Haris Duljevic

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la DrFilgud » 19 sep 2017, 19:01

Duljevic je demantovao kriticare, barem sto se tice ove dvije utakmice. Treba to priznati, citao sam i Drezdenov forum, jednoglasni su da je Dulja veliko pojacanje. Sada ide tezi dio, odrzati nivo igre iz tih utakmica.

SemirSema
Postovi: 762
Pridružen/a: 29 jan 2017, 22:01
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la SemirSema » 19 sep 2017, 19:25

Sva tri navijača Olimpika su ponosna na Dulju

MiiisssskeeBh
Postovi: 280
Pridružen/a: 19 dec 2015, 22:15
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la MiiisssskeeBh » 19 sep 2017, 22:45

Svi osim Dzeke od tih igraca koje si nabrojao nisu ni do koljena Duljevicu. Samo da ga zaobidju povrede, najdalje, znaci najdalje za 2 godine ces ga gledati u nekom klubu iz gornjeg dijela Bundeslige. Upamti ovo.

Klubovi kao Schalke, Leverkusen, Bremen ima da ga pokupe.

Tip koji sa 50% svoje forme bude ubjedljivo najbolji igrac svoje ekipe, u ligi koja zivi od snage , brzine, tempa se nece dugo tu zadrzati.

2. Bundesliga je pojam u svim segmentima za vise od pola prvih evropskih liga, ali bukvalno.

Uostalom , zasto Pitari ne bi spominjali Duljevica, Cimirota? Sta je problem?

I jedan i drugi imaju kvalitet da se nadju medju 25 igraca reprezentacije.

Ja ti garantujem , da bi u ovom momentu na lijevoj strani imali vise koristi od Duljevica nego od Lulica.[/quote]
prorok nisam tako da ne bih gledao u buducnost,svasta je moguce,slazem se da imaju mjesta medzu 25 igraca.isto si tvrdio i za TSS pa smo svi vidjeli kako je zavrsilo,ali porediti kapitena Lacija i ovog igraca je u najmanju ruku neozbiljno

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la zizu1991 » 19 sep 2017, 22:50

Lakoste je napisao/la:Dulja bi daleko vise koristio reprezentaciji na krilu od Lulica.


-------Duljević--------



---------------Lulić-----------Pjanić-------------

----------------------Bešić------------------------- :hmmmmm:
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8122
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: RE: Re: Haris Duljevic

Post Postao/la Tracy3McGrady » 20 sep 2017, 05:34

MiiisssskeeBh je napisao/la:ao,sad ce pitari popustiti sa Cimije,ali sad ce biti gdje je Dulja,treba ga u prvih jedanaest,najbolje krilo,bla,bla,evo @mcgrady je vec poceo,hahahahaha
Ja sam govorio da je bolji od Visce i prije nego je otišao u Dresden. I da ima veći talenat od Lulica, a vi sad kako hoćete. Ja lično ne mijenjam mišljenje nakon svake tekme, i među ovom trojicom mi je Haris nekako najbolji za našu repku, iako će vrlo teško uspjeti da bude blizu Luliceve Karijere.

Penny Hardaway #1
Anfernee "Penny" Hardaway #1

bosnas_
Postovi: 4021
Pridružen/a: 02 avg 2008, 01:50
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la bosnas_ » 20 sep 2017, 09:32

Duljevic igra u velikoj formi, i sigurno da nam moze pomoci protiv Belgije. Do tada ce odigrati jos koju utakmicu, pa cemo vidjeti kakav ce doci na okupljanje. Na njega treba najozbiljnije racunati!

Avatar
Sarajlijica1946
Postovi: 8175
Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 20 sep 2017, 09:35

bosnas_ je napisao/la:Duljevic igra u velikoj formi, i sigurno da nam moze pomoci protiv Belgije. Do tada ce odigrati jos koju utakmicu, pa cemo vidjeti kakav ce doci na okupljanje. Na njega treba najozbiljnije racunati!
:mrgreen:

Avatar
Pantelija
Postovi: 12683
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la Pantelija » 20 sep 2017, 11:31

dulljevic ima strasnu motoriku, koju malo igraca uopste ima, kko se sjeca ono preskakanje bekova spanije, pa onda borusije mngb na kosevu i u gostima, jednostavno rodio se sa tim, ali nikada nije to kanalizovao jer je neradnik i nece da uci. Medjutim, to u njemackoj ne prolazi i ocigledno je da je tamo otisao da radi i da napreduje, a i trener ga zna koristiti ocigledno jer ko je gledao ove dvije tekme vidi da se krece po cijeliom terenu, nekih 70% vremena provvede na lijevom krilu, ostatak sredina i druga strana, sto znaci da je trener shvatio sta on moze, ali i sam trener kaze da je on nespreman i da se pita koje su njegove granice i limiti. Slicnu dinamiku i brzinu (medutim bolje kretanje, dribling i sut jer je skolovan) ima Pjaca, i dosao je do juventusa.... kada su pitali alegrija zasto pjaca upravo je pricao o ubrzanju koje ovaj ima na prvih par koraka sto je nesto s cime se rodis i samo treba kanalizovati .... ako bude radio i ucio , bez imalo problema ce doci do bundes lige
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la BelminM23 » 20 sep 2017, 15:01

Sarajlijica1946 je napisao/la:
bosnas_ je napisao/la:Duljevic igra u velikoj formi, i sigurno da nam moze pomoci protiv Belgije. Do tada ce odigrati jos koju utakmicu, pa cemo vidjeti kakav ce doci na okupljanje. Na njega treba najozbiljnije racunati!
:mrgreen:
Nije bolan više naš, šta ga guramo. :lol:

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la bhfanatic14 » 20 sep 2017, 17:42

Opet u prvih 11 dynama
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la HankMoody » 20 sep 2017, 17:58

Idemo Dulja izdominirati Bielefeld.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Avatar
invincible1921
Postovi: 10049
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la invincible1921 » 21 sep 2017, 19:03

jasmin10 je napisao/la:
Pantelija je napisao/la:E čuj nije.dominirao hahahaha
Na derbiju tri žuta, crveni i jos je.3-4 žuta trebao dati zbog startova nad njim, vukli ga, udarali, guralo, Laktali ne bi.li ga zaustavili....
Tako i ostale ekipe, šteta što u ovoj ligi su sudije debili, zbog povlačenja za dres na duljevicu svaku tekmu su trebali davati po 3-4 žuta...
Nema završnicu, ali to se moze.popraviti uz rad, a kakav je.igrač, odeš na stranicu dinama, ili njemačke druge lige i pročitaj sta Njemci pišu.
Ugledni sportski reporter koji radi analize utakmica ga vec sada spominje u kontekstu igrača koji će već sljedeće ljeto biti medju prvim metama ekipa sredine tabele, uz napomenu da nije prošao pripreme i da 4 mjeseca nije igrao, gdje on predviđa da na postojeće stanje može biti bolji za bar 30%....

Naravno, ovaj nema pojma, vi bolje znate, sta ce švabo
Najjača statistika na svijetu :rol:
Treba bit objektivan...na zadnja dva derbija što je igrao svaki njegov kontakt sa loptom je bio potencijalna opasnost po nas go. Odličan šut i za nasu ligu vrhunski dribling i prvi korak . Jedina mana mu je završnica i bahato ponašanje na terenu medjutim daleko najbolji igrač na terenu u bez dileme. Samo jedan detalj: derbi na Grbavici ide neki glavomet i bunar lopta na 20 metara od našeg gola ja sav miran znam da uPL to je lopta u aut ili gol aut. Na moje zaprepaštenje dulja je prima ko da je rukom fata biciklom baca blagojevica i onda bježi dvojici naših ulazi u 16 iskosa i krajnje traljav i neprecizan šut..u našoj ligi takvo primanje vidiš jednom u pet utakmica a dribling par puta u sezoni računajući čitavu ekipu. Veliki je potencijal vidhecemo kakva mu je radna navika
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
Pantelija
Postovi: 12683
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la Pantelija » 21 sep 2017, 19:06

Upravo to, njegov problem su neskolovanost, i sto nema zelje da napreduje, bar je nije imao
Sada ćemo da vidimo na čemu je
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la kobe24 » 21 sep 2017, 19:12

Potencijal si sa 17-18 godina, a ne sa 24. Duljevic zna lopte, to je apsolutno neupitno, ali na osnovu 2-3 dobre utakmice u drugoj njemackoj ligi se ne moze donositi neki ozbiljan sud. Ja mu najiskrenije zelim da dogodine zaigra u prvoj ligi, jer su nam prijeko potrebni kvalitetni krilni igraci. Za njega jos nije kasno, ali daleko od toga da ima vrijeme ispred sebe.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
invincible1921
Postovi: 10049
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la invincible1921 » 21 sep 2017, 19:41

kobe24 je napisao/la:Potencijal si sa 17-18 godina, a ne sa 24. Duljevic zna lopte, to je apsolutno neupitno, ali na osnovu 2-3 dobre utakmice u drugoj njemackoj ligi se ne moze donositi neki ozbiljan sud. Ja mu najiskrenije zelim da dogodine zaigra u prvoj ligi, jer su nam prijeko potrebni kvalitetni krilni igraci. Za njega jos nije kasno, ali daleko od toga da ima vrijeme ispred sebe.
Stoji to za godine, ali Dulji ne treba puno. Samo neko da ga malo usmjeri na pravi put i doza profesionalnosti u treningu i opcenito odnosu prema igri na terenu
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la jasmin10 » 21 sep 2017, 20:11

invincible1921 je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:
Pantelija je napisao/la:E čuj nije.dominirao hahahaha
Na derbiju tri žuta, crveni i jos je.3-4 žuta trebao dati zbog startova nad njim, vukli ga, udarali, guralo, Laktali ne bi.li ga zaustavili....
Tako i ostale ekipe, šteta što u ovoj ligi su sudije debili, zbog povlačenja za dres na duljevicu svaku tekmu su trebali davati po 3-4 žuta...
Nema završnicu, ali to se moze.popraviti uz rad, a kakav je.igrač, odeš na stranicu dinama, ili njemačke druge lige i pročitaj sta Njemci pišu.
Ugledni sportski reporter koji radi analize utakmica ga vec sada spominje u kontekstu igrača koji će već sljedeće ljeto biti medju prvim metama ekipa sredine tabele, uz napomenu da nije prošao pripreme i da 4 mjeseca nije igrao, gdje on predviđa da na postojeće stanje može biti bolji za bar 30%....

Naravno, ovaj nema pojma, vi bolje znate, sta ce švabo
Najjača statistika na svijetu :rol:
Treba bit objektivan...na zadnja dva derbija što je igrao svaki njegov kontakt sa loptom je bio potencijalna opasnost po nas go. Odličan šut i za nasu ligu vrhunski dribling i prvi korak . Jedina mana mu je završnica i bahato ponašanje na terenu medjutim daleko najbolji igrač na terenu u bez dileme. Samo jedan detalj: derbi na Grbavici ide neki glavomet i bunar lopta na 20 metara od našeg gola ja sav miran znam da uPL to je lopta u aut ili gol aut. Na moje zaprepaštenje dulja je prima ko da je rukom fata biciklom baca blagojevica i onda bježi dvojici naših ulazi u 16 iskosa i krajnje traljav i neprecizan šut..u našoj ligi takvo primanje vidiš jednom u pet utakmica a dribling par puta u sezoni računajući čitavu ekipu. Veliki je potencijal vidhecemo kakva mu je radna navika
Upravo si opisao njegovu karijeru. Sjajni potezi do onog završnog. Bez toga i nema kvalitetnog igrača. Nema on 18 godina pa da ga u Njemackoj uče sve ispočetka.

Avatar
emir79
Postovi: 8749
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la emir79 » 21 sep 2017, 22:38

Ne treba njemu nista da uci, nego ce htio ne htio imati red , rad i disciplinu u Njemackoj.

Kada mu svabo nabije formu on ce biti drugi igrac.
U Dresdenu je poceo i da defanzivno igra, pa se cesto nadje tokom utakmice i na lijevom beku.

Sve je do rada, njemu ne treba znanje jer ga ima dovoljno, pogotovo kada ulazi u duele.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16424
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la gaston » 21 sep 2017, 22:58

Čitam temu i ne mogu skontati ko je sarkastičan a ko ne. :mrgreen:
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
Federer17
Postovi: 7109
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la Federer17 » 21 sep 2017, 23:02

emir79 je napisao/la:Ne treba njemu nista da uci
Ma sta ce ucit, sto ima fudbalskog znanja, to je sabrano u jednoj od top 5 liga svijeta - Premijer ligi BiH! :kafa:

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la Rokoko87 » 21 sep 2017, 23:07

Dubljević > Lulić > Višća
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 32 gosta.