Haris Duljevic

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
hz1987
Postovi: 2089
Pridružen/a: 01 nov 2008, 10:27
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la hz1987 » 18 sep 2017, 22:37

Bazinga12345 je napisao/la:
Tracy3McGrady je napisao/la:Bolji Višća

Penny Hardaway #1
Frajer igra u Cvajti a Visca dominira u Turskoj.
Komentar je suvišan.
dominirao je i bajic, pa kad je presao u udineze, lijepo trener rekao da je fizicki nespreman. kakva je ta turska liga, najbolje je to opisao vardar.

Avatar
PrinceofVeresija
Postovi: 1006
Pridružen/a: 13 feb 2016, 12:06
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la PrinceofVeresija » 18 sep 2017, 23:15

Moggi je napisao/la:
Virtu4l je napisao/la:Navodno ga Salihamidžić prati.
na instagramu
:urnebes: :urnebes:

BosnaSTL
Postovi: 3849
Pridružen/a: 16 nov 2012, 04:06
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la BosnaSTL » 19 sep 2017, 02:00

Najbolje ocjenjen igrac Dresdena u prosloj tekmi!

MiiisssskeeBh
Postovi: 280
Pridružen/a: 19 dec 2015, 22:15
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la MiiisssskeeBh » 19 sep 2017, 08:43

ao,sad ce pitari popustiti sa Cimije,ali sad ce biti gdje je Dulja,treba ga u prvih jedanaest,najbolje krilo,bla,bla,evo @mcgrady je vec poceo,hahahahaha

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61422
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la Virtu4l » 19 sep 2017, 09:05

Neće vjeruj mi, Dulja im je bolna tačka.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
emir79
Postovi: 8763
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la emir79 » 19 sep 2017, 09:09

MiiisssskeeBh je napisao/la:ao,sad ce pitari popustiti sa Cimije,ali sad ce biti gdje je Dulja,treba ga u prvih jedanaest,najbolje krilo,bla,bla,evo @mcgrady je vec poceo,hahahahaha
Ma jok pricacemo o Kerli i Memiji.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Avatar
bhsport
Postovi: 11287
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la bhsport » 19 sep 2017, 09:30

emir79 je napisao/la:
MiiisssskeeBh je napisao/la:ao,sad ce pitari popustiti sa Cimije,ali sad ce biti gdje je Dulja,treba ga u prvih jedanaest,najbolje krilo,bla,bla,evo @mcgrady je vec poceo,hahahahaha
Ma jok pricacemo o Kerli i Memiji.
Mozes poceti sa pricom o Dzeki, Sehicu, Cocalicu, Zukanovicu, Bajicu, Hodzicu prije Kerle i Memije slazes se?
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

MiiisssskeeBh
Postovi: 280
Pridružen/a: 19 dec 2015, 22:15
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la MiiisssskeeBh » 19 sep 2017, 10:43

bhsport je napisao/la:
emir79 je napisao/la:
MiiisssskeeBh je napisao/la:ao,sad ce pitari popustiti sa Cimije,ali sad ce biti gdje je Dulja,treba ga u prvih jedanaest,najbolje krilo,bla,bla,evo @mcgrady je vec poceo,hahahahaha
Ma jok pricacemo o Kerli i Memiji.
Mozes poceti sa pricom o Dzeki, Sehicu, Cocalicu, Zukanovicu, Bajicu, Hodzicu prije Kerle i Memije slazes se?
:thumbup: :wave: :opaopa:

Avatar
sarajevo46
Postovi: 1079
Pridružen/a: 26 jul 2015, 13:48
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la sarajevo46 » 19 sep 2017, 10:47

bhsport je napisao/la:
emir79 je napisao/la:
MiiisssskeeBh je napisao/la:ao,sad ce pitari popustiti sa Cimije,ali sad ce biti gdje je Dulja,treba ga u prvih jedanaest,najbolje krilo,bla,bla,evo @mcgrady je vec poceo,hahahahaha
Ma jok pricacemo o Kerli i Memiji.
Mozes poceti sa pricom o Dzeki, Sehicu, Cocalicu, Zukanovicu, Bajicu, Hodzicu prije Kerle i Memije slazes se?
Džeko, Bajić i Zukanović :thumbup: ovo ostalo bolje izostaviti :urnebes:

MiiisssskeeBh
Postovi: 280
Pridružen/a: 19 dec 2015, 22:15
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la MiiisssskeeBh » 19 sep 2017, 10:51

emir79 je napisao/la:
MiiisssskeeBh je napisao/la:ao,sad ce pitari popustiti sa Cimije,ali sad ce biti gdje je Dulja,treba ga u prvih jedanaest,najbolje krilo,bla,bla,evo @mcgrady je vec poceo,hahahahaha
Ma jok pricacemo o Kerli i Memiji.
dabogda on bio najbolje krilo Evrope,ali je morao ranije otici vani,ali Boga mi ako ga ti budes hvalio nece na dobro izaci(TSS,Anelka),ali pitari su svakako naj(ne)objektivniji :salut:

Avatar
hurem
Postovi: 8616
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la hurem » 19 sep 2017, 11:11

Pricate o njemu kao da je djed a ne da ima 23 godine...istina da je mogao otici ranije, ali i pitanje da je recimo s 20 presao u Dresden da li bi odmah ovako uskocio u ritam i bio jedan od najboljih - cisto sumnjam.
On ako nastavi raditi u istom ritmu, mozda ne na proljece, ali vec na ljeto bi trebao zasigurno zaigrati u nekom bundesligasu, sa svoje 24 godine - meni ne djeluje staro.
On je uz Izeta Hajrovica nase jedino opasno krilo, igrac poteza, driblinga, sprinta, igrac koji ima damu u svakom trenutku krenuti 1 na 1, sruciti se po strani ili po sredini terena.
Dakle, do njega je i njegovog rada ili lijenosti, ima sve fudbalsko da moze uspjeti za razliku od Visce, samo da prekopira jos Viscin rad na terenu i to je to.
Visci kao krilu nije pomoglo 18 golova da predje makar u Fenerbahce, kada bi Dulja kao krilo zabio 18 zasigurno bi zavrsio u Dortmundu ili sl.klubu.
Dulja je moderno krilo koje moze igrati i AMF-a, Visca to nije, Visca samo zna trcati.
Meni je Dulja trenutno idealna zamjena za Lulica posljednjih 15-ak minuta utakmice.

Kao sto rekoh, Dulja ima sve fudbalske predispozicije da uspije, do njega je samo jos da se maksimalno trudi pa uspije ili da se ulijeni i zadovolji trenutnim sto ima.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61422
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la Virtu4l » 19 sep 2017, 11:28

hurem je napisao/la:Visci kao krilu nije pomoglo 18 golova da predje makar u Fenerbahce, kada bi Dulja kao krilo zabio 18 zasigurno bi zavrsio u Dortmundu ili sl.klubu.
Višća je mogao birati klub u Turskoj, a mogao je otići i u neku od liga petice. Odlučio se da ostane u Basaksehiru, gdje mu je odlično, najplaćeniji je igrač ekipe i nema apsolutno nikakvu potrebu za promjenu sredine. Čak i da je htio otići, Basaksehir mu to ne bi dozvolio. Svako ko ga poznaje će vam potvrditi koliko je to skroman momak i koji su mu prioriteti u životu.

To što bi vi svakog igrača nakon dvije dobre partije selili u veće klubove nema veze sa stvarnošću. Višća za tri mjeseca zaradi koliko je Duljević zaradio u dosadašnjoj karijeri.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Unknown2
Postovi: 9108
Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la Unknown2 » 19 sep 2017, 11:52

Visca nije ni u Top 5 placenji igraca. Adebayor, Emre, Elia, Inler, Torun imaju vise od njega.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61422
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la Virtu4l » 19 sep 2017, 11:59

Evo majstora za cifre, eto, mi nemamo google pa ne možemo pronaći listu najplaćenijih igrača u Turskoj. Uostalom, ko je rekao da je među pet najplaćenijih igrača u Turskoj?

Pazi sad ovo, Emenike ima godišnju platu 2,500,000 Eura, a nalazi se tek na 14. mjestu, koliko onda ima Višća, a sigurno je u TOP20 :kafa:
Evribadi sej Željo
Željoooo

Unknown2
Postovi: 9108
Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la Unknown2 » 19 sep 2017, 12:10

Nije niko nista rekao za tursku ligu. ti kazes da je "najplaćeniji igrač ekipe" I ja sam rekao da nije i napisao top 5. nista vise

Avatar
Maestro
Postovi: 5963
Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la Maestro » 19 sep 2017, 12:13

Zukanovic je napisao/la:Visca nije ni u Top 5 placenji igraca. Adebayor, Emre, Elia, Inler, Torun imaju vise od njega.
Jel ovo onaj lik sto na transfermarktu puca cijenu igracima sarajeva?
@yangu... tako nesto :urnebes:
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.

Tuta Petrov

Avatar
hurem
Postovi: 8616
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la hurem » 19 sep 2017, 12:22

@Virtual, meni licno smeta nipodastavanje pojedinih nasih igraca...sve to sto govoris za Viscu se uglavnom slazem i sa radoscu docekam svaki njegov gol za klub...sto se tice te price o transferu u lige petice ili istanbulski trojac ne vjerujem plaho u njih i jedina realna i izvjesna saga je bila ova propala prica oko Trabzonspora.
Sve ostalo su spekulacije gdje klubovi nisu htjeli dati trazeni iznos za njega jer su smatrali da toliko ne vrijedi...eto bas Besiktas da je htio nije mogao kupiti Viscu?
Koliko god mi se kod njega svidja trka i borbenost toliko mi jos vise smeta njegova "fudbalska" limitiranost, bar na ovom reprezentativnom nivou...pa nije cudo da vecina prizeljkuje povrijedjenog Hajrovica jer smo se evo dvije godine itekako mogli uvjeriti u kvalitete Visce i jednostavno to nije to...on ne zna zadrzati loptu, predriblati, kombinovati s Miretom, itd...
Zahvalan igrac, ali s klupe radije da ga gledamo!

Sto se tice Duljevica, ove dvije partije nemaju veze s mojom pricom jer ovo trenutno nije neki nivo i ne mora nista znaciti...pogotovo sto ne mozemo govoriti o kontinuitetu, bar jos ne.
Govorim prije svega o njegovim fudbalskim kvalitetima koje posjeduje a koje uz puno rada (ako se potrudi) mogu doci do izrazaja potpisom za bundesligasa i sutra u reprezentaciji.
Ako nista drugi on zna odigrati zadnji pas i predriblati igraca... Sutra kad Lulic udje u godine, Duljevic s lijeve i Hajrovic s desne strane mogu biti nasa udarna snaga i istinska opasnost po protivnicke odbrane, naravno ako uspiju i nametnu se u klubovima.

Ne mogu da shvatim da neko "ne zeli" da vidi da Duljevic ima fudbalski kvalitet!

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61422
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la Virtu4l » 19 sep 2017, 12:45

Zukanovic je napisao/la:Nije niko nista rekao za tursku ligu. ti kazes da je "najplaćeniji igrač ekipe" I ja sam rekao da nije i napisao top 5. nista vise
Pa to je još lakše, moji podaci su prije dolaska Adebayora i Clichyja, a ovi ostali nemaju Višćinu platu. Cilchy ima 3 miliona godišnje i sad je on najplaćeniji.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61422
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la Virtu4l » 19 sep 2017, 12:54

hurem je napisao/la:Ne mogu da shvatim da neko "ne zeli" da vidi da Duljevic ima fudbalski kvalitet!
Duljević još uvijek ima potencijal, iako nije mlad igrač. Ima li kvalitet, vidjećemo za par godina.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
bhsport
Postovi: 11287
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Haris Duljevic

Post Postao/la bhsport » 19 sep 2017, 12:56

sarajevo46 je napisao/la:
Džeko, Bajić i Zukanović :thumbup: ovo ostalo bolje izostaviti :urnebes:
Sta je bolje izostaviti Cocalic je ekstra stoper, Sehic ti dogurao do lige prvaka, Hodzic strijelac u grupnoj fazi lige prvaka sto jedan Vedo nikad nije uradio (Vedo je klasa iznad Hodzica da se razumijemo), a svi momci dosli iz nase lige.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.