Mato Jajalo

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Mato Jajalo

Post Postao/la dubrovnik » 14 nov 2016, 12:47

Igrao je stvarno dobro ali mi se cini da moze odigrati 60ak minuta i da je zadnju trecinu utakmice rapidno padao. Mislim da je u tom periodu i prodao par lopti. Vjerovatno je fizika i razlog sto je u svom klubu pocesto na klupi.
On mi je bio kandidat za izmjenu u 60 minuti.
Jajalo-Cimirot, Milicevic- Vedo, Hajrovic-Stevanovic su po meni trebale biti izmjene da Dzekson nije zakuhao iskljucenje. To je moram priznati djelomicno promjenilo situaciju a nas se selektor tada totalno pogubio.
Zadnja izmjena: dubrovnik, dana/u 14 nov 2016, 12:56, ukupno mijenjano 1 put.

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Mato Jajalo

Post Postao/la Neutral » 14 nov 2016, 12:49

Sudija je kriv

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54268
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Mato Jajalo

Post Postao/la MortemHz » 14 nov 2016, 12:52

pinoglavi je napisao/la:Sarajevo je u gostima pobjedilo i izbacilo Atromitosa, koji se vrtio po pozicijama kao PAOK sada, a Atromotis te godine nije bio porazen kod kuce. Super jaka grcka liga
Ma vidi, Grcka liga je iznadprosjecna sto se tice europe. Njihovi klubovi su recimo daleko iznad nasih, mi smo ispod prosjeka. Mada gledajuci sve zajedno, nisu nesto aman zaman. Cimirot je napravio veliki ''boom'' u karijeri i samo treba ici naprijed, dobra je to odskocna daska. Sarajevo je slozilo tricu Atromitosu u Grckoj koji te godine nije izugubio kuci nikako, cak ni od Olimpiakosa. Oni su tu bili favoriti i mi smo izbacili jace od sebe i to se treba bas postovati posto mi dolazimo iz 37. lige europe a oni iz 14.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Mato Jajalo

Post Postao/la dubrovnik » 14 nov 2016, 12:55

Neutral je napisao/la:Sudija je kriv
Sudija nije kriv ali je grijesio i to podosta. Nije nam svirao penal i to ocit. Dzeko je prije dosao na onu loptu kada ga je Karnezis oborio. Krivac za gubitak 2 boda je ocit onom tko zeli vidjeti. Ipak rezultat iz ove utakmice je sve osim los.

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Mato Jajalo

Post Postao/la Neutral » 14 nov 2016, 12:57

dubrovnik je napisao/la:
Neutral je napisao/la:Sudija je kriv
Sudija nije kriv ali je grijesio i to podosta. Nije nam svirao penal i to ocit. Dzeko je prije dosao na onu loptu kada ga je Karnezis oborio. Krivac za gubitak 2 boda je ocit onom tko zeli vidjeti. Ipak rezultat iz ove utakmice je sve osim los.
Drug nije ovo za jucer nego za post kolege koji kaze da palermo nije predzadnji radi sebe, svi su krivi samo nije nekvalitet.

Avatar
ASD
Postovi: 26223
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Mato Jajalo

Post Postao/la ASD » 14 nov 2016, 13:03

Neutral je napisao/la:Sudija je kriv
Sramotis se.

Avatar
ASD
Postovi: 26223
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Mato Jajalo

Post Postao/la ASD » 14 nov 2016, 13:13

Glavni krivac za Palermove lose rezultate je jedan covjek, vlasnik kluba, Maurizio Zamparini, koji je od kluba napravio cirkus, vjerujem da ce neko za desetak godina snimiti film o njemu, jer vjerujem da u Svijetu fudbala nema glavnog covjeka sa toliko materijala da se snimi film.

Samo prosle sezone je napravio 11 smjena trenera, a najjace su smjene bile Ballardinija i Iachinia jer je njih po 2 puta smjenjivao, a Waltera Novellina je smijenio nakon samo jedne utakmice.

Prosle sezone su se navijaci ponadali da ce njihov klub ispasti iz lige, a samim tim ce Zamparini otici, ali daleko jaci igracki kadar od konkurencije im je unistio snove.

Avatar
bhsport
Postovi: 11282
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Mato Jajalo

Post Postao/la bhsport » 14 nov 2016, 14:18

Jajalo dobar sinoc, odlicno kombinovao sa Pjanicem.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Mato Jajalo

Post Postao/la pinoglavi » 14 nov 2016, 18:32

MortemHz je napisao/la:
pinoglavi je napisao/la:Sarajevo je u gostima pobjedilo i izbacilo Atromitosa, koji se vrtio po pozicijama kao PAOK sada, a Atromotis te godine nije bio porazen kod kuce. Super jaka grcka liga
Ma vidi, Grcka liga je iznadprosjecna sto se tice europe. Njihovi klubovi su recimo daleko iznad nasih, mi smo ispod prosjeka. Mada gledajuci sve zajedno, nisu nesto aman zaman. Cimirot je napravio veliki ''boom'' u karijeri i samo treba ici naprijed, dobra je to odskocna daska. Sarajevo je slozilo tricu Atromitosu u Grckoj koji te godine nije izugubio kuci nikako, cak ni od Olimpiakosa. Oni su tu bili favoriti i mi smo izbacili jace od sebe i to se treba bas postovati posto mi dolazimo iz 37. lige europe a oni iz 14.
A imaju par kvalitetnih, nekoliko solidnih medju kojima je i PAOK i to je to. Daleko od lose lige ali nije vala ni toliko jaka koliko se predstavi. Mada to se radi samo iz razloga jer je Jajalo odigrao prijateljsku za Hrvatsku. Da je slucsjno Ibrahim i bez nastupa za Hrvatsku ne bi doslo do ovih poredjenja Serie A i grcke lige uopste.
Ja sam bio misljenja da je Cimirot trebao odigrati protiv Grcke jer Jajalo nije u formi, ali jos smatram Jajala kao kvalitetnijeg igraca, ali definitivno je Cimirotu plafon iznad Jajala, pa cemo vidjeti dokle ce dogurati.
Nad tobom sunce najljepše sja

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54268
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Mato Jajalo

Post Postao/la MortemHz » 14 nov 2016, 18:44

pinoglavi je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:
pinoglavi je napisao/la:Sarajevo je u gostima pobjedilo i izbacilo Atromitosa, koji se vrtio po pozicijama kao PAOK sada, a Atromotis te godine nije bio porazen kod kuce. Super jaka grcka liga
Ma vidi, Grcka liga je iznadprosjecna sto se tice europe. Njihovi klubovi su recimo daleko iznad nasih, mi smo ispod prosjeka. Mada gledajuci sve zajedno, nisu nesto aman zaman. Cimirot je napravio veliki ''boom'' u karijeri i samo treba ici naprijed, dobra je to odskocna daska. Sarajevo je slozilo tricu Atromitosu u Grckoj koji te godine nije izugubio kuci nikako, cak ni od Olimpiakosa. Oni su tu bili favoriti i mi smo izbacili jace od sebe i to se treba bas postovati posto mi dolazimo iz 37. lige europe a oni iz 14.
A imaju par kvalitetnih, nekoliko solidnih medju kojima je i PAOK i to je to. Daleko od lose lige ali nije vala ni toliko jaka koliko se predstavi. Mada to se radi samo iz razloga jer je Jajalo odigrao prijateljsku za Hrvatsku. Da je slucsjno Ibrahim i bez nastupa za Hrvatsku ne bi doslo do ovih poredjenja Serie A i grcke lige uopste.
Ja sam bio misljenja da je Cimirot trebao odigrati protiv Grcke jer Jajalo nije u formi, ali jos smatram Jajala kao kvalitetnijeg igraca, ali definitivno je Cimirotu plafon iznad Jajala, pa cemo vidjeti dokle ce dogurati.
slika
slika
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Beduin
Postovi: 16329
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Mato Jajalo

Post Postao/la Beduin » 15 nov 2016, 14:58

Jajalo je razvalio protiv Grcke, fenomenalan je bio, a jos je u sredini imao samo Pjanica pa se daleko vise trosio. Onakvim zalaganjem na svakoj utakmici zasluzuje biti u prvih 11.
Svaka mu cast na ovoj utakmici, destrukcija igre, kratki i dugi pasovi, izleti napred, ma sve sasvim korektno.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

siljevac
Postovi: 173
Pridružen/a: 04 jun 2014, 20:23
Kontakt:

Re: Mato Jajalo

Post Postao/la siljevac » 15 nov 2016, 18:13

beduin //// :kafa: Koga je razvalio Jajalo keve ti ..... Smijeh do suza citajuci vase nebuloze . :bih: Nije covjek znao gdje se nalazi a ne gdje se nalazi lopta .

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Mato Jajalo

Post Postao/la Rokoko87 » 15 nov 2016, 18:17

siljevac je napisao/la:beduin //// :kafa: Koga je razvalio Jajalo keve ti ..... Smijeh do suza citajuci vase nebuloze . :bih: Nije covjek znao gdje se nalazi a ne gdje se nalazi lopta .
Najobjektivniji forumaš, inače Gojkov amidža.
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Fidelis
Postovi: 1325
Pridružen/a: 08 jun 2015, 15:08
Kontakt:

Re: Mato Jajalo

Post Postao/la Fidelis » 15 nov 2016, 18:19

Dzadzalo je odigrao dosta dobro,ne savrseno,imao je gresaka ali u odnosu na Belgiju drugi igrac.
Najkrupnija greska je nazalost i ona najveca,neoprostiva,on,Djuric,Pjanic ili Lulic su morali biti na bloku onog suta,stajati uz igraca.

Dzadzi,posto sam te ja najvise popljuvao ovdje,primi moju ispriku,mozes biti od koristi kao zamjena Mumetu Bešiću,ti ili Cimi,to nek Mehmed odluci zajedno s pitarima :mrgreen:

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Mato Jajalo

Post Postao/la HankMoody » 20 nov 2016, 15:39

Ponovo na klupi, ja stvarno ne razumijem te odluke trenera, čisto sumnjam da ima toliko bolje veznjake od njega.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

bavarian_bk
Postovi: 4856
Pridružen/a: 24 sep 2009, 23:49
Lokacija: Bosanska Krupa
Kontakt:

Re: Mato Jajalo

Post Postao/la bavarian_bk » 27 nov 2016, 13:01

Mato u prvih 11 Palerma danas protiv Lazia. Evo sad se nešto žalio na povredu neku, držao se za koljeno, nadam se da nije ništa ozbiljno.

Avatar
Sarajlijica1946
Postovi: 8177
Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
Kontakt:

Re: Mato Jajalo

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 30 nov 2016, 17:49

Nije mu bilo jednostavno, nasjedio se na klupi. Valjalo je odgledati 90 minuta pa sve do penala :)

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Mato Jajalo

Post Postao/la HankMoody » 04 dec 2016, 20:18

Počinje Džadžalo, imate na Areni 4 prenos.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Avatar
Sarajlijica1946
Postovi: 8177
Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
Kontakt:

Re: Mato Jajalo

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 04 dec 2016, 21:25

HankMoody je napisao/la:Počinje Džadžalo, imate na Areni 4 prenos.
Palermo prva spermulja Seria A :lolno:

Avatar
STEVIE
Postovi: 4281
Pridružen/a: 02 feb 2011, 11:53
Lokacija: SE1
Kontakt:

Re: Mato Jajalo

Post Postao/la STEVIE » 04 dec 2016, 22:00

fantastican gol.
"I'm a man who believes that I died twenty years ago.
And I live like a man who is dead already.
I have no fear whatsoever of anybody or anything." - Malcolm X

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: safun79 i 44 gosta.