SP2018 / Kipar - BiH / Gibraltar - BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
FliX
Postovi: 4707
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: SP2018 / Kipar - BiH / Gibraltar - BiH

Post Postao/la FliX » 06 avg 2017, 11:50

Taj Jozo sto se spominje, je li on reprezentativac Hrvatske ili BiH ? Nije mi jasno, mnogo ste se raspricali o njemu.. imam osjecaj da je novi Klaus Augentaler. :-D

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: SP2018 / Kipar - BiH / Gibraltar - BiH

Post Postao/la HankMoody » 09 avg 2017, 15:21

Mehmed objavljuje spisak za tačno 7 dana.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: SP2018 / Kipar - BiH / Gibraltar - BiH

Post Postao/la Vucevich » 09 avg 2017, 15:23

6 bodova i gotovo.

Begovic - Kolasinac, Simunovic, Bicakcic, Vranjes - Cimirot, Pjanic - Lulic, Milicevic, Hajrovic - Dzeko

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: SP2018 / Kipar - BiH / Gibraltar - BiH

Post Postao/la dubrovnik » 09 avg 2017, 16:06

Vucevich je napisao/la:6 bodova i gotovo.

Begovic - Kolasinac, Simunovic, Bicakcic, Vranjes - Cimirot, Pjanic - Lulic, Milicevic, Hajrovic - Dzeko
Najbolji moguci tim, s tim sto bih ja ipak jos uvijek radije vidio Viscu nego Hajrovica. O njemu ne znamo nista.

Igraci medju kojima bi se trebali traziti kandidati za kraj kvalifikacija.
Begovic, Sehic, Vranjes, Bicakcic, Simunovic, Djumic, Zukanovic, Kolasinac, NASTIC
Visca, Hajrovic, Milicevic, Besic, Cimirot, BURNIC, Pjanic, Hadziahmetovic, Gojak, Lulic, Milosevic
Dzeko, Ibisevic, Kodro, Hozic, Bajic

Desni bek bi se morao pronaci, ili ukrasti od susjeda.

autogol
Postovi: 1989
Pridružen/a: 09 feb 2013, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: SP2018 / Kipar - BiH / Gibraltar - BiH

Post Postao/la autogol » 09 avg 2017, 17:04

Treba uzeti u obzir da su se nasi opustili na godisnjem,jeli i pili sta im je doslo pod ruku.
Znaci doci ce sebi tek u Novembru :mrgreen:

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6426
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: SP2018 / Kipar - BiH / Gibraltar - BiH

Post Postao/la JavierBosnia » 09 avg 2017, 17:08

Jozo nece debitovati protiv kipra sigurno. Tu ocekujem Sunjica koji je poceo rusko prvenstvo odavno, a i koji ima staza u reprezentaciji vec dovoljno.

Desno nek igraju svi sem Visce. Pustiti nek se pokaze i Hajrovic u kakvom je stanju i Krunic, za ovog smo vidjeli da 10 puta ne ide, pa necemo i 11 valjda
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

DeeWa
Postovi: 2001
Pridružen/a: 04 mar 2014, 19:19
Kontakt:

Re: SP2018 / Kipar - BiH / Gibraltar - BiH

Post Postao/la DeeWa » 09 avg 2017, 17:35

dubrovnik je napisao/la:
Vucevich je napisao/la:Desni bek bi se morao pronaci, ili ukrasti od susjeda.
Kad smo vec kod toga...mi muku mucimo sa tom pozicijom vec godinama, fakat ne znam zasto nisu nikad probali ukrasti nekog susjedima, ima sigurno neko iole da zna igrati lopte a da se moze izganjati državljanstvo
Ponosni osvajač kupa virtualne sportsport.ba BHT Premijer lige u prvoj sezoni.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: SP2018 / Kipar - BiH / Gibraltar - BiH

Post Postao/la Vucevich » 09 avg 2017, 17:37

DeeWa je napisao/la:
dubrovnik je napisao/la:
Vucevich je napisao/la:Desni bek bi se morao pronaci, ili ukrasti od susjeda.
Kad smo vec kod toga...mi muku mucimo sa tom pozicijom vec godinama, fakat ne znam zasto nisu nikad probali ukrasti nekog susjedima, ima sigurno neko iole da zna igrati lopte a da se moze izganjati državljanstvo
slika

Avatar
Alminjo99
Postovi: 3527
Pridružen/a: 07 dec 2016, 19:00
Kontakt:

Re: SP2018 / Kipar - BiH / Gibraltar - BiH

Post Postao/la Alminjo99 » 09 avg 2017, 17:37

Teško da će Jozo zaigrati protiv Kipra iako bi ja volio. Ali protiv Gibraltara će imati debi.
Rezultat je trend, ideal je vječan!

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: SP2018 / Kipar - BiH / Gibraltar - BiH

Post Postao/la babino » 09 avg 2017, 18:09

Vucevich je napisao/la:6 bodova i gotovo.

Begovic - Kolasinac, Simunovic, Bicakcic, Vranjes - Cimirot, Pjanic - Lulic, Milicevic, Hajrovic - Dzeko
Izbacis jozu, cimirota, milicevica i hajrovica, umjesto njih sunjic, mato, visca i vedo i dobijes meshinih 11 za kipar:-)

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: SP2018 / Kipar - BiH / Gibraltar - BiH

Post Postao/la dubrovnik » 09 avg 2017, 18:11

JavierBosnia je napisao/la:Jozo nece debitovati protiv kipra sigurno. Tu ocekujem Sunjica koji je poceo rusko prvenstvo odavno, a i koji ima staza u reprezentaciji vec dovoljno.

Desno nek igraju svi sem Visce. Pustiti nek se pokaze i Hajrovic u kakvom je stanju i Krunic, za ovog smo vidjeli da 10 puta ne ide, pa necemo i 11 valjda
Neka Krunic nadje klub pa sve 5. Dok bude drugoligas ja ga u reprezentaciju ne bih ni zvao.
Druga liga je ipak ispod standarda I takve igrace uopce ne bih uzimao u obzir. Iako mi se momak igracki svidja.

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6426
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: SP2018 / Kipar - BiH / Gibraltar - BiH

Post Postao/la JavierBosnia » 09 avg 2017, 18:47

dubrovnik je napisao/la:
JavierBosnia je napisao/la:Jozo nece debitovati protiv kipra sigurno. Tu ocekujem Sunjica koji je poceo rusko prvenstvo odavno, a i koji ima staza u reprezentaciji vec dovoljno.

Desno nek igraju svi sem Visce. Pustiti nek se pokaze i Hajrovic u kakvom je stanju i Krunic, za ovog smo vidjeli da 10 puta ne ide, pa necemo i 11 valjda
Neka Krunic nadje klub pa sve 5. Dok bude drugoligas ja ga u reprezentaciju ne bih ni zvao.
Druga liga je ipak ispod standarda I takve igrace uopce ne bih uzimao u obzir. Iako mi se momak igracki svidja.
Krunic mijenja klub 90%. Trebamo vidjeti na koga sve mozemo ozbiljnije racunati, kad nema puno prijateljskih onda umjereno koristiti ove protiv amatera
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: SP2018 / Kipar - BiH / Gibraltar - BiH

Post Postao/la Raonffa » 09 avg 2017, 18:52

Da li je Krunić i dalje ostao igrač Empolija? Ako je slobodan igrač, onda je upitno njegovo fizičko stanje s obzirom da nije prošao ljetne pripreme, al' eto treba momka pozvati u reprezentaciju, možda mu taj poziv u zadnjih 15ak dana prelaznog roka pomogne pri pronalasku drugog kluba.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Sheyi
Postovi: 12160
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: SP2018 / Kipar - BiH / Gibraltar - BiH

Post Postao/la Sheyi » 09 avg 2017, 20:29

Krunić je i dalje u Empoliju, neki dan je bio čak i kapiten Empolija. :lol:

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6426
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: SP2018 / Kipar - BiH / Gibraltar - BiH

Post Postao/la JavierBosnia » 09 avg 2017, 23:31

Raonffa je napisao/la:Da li je Krunić i dalje ostao igrač Empolija? Ako je slobodan igrač, onda je upitno njegovo fizičko stanje s obzirom da nije prošao ljetne pripreme, al' eto treba momka pozvati u reprezentaciju, možda mu taj poziv u zadnjih 15ak dana prelaznog roka pomogne pri pronalasku drugog kluba.
Trenira on redovno sa ekipom, prosao je pripreme
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: SP2018 / Kipar - BiH / Gibraltar - BiH

Post Postao/la High » 12 avg 2017, 07:11

Kakav je sad ovaj Kipar? Jesu li šta bolji od onog sastava koji prethodni put tamo kod njih uzesmo na foru?
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6426
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: SP2018 / Kipar - BiH / Gibraltar - BiH

Post Postao/la JavierBosnia » 12 avg 2017, 10:25

High je napisao/la:Kakav je sad ovaj Kipar? Jesu li šta bolji od onog sastava koji prethodni put tamo kod njih uzesmo na foru?
Kipar ekipa koja ne postize puno golova, ali ih ne prima isto tako puno. Protiv Estonije su mislim na domacem terenu igrali X, dal je 1-1 bilo ili 0-0 nisam siguran.
Grcka ih je kuci uzela kao i mi 2-0.
Ali zanimljiv podatak je da u zadnih 10 utakmica, imaju prvo 5 poraza, a onda 3 pobjede, remi i poraz.
Sa Portugalom su igrali prijatlejsku, izgubili, rezultat ne znam.

Sve u svemu, za lose partije na Kipru zadnjih godina smo krivi mi, jer ozbiljnost ekipe nije bila na nivou. Opustili bi se nakon 1 gola mislili da je gotovo
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: SP2018 / Kipar - BiH / Gibraltar - BiH

Post Postao/la Vucevich » 15 avg 2017, 22:51

Da li je tacan ovaj spisak?

Odbrana: Jozo Šimunović (Celtic), Sead Kolašinac (Arsenal), Ermin Bičakčić (Hoffenheim), Ognjen Vranješ (AEK), Edin Cocalić (Mechelen), Toni Šunjić (Dynamo Moskva), Ervin Zukanović (Genoa), Dario Đumić (Utrecht), Samir Memišević (Groningen) i Daniel Pavlović (Sampdoria).

Vezni red: Senad Lulić (Lazio), Miralem Pjanić (Juventus), Mato Jajalo (Palermo), Gojko Cimirot (PAOK), Rade Krunić (Empoli), Edin Višća (Basaksehir), Avdija Vršajević (Osmanlispor), Danijel Milićević (Gent), Miroslav Stevanović (Servette), Haris Duljević (Dynamo Dresden), Deni Milošević (Konyaspor).

Napad: Vedad Ibišević (Hertha), Rijad Bajić (Udinese), Armin Hodžić (Dinamo Zagreb), Kenan Kodro (Mainz), Edin Džeko (Roma).

http://sportsport.ba/bh_fudbal/kipar-pr ... ala/248313

Avatar
coelho41
Postovi: 12690
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: SP2018 / Kipar - BiH / Gibraltar - BiH

Post Postao/la coelho41 » 15 avg 2017, 23:02

"Iz ove dvije utakmice očekujem 4 boda, ipak je Kipar težak protivnik ne treba se zalijetati i onda ostane još 6 bodova u igri, uz kiks Belgije i Grčke idemo na drugo mjesto, ne treba se zalijetati"
- Safet Sušić

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: SP2018 / Kipar - BiH / Gibraltar - BiH

Post Postao/la jasmin10 » 15 avg 2017, 23:03

Vucevich je napisao/la:Da li je tacan ovaj spisak?

Odbrana: Jozo Šimunović (Celtic), Sead Kolašinac (Arsenal), Ermin Bičakčić (Hoffenheim), Ognjen Vranješ (AEK), Edin Cocalić (Mechelen), Toni Šunjić (Dynamo Moskva), Ervin Zukanović (Genoa), Dario Đumić (Utrecht), Samir Memišević (Groningen) i Daniel Pavlović (Sampdoria).

Vezni red: Senad Lulić (Lazio), Miralem Pjanić (Juventus), Mato Jajalo (Palermo), Gojko Cimirot (PAOK), Rade Krunić (Empoli), Edin Višća (Basaksehir), Avdija Vršajević (Osmanlispor), Danijel Milićević (Gent), Miroslav Stevanović (Servette), Haris Duljević (Dynamo Dresden), Deni Milošević (Konyaspor).

Napad: Vedad Ibišević (Hertha), Rijad Bajić (Udinese), Armin Hodžić (Dinamo Zagreb), Kenan Kodro (Mainz), Edin Džeko (Roma).

http://sportsport.ba/bh_fudbal/kipar-pr ... ala/248313
Valjda nije. Duljevic, Stevanovic i Vrsajevic :urnebes:

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: samocelik i 55 gostiju.