Rade Krunić

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la HankMoody » 15 jan 2017, 14:19

I danas je u prvih 11.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Avatar
zgembo89
Postovi: 4932
Pridružen/a: 19 avg 2010, 01:10
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la zgembo89 » 15 jan 2017, 14:33

Super dobar Rade napokon se ustabili0 iako sam mislio da ce pasti u drugi plan nakon odlaska iz Srbijanske lige..Trebao bi dobit konacno priliku i u reprezentaciji

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la HankMoody » 17 jan 2017, 15:00

Uskoro dobija novi ugovor.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la HankMoody » 22 jan 2017, 14:32

Izborio se za status u Empoliju, mora imati mjesto na idućem spisku, naročito kad se uzme u obzir da Sušić ne igra.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la HankMoody » 29 jan 2017, 14:44

Standardno starter, odlaskom Saponare će mu se otvoriti još veći prostor za igru.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la HankMoody » 05 feb 2017, 15:26

I danas je starter, definitivno treba biti na spisku prije Sušića.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la kobe24 » 05 feb 2017, 17:03

HankMoody je napisao/la:I danas je starter, definitivno treba biti na spisku prije Sušića.
Ma nema se tu sta puno pricati, to je jasno ko dan. Momak ne samo da je standardan, vec gotovo nikad nije bio zamijenjen tijekom utakmice. On i Prcic umjesto Susica i Vrancica. Ja bih volio da se i Milosevic pozove, svakako se otvara prostor odsustvovanjem Hajrovica (mada je Deni vise ofanzivni veznjak).
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24513
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la Goalgetter » 05 feb 2017, 17:22

Nista posebno ni on, a ni Prcic. Ali boljih nemamo. Izmedju Susica, Prcica, Vrancica i Krunica treba odlucivati iskljucivo po formi.

Avatar
bhsport
Postovi: 11291
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la bhsport » 05 feb 2017, 17:26

Goalgetter je napisao/la:Nista posebno ni on, a ni Prcic. Ali boljih nemamo. Izmedju Susica, Prcica, Vrancica i Krunica treba odlucivati iskljucivo po formi.
Kao ni Sušić a i Vrančić, samo što Rade i Prcic igraju standardno ...
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24513
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: AW: RE: Re: Rade Krunić

Post Postao/la Goalgetter » 05 feb 2017, 17:47

bhsport je napisao/la:
Goalgetter je napisao/la:Nista posebno ni on, a ni Prcic. Ali boljih nemamo. Izmedju Susica, Prcica, Vrancica i Krunica treba odlucivati iskljucivo po formi.
Kao ni Sušić a i Vrančić, samo što Rade i Prcic igraju standardno ...
Do kada, to je pitanje. Sve cetvorica nisu konstantni, cas ih ima, cas ih nema, Tino i Mario su ispali iz sastava , ali trenutno treba isto reci da je Rade od njih najstandardniji, ali na mene licno ne ostavlja neki dobar utisak. Vidjecemo vise u repci, sigurno ce dobiti poziv.

Avatar
bhsport
Postovi: 11291
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: AW: RE: Re: Rade Krunić

Post Postao/la bhsport » 05 feb 2017, 18:25

Goalgetter je napisao/la:
bhsport je napisao/la:
Goalgetter je napisao/la:Nista posebno ni on, a ni Prcic. Ali boljih nemamo. Izmedju Susica, Prcica, Vrancica i Krunica treba odlucivati iskljucivo po formi.
Kao ni Sušić a i Vrančić, samo što Rade i Prcic igraju standardno ...
Do kada, to je pitanje. Sve cetvorica nisu konstantni, cas ih ima, cas ih nema, Tino i Mario su ispali iz sastava , ali trenutno treba isto reci da je Rade od njih najstandardniji, ali na mene licno ne ostavlja neki dobar utisak. Vidjecemo vise u repci, sigurno ce dobiti poziv.
Trenutno su unutra a ovi vani. Kraj priče.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la kobe24 » 05 feb 2017, 19:24

Goalgetter je napisao/la:Nista posebno ni on, a ni Prcic. Ali boljih nemamo. Izmedju Susica, Prcica, Vrancica i Krunica treba odlucivati iskljucivo po formi.
Ma i ti pricas nesto, a glavu dajem da ih obojicu zajedno nisi gledao duze od pola sata. Na statistici se vidi da nisu ni asistirali, ni zabili i donosi se nekakav sud na osnovu toga. :D Iskren da budem, nisam ni ja puno bolji, jer igraju u neatraktivnim klubovima i ko ce to gledati uopste. Ja sam jos u prvim utakmicama nakon SP-a vidio da Prcic nije igrac od kojeg mozemo ocekivati da bude nosilac reprezentacije u buducnosti, a Krunic tek treba da dobije priliku i da se vidi cemu on moze i da li uopste moze koristiti (vece su sanse da nije nista bolji od Sanjina). Ja samo kazem da trenutno na spisku od 22-23 igraca njih dvojica imaju mjesto i da su u prednosti u odnosu na Tinu i Marija.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24513
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la Goalgetter » 05 feb 2017, 19:27

kobe24 je napisao/la:
Goalgetter je napisao/la:Nista posebno ni on, a ni Prcic. Ali boljih nemamo. Izmedju Susica, Prcica, Vrancica i Krunica treba odlucivati iskljucivo po formi.
Ma i ti pricas nesto, a glavu dajem da ih obojicu zajedno nisi gledao duze od pola sata. Na statistici se vidi da nisu ni asistirali, ni zabili i donosi se nekakav sud na osnovu toga. :D Iskren da budem, nisam ni ja puno bolji, jer igraju u neatraktivnim klubovima i ko ce to gledati uopste. Ja sam jos u prvim utakmicama nakon SP-a vidio da Prcic nije igrac od kojeg mozemo ocekivati da bude nosilac reprezentacije u buducnosti, a Krunic tek treba da dobije priliku i da se vidi cemu on moze i da li uopste moze koristiti (vece su sanse da nije nista bolji od Sanjina). Ja samo kazem da trenutno na spisku od 22-23 igraca njih dvojica imaju mjesto i da su u prednosti u odnosu na Tinu i Marija.
Ne bih pricao tako da ih nisam gledao. Radeta sam gledao dosta vise od Sanjina ove sezone, kod Prcica je manje vise ista prica, znamo gdje su mane. ;) Radeta "ne smekam" licno kao igraca jos od U21 reprezentacije, gdje se nije prezentovao bas najbolje kad je igrao u paru sa Zoloticem, poradio je na nekim stvarima dolaskom u Empoli, ali po meni jos na dosta stvari treba raditi.

Ali sam vec naveo gore, standardan je, i mora dobiti priliku, a i Mesa je najavio uostalom da ga raduje da se izborio ;)
Zadnja izmjena: Goalgetter, dana/u 05 feb 2017, 19:28, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la Rokoko87 » 05 feb 2017, 19:27

U ovom trenutku, ispred Tina je i Elvis Sarić.
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la kobe24 » 05 feb 2017, 19:48

Goalgetter je napisao/la:
kobe24 je napisao/la:
Goalgetter je napisao/la:Nista posebno ni on, a ni Prcic. Ali boljih nemamo. Izmedju Susica, Prcica, Vrancica i Krunica treba odlucivati iskljucivo po formi.
Ma i ti pricas nesto, a glavu dajem da ih obojicu zajedno nisi gledao duze od pola sata. Na statistici se vidi da nisu ni asistirali, ni zabili i donosi se nekakav sud na osnovu toga. :D Iskren da budem, nisam ni ja puno bolji, jer igraju u neatraktivnim klubovima i ko ce to gledati uopste. Ja sam jos u prvim utakmicama nakon SP-a vidio da Prcic nije igrac od kojeg mozemo ocekivati da bude nosilac reprezentacije u buducnosti, a Krunic tek treba da dobije priliku i da se vidi cemu on moze i da li uopste moze koristiti (vece su sanse da nije nista bolji od Sanjina). Ja samo kazem da trenutno na spisku od 22-23 igraca njih dvojica imaju mjesto i da su u prednosti u odnosu na Tinu i Marija.
Ne bih pricao tako da ih nisam gledao. Radeta sam gledao dosta vise od Sanjina ove sezone, kod Prcica je manje vise ista prica, znamo gdje su mane. ;) Radeta "ne smekam" licno kao igraca jos od U21 reprezentacije, gdje se nije prezentovao bas najbolje kad je igrao u paru sa Zoloticem, poradio je na nekim stvarima dolaskom u Empoli, ali po meni jos na dosta stvari treba raditi.

Ali sam vec naveo gore, standardan je, i mora dobiti priliku, a i Mesa je najavio uostalom da ga raduje da se izborio ;)
Ma i ja ga gledam samo kad arena prenosi i kad Empoli igra protiv jacih ekipa serije A, ali recimo ovaj zadnji period otkako je standardan ja sam odgledao samo jednu utakmicu. Manje-vise se slazem s tobom, tesko se od njih u buducnosti mogu ocekivati neke velike stvari, ali poziv trenutno zasluzuju.

@Rokoko, tek sad ce brat @fanatic navaliti da te citira, vidjecemo kako ces zavrsiti. :rol: :rol:
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
hurem
Postovi: 8623
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la hurem » 05 feb 2017, 19:49

Gledao sam ih ja par puta, doduse ne citave tekme jer je negledljivo.
Krunicu je mrsko potrcati da je to nevjerovatno za jednog mladog igraca. Djeluje kao dobar tehnicar ali zbog manjka agilnosti ni svoju tehniku nije imao kad pokazati...eh sad, to je bilo dok je Empoli bio u krizi, sada kada su proigrali nisam gledao...
Prcica par puta gledao po poluvrijeme, igrao DM-a iako mi nije za te pozicije, ili mozda bolje receno ono sto Pjanic igra sada u Juveu, odmah uz DM-a i ne ide puno naprijed...nije me nesto odusevio, malo kontakta s loptom, onako trckara, bori se...vjerovatno mu fali jos utakmica...ima dobru dugu loptu.
_________
Dakle, obojica zasluzuju poziv medju 23 ali jos ne mozemo pricati o prvih 11 a kamo li da budu nosioci igre u buducnosti...smatram da je jedan Vrancic trenutno ispred njih dvojice, nadam se da ce opet povratiti povjerenje trenera.

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24513
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la Goalgetter » 05 feb 2017, 20:00

Ma svi se manje-vise slazemo: Prcic i Krunic trebaju upasti na spisak umjesto Tine i Vrancica. Ali da li ce donijeti neki upgrade - skeptican sam. Pjanic, Jajalo, Besic (ako zaigra do tad) su zasad realnije opcije za centralu. Vidjecemo koji ce iskoristiti svoju sansu.

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la pinoglavi » 05 feb 2017, 20:20

Krunić CM-a igra ove sezone? Kad je na pocetku uvezao par utakmica na of. veznom bio je odlican, ili ce mu trebati vremena da se navikne na CM ili ga necemo tu ni koristiti.
Zasad on, Prcic, Tino i Vrancic nisu igraci ni blizu za prvih 11, a zadnja dvojica ni za spiska, nit nam mogu nesto posebno pokazati ako udju sa klupe
Nad tobom sunce najljepše sja

Avatar
zgembo89
Postovi: 4932
Pridružen/a: 19 avg 2010, 01:10
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la zgembo89 » 07 feb 2017, 13:34

Jajalo trenutno ima najvecu stabilnost u igri i moze nesto doprinijeti na terenu,a ova dvojica Krunic i Prcic trebaju biti bilizu prvog tima jer su u takmicarskoj formi sto se ne moze reci za Susica i Vrancica i trenutno su visak

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Rade Krunić

Post Postao/la HankMoody » 12 feb 2017, 14:21

Počinje protiv Intera, ima prenos na Areni.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 39 gostiju.