Kenan Kodro

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

DeeWa
Postovi: 2000
Pridružen/a: 04 mar 2014, 19:19
Kontakt:

Re: Kenan Kodro

Post Postao/la DeeWa » 13 maj 2017, 21:44

Ma popustaju jer je sve manje kvalitetnih baskijaca. Dok su mogli korisili su prave. Kasnije kad uhvati kriza daj sta das. I polovan baskijac je ipak baskijac u odnosu na neke koji nemaju nikakve veze. A ako zele da se bore za vrh moraju jednostavno da se jacaju
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.

Avatar
PrinceofVeresija
Postovi: 1006
Pridružen/a: 13 feb 2016, 12:06
Kontakt:

Re: Kenan Kodro

Post Postao/la PrinceofVeresija » 13 maj 2017, 21:49

Ma joj ljudi koliko raspravljamo o Bilbau ko da je to jedini klub gdje moze preci...i bolje je za njeg da predje u manji klub nego Athletic...Malaga npr.ako proda Sandra Ramireza ovog ljeta,Las Palmas,pa nije ni iskljuceno da ga vrati Sociedad

gruezi
Postovi: 3895
Pridružen/a: 30 jul 2010, 05:56
Kontakt:

Re: Kenan Kodro

Post Postao/la gruezi » 13 maj 2017, 21:57

Nije da je sve manje kvalitetnih baskijaca nego i druge baskijske ekipe ovise vecinom od domacih igraca...sociedad i osasuna imaju barem pola igraca na rosteru iz vlastite skole dok eibar i alaves sluze kao poligon za kaljenje...osasuna cak udara nonathletic clause u ugovore jer im athletic pokupi sve sto valja recimo trecina bilbaovog tima je iz pamplone...muniain san jose rico llorente gurpegi i javi martinez prije njih...kad bi imali azpilucuetu javi martineza i oyarzabala bili bi treci bez problema...ali otom potom cak da kenan ostane u osasuni nije kraj svijeta dat ce vjerovatno 20tak golova u segundi plus ce se ekspresno vratit u primeru...bolje da igra i zabija u segundi i da se razvija nego da hladi jaja u laligi...on reprezentaciji nije odmah potreban u prvoj postavi ali bice za godinu dvije...najbitnije je da samo igra i da se razvija pa makar to bila i segunda

thulkazal
Postovi: 2531
Pridružen/a: 17 sep 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Kenan Kodro

Post Postao/la thulkazal » 13 maj 2017, 22:46

gruezi je napisao/la:Porazom spanije cini mi se u burbonskom ratu cini mi se spanija je morala dati dio teritorija i dali su dio baskije i dio katalonije. Baskija je prije spanske okupacije bila drzava ...za athletic mogu igrati igraci iz historijske baskijske drzave koja je trenutno pod spanskom i francuskom okupacijom....nemoras biti etnicki cist ali moras barem dijelom biti baskijske krvi da bi igrao...pogledati pod ander herrera...
Burbonski rat ne postoji... Niti jedna historiografija za bilo koji rat ne koristi taj naziv. To si ti pobrkao sa ratom za špansko naslijeđe...

Ako gledamo novi vijek i ovu savremenu historiju, Baskija nikada nije bila nezavisna država i uvijek je bila u sastavu ili Kastilje, ili Navare, ili Francuza ili Španije... Nisam siguran ali mislim da je i u srednjem vijeku bila sastavi dio prije svega Akvitanije ili Gaskonije ili Franačkog carstva.

Nekada u Francuskoj su postojali i Gaskonci koji su bili kao copy-paste Baska, pričali isti jezik itd a onda su ih Francuzi "umiljato" kulturno asimilirali :mrgreen: Veliki dio tih Gaskonaca koji nije prihvatio francusku kulturu postao je vezan za Baske jer su dijelili jezik pa vremenom su se i identifikovali kao Baski...

gruezi
Postovi: 3895
Pridružen/a: 30 jul 2010, 05:56
Kontakt:

Re: Kenan Kodro

Post Postao/la gruezi » 14 maj 2017, 00:07

Da ali navara je bila ta baskijska drzava i tu se ucvrstila danasnja kultura baskijaca tj govorio se baskijski jezik i ostalo bila je malo veca nego ova sad teritorija koju baski zele otcijepit...jeli se zvao burbonski rat ili je burbonski kralj iz njega izasao kao pobjednik pa dobio na dodatni teritorij to sam zaboravio ali kako god ....

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: Kenan Kodro

Post Postao/la HankMoody » 20 maj 2017, 20:36

Starter protiv Seville.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: Kenan Kodro

Post Postao/la bhfanatic14 » 20 maj 2017, 22:52

Zamjenjen u 60toj... gube 5-0
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

Avatar
Scholl
Postovi: 1443
Pridružen/a: 26 okt 2014, 12:57
Kontakt:

Re: Kenan Kodro

Post Postao/la Scholl » 21 maj 2017, 11:35

Interes iz Championshipa. Fulham, Bolton i Djuricev Bristol City..

DeeWa
Postovi: 2000
Pridružen/a: 04 mar 2014, 19:19
Kontakt:

Re: Kenan Kodro

Post Postao/la DeeWa » 21 maj 2017, 11:42

Ja bih licno radije ostao u drugoj spanskoj ligi nego isao u drugu englesku. Engleska druga liga je jaca ali on je u spaniji kod kuce i vec se tamo navikao i sigurno bi zabio recimo petnestak golova mozda cak i koji vise. Dok u engleskoj drugoj ligi dosta se cvrsce igra, morao bi se ponovo dokazivati, mozda mu ne bi ni legla liga i td. A da tamo podbaci i ne snadje se to bi mu moglo presuditi karijeru. A ja svakako mislim da njemu engleski stil nikako ne lezi. On mi je vise za spanije i njemacke. Cak i italije vise nego engleske.
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.

Avatar
hurem
Postovi: 8593
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Kenan Kodro

Post Postao/la hurem » 21 maj 2017, 12:20

Gluposti i nikad nece otici u champioship.
Igrat ce za nekog prvoligasa pa bilo gdje, u to sam siguran...pa makar to bio Leganes.

DeeWa
Postovi: 2000
Pridružen/a: 04 mar 2014, 19:19
Kontakt:

Re: Kenan Kodro

Post Postao/la DeeWa » 21 maj 2017, 13:57

Ma ne moraju biti gluposti. Samo sto ne mora ni znaciti da ce prihvatiti. I ronalda zele i kinezi i psg i jos neki i to je realnost ali je i realnost da on nigdje nece ici. Tako i sa kodrom. Ima sigurno ponuda takvih jer znaju da ce osasuna ispast u drugu ligu pa ga mozda hoce probati dovesti sto ne znaci da ce kodro prihvatiti, i kao sto sam vec spominjao, nadam se da i nece.
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.

Avatar
Sarajlijica1946
Postovi: 8175
Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
Kontakt:

Re: Kenan Kodro

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 24 maj 2017, 09:08

Kodro je jedan od osmorice igrača koji žele napustiti Osasunu
Bh. napadač Kenan Kodro karijeru bi mogao nastaviti u Engleskoj. Njegova Osasuna ispala je u Segundu, a bh. napadač je jedan od osam nogometaša koji žele da napuste Pamplonu, svjesni da zaslužuju više od drugoligaškog nogometa u Španiji.

Za Kodru se za sada interesuju timovi u Engleskoj, Bristol City, Bolton i Fulham. Radi se o timovima koji nastupaju u Championshipu, ali s jasnim ambicijama. Bristol Post je analizirao Kodru, kojeg je vezao za oca Mehu, Edina Džeku i Milana Đurića.

U tekstu je navedeno da je Kodro napadač koji se posebno isticao u Osasuni i koji je ove sezone u La Ligi dao sedam golova, mada je na samo 17 mečeva bio starter. Bristolu manji problem predstavlja činjenica da Kodro ima važeći ugovor sa Osasunom, pa bi morao platiti određeni iznos kao odštetu, a igrač sam pretjerano ne bježi iz aktuelnog tima.

Avatar
PrinceofVeresija
Postovi: 1006
Pridružen/a: 13 feb 2016, 12:06
Kontakt:

Re: Kenan Kodro

Post Postao/la PrinceofVeresija » 24 maj 2017, 20:53

Sarajlijica1946 je napisao/la:
Kodro je jedan od osmorice igrača koji žele napustiti Osasunu
Bh. napadač Kenan Kodro karijeru bi mogao nastaviti u Engleskoj. Njegova Osasuna ispala je u Segundu, a bh. napadač je jedan od osam nogometaša koji žele da napuste Pamplonu, svjesni da zaslužuju više od drugoligaškog nogometa u Španiji.

Za Kodru se za sada interesuju timovi u Engleskoj, Bristol City, Bolton i Fulham. Radi se o timovima koji nastupaju u Championshipu, ali s jasnim ambicijama. Bristol Post je analizirao Kodru, kojeg je vezao za oca Mehu, Edina Džeku i Milana Đurića.

U tekstu je navedeno da je Kodro napadač koji se posebno isticao u Osasuni i koji je ove sezone u La Ligi dao sedam golova, mada je na samo 17 mečeva bio starter. Bristolu manji problem predstavlja činjenica da Kodro ima važeći ugovor sa Osasunom, pa bi morao platiti određeni iznos kao odštetu, a igrač sam pretjerano ne bježi iz aktuelnog tima.
Kakav Bristol i Bolton crni,daj boze da do godine docekaju opstanak u Championshipu...Fulham moze,Slavisa Jokanovic trener domaci koji je poznat za lansiranje karijera igraca jer obicno gradi igru oko pojedinaca a i vjerovatno ce se borit za ulazak u PL i osim posudjenih igraca imaju samo jednog centrafora Aluka,London uopste nije losa opcija...mada nadam se potajno da ce ostat u Primeri

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Kenan Kodro

Post Postao/la Raonffa » 24 maj 2017, 20:57

Vjerujem da može naći neki angažman u Primeri, a i ako ne nađe mislim da mu je pametnije ostati u Osasuni nego ići u Championship.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Effenberg
Postovi: 9259
Pridružen/a: 21 okt 2014, 12:42
Lokacija: Ravna i nepomicna Zemlja
Kontakt:

Re: RE: Re: Kenan Kodro

Post Postao/la Effenberg » 25 maj 2017, 09:37

DeeWa je napisao/la:Ja bih licno radije ostao u drugoj spanskoj ligi nego isao u drugu englesku. Engleska druga liga je jaca ali on je u spaniji kod kuce i vec se tamo navikao i sigurno bi zabio recimo petnestak golova mozda cak i koji vise. Dok u engleskoj drugoj ligi dosta se cvrsce igra, morao bi se ponovo dokazivati, mozda mu ne bi ni legla liga i td. A da tamo podbaci i ne snadje se to bi mu moglo presuditi karijeru. A ja svakako mislim da njemu engleski stil nikako ne lezi. On mi je vise za spanije i njemacke. Cak i italije vise nego engleske.
Dijelim tvoje misljenje, samo ta spanska Segunda je bas zesca sabanijada. Jedina gora druga liga je Seria B. Kad bi makar u Leganes taj presao bilo bi dobro samo nek je Primera. Kakve Engleske i bakraci nije ta liga za nase igrace.
Coronados de gloria vivamos,
O juremos con gloria morir!

Avatar
PrinceofVeresija
Postovi: 1006
Pridružen/a: 13 feb 2016, 12:06
Kontakt:

Re: Kenan Kodro

Post Postao/la PrinceofVeresija » 07 jun 2017, 15:13

Kodri jr. porasla vrijednost na TM-u sa 2.000.000€ na 3 Milje glat i time polako stize Hodzica(4.000.000 €) i Bajica(5.000.000) s tim da njima vrijednost jos nije update-ovana...

:thumbup:

Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Kenan Kodro

Post Postao/la Vucevich » 08 jun 2017, 16:19

Kenan Kodro na meti 'velikana' :)












(Trabzonspor) :lol:

DeeWa
Postovi: 2000
Pridružen/a: 04 mar 2014, 19:19
Kontakt:

Re: Kenan Kodro

Post Postao/la DeeWa » 08 jun 2017, 16:28

Sta je tu smijesno? Ako je istinita informacija da ga trazi trabzonspor to je nesto predobro za njegovu karijeru i velika sansa da se dokaze. Em je trabzonspor u vrhu lige (sesti) , znaci nece se boriti za opstanak kao u osasuni, em nije toliko prejak klub da se od njega trazi da bude zvijezda, em imaju dosta precijenjenih fudbalera u ligi pa moze doci do izrazaja, em ce sigurno zabiti vise golova nego u osasuni ako bude imao minutazu i td i td. ne znam sta je tu smijesno samo? Sta ocekujes da iz ekipe koja ispada ode u liverpul?
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Kenan Kodro

Post Postao/la Vucevich » 08 jun 2017, 16:36

DeeWa je napisao/la:Sta je tu smijesno? Ako je istinita informacija da ga trazi trabzonspor to je nesto predobro za njegovu karijeru i velika sansa da se dokaze. Em je trabzonspor u vrhu lige (sesti) , znaci nece se boriti za opstanak kao u osasuni, em nije toliko prejak klub da se od njega trazi da bude zvijezda, em imaju dosta precijenjenih fudbalera u ligi pa moze doci do izrazaja, em ce sigurno zabiti vise golova nego u osasuni ako bude imao minutazu i td i td. ne znam sta je tu smijesno samo? Sta ocekujes da iz ekipe koja ispada ode u liverpul?
'Velikan' koji se nije ni plasirao u EL, da, pravi velikan. Tu sa Bajernom i Realom. Jos jedan clickbait naslov i nista vise. Iako se slazem da je OK transfer, mada osim top 4 u Turskoj ostali nisu nesto posebno dobri.

DeeWa
Postovi: 2000
Pridružen/a: 04 mar 2014, 19:19
Kontakt:

Re: Kenan Kodro

Post Postao/la DeeWa » 08 jun 2017, 16:43

clickbait je standard u danasnje vrijeme tako da se na to vise ne treba ni obazirati, turski velikan je sigurno i top4 turska kluba, a evropski velikan i nije bas ali eto odlican klub za kodru sigurno jeste
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Ahrefs [Bot] i 14 gostiju.