SP Kvalifikacije - Grupa H

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Šta će reprezentacija BiH napraviti u ovim kvalifikacijama?

Anketa je završila: 31 avg 2017, 17:59.

Plasirati se direktno na SP
34
30%
Plasirati se kroz baraž na SP
35
31%
Ispasti u baražu
20
18%
Neće biti među prve dvije ekipe
23
21%
 
Ukupno glasova: 112

soko
Postovi: 3718
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:34
Kontakt:

Re: SP Kvalifikacije - Grupa H

Post Postao/la soko » 12 jun 2017, 17:34

Imamo sanse da uzmemo sve 4 tekme.
Bez nekog eksperimentisanja.
Valjda Besic odradi pripreme sa Evertonom i odigra par tekmi. Da nebude nekih povreda i onda Mesa(trebao bi dobiti otkaz poslije ovoga, ali posto sigurno nece..)
Valjda je skontao da moramo igrati sa jednim napadacem. Vedo na klupu. Ono je katastrofa sto je odigrao neki dan.
Vedo je odlican kad ima brza krila koja znaju ubaciti loptu, ili ono sto Seo zna uletiti sa strane. I neko kao Stevanovic prije sa druge strane. U sredinu nikako.
-----------Dzeko----------
Lulic-----Krunic----Visca(Hajrovic ako se oporavi)
------Besic----Pjanic-----
Seo--Zuka--Erm--Vranjes

Hasansas1978
Postovi: 396
Pridružen/a: 08 jan 2017, 23:20
Kontakt:

Re: SP Kvalifikacije - Grupa H

Post Postao/la Hasansas1978 » 12 jun 2017, 17:58

mi da igramo kao sto znamo , napadacki i sa maksimalnom motivacijom, jos uvijek imamo sanse za baraz, to je ono realno i objektivno. a ako vec dodjemo do baraza onda bi ga trebali i proci pa ko god da dodje.

No ovako kako smo mi odigrali ove kvalifikacije i ako tako nastavimo, necemo mi dobiti niti kipra a da o belgiji i ne pricam, a estonija ce biti nebitna.

glavni problem je Bazdarevic koji i ne zna, a i ne smije sam nista da uradi...ovo izgleda i dalje sve diktiraju razni lobiji i tamne sile iz saveza..

situacija je za...bana....

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 11951
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: SP Kvalifikacije - Grupa H

Post Postao/la BoixosNois1899 » 12 jun 2017, 22:37

Evo stare mušterije Iranci se ponovo plasiraše na SP :mrgreen:
Moramo i mi vala, makar na guzove
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: SP Kvalifikacije - Grupa H

Post Postao/la jasmin10 » 12 jun 2017, 22:54

Očekujem da ćemo uzeti 3 tekme i protiv Belgije bunker.
2 zadnja vezna, 1 napadač normalno. Probati izboriti slobodnjak, tražiti Džeku... bod se mora uzeti.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: SP Kvalifikacije - Grupa H

Post Postao/la DrFilgud » 12 jun 2017, 22:59

jasmin10 je napisao/la:Očekujem da ćemo uzeti 3 tekme i protiv Belgije bunker.
2 zadnja vezna, 1 napadač normalno. Probati izboriti slobodnjak, tražiti Džeku... bod se mora uzeti.
Uzimamo sigurno te tri tekeme, Kipar se ne moze odbraniti od naseg napada, decemo im barem jedan vise. Estonija je stara musterija za gol razliku, aonda protiv Belgije da vidimo imamo li muda ili nemamo da konacno pobijedimo u odlucujucoj tekmi.

Avatar
FliX
Postovi: 4693
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: SP Kvalifikacije - Grupa H

Post Postao/la FliX » 12 jun 2017, 23:49

DrFilgud je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:Očekujem da ćemo uzeti 3 tekme i protiv Belgije bunker.
2 zadnja vezna, 1 napadač normalno. Probati izboriti slobodnjak, tražiti Džeku... bod se mora uzeti.
Uzimamo sigurno te tri tekeme, Kipar se ne moze odbraniti od naseg napada, decemo im barem jedan vise. Estonija je stara musterija za gol razliku, aonda protiv Belgije da vidimo imamo li muda ili nemamo da konacno pobijedimo u odlucujucoj tekmi.
Sad ide onda ona klasicna... "ako ne mozemo dobiti Belgiju nismo ni zasluzili ici na SP" :D

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: SP Kvalifikacije - Grupa H

Post Postao/la DrFilgud » 12 jun 2017, 23:52

FliX je napisao/la:
DrFilgud je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:Očekujem da ćemo uzeti 3 tekme i protiv Belgije bunker.
2 zadnja vezna, 1 napadač normalno. Probati izboriti slobodnjak, tražiti Džeku... bod se mora uzeti.
Uzimamo sigurno te tri tekeme, Kipar se ne moze odbraniti od naseg napada, decemo im barem jedan vise. Estonija je stara musterija za gol razliku, aonda protiv Belgije da vidimo imamo li muda ili nemamo da konacno pobijedimo u odlucujucoj tekmi.
Sad ide onda ona klasicna... "ako ne mozemo dobiti Belgiju nismo ni zasluzili ici na SP" :D
Ali moras dodat' "Jarane ako mi ne mozemo uzet onakvu Belgiju, e onda.... :lol:

Avatar
soccerfan
Postovi: 8682
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: SP Kvalifikacije - Grupa H

Post Postao/la soccerfan » 13 jun 2017, 00:17

FliX je napisao/la:
DrFilgud je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:Očekujem da ćemo uzeti 3 tekme i protiv Belgije bunker.
2 zadnja vezna, 1 napadač normalno. Probati izboriti slobodnjak, tražiti Džeku... bod se mora uzeti.
Uzimamo sigurno te tri tekeme, Kipar se ne moze odbraniti od naseg napada, decemo im barem jedan vise. Estonija je stara musterija za gol razliku, aonda protiv Belgije da vidimo imamo li muda ili nemamo da konacno pobijedimo u odlucujucoj tekmi.
Sad ide onda ona klasicna... "ako ne mozemo dobiti Belgiju nismo ni zasluzili ici na SP" :D
Toliko smo puta bili u slicnim situacijama da vise napamet sve znamo :mrgreen: Nego jel sa Estonijom kuci il u gostima? Sad smo se ustelali, znali bi odma stranicu preko koje da pratimo aFion dok u Bosnu ne dodu :mrgreen:
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Avatar
FliX
Postovi: 4693
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: SP Kvalifikacije - Grupa H

Post Postao/la FliX » 13 jun 2017, 00:27

U gostima..

Mi igramo protiv Estonije i Gibraltara u gostima, a Grci* igraju s njima oboma kuci.
Sa Belgijom i mi i oni igramo kuci, a s Kiprom i mi i oni u gostima.

*Grci - "oni" u daljem tekstu :D

Avatar
soccerfan
Postovi: 8682
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: SP Kvalifikacije - Grupa H

Post Postao/la soccerfan » 13 jun 2017, 00:55

FliX je napisao/la:U gostima..

Mi igramo protiv Estonije i Gibraltara u gostima, a Grci* igraju s njima oboma kuci.
Sa Belgijom i mi i oni igramo kuci, a s Kiprom i mi i oni u gostima.

*Grci - "oni" u daljem tekstu :D
Ma Estonija i Gibraltar se pobjedit moraju pa il kuci il na strani.Kipar ce biti opasan i samo toga se pribojavam :crazy: .Belgija svi u napad pa kome opanci kome obojci.
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 11951
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: SP Kvalifikacije - Grupa H

Post Postao/la BoixosNois1899 » 13 jun 2017, 01:27

Na kraju ćemo dobiti i Belgiju i sve i u baražu ispušiti od Irske :lol:
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21794
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: SP Kvalifikacije - Grupa H

Post Postao/la Unofficialpage » 13 jun 2017, 12:16

Najbolja opcija Grci dobiju Belgiju i negdje kiksaju (remi odigraju) a mi sve dobijemo i mi prvi u grupi. :mrgreen:
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: SP Kvalifikacije - Grupa H

Post Postao/la Vucevich » 13 jun 2017, 12:26

Ako su svi zdravi i u formi onda mozda, mozda mozemo uzeti bod Belgiji ali ce biti jako tesko. Ne treba se nadati previse :hmmmmm:

Avatar
hurem
Postovi: 8592
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: SP Kvalifikacije - Grupa H

Post Postao/la hurem » 27 jul 2017, 19:12

Drago mi je sto je Bilino polje suspendovano za narednu utakmicu i sto ce prema svemu sudeci nasi reprezentativci protiv Belgije igrati na Kosevu...nek sva raja koja zeli pogleda utakmicu, dosta je tapkarosa i hajvana...

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: SP Kvalifikacije - Grupa H

Post Postao/la jasmin10 » 27 jul 2017, 19:15

hurem je napisao/la:Drago mi je sto je Bilino polje suspendovano za narednu utakmicu i sto ce prema svemu sudeci nasi reprezentativci protiv Belgije igrati na Kosevu...nek sva raja koja zeli pogleda utakmicu, dosta je tapkarosa i hajvana...
Sta ti tu ima biti drago ? Ionako neće stadion biti pun, travnjak je puno lošiji.

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: SP Kvalifikacije - Grupa H

Post Postao/la dubrovnik » 27 jul 2017, 19:18

jasmin10 je napisao/la:
hurem je napisao/la:Drago mi je sto je Bilino polje suspendovano za narednu utakmicu i sto ce prema svemu sudeci nasi reprezentativci protiv Belgije igrati na Kosevu...nek sva raja koja zeli pogleda utakmicu, dosta je tapkarosa i hajvana...
Sta ti tu ima biti drago ? Ionako neće stadion biti pun, travnjak je puno lošiji.
U toj utakmici bi nam losiji travnjak I mogao biti saveznik. Po mogucnosti da Merlin organizira koncert 7 dana prije utakmice.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54018
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: SP Kvalifikacije - Grupa H

Post Postao/la MortemHz » 27 jul 2017, 19:19

BiH će protiv Belgije igrati na stadionu "Asim Ferhatović Hase" u Sarajevu.

Koševski stadion je jedini uz Bilino Polje koji ispunjava stroge uslove FIFA-e za odigravanje utakmica kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo, a u narednim danima bi NSBiH trebao uputiti i zvaničan dopis FIFA-i sa prijavom našeg najvećeg stadiona za utakmicu protiv Belgije.

:bih:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Mokes
Postovi: 14835
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: SP Kvalifikacije - Grupa H

Post Postao/la Mokes » 27 jul 2017, 19:21

MortemHz je napisao/la:BiH će protiv Belgije igrati na stadionu "Asim Ferhatović Hase" u Sarajevu.
Koševski stadion je jedini uz Bilino Polje koji ispunjava stroge uslove FIFA-e za odigravanje utakmica kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo, a u narednim danima bi NSBiH trebao uputiti i zvaničan dopis FIFA-i sa prijavom našeg najvećeg stadiona za utakmicu protiv Belgije.

:bih:
Znaci moci ce se SP na miru pogledati :kafa:
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54018
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: SP Kvalifikacije - Grupa H

Post Postao/la MortemHz » 27 jul 2017, 19:24

jasmin10 je napisao/la:
hurem je napisao/la:Drago mi je sto je Bilino polje suspendovano za narednu utakmicu i sto ce prema svemu sudeci nasi reprezentativci protiv Belgije igrati na Kosevu...nek sva raja koja zeli pogleda utakmicu, dosta je tapkarosa i hajvana...
Sta ti tu ima biti drago ? Ionako neće stadion biti pun, travnjak je puno lošiji.
Pa nije isto napuniti 11K i 35K brate.. :D
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
avenija
Postovi: 13490
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: SP Kvalifikacije - Grupa H

Post Postao/la avenija » 27 jul 2017, 19:26

MortemHz je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:
hurem je napisao/la:Drago mi je sto je Bilino polje suspendovano za narednu utakmicu i sto ce prema svemu sudeci nasi reprezentativci protiv Belgije igrati na Kosevu...nek sva raja koja zeli pogleda utakmicu, dosta je tapkarosa i hajvana...
Sta ti tu ima biti drago ? Ionako neće stadion biti pun, travnjak je puno lošiji.
Pa nije isto napuniti 11K i 35K brate.. :D
13,5 k
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: BlackRiver1987, JonSnow i 18 gostiju.