SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Sarajlijica1946
Postovi: 8174
Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
Kontakt:

Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 27 maj 2017, 18:36

Ne igra Zukanovic, znaci nista od startne postave protiv Grcke.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post Postao/la Vucevich » 27 maj 2017, 18:42

Osim Estonije je Milicevic bio povrijeđen za svako okupljanje? :hmmmmm:

Ako nema Zukanovića onda ništa, krenuti sa Kokalićem i frizurom.

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post Postao/la HankMoody » 27 maj 2017, 18:49

Vucevich je napisao/la:Osim Estonije je Milicevic bio povrijeđen za svako okupljanje? :hmmmmm:

Ako nema Zukanovića onda ništa, krenuti sa Kokalićem i frizurom.
Bio je na klupi protiv Grka.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Fidelis
Postovi: 1325
Pridružen/a: 08 jun 2015, 15:08
Kontakt:

Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post Postao/la Fidelis » 27 maj 2017, 18:50

Bice gutavo iako smo bolji najmanje za dvije klase.
Razlog?Mentalitet,mi recimo odemo u Belgiju spustenih gaca i sa stavom pola godine prije utakmice da cemo sigurno izgubiti,ni ne pokusavajuci formirati drugaciji stav i gard.I ufati nas qrcobolja,vozamo se biciklima po nakim parkovima.

Grci odu u istu Belgiju,dakle dvije klase slabiji od nas a tri od te Belgije,sa cvrstom vjerom i stavom da mogu pobijediti ili makar ne izgubiti.I zamalo ne pobjedise.

Bolji smo puno i trebali bi glat uzeti ali opet vidim samopotcjenjivanje i precjenjivanje protivnika,uprkos tome sto smo i u Atini jasno vidjeli koliko smo bolji od njih.

E to je nas najveci problem oduvijek,jednostavno cudni smo mi delegati.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post Postao/la Raonffa » 27 maj 2017, 18:58

Fidelis je napisao/la:Bice gutavo iako smo bolji najmanje za dvije klase.
Razlog?Mentalitet,mi recimo odemo u Belgiju spustenih gaca i sa stavom pola godine prije utakmice da cemo sigurno izgubiti,ni ne pokusavajuci formirati drugaciji stav i gard.I ufati nas qrcobolja,vozamo se biciklima po nakim parkovima.

Grci odu u istu Belgiju,dakle dvije klase slabiji od nas a tri od te Belgije,sa cvrstom vjerom i stavom da mogu pobijediti ili makar ne izgubiti.I zamalo ne pobjedise.

Bolji smo puno i trebali bi glat uzeti ali opet vidim samopotcjenjivanje i precjenjivanje protivnika,uprkos tome sto smo i u Atini jasno vidjeli koliko smo bolji od njih.

E to je nas najveci problem oduvijek,jednostavno cudni smo mi delegati.
Gdje si ti vidio precijenjivanje Grčke samo da mi je znati, ja gdje god sam šta pročitao vezano za tekmu to raja očekuje laganih 2,3 komada u mreži Grka, ubili ih gore ubit ćemo ih i ovdje itd :D

Za moj ukus je to potcijenjivanje ekipe koja je baš Belgiji uzela bod prije dva mjeseca, ne vidim zašto ne bi mogli i nama ako se opustimo.

Nadam se samo da igrači ne razmišljaju kao navijači.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Fidelis
Postovi: 1325
Pridružen/a: 08 jun 2015, 15:08
Kontakt:

Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post Postao/la Fidelis » 27 maj 2017, 19:04

Na lijevom beku nema alternative Zukanovicu,igrao on ne igrao.Uostalom,Grci i ne mogu bas kidisati na nas gol,oni se mogu organizovano braniti i to jako dobro i uzdati se u neku frljoku kao u Atini..Zrtvovati Lulica,igraca koji je u top formi bio bi nenadoknadiv gubitak u srednjem i napadackom redu reprezentacije,tako nesto moze uraditi samo kompletan idiot.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post Postao/la Raonffa » 27 maj 2017, 19:09

Ma može staviti Pavlovića na lijevog beka, ne znam što su ga toliko navijači uzeli na zub.

Nije se baš pokazao protiv Gibraltara i Albanije, al' nije ni da je nešto puno griješio. Glavni problem je bio što mu centaršutevi nisu bili uspješni, što ne znači da će to opet biti tako.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Fidelis
Postovi: 1325
Pridružen/a: 08 jun 2015, 15:08
Kontakt:

Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post Postao/la Fidelis » 27 maj 2017, 19:19

Raonffa je napisao/la:Ma može staviti Pavlovića na lijevog beka, ne znam što su ga toliko navijači uzeli na zub.

Nije se baš pokazao protiv Gibraltara i Albanije, al' nije ni da je nešto puno griješio. Glavni problem je bio što mu centaršutevi nisu bili uspješni, što ne znači da će to opet biti tako.
Igra li taj Pavlovic redovno u Sampi?Zadnjih sedmica nisam mogao pratiti skoro nista.Mada ja ne vjerujem puno ni Zukanovicu opcenito,puno je kikseva i katastrofalnih reakcija imao od kad je u reprezentaciji,malo manje na beku nego na stoperu,on meni generalno nikad ne bi igrao u prvih 11 ali opet mislim da je bolje rjesenje od Pavlovica.

Besica bih takodje stavio kao startera.Besic je Besic,on je bolji od ovih Jajala i Cimirota i kad ne igra godinu dana.

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post Postao/la HankMoody » 27 maj 2017, 19:20

Raonffa je napisao/la:Ma može staviti Pavlovića na lijevog beka, ne znam što su ga toliko navijači uzeli na zub.

Nije se baš pokazao protiv Gibraltara i Albanije, al' nije ni da je nešto puno griješio. Glavni problem je bio što mu centaršutevi nisu bili uspješni, što ne znači da će to opet biti tako.
Apsolutno se slažem, nije Pavlović uopšte loš igrač, treba mu dati da igra ovu utakmicu. Zukanović i Bičakčić stoperi, Vranješ desni bek.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post Postao/la Raonffa » 27 maj 2017, 19:25

Fidelis je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Ma može staviti Pavlovića na lijevog beka, ne znam što su ga toliko navijači uzeli na zub.

Nije se baš pokazao protiv Gibraltara i Albanije, al' nije ni da je nešto puno griješio. Glavni problem je bio što mu centaršutevi nisu bili uspješni, što ne znači da će to opet biti tako.
Igra li taj Pavlovic redovno u Sampi?Zadnjih sedmica nisam mogao pratiti skoro nista.Mada ja ne vjerujem puno ni Zukanovicu opcenito,puno je kikseva i katastrofalnih reakcija imao od kad je u reprezentaciji,malo manje na beku nego na stoperu,on meni generalno nikad ne bi igrao u prvih 11 ali opet mislim da je bolje rjesenje od Pavlovica.

Besica bih takodje stavio kao startera.Besic je Besic,on je bolji od ovih Jajala i Cimirota i kad ne igra godinu dana.
Ma nije igrao do zadnja tri meča skoro nikako, izuzev na početku sezone. Onda je prvo upisao 45. minuta protiv Lazia (ušao početkom drugog poluvremena), te je odigrao dva cijela meča protiv Chieva i Udinesea. Sutra Sampa igra protiv Napolija, pa ćemo vidjeti hoće li i sutra startati od prve minute.

Njega je najviše yebala povreda na samom početku sezona, bio je standardan u prva tri kola, onda se povrijedio i nije igrao skoro do kraja godine (propustio 13 prvenstvenih utakmica zbog povrede). Onda je u ovom drugom dijelu sezone odigrao šest mečeva zaključno sa ova tri što sam gore nabrojao.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post Postao/la Vucevich » 27 maj 2017, 19:32

Bešić kao startera, jesi li ozbiljan? Nije odigrao PL utakmicu ima godinu dana.

Fidelis
Postovi: 1325
Pridružen/a: 08 jun 2015, 15:08
Kontakt:

Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post Postao/la Fidelis » 27 maj 2017, 19:36

Vucevich je napisao/la:Bešić kao startera, jesi li ozbiljan? Nije odigrao PL utakmicu ima godinu dana.
Sto posto ozbiljan.Pa taj jede malu djecu kad je spreman,oni ne bi ni dosli do nasih stopera.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post Postao/la Vucevich » 27 maj 2017, 19:39

Ako zaista misliš da igrač koji nije odigrao utakmicu u PLu od prošle godine treba početi umjesto redovnog igrača u PAOKu ili Palerma onda stvarno...

Hajmo pozvati Rahimića nek igra, uzet će ih na iskustvo :bih:

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post Postao/la jasmin10 » 27 maj 2017, 20:16

Bešić povrijeđen je bolji od ove dvojice. Ali eto vjerovatno je neozbiljno da igra mada bi bio mnogo korisniji.

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6418
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post Postao/la JavierBosnia » 27 maj 2017, 23:04

Fidelis je napisao/la:
Vucevich je napisao/la:Bešić kao startera, jesi li ozbiljan? Nije odigrao PL utakmicu ima godinu dana.
Sto posto ozbiljan.Pa taj jede malu djecu kad je spreman,oni ne bi ni dosli do nasih stopera.
Jesi gledao kako je odigrao sa djecom? Sa previse al previse straha. Nije imao niti jedan duzi sprint da hvata nekog, nijedan jaci duel, nijedno postavljanje, sve nekako pasivna igra.
Pozvan je, to je odlicno, eh sad na treningu se moze vidjeti jel spreman ili ne
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
hurem
Postovi: 8592
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post Postao/la hurem » 28 maj 2017, 00:35

Besic - razumijete li vi sta znaci ne igrati godinu dana natjecateljsku utakmicu...u ovom trenutku ne moze nikako biti ispred Jajala ili Cimirota koliko god ga mi voljeli i gotivili...pa nisu ni ova dvojica s Marsa pali...ne shvatam vase nipodastavanje Jajala, lik je vise nego dobro rjesenje kada Besica nema.
Mene brine Zukanovic i mislim da ne bi trebao igrati na poziciji stopera, hem je svakako malo igrao u Atalanti hem je evo mjesec i koliko vec bio povrjedjen i nije ni minute odigrao...radije krenuti s Bicakcicem i Cocalicem ili Đumićem zavisno od toga kako se pokazu na treninzima...opet Mesa ce sigurno na treninzima vidjeti moze li se na Zuku racunati...Pavlovic jeste zakazao jer je totalno podbacio u te dvije utakmice, vi spominjete centarsuteve samo, pa frajer nije znao ustopati loptu a kamoli je stici, niti je igru kontao...mene bi bilo strah poceti s njim ali eto haman nece biti drugog rjesenja..mozda bolje staviti tu oporavljenog Zuku jer bi zadnja linija sigurnija bila, a nije da ce Grci nesto napadati...
Ne bih se iznenadio da Vranjesa stavi na stopera jer to igra u AEK-u, a Vrsajevica na beka...jer je on okretniji i brzi i lakse bi se nosio s Mitrogluom.

Lulica ni slucajno ne bih vracao na beka jer gubimo trkaca na sredini terena i po lijevoj strani a on je tu od krucijalne vaznosti.

Svi znamo 9 igraca koji ce poceti 100%...upitan je lijevi bek i jedan stoper:

.................................Begovic....................................
Vranjes..............Bicakcic.............(?)........................(?)..

........................Pjanic...........Jajalo............................
Visca............................................................Lulic......
........................Ibisevic.............................................
.....................................Dzeko..................................

Izmjene: Krunic, Cimirot, Kodro.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post Postao/la Raonffa » 28 maj 2017, 02:03

Ja sa Bešićem ne bih pokušavao ne zbog nas, nego baš upravo zbog njega.

Imao je momak tešku povredu od koje se dugo oporavljao i ima samo neke minute u U23 timu Evertona ove sezone, sasvim je sigurno da on još uvijek nije spreman da dadne svoj maksimum na terenu, a bojim se da bi mogao "izgoriti" od prevelike želje i važnosti utakmice, pa da ne daj Bože opet dođe do povrede i onda mislim da može halaliti neku ozbiljniju karijeru.

Kao što sam već govorio, nekih 10, 15 minuta može odraditi, al' suludo bi ga bilo stavljati od početka utakmice.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Captain4
Postovi: 10730
Pridružen/a: 14 maj 2014, 17:04
Kontakt:

Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post Postao/la Captain4 » 28 maj 2017, 11:24

jasmin10 je napisao/la:Bešić povrijeđen je bolji od ove dvojice. Ali eto vjerovatno je neozbiljno da igra mada bi bio mnogo korisniji.
Ali buraz niije fizički spreman da iznese to :bih:
"We need to suffer. And we need to fight."

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post Postao/la jasmin10 » 28 maj 2017, 11:28

Captain4 je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:Bešić povrijeđen je bolji od ove dvojice. Ali eto vjerovatno je neozbiljno da igra mada bi bio mnogo korisniji.
Ali buraz niije fizički spreman da iznese to :bih:
Nisam baš siguran. Trenira on već duže vremena punim intenzitetom. Ali eto kažem da je neozbiljno da igra.
Momak jednostavno nema kvalitetne zamjene.
Nadam se da ćemo bez njega uzeti Grke, zapravo moramo. :bih:

Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post Postao/la Vucevich » 28 maj 2017, 11:31

Uzeli smo Grčku 2013 godine bez Pjanića, sad ćemo bez Bešića :bih:

Jedva čekam utakmicu, ove 2 sedmice će sporo proći :nene:

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], JonSnow, mercurial i 28 gostiju.