Usput, te koje si naveo slijepo brane Papeta, sa izuzetkom dubrovnika. Ne znam ko je momak, ali za razliku od ostalih, gleda(o) (je) utakmice Hajduka i Genka i tu mu niko ne može prigovoriti. Naravno, ne moraju vam se podudarati mišljenja (ja sam se često s njim "svađao" zbog mnogih stvari, ali uvijek smo to kulturno završavali). Ostali su slijepo branili Papeta i branit će ga. Njihovo pravo. Tvoje je da im se kulturno nasmiješ, jer znaš da si u pravu glede mnogih stvari. A, ispravljati grešku greškom - pa to je najgora stvar koju čovjek može uraditi.

Pozdrav.
@Monolog
Ponekad je vrlo tesko pisati na ovom forumu. Pogledaj na 3. stranici Srdjanove teme pa ces naci mjesto gdje mene jedan forumas prozove da sam mu rodjak i zato pisem afirmativno o njemu. Ljudi su pocesto iskljucivi i ne mogu se oteti stereotipima koje imaju zadate u glavama. Ne mogu shvatiti da neko vidi drugacije i traze argumente iz bilo kakvih izvora da dokazu svoje tvrdnje.
Evo, upravo ovdje se to sada vidi. Srdjan je jucer po Whooscored dobio 6.5 i pojedinci tvrde da je odigrao top utakmicu. Tinki je na istom portalu, vjerujem po istim kriterijima dobio 7.1 a isti ljudi tvrde da je igrao vrlo lose.
Ja sam gledao Genk i mladic je direktno uticao na 2. i 3. gol i bio odlican sinoc. Nosio se ravnopravno sa igracima dobrog Talijanskog kluba i ocjenjen je bolje nego protivnickih 10 igraca. Srdjana nisam gledao i necu nista ni pisati.
Ali ako se za dokaz uzimaju statistike bilo bi lijepo uzeti i ostale nase igrace pa po tome odredjivati tko je i kako igrao. Ja osobno vise volim pogledati utakmicu i sam donijeti sud. Tino je uz to zakinut za prekide i mnogo drugih stvari za koje se kao novajlija jos treba izboriti. Ali ajde, uvjeren sam da ce on samo biti bolji i vrlo brzo Genk nece moci zamisliti svoju igru bez njega. Zivi bili pa vidjeli. Pozz!!!
Zadnja izmjena: dubrovnik, dana/u 30 sep 2016, 14:31, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16514
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Srđan Grahovac

Post Postao/la gaston » 30 sep 2016, 14:26

Genk batice, Genk :mrgreen:
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Srđan Grahovac

Post Postao/la dubrovnik » 30 sep 2016, 14:30

gaston je napisao/la:Genk batice, Genk :mrgreen:
Uvijek pravim istu gresku, inficirao me je Milicevic.
:D
Ispravio sam da izgleda normalnije.

Avatar
Merhaba
Postovi: 1521
Pridružen/a: 14 feb 2015, 16:03
Kontakt:

Re: Srđan Grahovac

Post Postao/la Merhaba » 30 sep 2016, 15:07

Po cemu je Cimirot ispred Grahovca?
IZ KRVAVE ZEMLJE BOSANSKE CVATU ZLATNI LJILJANI , GRBAVICE MAJKO NASA BRANIT CETE SINOVI!

THE MANIACS 1987 SARAJEVO

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Srđan Grahovac

Post Postao/la HankMoody » 30 sep 2016, 15:34

bhsport je napisao/la:
HankMoody je napisao/la:Za sve neznalice ovog foruma, Grahovac nema ništa s pozivom igraču koji igra ofanzivnog veznog. Činjenica je da kada su svi spremni, imamo tri bolja igrača na defanzivnom veznom: Bešića, Jajala i Cimirota. Trenutno su posljednja dvojica ispred njega.
E hajde nam reci kako je neko ko je ofanzivni vezni u repku usao jer smo bili u deficitu sa defanzivnim veznjacima?
Kakve je veze tada imao taj poziv? Pa je igrao lijevo krilo u dijamant formaciji.
Za ovu trojicu boljih se apsolutno slazem, ali kriteriji bi trebali biti isti za sve zar ne?
Pa poziv taj je bio 2014. Nećemo valjda živjeti u prošlosti, sad nas vodi neko ko zna i prati igrače, izbacio je sav škart, valjda trebamo biti zadovoljni. Tino sad zaslužuje poziv i tu nema priče.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Avatar
bhsport
Postovi: 11283
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Srđan Grahovac

Post Postao/la bhsport » 30 sep 2016, 15:37

HankMoody je napisao/la:
bhsport je napisao/la:
HankMoody je napisao/la:Za sve neznalice ovog foruma, Grahovac nema ništa s pozivom igraču koji igra ofanzivnog veznog. Činjenica je da kada su svi spremni, imamo tri bolja igrača na defanzivnom veznom: Bešića, Jajala i Cimirota. Trenutno su posljednja dvojica ispred njega.
E hajde nam reci kako je neko ko je ofanzivni vezni u repku usao jer smo bili u deficitu sa defanzivnim veznjacima?
Kakve je veze tada imao taj poziv? Pa je igrao lijevo krilo u dijamant formaciji.
Za ovu trojicu boljih se apsolutno slazem, ali kriteriji bi trebali biti isti za sve zar ne?
Pa poziv taj je bio 2014. Nećemo valjda živjeti u prošlosti, sad nas vodi neko ko zna i prati igrače, izbacio je sav škart, valjda trebamo biti zadovoljni. Tino sad zaslužuje poziv i tu nema priče.
Da, sada je tako, prije nije bilo. Bilo bi lijepo da se taj poziv iz 2014 osudi i oznaci kao nesto gnusno i ljigavo pa mozemo nastaviti dalje pricati.
Grahovac je defanzivni vezni, Tino se ne zna ni sta je, dosao kao defanzivni, vodi se kao ofanzivni u repki igrao lijevo krilo, a na strani igra i u Belgiji...
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Srđan Grahovac

Post Postao/la HankMoody » 30 sep 2016, 15:41

Šta god da igra, ovakav kakav je, koristan je reprezentaciji.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Avatar
bhsport
Postovi: 11283
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Srđan Grahovac

Post Postao/la bhsport » 30 sep 2016, 15:42

HankMoody je napisao/la:Šta god da igra, ovakav kakav je, koristan je reprezentaciji.
Nepopravljiv si. Po tebi je tako, po Mehmedu nije, zbog cega ne igra nikako.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Srđan Grahovac

Post Postao/la HankMoody » 30 sep 2016, 15:45

bhsport je napisao/la:
HankMoody je napisao/la:Šta god da igra, ovakav kakav je, koristan je reprezentaciji.
Nepopravljiv si. Po tebi je tako, po Mehmedu nije, zbog cega ne igra nikako.
Pa nije za prvu postavu, ali je koristan. Milićeviću ne smije uzeti mjesto u prvih 11 kao AMF, ali mu mora biti rezerva.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

siljevac
Postovi: 173
Pridružen/a: 04 jun 2014, 20:23
Kontakt:

Re: Srđan Grahovac

Post Postao/la siljevac » 30 sep 2016, 16:57

@ Merhaba :kafa: kuda idu zene kao ti sjedi kuci nemoj se sramotiti . :sick: :sick: Pi **** te malena na ramazan . :bih:

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Srđan Grahovac

Post Postao/la babino » 30 sep 2016, 16:59

@HankMoody...ko kaze to, Mesha ili @dubrovnik:-)

ja nesto nisam siguran sta mesha misli i sa milicevicem i da li mu uopste planira tu poziciju gdje vi vidite tinu u zadnjih 20-30 min tekme.

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Srđan Grahovac

Post Postao/la dubrovnik » 30 sep 2016, 17:32

babino je napisao/la:@HankMoody...ko kaze to, Mesha ili @dubrovnik:-)

ja nesto nisam siguran sta mesha misli i sa milicevicem i da li mu uopste planira tu poziciju gdje vi vidite tinu u zadnjih 20-30 min tekme.
Mesa ce izabrati igrace po svom nahodjenju.
Nasa misljenja pri tom uopce nisu vazna.
Ali ih nije zabranjeno imati i iznositi.
E da jos pokusam dati odgovor umjesto Hanka, jer sam prozvan. Kaze Mesa a ne Dubrovnik. Ne vjerujes zar da Mesa zove igrace u reprezentaciju samo da popuni broj.
Poziv svakom reprezentativcu bi trebao znaciti mogucnost igranja na terenu.
Ili ti to vidis drugacije?

MiiisssskeeBh
Postovi: 280
Pridružen/a: 19 dec 2015, 22:15
Kontakt:

Re: Srđan Grahovac

Post Postao/la MiiisssskeeBh » 30 sep 2016, 19:32

siljevac je napisao/la:@ Merhaba :kafa: kuda idu zene kao ti sjedi kuci nemoj se sramotiti . :sick: :sick: Pi **** te malena na ramazan . :bih:
ne dirajte Cimija,vidite da ovom pitaru to smeta,boga mi kao da je Cimi ponikao u FK Sarajevo pa ga ovoliko dizu,ali treba razumiti ljude,docekali i oni da neko ko je bar malo nosio dres njihovog kluba obuce onaj reprezentacije,pa nije to Zeljo da ih ima na pretek,pa ja :kafa: :bih:

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Srđan Grahovac

Post Postao/la babino » 30 sep 2016, 20:45

@dubrovnik, naravno da mislim drugacije.
Moze se nabrojati 5-10 igraca koji nemaju ama bas nikakve sanse da pocnu protiv belgije.
Tino je jedan od njih svakako.

A kako ti i hank pisete, 'ne smije'-'mora', covjek bi rekao da znate kako mesha razmislja i da mu je danijel opcija jedan za odredjenu poziciju a tino njegova rezerva.
Cinjenica je da je danijel svoje dosadasnje minute u repki odigrao na desnom krilu, a tino na svim mogucim pozicijama u sredini osim na kojoj ga vi vidite, tako da mi nemamo pojma gdje ce i sta igrati...razmisljati i pisati u prazno mozemo, naravno.

Za vas medunjanin nije konkurencija tini, dok ja npr mislim da itekako jeste.

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Srđan Grahovac

Post Postao/la bhfanatic14 » 02 okt 2016, 17:07

U prvih 11 rapida na gostovanju u riedu... onako da se zna Reda radi
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Srđan Grahovac

Post Postao/la HankMoody » 02 okt 2016, 17:13

Sjajna partija nezasluženo izostavljenog Grahovca, primili su samo 3 gola u pola sata.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Srđan Grahovac

Post Postao/la bhfanatic14 » 02 okt 2016, 17:49

HankMoody je napisao/la:Sjajna partija nezasluženo izostavljenog Grahovca, primili su samo 3 gola u pola sata.
Kolko ono genk primi od kortrijka ? Ne sjecam se...uz sjajnu partiju bosanskog zinedina....???!
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Srđan Grahovac

Post Postao/la pinoglavi » 02 okt 2016, 18:20

Ovaj igrac je dno dna i bezveze se uzdigao ovdje na forumu, neki su isli tako daleko da se pljuvao selektor sto ne poziva ovog velemajstora
Nad tobom sunce najljepše sja

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 35 gostiju.