SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post Postao/la Raonffa » 11 jun 2017, 15:31

JonSnow je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Ne možemo mi proći jače reprezentacije u dvije utakmice, tamam da nam je Mourinho selektor glavom i bradom. Nismo mogli ni sa Ćirom, ni sa Safetom, a nećemo ni sa Mešom.

Samo ne znam kome je SP realnost kad ti u baražu dođe jedna Italija/Španija, Portugal i ostali, što ne znači da ga ne trebamo izboriti.
Slažem se, mada ja bi se volio s Talijanima malo fudbalski "potući" jer nismo u dugo , dugo vremena. :mrgreen: Priželjkujem njih, Engleze ili Švabe u kvalama već evo ima 10 godina a dobijamo Belgijance, žohare i Estonce.
Ma dobro, da nam Talijani dođu to ti je prolaz na jedan gol :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post Postao/la Raonffa » 11 jun 2017, 16:55

Nešto sad kontam, ova utakmica od preksinoć mi je nekako vrlo slična onoj utakmici u Grčkoj, kad smo odigrali 0:0. Slične su i uloge bile, Grci željeli pobjedu dok smo mi otišli u Atinu da ne izgubimo.

A i slična je igra bila, mi se mahom branili dok Grci nisu mogli kontinuirano napasti naš gol, iako su imali više prilika kao i mi preksinoć.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post Postao/la pinoglavi » 11 jun 2017, 17:02

Raonffa je napisao/la:Nešto sad kontam, ova utakmica od preksinoć mi je nekako vrlo slična onoj utakmici u Grčkoj, kad smo odigrali 0:0. Slične su i uloge bile, Grci željeli pobjedu dok smo mi otišli u Atinu da ne izgubimo.

A i slična je igra bila, mi se mahom branili dok Grci nisu mogli kontinuirano napasti naš gol, iako su imali više prilika kao i mi preksinoć.
Da smo ovo izveli dobili bi :D Bez zezancije dobro bi izgledali s ovim timom

slika
Nad tobom sunce najljepše sja

boomerang5
Postovi: 849
Pridružen/a: 17 mar 2015, 18:16
Kontakt:

Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post Postao/la boomerang5 » 11 jun 2017, 17:48

pinoglavi je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Nešto sad kontam, ova utakmica od preksinoć mi je nekako vrlo slična onoj utakmici u Grčkoj, kad smo odigrali 0:0. Slične su i uloge bile, Grci željeli pobjedu dok smo mi otišli u Atinu da ne izgubimo.

A i slična je igra bila, mi se mahom branili dok Grci nisu mogli kontinuirano napasti naš gol, iako su imali više prilika kao i mi preksinoć.
Da smo ovo izveli dobili bi :D Bez zezancije dobro bi izgledali s ovim timom

slika
izbaci dzeku i pjanketa, ovo ko ona selekcija za mediteranske igre :mrgreen:

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post Postao/la Raonffa » 11 jun 2017, 18:04

pinoglavi je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Nešto sad kontam, ova utakmica od preksinoć mi je nekako vrlo slična onoj utakmici u Grčkoj, kad smo odigrali 0:0. Slične su i uloge bile, Grci željeli pobjedu dok smo mi otišli u Atinu da ne izgubimo.

A i slična je igra bila, mi se mahom branili dok Grci nisu mogli kontinuirano napasti naš gol, iako su imali više prilika kao i mi preksinoć.
Da smo ovo izveli dobili bi :D Bez zezancije dobro bi izgledali s ovim timom

slika
Samo bih stavio još Efendića umjesto Vranješa, i normalno Hairlahović umjesto Jajala :kafa:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post Postao/la jasmin10 » 11 jun 2017, 18:17

pinoglavi je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Nešto sad kontam, ova utakmica od preksinoć mi je nekako vrlo slična onoj utakmici u Grčkoj, kad smo odigrali 0:0. Slične su i uloge bile, Grci željeli pobjedu dok smo mi otišli u Atinu da ne izgubimo.

A i slična je igra bila, mi se mahom branili dok Grci nisu mogli kontinuirano napasti naš gol, iako su imali više prilika kao i mi preksinoć.
Da smo ovo izveli dobili bi :D Bez zezancije dobro bi izgledali s ovim timom

slika
Strašni bi bili :rol:

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post Postao/la pinoglavi » 11 jun 2017, 18:47

Ma samo ih je.be fizicka sprema i sto su takticki vjerovatno na nuli. Ordagic moze stvoriti visak za razliku od Visce iako je Visca kvalitetniji igrac, Duljevic takodjer bolja opcija od Kodre na krilu jer kodro i nije krilo, Hadziahmetovic bi definitivno pomogao vise veznom redu od Ibisevica a Subic je neuporedivo bolji od Zukanovica ofanzivno.

Malo se previse podcjenjuju igraci iz PL, realno liga je za qurac ali ima igraca koji znaju igrati, Memisevic nam je dobar cim predje u Holandiju a nas par sto smo ga spominjali ovdje dok je bio u Radniku ste ismijavali :D Da neko razvaljuje u Madjarskoj ligi npr prizivali bi ga u reprezentaciju ali nemoj iz nase lige iako je skoro Zeljeznicar njihov najjaci klub izbacio u 2 utakmice
Nad tobom sunce najljepše sja

Avatar
mostar_mo
Postovi: 3289
Pridružen/a: 04 jun 2009, 16:49
Kontakt:

Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post Postao/la mostar_mo » 11 jun 2017, 18:56

ne znam ljudi , ja sam uvjeren da će se u novembru igrati u Zenici , da li pred praznim tribinama ..to ne znam :D


nekako mi ova statistika Grcke i Estonije u medjusobnim govori da bi Estonci mogli dobit ovo u Grckoj :D
Nek se naše pjesme ore pjevat ćemo cijelu noć
nek Mostarom baklje gore s Veležom ću u smrt poć
i kad žarko sunce sija i kad hladne liju kiše
mi pjevamo našu pjesmu volim Velež nikog više

Avatar
Vucevich
Postovi: 11248
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post Postao/la Vucevich » 11 jun 2017, 19:15

pinoglavi je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Nešto sad kontam, ova utakmica od preksinoć mi je nekako vrlo slična onoj utakmici u Grčkoj, kad smo odigrali 0:0. Slične su i uloge bile, Grci željeli pobjedu dok smo mi otišli u Atinu da ne izgubimo.

A i slična je igra bila, mi se mahom branili dok Grci nisu mogli kontinuirano napasti naš gol, iako su imali više prilika kao i mi preksinoć.
Da smo ovo izveli dobili bi :D Bez zezancije dobro bi izgledali s ovim timom

slika
:rol: :tokralju: legendo

Avatar
avenija
Postovi: 13595
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post Postao/la avenija » 11 jun 2017, 19:35

mostar_mo je napisao/la:ne znam ljudi , ja sam uvjeren da će se u novembru igrati u Zenici , da li pred praznim tribinama ..to ne znam :D


nekako mi ova statistika Grcke i Estonije u medjusobnim govori da bi Estonci mogli dobit ovo u Grckoj :D
Pa zbog cega bi tribine bile kaznjenje , osim nekoliko ubacivanja predmeta u teren drugo se nista nije desilo za razliku od npr Grcke gdje je bila zapaljena nasa zastava i noz zica parola jedne prilike , bakljada , ubacivanja u teren a nisu kaznjeni bez prisustva publike.
Sinoc na tri utakmice izvizdane himne ..
Ja bi da pohvalim korektne navijace jer nije bilo bakljade i slicnih sranja a ni sukoba na tribinama , jedino sto nije valjalo je navijanje ali to je nemoguce organizovati pored 15 skupina na svim stranama i to vecinom onih koji su navijaci 5 puta godisnje.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post Postao/la BelminM23 » 11 jun 2017, 19:42

Kad Zapad povede navijanje. :tokralju: :tokralju:

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post Postao/la jasmin10 » 11 jun 2017, 19:47

pinoglavi je napisao/la:Ma samo ih je.be fizicka sprema i sto su takticki vjerovatno na nuli. Ordagic moze stvoriti visak za razliku od Visce iako je Visca kvalitetniji igrac, Duljevic takodjer bolja opcija od Kodre na krilu jer kodro i nije krilo, Hadziahmetovic bi definitivno pomogao vise veznom redu od Ibisevica a Subic je neuporedivo bolji od Zukanovica ofanzivno.

Malo se previse podcjenjuju igraci iz PL, realno liga je za qurac ali ima igraca koji znaju igrati, Memisevic nam je dobar cim predje u Holandiju a nas par sto smo ga spominjali ovdje dok je bio u Radniku ste ismijavali :D Da neko razvaljuje u Madjarskoj ligi npr prizivali bi ga u reprezentaciju ali nemoj iz nase lige iako je skoro Zeljeznicar njihov najjaci klub izbacio u 2 utakmice
A ti ozbiljan :urnebes:
Subic, Duljevic i Ordagic su nešto što fali ovoj reprezentaciji definitivno :rol:

boomerang5
Postovi: 849
Pridružen/a: 17 mar 2015, 18:16
Kontakt:

Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post Postao/la boomerang5 » 11 jun 2017, 20:37

Prvo i prvo da krenemo od pocetka. Medijsko trabunjanje o zvizducima himni je presmijesno. Kako su oni nas ugostili, tako i mi njih. Ocigledno retardirani novinarcici zaboravljaju (ili realnije nisu ni bili) kako su to nas ''civilizovani'' Grci docekali. Dakle, nisam generalno za zvizduke, ali zaista ne zasluzuje ni stupac paznje, preci preko toga, jer je no big deal- navijacko prepucavanje- vi nama, mi vama.

Dalje, nervira me prica da je igra bila ocajna, losa. To je nasa igra, nekada dobijemo,nekad remiziramo nekad izgubimo,ali ovako odigramo 70% meceva. Nekad iz ovoliko sansi damo 5 golova kojekavim estonijama, nekada 2 velsu, a nekada nijedan kao preksinoc. I odjednom ne valja, a da ga je Bicakcic slucajno uvalio, bilo bi - odlična ,strpljiva igra bla bla. Dakle nabijem dvostruko nase novinarcice na neku stvar.

Sto se tice nasih izgleda, opet nabijem trostruko nase novinarcice. Sanse ni izbliza nisu izgubljene, pogotovo za baraz. Dakle ako dobijemo 3 tekme sto smo svejedno i u slucaju pobjede trebali uraditi (kipar,estonija i gibraltar), trebamo se nadati da ce Grci izgubiti od Belgije (kojoj je to itekako bitan mec, jer u slucaju da tu izgube i od nas izgube ispadaju). Cak i u slucaju remija, i dalje odlucujemo sami o sebi, jer bismo s pobjedom na vjerovatno Kosevu protiv Belgije opet presli Grke. Dakle sanse su tu, rekao bih i realne.

Cetverostruko nabijem nase novinarcice na neku stvar sto ovoliko vise kuhaju oko suspenzije. Njima bi izgleda bilo drago da nas izbace iz kvala. Na kraju sukob igraca, uz ubacene sendvice i vode. Hoce nas zbog sendvica izbaciti ili suspendovati stadion hahah... Kako su smijesni, pa vise problema su napravili 30-ak djuturuma iz Grcke koji su se sukobili sa zastitarima nego 12 milja nasih navijaca i oni opet nadju da s.eru kako smo mi necivilizovani. Sukob na kraju fino se vidi da su trazili i izvoljevali Grci. Sve vrijeme su trazili cep, na kraju su kod iznerviranog Dzeke nakon sto mu je Manolas sr.ao i dobili. Odmah su krenuli u saketanje i dobili fino po gubici. Dakle potpuno opravdavam i ocekujem istu kaznu po tom pitanju i za nas kako i za njih. Dakle, treba biti objektivan, suspenzija nikakva ne dolazi u obzir. To je samo koristenje situacije za zaradjivanje klikova. Najrealnija je opcija novcana kazna i to mizerno mala i suspenzija Zilija, mozda i za Bazdarevica mada i tu nasim novinarcicima ne vjerujem, mislim da mu je samo nabrajao sta je trebao svirati, a ne da je bio ''verbalni sukob i napad'' lol

Na kraju da se osvrnem i na sudjenje. Rizzoli je (ne)svjesno bas svirao za njih. Mnogo nam je faulovoa u napadu svirao, a da pri tome takve kontakte prije svega sa Dzekom u zraku kad su oni uzimali skok (Manolas i SOkratis) nije svirao za nas. Dalje, onih 5 situacija , realno je bilo da za start otvorenim djonom na Ibisevicu da penal. Ono na kraju bi neko svirao, ali za Real i Barcelonu. Nama to u 90. minuti nece niko svirati i s time se treba pomiriti. Ostalo po meni, bilo je iznudjivanje penala.

Sto se tice repke, po meni su svi korektno odigrali. Zukanovic je jedino sporan, jer momak stvarno ne zna lopte. Ostalo je bilo u granicama ocekivanog. Raja prizeljkuje Besica, momka koji nije godinu dana igrao, a pri tome i za onih 15ak minuta sto je igrao, uspio je izgubiti loptu iz koje se razvila Grcka kontra gdje su nas vile pronosale.

Sve u svemu, bez obzira na potencijalnu suspenziju, ja podrzavam da se Belgija doceka negdje drugo, jer je atmosfera na BP zaista ocajna par zadnjih tekmi. Ako je ikako moguce pokusati osposobiti Grbavicu, ako ne onda Kosevo. To je neko moje vidjenje tekme.

P.S: zasto fanaticosi uvijek moraju ''odj.ebati utakmicu kako bi oni bili u centru zbivanja''. Zasto su furali ono nenavijanje, ili su vjezbali tursko sjedenje do neke 15.-20. minute ? Je li ima ijedan valjan razlog ili su samo glupi ?

FA7
Postovi: 891
Pridružen/a: 08 okt 2012, 20:07
Lokacija: turicum
Kontakt:

Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post Postao/la FA7 » 11 jun 2017, 20:43

boomerang5 je napisao/la: P.S: zasto fanaticosi uvijek moraju ''odj.ebati utakmicu kako bi oni bili u centru zbivanja''. Zasto su furali ono nenavijanje, ili su vjezbali tursko sjedenje do neke 15.-20. minute ? Je li ima ijedan valjan razlog ili su samo glupi ?
Nisu zadovoljni sa ponasanjem nasih igraca prema njima. Bilo je i prica da napuste stadion nakon 12 minuta, ali eto nisu.
Crveno-Crna i Blaugrana!
"You can change your wife, your politics, your religion, but never, never can you change your favourite football club!"

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post Postao/la pinoglavi » 11 jun 2017, 20:58

jasmin10 je napisao/la: A ti ozbiljan :urnebes:
Subic, Duljevic i Ordagic su nešto što fali ovoj reprezentaciji definitivno :rol:
Koja je bila uloga Zukanovica u ovoj utakmici? Naprijed nista a u defanzivi se ne sjecam da je imao nekog posla. Subic je 2x prekucao ovu ligu i igrao je utakmice grupne faze Europa Lige za Partizanom. Nazad je propuh ali je u napadu odlican, a falilo nam je toga protiv Grcke

Koja je bila uloga Visce? Osim sto trci, sto je brz i ima osjecaj pa se nalazio u prilikama ali dzaba kad se lopta odbije od njega. Ordagic je tehnicki odlican igrac a i tog nam je falilo protiv Grcke, a cesto je igrao i desno krilo odnosno desnog veznog. Na ljeto je trebao preci u Hajduk gdje bi vjerovatno bio standardan, ali je Sloboda odbila ponudu, da se to desilo bilo bi postova sto se Ordagic ne poziva ili ne igra

Duljevic je jedini igrac koji je mogao igrati na lijevom krilu osim Lulica koji se povrijedio, i on je medju najboljim igracima lige i davno je prerastao ovu ligu ali eto nije jos otisao iz nje. Ima odlican sut i za sut nije bitno o kojoj se ligi radi. Na kraju jedino je lijevo krilo osim Lulica tako da ne vidim sta se pretjerano ima objasnjavati

A Hadziahmetovic je igrac koji se radja jednom u 5 godina, sa 17god je sam nosio igru Zeljeznicara i cesto je igrao na lijevom veznom u Konyi.

Bez obzira sto su opcenito slabiji igraci od Visce, Zukanovica i sl. u nekim segmentima su ispred njih a bas te stvari su nam trebale protiv Grcke.

Isto sam pisao i za Memisevica dok je igrao u Radniku pa sam dobio slicne odgovore, a dosta vas je gledalo njegovu utakmicu protiv PSV-a na pocetku sezone i svi su ga hvalili, a nije bilo vremena da postane znatno bolji igrac zato jer je tad tek presao u Holandiju

Liga nam je prelosa zbog raznih stvari ali talenta nikad nije falilo, Madjarska liga nije puno ispred nase a Besic nam je iz te lige cuvao Messia protiv Argentine. Sarajevo je one godine kad su dogurali do playoffa pobjedilo Atromitos u gostima a te godine mislim da nisu bili porazeni kod kuce u prvenstvu. Da imamo nekog standardnog igraca Atromotisa dobijao bi pozive u reprezentaciju.

Ovi gore igraci su odavno zreli da igraju u puno jacim ligama. Vec sam napisao, samo ih yebe fizicka sprema, sto vjerovatno nista ne znaju o taktici i eventualno trema. Jbt ispade da su Zukanovic ili Visca postavili nekakve standarde u reprezentaciji pa da je smijesno stavljati nekog drugog umjesto njih. Samo sto ti i vecina dijaspore ne gleda nikog od ovih igraca pa ne znate kvalitet i svako povezivanje ovih igraca s reprezentacijom vam je smijesni
Nad tobom sunce najljepše sja

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post Postao/la jasmin10 » 11 jun 2017, 21:11

pinoglavi je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la: A ti ozbiljan :urnebes:
Subic, Duljevic i Ordagic su nešto što fali ovoj reprezentaciji definitivno :rol:
Koja je bila uloga Zukanovica u ovoj utakmici? Naprijed nista a u defanzivi se ne sjecam da je imao nekog posla. Subic je 2x prekucao ovu ligu i igrao je utakmice grupne faze Europa Lige za Partizanom. Nazad je propuh ali je u napadu odlican, a falilo nam je toga protiv Grcke

Koja je bila uloga Visce? Osim sto trci, sto je brz i ima osjecaj pa se nalazio u prilikama ali dzaba kad se lopta odbije od njega. Ordagic je tehnicki odlican igrac a i tog nam je falilo protiv Grcke, a cesto je igrao i desno krilo odnosno desnog veznog. Na ljeto je trebao preci u Hajduk gdje bi vjerovatno bio standardan, ali je Sloboda odbila ponudu, da se to desilo bilo bi postova sto se Ordagic ne poziva ili ne igra

Duljevic je jedini igrac koji je mogao igrati na lijevom krilu osim Lulica koji se povrijedio, i on je medju najboljim igracima lige i davno je prerastao ovu ligu ali eto nije jos otisao iz nje. Ima odlican sut i za sut nije bitno o kojoj se ligi radi. Na kraju jedino je lijevo krilo osim Lulica tako da ne vidim sta se pretjerano ima objasnjavati

A Hadziahmetovic je igrac koji se radja jednom u 5 godina, sa 17god je sam nosio igru Zeljeznicara i cesto je igrao na lijevom veznom u Konyi.

Bez obzira sto su opcenito slabiji igraci od Visce, Zukanovica i sl. u nekim segmentima su ispred njih a bas te stvari su nam trebale protiv Grcke.

Isto sam pisao i za Memisevica dok je igrao u Radniku pa sam dobio slicne odgovore, a dosta vas je gledalo njegovu utakmicu protiv PSV-a na pocetku sezone i svi su ga hvalili, a nije bilo vremena da postane znatno bolji igrac zato jer je tad tek presao u Holandiju

Liga nam je prelosa zbog raznih stvari ali talenta nikad nije falilo, Madjarska liga nije puno ispred nase a Besic nam je iz te lige cuvao Messia protiv Argentine. Sarajevo je one godine kad su dogurali do playoffa pobjedilo Atromitos u gostima a te godine mislim da nisu bili porazeni kod kuce u prvenstvu. Da imamo nekog standardnog igraca Atromotisa dobijao bi pozive u reprezentaciju.

Ovi gore igraci su odavno zreli da igraju u puno jacim ligama. Vec sam napisao, samo ih yebe fizicka sprema, sto vjerovatno nista ne znaju o taktici i eventualno trema. Jbt ispade da su Zukanovic ili Visca postavili nekakve standarde u reprezentaciji pa da je smijesno stavljati nekog drugog umjesto njih. Samo sto ti i vecina dijaspore ne gleda nikog od ovih igraca pa ne znate kvalitet i svako povezivanje ovih igraca s reprezentacijom vam je smijesni
Pa i Kvesic je prekucao ovu ligu, veci talenat od Subica pa propade. Nemoj mi samo te priče da ih fizička sprema koči. Igrač se može spremiti. Njih koči što su dobri samo za ove lige. Bešić se iz Madjarske probio jer je momak igračina. A ti ako misliš da Duljevic, Subic, Ordagic mogu postati igrači sa svojih 24 godine onda svaka čast na optimizmu. Pa naša liga je medju najgorima u Evropi. Ti tvoji puleni u našoj ligi kao krila imaju 1 gol zajedno.
Kad već spominješ Madjare, Stevanovic se nije tamo naigrao a kod nas je najbolji igrač lige.
Navijači Slobode su gurali Ahmetovica u reprezentaciju, navijači Želje Kerlu, Sarajeva Duljevića... zato sto su nerealni.
Kada branis propale talente ove lige, zvučis kao oni momci što su ih kao samo pare dijelile od reprezentacije.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11248
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post Postao/la Vucevich » 11 jun 2017, 21:18

Besic je bio daleko najbolji igrac u Madjarskoj i dosao je tu iz Bundeslige, nije to isto.

Avatar
pinoglavi
Postovi: 10728
Pridružen/a: 09 sep 2012, 15:47
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post Postao/la pinoglavi » 11 jun 2017, 21:31

Pa nemaju sta traziti na spisku kad su svi zdravi. Nit su moji puleni nit nesto guram igrace iz PL nit mislim da ce postati igraci lige petice samo smo tanki s igrackim kadrom. Ne znam sta je to Visca uradio korisno i kako od njega ocekujemo da napravi visak u nekoj utakmici? Jeste stvarno ocekivali ista od njega? Sta ocekujemo od Zukanovica u napadu? Od Kodre na krilu? Duljevic kakav god da je jedino je lijevo krilo kad nemamo Lulica i Milicevica

Stevanovic je staromodno krilo koji se ne odvaja od aut linije i pretpostavljam da zbog tog nije izgradio nista u inostranstvu
Nad tobom sunce najljepše sja

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post Postao/la DrFilgud » 11 jun 2017, 21:35

Nedostatak 4 standardna igrača su za nas nepremostiv problem. Bez Spahića, Kolašinaca, Lulića i Bešića (u optimalnoj formi), mi nemamo šta tražiti protiv ozbiljnih ekipa, čak je remi protiv Grka i dobar rezultat, ako ćemo pravo. Dodaj i faktor prosječnog selektora, remi puna šaka brade, ali eto mi se ponašamo k'o da smo Švabe.

Avatar
JonSnow
Postovi: 6168
Pridružen/a: 17 jun 2014, 00:28
Kontakt:

Re: SP 2018 / Bosna i Hercegovina - Grčka / 09.06.2017

Post Postao/la JonSnow » 11 jun 2017, 21:44

Gledam sad Island-Hrvatska i ovo što Islanđani igraju se zove SISTEM, svaki dio ekipe zna šta radi i to radi maksimalno borbeno s puno trke i kontakta.
Da hoćemo i mi nekad tako zaigrat. :|

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Goalgetter, Imajednabrigada, klasik, mire96, MoKa14, ovisnik, RaZuti, Sveti i 57 gostiju.