Danijel Milićević

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Danijel Milićević

Post Postao/la HankMoody » 11 jul 2016, 23:41

Hajde, kada Jajalo ima svoju temu, može i Milićević.
slika

Danijel Milićević, rođen 5. januara 1986. u švicarskom gradu Bellinzona. Može igrati na poziciji ofanzivnog veznog ili krilnoj poziciji. Trenutno nastupa za belgijski Gent, nakon što je prethodno nastupao za manje klubove poput Charleroia i Eupena. Ovaj 171 cm visoki veznjak (ako je vjerovati službenoj stranici Genta :mrgreen:) je bio ponajbolji igrač jednog od najprijatnijih iznenađenja prošlogodišnje Lige prvaka, "ugradivši" 3 gola u 6 utakmica grupne faze. Prethodno je igrao za mlađe selekcije Švicarske. Inače, roditelji su mu iz okoline Ugljevika.

Dolazi da pojača jednu od deficitarnijih pozicija u našoj reprezentaciji. Dobrodošao Danijele! :bih:
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Avatar
AjsKjub
Postovi: 4253
Pridružen/a: 18 nov 2012, 16:24
Lokacija: Down Under
Kontakt:

Re: Danijel Milićević

Post Postao/la AjsKjub » 11 jul 2016, 23:47

Može poslužit ove kvalifikacije i SP u slučaju kvalifikovanja. Uglavnom, treba ga tretirati ko privremenu soluciju dok se ne nađe neki mlađi of. vezni.
Unico amore sei!
❤️🖤

Avatar
Papastathopoulos
Postovi: 6995
Pridružen/a: 30 jun 2011, 16:20
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Danijel Milićević

Post Postao/la Papastathopoulos » 12 jul 2016, 00:45

Odlicno rjesenje na poziciji AMF, neka je kratkorocno ali je barem odlican igrac, trebao bi nam biti od ogromne pomoci u kvalifikacijama za SP :bih:
Hajd molim te promijeni naslov teme u "Danijel Miličević" :zzz:
Ko rano rani, il je pekar il nije normalan

Momciluk
Postovi: 3855
Pridružen/a: 25 jun 2015, 22:12
Kontakt:

Re: Danijel Milićević

Post Postao/la Momciluk » 12 jul 2016, 00:50

AjsKjub je napisao/la:Može poslužit ove kvalifikacije i SP u slučaju kvalifikovanja. Uglavnom, treba ga tretirati ko privremenu soluciju dok se ne nađe neki mlađi of. vezni.
Moze sigurno i kvale za seldece euro odigrat pa vjerovatno i euro ako se plasiramo, imat ce 34 godine nije to previse.
This time next year we'll be millionaires.

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Danijel Milićević

Post Postao/la HankMoody » 12 jul 2016, 00:50

Papastathopoulos je napisao/la:Odlicno rjesenje na poziciji AMF, neka je kratkorocno ali je barem odlican igrac, trebao bi nam biti od ogromne pomoci u kvalifikacijama za SP :bih:
Hajd molim te promijeni naslov teme u "Danijel Miličević" :zzz:
https://www.instagram.com/dmili77/?hl=en
Ako je on pogrešno napisao, i ja sam. :mrgreen:
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Avatar
Papastathopoulos
Postovi: 6995
Pridružen/a: 30 jun 2011, 16:20
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Danijel Milićević

Post Postao/la Papastathopoulos » 12 jul 2016, 00:58

HankMoody je napisao/la:
Papastathopoulos je napisao/la:Odlicno rjesenje na poziciji AMF, neka je kratkorocno ali je barem odlican igrac, trebao bi nam biti od ogromne pomoci u kvalifikacijama za SP :bih:
Hajd molim te promijeni naslov teme u "Danijel Miličević" :zzz:
https://www.instagram.com/dmili77/?hl=en
Ako je on pogrešno napisao, i ja sam. :mrgreen:
Ma garant mijesa "č" i "ć", k'o Solomon Bićakćić, ja vjerujem transfermarkt-u vise neg njemu samom, a on kaze: Name im Heimatland: Danijel Miličević :mrgreen:
Ko rano rani, il je pekar il nije normalan

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Danijel Milićević

Post Postao/la HankMoody » 12 jul 2016, 02:17

Papastathopoulos je napisao/la:
HankMoody je napisao/la:
Papastathopoulos je napisao/la:Odlicno rjesenje na poziciji AMF, neka je kratkorocno ali je barem odlican igrac, trebao bi nam biti od ogromne pomoci u kvalifikacijama za SP :bih:
Hajd molim te promijeni naslov teme u "Danijel Miličević" :zzz:
https://www.instagram.com/dmili77/?hl=en
Ako je on pogrešno napisao, i ja sam. :mrgreen:
Ma garant mijesa "č" i "ć", k'o Solomon Bićakćić, ja vjerujem transfermarkt-u vise neg njemu samom, a on kaze: Name im Heimatland: Danijel Miličević :mrgreen:
Kako mu bude pisalo na našem dresu, tako će i u naslovu, je li pošteno? :mrgreen:
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Avatar
nut_shell
Postovi: 424
Pridružen/a: 22 avg 2009, 01:31
Kontakt:

Re: Danijel Milićević

Post Postao/la nut_shell » 12 jul 2016, 02:53

Rođeni, Rođeni
Kraj Neretve Rođeni


"Mislim na Sea, dakle postojim."

DeeWa
Postovi: 1996
Pridružen/a: 04 mar 2014, 19:19
Kontakt:

Re: Danijel Milićević

Post Postao/la DeeWa » 12 jul 2016, 21:19

NIje lik pogrijesio, to je srpsko prezime milićević. Kod njih je cesto to sa ć i ć dok je kod bosnjackih prezimena to redovno č pa ć kao sto slovenci recimo zavrsavaju na č sto je kod nas seljacki kada bi neko rekao a ustvari je to negdje najnormalnija stvar.
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.

Avatar
JohnCleese
Postovi: 5668
Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
Lokacija: zemlja "ciganska"
Kontakt:

Re: Danijel Milićević

Post Postao/la JohnCleese » 13 jul 2016, 18:50

Odkad budes prvi puta pozvan pa sve dokle budes nosio BH dres necu zaboraviti da si se sa 29 30 godina, tek poslije cestito odigrane prve sezone u karijeri, kolebao tj "troumio" izmedju tri reprezentacije, a BiH ti je bila tek treca opcija.
Nakon sto te odyeb'o Petkovic, nisi bio intresantan Srbiji iako si ti bio itekako zagrijan za dres Orlova onda daj sta das pa bila to i Bosna.

:guz: Danijelu jer je ljigavac
:guz: onima koji su ga i dalje htjeli poslije njegovog neckanja poslije prvog upita
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.


Svabo je to...

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Danijel Milićević

Post Postao/la pinoglavi » 13 jul 2016, 19:42

Sve on zna, i da je cekao Svicarsku, i da je cekao Srbiju. Najtuznije je sto najvise pljujes ostale reprezentativce a najvise te pogode ovakvi igraci
Nad tobom sunce najljepše sja

Avatar
Medikament
Postovi: 1345
Pridružen/a: 14 jun 2016, 02:44
Kontakt:

Re: Danijel Milićević

Post Postao/la Medikament » 13 jul 2016, 20:18

JohnCleese je napisao/la:Odkad budes prvi puta pozvan pa sve dokle budes nosio BH dres necu zaboraviti da si se sa 29 30 godina, tek poslije cestito odigrane prve sezone u karijeri, kolebao tj "troumio" izmedju tri reprezentacije, a BiH ti je bila tek treca opcija.
Nakon sto te odyeb'o Petkovic, nisi bio intresantan Srbiji iako si ti bio itekako zagrijan za dres Orlova onda daj sta das pa bila to i Bosna.

:guz: Danijelu jer je ljigavac
:guz: onima koji su ga i dalje htjeli poslije njegovog neckanja poslije prvog upita
Medunjanin, Hajrovic, Begovic, Mujdza, Misimovic.

Ko je pratio repku malo duze vrlo dobro zna sta imaju zajednicko. A ima ih jos toliko.
sloboda72 je napisao/la:
Važno upozorenje za raju koja nije do sada gledala utakmicu pod reflektorima ! Ne gledati nipošto u reflektore .Danima ćete imati crne mrlje pred očima.Kao kod pomračenja sunca.

Avatar
emir79
Postovi: 8746
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: Danijel Milićević

Post Postao/la emir79 » 13 jul 2016, 21:26

Medikament je napisao/la: Medunjanin, Hajrovic, Begovic, Mujdza, Misimovic.

Ko je pratio repku malo duze vrlo dobro zna sta imaju zajednicko. A ima ih jos toliko.
Prvo ne znam zasto u istu ravan stavljas Misimovica i Mujdzu, oni nikada nisu pravili probleme, sta vise Mujdza je dolazio i na okupljanje U21 kod Zukanovica pa su momka izlevatili, a za Mislimovica niko ziv nije cuo, sve dok nije uletio par puta i upisao nastupe za Bayern. Prva trojica su dobila svoju porciju , pa ne vidim razlog za tvoje dusebriznicko branjenje i Milicevica.

Meni licno ne smeta poziv Milicevica zbog razloga jer je vagao (vagali su i drugi) , nego iz razloga da se poziva igrac u poznim godinama, koji je do sad bar trebao da nakupi 30+ utakmica za neku A reprezentaciju, a on ce kod nas da debituje.

Misimovic sa 22 godine debitovao za BiH
Hajrovic sa 22.
Medunjanin sa 23.
Begovic sa 22.
Mujdza sa 25.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Avatar
Medikament
Postovi: 1345
Pridružen/a: 14 jun 2016, 02:44
Kontakt:

Re: Danijel Milićević

Post Postao/la Medikament » 13 jul 2016, 21:41

Mujdza je imao izjave da samo zeli da igra za Hrvatsku. Kada je shvatio da nema kvalitet ni da kopacke cisti Srni, dosao je u BiH. To je istina. Te mahalske price o okupljanjima i levatima nekom drugom pricaj. Misimovic je igrao za tadasnju Jugoslaviju i nastavio bi igrat za njih da ga onaj Pizon nije odyebao. Budimo realni i iskreni.

Meni to nista ne smeta, svaki je bio od koristi i to je jedino bitno. Ali pustite onda prazne patriJotske price o drugim i trecim opcijama. Svaki igra zbog licnog interesa. Pjanic i Kolasinac jedini imaju pravo pricat o nekom patriotizmu sto se odabira repke tice. Pogotovo ovaj prvi. Ostali bolje da smanje dozivljaje. Pricam o ovima koji imaju veze s drugim drzavama.

Izet Hajrovic nije nista vise ili manje patriota od Harisa Seferovica. Okolnosti i slucajnosti su odlucile da jedan igra za Svicu, a drugi BiH. A naivci i vrle patriJote jednom psuju majku a drugog dizu u nebesa. To bolesno idoliziranje tih igraca treba prestat. Dzeko, Spahic, Pjanic i jos nekoliko bivsih igraca zasluzuje poseban tretman, ostali su prolaznici i nebitni u odnosu na reprezentaciju kao cijelinu. Niti su ponos nacije, niti su idoli, nego fudbaleri koji igraju iz ovog ili onog razloga za reprezentaciju BiH. I vecina bi igrali za Zimbabve da im se to isplati.

Da se razumijemo, i ovaj Danijel je nebitan. Odigrat ce u vrh glave 20 utakmica. Ako bude od koristi u tim utakmicama, super. Ako ne nikom nista. Niti me zanima koja mu je draza drzava, ni odakle je ni kad piski ni kaki. Ako moze doprinjet nesto bujrum, ako ne odyebaus i gotovo.
sloboda72 je napisao/la:
Važno upozorenje za raju koja nije do sada gledala utakmicu pod reflektorima ! Ne gledati nipošto u reflektore .Danima ćete imati crne mrlje pred očima.Kao kod pomračenja sunca.

Avatar
emir79
Postovi: 8746
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: Danijel Milićević

Post Postao/la emir79 » 13 jul 2016, 22:01

Onda ti nisi dobro informisan. Mujdza je bio na okupljanju U21 reprezentacije BiH, nisu to nikakve mahalske price nego istina.
Misimovica odyebao neko ili ne, nije pravio probelm kada je dobio poziv iz BiH, nego sa svoje 22 godine dosao i zaigrao, a ne cekao 30+ godina. Za ostale sam ti vec naveo da su i oni dobili svoju polijepu porciju i ne znam zasto se bespotrebno trzas.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Avatar
Medikament
Postovi: 1345
Pridružen/a: 14 jun 2016, 02:44
Kontakt:

Re: Danijel Milićević

Post Postao/la Medikament » 13 jul 2016, 22:27

emir79 je napisao/la:Onda ti nisi dobro informisan. Mujdza je bio na okupljanju U21 reprezentacije BiH, nisu to nikakve mahalske price nego istina.
Misimovica odyebao neko ili ne, nije pravio probelm kada je dobio poziv iz BiH, nego sa svoje 22 godine dosao i zaigrao, a ne cekao 30+ godina. Za ostale sam ti vec naveo da su i oni dobili svoju polijepu porciju i ne znam zasto se bespotrebno trzas.
Milicevic je tek zadnjih godina na mapi. Prije toga vrlo prosjecnu karijeru je imao i niko nije obracao paznju na njega. Da je vagao za koga ce igrat, vjerujem da jest. Ja ti samo kazem da me to ne zanima, niti me zanimaju njegove godine. Repka zivi od utakmice do utakmice, dugorocno planiranje je nepostojeci termin za repke naseg kvaliteta. Velike repke imaju taj luksuz da mogu planirat dugorocno, jer mogu odigrat kvalifikacije preko quraca i opet se plasirat. Mi to ne mozemo.
sloboda72 je napisao/la:
Važno upozorenje za raju koja nije do sada gledala utakmicu pod reflektorima ! Ne gledati nipošto u reflektore .Danima ćete imati crne mrlje pred očima.Kao kod pomračenja sunca.

Avatar
JohnCleese
Postovi: 5668
Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
Lokacija: zemlja "ciganska"
Kontakt:

Re: Danijel Milićević

Post Postao/la JohnCleese » 13 jul 2016, 22:39

Pausalno je gurati u isto kos neke od pomenutih igraca i Milicevica.
Misimovica pogotovo, ako znamo da su mu roditelji davno iz Bos.Gradiske otisla u inostranstvo, cak 70-tih godina proslog stoljeca. Sigurno, ostavili upecatljivo sjecanja na Jugu kao na nesto lijepo neunistivno,bratsko i zajednicko. Pogotovo onakvu kakva je bila tih godina, tamo se rodio i Miske. Za njega je tada , jos ako je bio pod uticajem roditelja koji pamte Jugu ili jos gore post- ratnih godina odnosno medijskih propagandi bilo i logicno da igra za jos uvijek "tadasnju Jugoslaviju". Igrao jednu ili tek nekoliko utakmica za U21 Jugoslavije i kasnije se opredijelio za BiH bez mnogo pompe, cekanja i vaganja. Dovoljno je uzeti tadasnju 2002-2004 god i Misketove godine 21-22 i uporediti sa Danijelovih 30 koje su zrele godine i godinu u kojoj se sve ovo desava 2016.
Izet je nazalost jedan od najneintelignetnijih igraca, sto se mozemo uvjeriti svaki mec kada dobije priliku, takodjer isto vazi i za postupke van terena.
Primjer: Kada je prelazak u Werder oznacio kao korak unazad i to javno na pressici na predstvaljnaju u Bremenu.
O Medunjaninu poslije svega onoga i nemam visoko misljenje, samo opet je razlika u godinama, covjek je prelomio na vrijeme i imao je vremena koliko-toliko da se "iskupi na terenu" u dresu BiH, 7-8 godina on igra za BiH a lomio se oko poziva sa svojih 23, opet uporedit sa 30 Danijelovih godina, pa puno je majku mu yebem.
Na sve ovo kad uzmemo u obzir da istog nije bilo skoro pa nigdje citavu karijeru vec sad kada je ub'o jednu pravu u kriticnim godinama on vaga pozive i pokusava ih uskladiti sa svojim zeljama ili cime vec.
Pa covjek se dovodi u vezu sa BiH vec oko godinu dana ako ne i vise, tada je pitan za istu, a sve se nekako otezalo bez odgovora. Tek kada je vidio da ga nema u planu Petkovica za pripreme pred Ep, onda se ponovo pokrenula prica u martu mjesecu otprilike da bi mogao zaigrati za nas. Tada je ostala vaga izmedju BiH i Srbije, imaju tu razni intervjui koji prenose njegove rijeci i govori kako je sramna odluka Petkovica sto ne racuna na njega poslije dugog cekanja i sjajne sezone iza njega i kako Bosanci u odnosu na Srbiju za sada imaju malo vece sanse da u borbi za njega. Pokusao se prodat Srbiji preko jarana i kolege Mitrovica, onako suptilno ali nije proslo ;) Realno Srbija ga nije htjela niti 1 promil, valjda im ne treba igrac od 30 ljeta ili sta vec.
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.


Svabo je to...

Avatar
Pivopija
Postovi: 3493
Pridružen/a: 06 maj 2014, 17:27
Kontakt:

Re: Danijel Milićević

Post Postao/la Pivopija » 14 jul 2016, 00:17

emir79 je napisao/la:Onda ti nisi dobro informisan. Mujdza je bio na okupljanju U21 reprezentacije BiH, nisu to nikakve mahalske price nego istina.
Misimovica odyebao neko ili ne, nije pravio probelm kada je dobio poziv iz BiH, nego sa svoje 22 godine dosao i zaigrao, a ne cekao 30+ godina. Za ostale sam ti vec naveo da su i oni dobili svoju polijepu porciju i ne znam zasto se bespotrebno trzas.
Eto trebao je sam sebe pozvati u reprezentaciju prije 10 godina.
Zadnja izmjena: Pivopija, dana/u 14 jul 2016, 01:06, ukupno mijenjano 1 put.
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfin

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Danijel Milićević

Post Postao/la pinoglavi » 14 jul 2016, 00:28

Daj nam 11 Anela Hadzica, nek se ori Jedna si jedina dok bude himna, rezultat je manje bitan.
Nad tobom sunce najljepše sja

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Danijel Milićević

Post Postao/la dubrovnik » 14 jul 2016, 11:12

Ne mogu ostati po strani I ne napisati par rijeci kao komentar na sve napisano na temi ovog potencijalnog reprezentativca. Vecina ovdje ne razumije Danijelovu zelju da zaigra na EP i konacno uspije napraviti transfer koji ce mu pred kraj karijere rijesiti zivotne novcane probleme. Da je kojim slucajem BiH imala mogucnost igranja na EP ni tih dvojbi ne bi bilo. Vecina nasih zvijezda ne ide u Japan jer su kupanje pretpostavili igri u reprezentaciji i to nije vazno. Vazan vam je Danijel i ostrenje zuba na mogucem novom igracu reprezentacije. Ne vodite racuna da u ekipi nemamo AM-a I da nam njegov dolazak rjesava trenutno to pitanje u sljedecim kvalifikacijama. Ne racunate ni da bi u slucaju da ponovi formu iz zadnje 2 godine on mogao biti top pojacanje i igrac koji nas potezom moze odvesti na SP. U timu BiH postoje igraci koji su se dvoumili radi puno manjih stvari nego sto je EP a i ne cudim se nekim kad znam tko je sve i kako odlucivao o pozivima i nacinu na koje su se slali.
Danijel je igrac koji je relativno kasno poceo igrati na ovom nivou a mogao je biti pozvan puno ranije i odazvao bi se da je do tog poziva doslo. Na zalost samo su propitkivanja dolazila do njega, nikad nista konkretno. Srbija mu nikad nije bila zelja to je i vise puta ponovio.
Pisite vi sta hocete i zelite, ali mi smo dobili igraca koji ce dati novu dimenziju igri nase reprezentacije i koji ce uvjeren sam biti vazan prvotimac.
Za razliku od nekih igraca(jazavaca)koji umjesto na terenu svoje znanje pokazuju na Facebooku ovdje to nece biti slucaj. I jedva cekam momenat kada svi koji pisete u ovim momentima svakakve ludosti pocnete da se posipate kritikama i zaboravljate sve sto ste ovih dana pisali.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: CAGarfia, DaVinci i 37 gostiju.