Danijel Milićević

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Vucevich
Postovi: 11248
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Danijel Milićević

Post Postao/la Vucevich » 01 jan 2018, 16:23

Milicevic se vraca u Eupen. Mozda i najveci promasaj reprezentacije u zadnjih 5 godina.

Avatar
DaVinci
Postovi: 2843
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Danijel Milićević

Post Postao/la DaVinci » 01 jan 2018, 20:39

Vucevich je napisao/la:Milicevic se vraca u Eupen. Mozda i najveci promasaj reprezentacije u zadnjih 5 godina.
A vala nije ni dobio neku priliku da se pokaze k'o promasaj ... im'o je vremena za okruglo jedan nabacaj s desna ...
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24503
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Danijel Milićević

Post Postao/la Goalgetter » 03 jan 2018, 14:19

Nikad nije ni dobio pravu priliku, vecinom zbog povreda uvijek je otpadao, steta.

Avatar
Pivopija
Postovi: 3493
Pridružen/a: 06 maj 2014, 17:27
Kontakt:

Re: Danijel Milićević

Post Postao/la Pivopija » 04 jan 2018, 20:21

Danijel Milićević seli u Francusku
Uskoro postaje član Metza

https://sportsport.ba/fudbal/danijel-mi ... sku/263825
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfin

Avatar
Vucevich
Postovi: 11248
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Danijel Milićević

Post Postao/la Vucevich » 04 jan 2018, 20:28

Nije lose.

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6423
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Danijel Milićević

Post Postao/la JavierBosnia » 04 jan 2018, 20:38

Metz najgori u Francuskoj, ali ajde ako bude igrao bar ce kvalitet lige biti bolji
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
Bazinga12345
Postovi: 4723
Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
Kontakt:

Re: Danijel Milićević

Post Postao/la Bazinga12345 » 06 jan 2018, 12:26

slika

Posudba na 6 mjeseci sa pravom otkupa.
⭐ Velež Mostar ⭐

Zadnja klupa

Avatar
emir79
Postovi: 8759
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: Danijel Milićević

Post Postao/la emir79 » 06 jan 2018, 14:03

Ovaj treba da zavrsi sa reprezentacijom. Nadam se da Prosinecki nece koristiti Mešinu praksu da mu penzioneri debituju u reprezentaciji.

Milicevic, Jajalo i slicni sto dalje od reprezentacije.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Avatar
nut_shell
Postovi: 424
Pridružen/a: 22 avg 2009, 01:31
Kontakt:

Re: Danijel Milićević

Post Postao/la nut_shell » 13 jan 2018, 21:18

Usao u 55. minuti.
Rođeni, Rođeni
Kraj Neretve Rođeni


"Mislim na Sea, dakle postojim."

Avatar
DzemoVoliMarmeladu
Postovi: 2675
Pridružen/a: 29 okt 2013, 15:02
Kontakt:

Re: Danijel Milićević

Post Postao/la DzemoVoliMarmeladu » 17 jan 2018, 20:38

Danas starter za Metz. Ima i asistenciju.

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Danijel Milićević

Post Postao/la HankMoody » 17 jan 2018, 20:38

Večeras od prve minute, asistirao za treći gol.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Danijel Milićević

Post Postao/la Moggi » 17 jan 2018, 21:02

i izborio penal
Zarathustra

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Danijel Milićević

Post Postao/la Moggi » 27 jan 2018, 22:32

90min u pobjedi nad nicom
Zarathustra

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Danijel Milićević

Post Postao/la dubrovnik » 28 jan 2018, 07:05

Milicevic je dobar igrac ali je steta sto je kasno doveden u nasu reprezentaciju.
Mislim da je on prije par godina odigrao svoje najbolje utakmice. Evo i sada, cim je dosao u Francusku izborio se za prvih 11.
Bazdarevic je pridonio buci koje se dize oko njegovog nogometnog umjeca jer mu u sustini nikad I nije dao pravu sansu. Covjek je bez ikakvih realnih razloga ispao flop godine u nasoj ekipi.
Dolaze mladji I potentniji igraci ali bi njega jos uvjek trebalo drzati na radaru jer nam treba I rezerva za krilne igrace. Bazdarevic je i bolje igrace od Milicevica upropastavao svojim suludim postavkama igre.

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Danijel Milićević

Post Postao/la Tristan10 » 28 jan 2018, 10:59

dubrovnik je napisao/la:Milicevic je dobar igrac ali je steta sto je kasno doveden u nasu reprezentaciju.
Mislim da je on prije par godina odigrao svoje najbolje utakmice. Evo i sada, cim je dosao u Francusku izborio se za prvih 11.
Bazdarevic je pridonio buci koje se dize oko njegovog nogometnog umjeca jer mu u sustini nikad I nije dao pravu sansu. Covjek je bez ikakvih realnih razloga ispao flop godine u nasoj ekipi.
Dolaze mladji I potentniji igraci ali bi njega jos uvjek trebalo drzati na radaru jer nam treba I rezerva za krilne igrace. Bazdarevic je i bolje igrace od Milicevica upropastavao svojim suludim postavkama igre.
Mozemo mi opravdano kritikovati Bazdarevica za dosta stvari. Da nema pobjednicki mentalitet, da nema autoriteta, da je njegovo takticko znanje liminitirano i dosta zaostalo. Sve to stoji, i zasluzuje tu kritiku. Ali nemoj molimte da kritikujemo njega u vezi Milicevica. Milicevic je sam kriv sto ranije nije igrao za BiH, u pravim godinama kad je razliku pravio u Gentu, on je vagao, nadao se pozivu Svicarskoj sto ja i postujem. Ali neznam sta ce onda on sad u zalasku karijere kad nije htjeo pomoci kad je mogao. On je jedan obicni karijerist, boli njega jedna stvar za BiH i neki patriotizam. Hajde da je karijerist u pravim godinama, pa onda cisto iz interesa da da svoj maksimum za reprezentaciju, ja bih to izuzetno cijenio. Ali on trenutno to nije, on je u zalasku karijere i neznam sto bi dopustili da nam slicni igraci popunjavaju nas igracki kadar.

Sto malo ne analiziramo unazad i zakljucimo kad je poceo uspon ove generacije koja je stvorila uspjeh odlaskom na svijetsko prvenstvo. To se desilo tek tad kad su glavni reprezentativci opravdano bojkotovali nas korumpirani savez. Jer tad, iz nuzde, bas sto smo morali dobili su poziv u repezentaciju Vedad Ibisevic iz jednog smijesnog Aachena, Sejo Salihovic iz nizerangiranog Hoffenheima, Dzeko iz Teplica (haha Ceska liga) pa je dao gol protiv Turske kao Batistuta. Tu je isto bio i Ibricic. Vedo je godinu stariji ali to su igraci iz mlade reprezentacije. Nebi oni dobili ovakvu sansu da je bilo nekih drugi opcija, i tu lezi nas kljucni problem. Tek kad iz neplanskih razloga moramo da uradimo ovakve stvari onda uradimo. Uz ove igrace dodaj nekoliko malo starijih kao sto su Misimovic, Lulic, Spahic, i to je rezultiralo u nas uspjeh. Evo ja vec juce trubim kako ne trebamo da gledamo za koji klub ko igra vec njegov kvalitet, i sto je bitnije potencijal. Igraci koji ce da grizu na terenu, da li za svoj licni interest, ili lazni patriotizam, meni je nebitno. Juce spominjem jednog Serbecica koji je sad presao u Ronsenborg ima 19 godina, pa mi odma moramo staviti Cavara i Menala da igraju. Sto ne i Demirovicu sa 19 godina dati priliku barem sa klupe da osjeti sta znaci igrati za A reprezentaciju. Da Gojak jos nije igrao minute za A reprezentaciju je presmijesno. Mi cemo i njega cekati da opadne u formi, kad u Dinamu nema mjesta jer je neki mladji prioritet Mamicu, onda cemo ga zvati i kritikovati sto je dobio poziv. Ali mi cemo nastaviti sa starom sigurnom taktikom, daj da vidimo prvo za koje oni klube igraju. Hoffeinheim, Genova, Metz, Palermo, Utrecht. Sve su to jaka imena, ma ja, njih cemo forsirati, imaju ovi mladi jos fore, dobiti ce i oni sansu za koju godinu dok dobiju na iskustvo. Mi idemo sa nasom starom povjerenom formacijom, sta je sigurno sigurno.

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Danijel Milićević

Post Postao/la dubrovnik » 28 jan 2018, 12:43

Tristan10 je napisao/la:
dubrovnik je napisao/la:Milicevic je dobar igrac ali je steta sto je kasno doveden u nasu reprezentaciju.
Mislim da je on prije par godina odigrao svoje najbolje utakmice. Evo i sada, cim je dosao u Francusku izborio se za prvih 11.
Bazdarevic je pridonio buci koje se dize oko njegovog nogometnog umjeca jer mu u sustini nikad I nije dao pravu sansu. Covjek je bez ikakvih realnih razloga ispao flop godine u nasoj ekipi.
Dolaze mladji I potentniji igraci ali bi njega jos uvjek trebalo drzati na radaru jer nam treba I rezerva za krilne igrace. Bazdarevic je i bolje igrace od Milicevica upropastavao svojim suludim postavkama igre.
Mozemo mi opravdano kritikovati Bazdarevica za dosta stvari. Da nema pobjednicki mentalitet, da nema autoriteta, da je njegovo takticko znanje liminitirano i dosta zaostalo. Sve to stoji, i zasluzuje tu kritiku. Ali nemoj molimte da kritikujemo njega u vezi Milicevica. Milicevic je sam kriv sto ranije nije igrao za BiH, u pravim godinama kad je razliku pravio u Gentu, on je vagao, nadao se pozivu Svicarskoj sto ja i postujem. Ali neznam sta ce onda on sad u zalasku karijere kad nije htjeo pomoci kad je mogao. On je jedan obicni karijerist, boli njega jedna stvar za BiH i neki patriotizam. Hajde da je karijerist u pravim godinama, pa onda cisto iz interesa da da svoj maksimum za reprezentaciju, ja bih to izuzetno cijenio. Ali on trenutno to nije, on je u zalasku karijere i neznam sto bi dopustili da nam slicni igraci popunjavaju nas igracki kadar.

Sto malo ne analiziramo unazad i zakljucimo kad je poceo uspon ove generacije koja je stvorila uspjeh odlaskom na svijetsko prvenstvo. To se desilo tek tad kad su glavni reprezentativci opravdano bojkotovali nas korumpirani savez. Jer tad, iz nuzde, bas sto smo morali dobili su poziv u repezentaciju Vedad Ibisevic iz jednog smijesnog Aachena, Sejo Salihovic iz nizerangiranog Hoffenheima, Dzeko iz Teplica (haha Ceska liga) pa je dao gol protiv Turske kao Batistuta. Tu je isto bio i Ibricic. Vedo je godinu stariji ali to su igraci iz mlade reprezentacije. Nebi oni dobili ovakvu sansu da je bilo nekih drugi opcija, i tu lezi nas kljucni problem. Tek kad iz neplanskih razloga moramo da uradimo ovakve stvari onda uradimo. Uz ove igrace dodaj nekoliko malo starijih kao sto su Misimovic, Lulic, Spahic, i to je rezultiralo u nas uspjeh. Evo ja vec juce trubim kako ne trebamo da gledamo za koji klub ko igra vec njegov kvalitet, i sto je bitnije potencijal. Igraci koji ce da grizu na terenu, da li za svoj licni interest, ili lazni patriotizam, meni je nebitno. Juce spominjem jednog Serbecica koji je sad presao u Ronsenborg ima 19 godina, pa mi odma moramo staviti Cavara i Menala da igraju. Sto ne i Demirovicu sa 19 godina dati priliku barem sa klupe da osjeti sta znaci igrati za A reprezentaciju. Da Gojak jos nije igrao minute za A reprezentaciju je presmijesno. Mi cemo i njega cekati da opadne u formi, kad u Dinamu nema mjesta jer je neki mladji prioritet Mamicu, onda cemo ga zvati i kritikovati sto je dobio poziv. Ali mi cemo nastaviti sa starom sigurnom taktikom, daj da vidimo prvo za koje oni klube igraju. Hoffeinheim, Genova, Metz, Palermo, Utrecht. Sve su to jaka imena, ma ja, njih cemo forsirati, imaju ovi mladi jos fore, dobiti ce i oni sansu za koju godinu dok dobiju na iskustvo. Mi idemo sa nasom starom povjerenom formacijom, sta je sigurno sigurno.
Nisam ja kritizirao Bazdarevica sto ranije nije pozvao Milicevica(mozda si me krivo shvatio ili sam krivo napisao) vec sto od momenta kada ga je doveo nikad mu nije dao pravu sansu. Bazdarevicu se skauting nije mogao zamjeriti ali na zalost sustav igre mu je bio ocajan. Cak I igracima koje je pompozno najavljivao nikad nije dao pravu sansu.
O "patriotizmu" ja ne bih jer me ta tema u sportu bas I ne dotice. Premalo je Bosanaca da bi jos izbor suzavali I ovim atributima. Sto se tice mladih igraca slazem se djelomicno sa tobom. Nabrojao si ih sijaset ali od bocnih sam samo primjetio Menala koji je nerijetko u U21 bio zamjena Peci. Velika sam pristalica davanja sanse igracima kao sto su navedeni Menalo, Cavar, Milosevic, Hadziahmetovic I pogotovu Gojak u kojem trenutno vidim prvotimca ali ne bih ja unaprijed otpisivao ni ovakve igrace a pogotovo ih proglasavao tragicnim pogreskama iako cak nikad ni nisu dobili pravu sansu. Ne mogu se ignorirati nicije dobre igre u ozbiljnim ligama (ako ih bude bilo naravno). Obrana je ipak druga strana price. Tu treba biti vrlo oprezan kada se 19-godisnjaci guraju na stopere. Pogotovu oni koji u zivotu nisu odigrali 2 ozbiljne utakmice.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Danijel Milićević

Post Postao/la DrFilgud » 28 jan 2018, 12:54

Bazdarevic je bio los trener, koji se vremenom dodatno izgubio, kod njega niko nije dobio sansu. Doduse Milicevic je i kuburio s povredama i nije bio u nekoj formi.
Kada je fit, Milicevic kvlitetom sigurno spada u gornju polovicu reprezentativaca i moze biti od koristi.
Interesantno je da se kod nas igraci, nakon jedne-dvije utakmice, proglasavaju reprezentativnim promasajima. S druge strane, desava se da se neki igrac, nakon dobre partije ili gola protiv "Luxemburga", gura u prvih 11.

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Danijel Milićević

Post Postao/la Tristan10 » 28 jan 2018, 13:05

dubrovnik je napisao/la:
Tristan10 je napisao/la:
dubrovnik je napisao/la:Milicevic je dobar igrac ali je steta sto je kasno doveden u nasu reprezentaciju.
Mislim da je on prije par godina odigrao svoje najbolje utakmice. Evo i sada, cim je dosao u Francusku izborio se za prvih 11.
Bazdarevic je pridonio buci koje se dize oko njegovog nogometnog umjeca jer mu u sustini nikad I nije dao pravu sansu. Covjek je bez ikakvih realnih razloga ispao flop godine u nasoj ekipi.
Dolaze mladji I potentniji igraci ali bi njega jos uvjek trebalo drzati na radaru jer nam treba I rezerva za krilne igrace. Bazdarevic je i bolje igrace od Milicevica upropastavao svojim suludim postavkama igre.
Mozemo mi opravdano kritikovati Bazdarevica za dosta stvari. Da nema pobjednicki mentalitet, da nema autoriteta, da je njegovo takticko znanje liminitirano i dosta zaostalo. Sve to stoji, i zasluzuje tu kritiku. Ali nemoj molimte da kritikujemo njega u vezi Milicevica. Milicevic je sam kriv sto ranije nije igrao za BiH, u pravim godinama kad je razliku pravio u Gentu, on je vagao, nadao se pozivu Svicarskoj sto ja i postujem. Ali neznam sta ce onda on sad u zalasku karijere kad nije htjeo pomoci kad je mogao. On je jedan obicni karijerist, boli njega jedna stvar za BiH i neki patriotizam. Hajde da je karijerist u pravim godinama, pa onda cisto iz interesa da da svoj maksimum za reprezentaciju, ja bih to izuzetno cijenio. Ali on trenutno to nije, on je u zalasku karijere i neznam sto bi dopustili da nam slicni igraci popunjavaju nas igracki kadar.

Sto malo ne analiziramo unazad i zakljucimo kad je poceo uspon ove generacije koja je stvorila uspjeh odlaskom na svijetsko prvenstvo. To se desilo tek tad kad su glavni reprezentativci opravdano bojkotovali nas korumpirani savez. Jer tad, iz nuzde, bas sto smo morali dobili su poziv u repezentaciju Vedad Ibisevic iz jednog smijesnog Aachena, Sejo Salihovic iz nizerangiranog Hoffenheima, Dzeko iz Teplica (haha Ceska liga) pa je dao gol protiv Turske kao Batistuta. Tu je isto bio i Ibricic. Vedo je godinu stariji ali to su igraci iz mlade reprezentacije. Nebi oni dobili ovakvu sansu da je bilo nekih drugi opcija, i tu lezi nas kljucni problem. Tek kad iz neplanskih razloga moramo da uradimo ovakve stvari onda uradimo. Uz ove igrace dodaj nekoliko malo starijih kao sto su Misimovic, Lulic, Spahic, i to je rezultiralo u nas uspjeh. Evo ja vec juce trubim kako ne trebamo da gledamo za koji klub ko igra vec njegov kvalitet, i sto je bitnije potencijal. Igraci koji ce da grizu na terenu, da li za svoj licni interest, ili lazni patriotizam, meni je nebitno. Juce spominjem jednog Serbecica koji je sad presao u Ronsenborg ima 19 godina, pa mi odma moramo staviti Cavara i Menala da igraju. Sto ne i Demirovicu sa 19 godina dati priliku barem sa klupe da osjeti sta znaci igrati za A reprezentaciju. Da Gojak jos nije igrao minute za A reprezentaciju je presmijesno. Mi cemo i njega cekati da opadne u formi, kad u Dinamu nema mjesta jer je neki mladji prioritet Mamicu, onda cemo ga zvati i kritikovati sto je dobio poziv. Ali mi cemo nastaviti sa starom sigurnom taktikom, daj da vidimo prvo za koje oni klube igraju. Hoffeinheim, Genova, Metz, Palermo, Utrecht. Sve su to jaka imena, ma ja, njih cemo forsirati, imaju ovi mladi jos fore, dobiti ce i oni sansu za koju godinu dok dobiju na iskustvo. Mi idemo sa nasom starom povjerenom formacijom, sta je sigurno sigurno.
Nisam ja kritizirao Bazdarevica sto ranije nije pozvao Milicevica(mozda si me krivo shvatio ili sam krivo napisao) vec sto od momenta kada ga je doveo nikad mu nije dao pravu sansu. Bazdarevicu se skauting nije mogao zamjeriti ali na zalost sustav igre mu je bio ocajan. Cak I igracima koje je pompozno najavljivao nikad nije dao pravu sansu.
O "patriotizmu" ja ne bih jer me ta tema u sportu bas I ne dotice. Premalo je Bosanaca da bi jos izbor suzavali I ovim atributima. Sto se tice mladih igraca slazem se djelomicno sa tobom. Nabrojao si ih sijaset ali od bocnih sam samo primjetio Menala koji je nerijetko u U21 bio zamjena Peci. Velika sam pristalica davanja sanse igracima kao sto su navedeni Menalo, Cavar, Milosevic, Hadziahmetovic I pogotovu Gojak u kojem trenutno vidim prvotimca ali ne bih ja unaprijed otpisivao ni ovakve igrace a pogotovo ih proglasavao tragicnim pogreskama iako cak nikad ni nisu dobili pravu sansu. Ne mogu se ignorirati nicije dobre igre u ozbiljnim ligama (ako ih bude bilo naravno). Obrana je ipak druga strana price. Tu treba biti vrlo oprezan kada se 19-godisnjaci guraju na stopere. Pogotovu oni koji u zivotu nisu odigrali 2 ozbiljne utakmice.
Mi dok ne zelimo da istrpimo greske igraca na nekim pozicijama nama nema pomaka. Kad smo mogli sa Spahicem dok je igrao za Khimki, pa sa Sasom Papcem dok je igrao za smijesni Kernten iz Austrije, nevidim razlog sto nebi sad i sa novim igracima. Menalo ili Peco je meni nebitno, neradi se diskusija o tome. Menalo igra dosta dobro za Siroki, fakticki jedini igrac uz Loncara koji im drzi igru, Peca cesto i nevidim u Radniku, mislim da je to zbog povrede. Ako hoces pozovi i Ivana Jukica iz Kielce, presao bi u Bundesligu. Samo hocu da kazem ako mi ne "investiramo" u smislu da damo mladom igracu da pogrijesi, a na drugu stranu dobijemo igraca sa vecom rutinom, koji ce igrati bolje u buducnosti, preci u veci klub, onda tesko da mozemo ocekivati neke rezultate. Mi smo prosli ciklus trebali podmladiti ekipu pa nemora ni svijestko prvenstvo biti imperativ, ali barem bi sad imali nekoliko dobrih igraca koji obecavaju sa vecom rutinom i lakse bi mogli napasti kval za evropsko prvenstvo. Ali Bosnjo radi sve naopako. Hoce sve, hoce instant uspjeh, a nebi niti jednom da padne.

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Danijel Milićević

Post Postao/la Moggi » 28 jan 2018, 13:15

dadosmo kodri i bajicu, pa predjose, pa se vratise nakon pola god
Zarathustra

Tristan10
Postovi: 5183
Pridružen/a: 14 jan 2018, 17:58
Kontakt:

Re: Danijel Milićević

Post Postao/la Tristan10 » 28 jan 2018, 13:24

Moggi je napisao/la:dadosmo kodri i bajicu, pa predjose, pa se vratise nakon pola god
Bajica su prodali golovi u Konyi, dokazao se i zasluzio transfer. Kodru su prodali golovi u Osasuni. Osasuna bila prinudjena da ga pusti, tako je i lakse i transfer bio realizovati. Slabo je to bilo ista sistematski.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: GG3 i 17 gostiju.