SP2018 / Kipar - BiH / Gibraltar - BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: SP2018 / Kipar - BiH / Gibraltar - BiH

Post Postao/la Raonffa » 16 avg 2017, 17:03

Ma Beširević je niko bitan, čisto da bude pokoji igrač iz PLBIH kad već nema Tomića, Duljevića i Stevanovića koji su otišli vani. Sad su tu Pirić, Bilbija i Beširević.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
HankMoody
Postovi: 6223
Pridružen/a: 01 jul 2015, 17:37
Kontakt:

Re: SP2018 / Kipar - BiH / Gibraltar - BiH

Post Postao/la HankMoody » 16 avg 2017, 17:27

dubrovnik je napisao/la:
HankMoody je napisao/la:Mene samo čudi što nije pozvao još barem jedno krilo, ovo ostalo je sasvim okej. Očekujem da Karačić i još neko od dvojca Burić/Pirić otpadnu, uz to Gojak, Beširević i Bilbija.
Pa pozvao je 4 krilna igraca. Milosevic je vise veznjak ali moze na krilo.
Doduse onaj malac iz Sirokog ne bi bio los.
Jedino pravo krilo ovdje je Višća. Lulić je bolji u centru veznog reda, Milićević i Milošević kao ofanzivni veznjaci.
1992, 2006, 2009, 2011, 2015

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: SP2018 / Kipar - BiH / Gibraltar - BiH

Post Postao/la dubrovnik » 16 avg 2017, 18:04

HankMoody je napisao/la:
dubrovnik je napisao/la:
HankMoody je napisao/la:Mene samo čudi što nije pozvao još barem jedno krilo, ovo ostalo je sasvim okej. Očekujem da Karačić i još neko od dvojca Burić/Pirić otpadnu, uz to Gojak, Beširević i Bilbija.
Pa pozvao je 4 krilna igraca. Milosevic je vise veznjak ali moze na krilo.
Doduse onaj malac iz Sirokog ne bi bio los.
Jedino pravo krilo ovdje je Višća. Lulić je bolji u centru veznog reda, Milićević i Milošević kao ofanzivni veznjaci.
Krilo ili krilni napadac, po meni I nije toliko vazno. Klasicnih krila koji se samo drze crte je sve manje I manje.
Lulic I moze vise ulazit u sredinu jer Sead ce svakako preorat tu stranu.
Sto se desne strane tice Milicevic je primarno krilo iako zadnjih godina vise igra AM-a. Teska je pogreska sto tako opasan igrac nema zapecaceno mjesto u prvih 11 nase reprezentacije. Bilo na krilu ili iza Edina.
Kvalitetnih krilnih igraca izuzev povrijedjenog Hajrovica svakako I nemamo u rezervi tako da mu ja ovo I ne gledam kao neku pogresku. Zalosna je druga cinjenica da se od nasih igraca moze sastaviti tako dobar tim da je to strasno. A mi igramo lose da losije ne moze.

Avatar
hurem
Postovi: 8612
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: SP2018 / Kipar - BiH / Gibraltar - BiH

Post Postao/la hurem » 16 avg 2017, 23:52

Za Kipar:
Visca > Krunic
Sunjic > Djumic
Cimirot > Jajalo (s tim da bih i ja mozda obojicu stavio u prvih 11)
Hodzic > Bajic
Etc...

Razlog:
Visca, Sunjic, Cimirot vec imaju dosta takmicarskih utakmica u nogama za razliku od nabrojanih.
Bas me zanima kako ce se Jozo pokazati i da li ce ga Mesa odmah gurnuti u vatru s obzirom da ovaj vec sada ima 7,8 takmicarskih utakmica po 90' iza sebe.

Avatar
Pivopija
Postovi: 3493
Pridružen/a: 06 maj 2014, 17:27
Kontakt:

Re: SP2018 / Kipar - BiH / Gibraltar - BiH

Post Postao/la Pivopija » 17 avg 2017, 21:36

Veliki problemi za Mešu, povrijedio se Anel Hadžić.
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfin

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: SP2018 / Kipar - BiH / Gibraltar - BiH

Post Postao/la Raonffa » 17 avg 2017, 21:44

Pivopija je napisao/la:Veliki problemi za Mešu, povrijedio se Anel Hadžić.
Može se komotno proglasiti da više nemamo ni teoretskih šansi za baraž :(
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
AndreWilliams
Postovi: 591
Pridružen/a: 22 avg 2014, 13:33
Lokacija: Guinea-Bissau
Kontakt:

Re: SP2018 / Kipar - BiH / Gibraltar - BiH

Post Postao/la AndreWilliams » 21 avg 2017, 08:33

Idemo ih napasti!! :bih:
slika

Avatar
FliX
Postovi: 4704
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: SP2018 / Kipar - BiH / Gibraltar - BiH

Post Postao/la FliX » 22 avg 2017, 23:05

Ako ove dvije utakmice ne mozemo dobiti, onda nismo ni zasluzili da se nadjemo na SP !

Avatar
Vucevich
Postovi: 11248
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: SP2018 / Kipar - BiH / Gibraltar - BiH

Post Postao/la Vucevich » 27 avg 2017, 00:49

Utakmica za 5 dana a mrtva tema :)

Kada ce nasi igraci odraditi prvi trening?

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6423
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: SP2018 / Kipar - BiH / Gibraltar - BiH

Post Postao/la JavierBosnia » 27 avg 2017, 09:09

Vucevich je napisao/la:Utakmica za 5 dana a mrtva tema :)

Kada ce nasi igraci odraditi prvi trening?
Sutra poslijepodne ja mislim
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
Alminjo99
Postovi: 3523
Pridružen/a: 07 dec 2016, 19:00
Kontakt:

Re: SP2018 / Kipar - BiH / Gibraltar - BiH

Post Postao/la Alminjo99 » 27 avg 2017, 09:52

Baždarević skartio spisak pa Karačić, Burić, Gojak, Krunić, Bilbija i Beširević neće putovati na Kipar, potvrđeno je iz Fudbalskog saveza.
Rezultat je trend, ideal je vječan!

bhfanatic14
Postovi: 4255
Pridružen/a: 24 avg 2011, 14:07
Kontakt:

Re: SP2018 / Kipar - BiH / Gibraltar - BiH

Post Postao/la bhfanatic14 » 27 avg 2017, 10:11

Alminjo99 je napisao/la:Baždarević skartio spisak pa Karačić, Burić, Gojak, Krunić, Bilbija i Beširević neće putovati na Kipar, potvrđeno je iz Fudbalskog saveza.
:rol: tu je znaci nas anelka hatschic, skojim su igraci partizana igrali macke i misa . Spavas li mirno cyprios cypriotis??? :clap:
Mario Vrancic - Osvajac engleskog Championshipa
Sanjin Prcic - Osvajac francuskog Kupa

SAVEZ NAPOLJE ! ! !

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: SP2018 / Kipar - BiH / Gibraltar - BiH

Post Postao/la kobe24 » 27 avg 2017, 10:19

Oj mila majko, Hadzic ispred Krunica. :facepalm: :crazy:
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Bosna64
Postovi: 195
Pridružen/a: 26 jul 2015, 06:17
Kontakt:

Re: SP2018 / Kipar - BiH / Gibraltar - BiH

Post Postao/la Bosna64 » 27 avg 2017, 10:26

Samo.napred

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: SP2018 / Kipar - BiH / Gibraltar - BiH

Post Postao/la jasmin10 » 27 avg 2017, 10:35

Meša nekad nije normalan.

Avatar
miky_hz
Postovi: 23107
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: SP2018 / Kipar - BiH / Gibraltar - BiH

Post Postao/la miky_hz » 27 avg 2017, 11:20

Sto fino nagradi Bilbiju za 3 gola :urnebes:
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
Sarajlijica1946
Postovi: 8177
Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
Kontakt:

Re: SP2018 / Kipar - BiH / Gibraltar - BiH

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 27 avg 2017, 12:25

miky_hz je napisao/la:Sto fino nagradi Bilbiju za 3 gola :urnebes:
Sta ce on protiv Naingolana. :hmmmm:

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: SP2018 / Kipar - BiH / Gibraltar - BiH

Post Postao/la babino » 27 avg 2017, 12:25

Ovaj mesha postaje pravo zanimljiv lik..
Ne vjerujem mu vise nimalo a opet se nadam da mu ovo nisu zadnje tekme na klupi jer bi to znacilo da smo izgubili sve sanse za baraz....mada i sa 2 pobjede mi moramo gledati u belgiju i moliti se da uzmu one grcke gmizavce a da protiv nas stanu na kocnicu malo (sto bi i uradili ako klepe grke)
- stavis na spisak napadaca, lik zabije tri gola dva dana pred okupljanje i otpadne sa spiska.
-stavis ofanzivnog veznog, on zabije gol dva dana pred okupljanje i otpadne...
- stavis defanzivnog veznog ciji tim primi 4 komada od mrtvog partizana i lik ima mjesta na skracenom spisku.
- hodzic izgubi mjesto u nikad losijem dinamu i za to biva nagradjen pozivom.
- duljevic i stevanovic valjda prekrizeni sto su postali drugoligasi a jajalo nagradjen za vjernost palermu...
- sunjic bi u mom celiku nakon 2 tekme izgubio mjesto u prvih 11 ali ovdje je zacementiran.
- pavlovic jedan od rijetkih standardnih u ligi 5 a nema ga ni na prosirenom spisku.

Btw, nadam se da jozo dolazi...ne svidja mi se ovo sto zdrav ne igra za celtic...ne bi me iznenadilo da u njemu dobijemo novog milicevica.

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: SP2018 / Kipar - BiH / Gibraltar - BiH

Post Postao/la dubrovnik » 27 avg 2017, 12:58

babino je napisao/la:Ovaj mesha postaje pravo zanimljiv lik..
Ne vjerujem mu vise nimalo a opet se nadam da mu ovo nisu zadnje tekme na klupi jer bi to znacilo da smo izgubili sve sanse za baraz....mada i sa 2 pobjede mi moramo gledati u belgiju i moliti se da uzmu one grcke gmizavce a da protiv nas stanu na kocnicu malo (sto bi i uradili ako klepe grke)
- stavis na spisak napadaca, lik zabije tri gola dva dana pred okupljanje i otpadne sa spiska.
-stavis ofanzivnog veznog, on zabije gol dva dana pred okupljanje i otpadne...
- stavis defanzivnog veznog ciji tim primi 4 komada od mrtvog partizana i lik ima mjesta na skracenom spisku.
- hodzic izgubi mjesto u nikad losijem dinamu i za to biva nagradjen pozivom.
- duljevic i stevanovic valjda prekrizeni sto su postali drugoligasi a jajalo nagradjen za vjernost palermu...
- sunjic bi u mom celiku nakon 2 tekme izgubio mjesto u prvih 11 ali ovdje je zacementiran.
- pavlovic jedan od rijetkih standardnih u ligi 5 a nema ga ni na prosirenom spisku.

Btw, nadam se da jozo dolazi...ne svidja mi se ovo sto zdrav ne igra za celtic...ne bi me iznenadilo da u njemu dobijemo novog milicevica.
Uvjek je I bio zanimljiv lik nas Bazdarevic. Dobar van terena na njemu ne postoji. Njegova selektorska kontradiktornost je nevjerovatna I pravo je cudo kako mu to jos I prolazi. Nalazimo se u vrzinom kolu iz kojeg nema izlaza. Ne bih ni ja volio da odmah dobije otkaz jer bi to znacilo da smo se na Cipru vec pozdravili sa SP.
U isto vrijeme 100 % sam siguran da sa njim na celu necemo nikog moci proci u barazu. Znaci samo je pitanje kada ce nam presuditi sam Mesa. Prije ili kasnije ceka nas krah sa njim na celu.
To je nesto najgore sto nam se moglo dogoditi nakon Safeta Susica. Nakon njega bi se moralo ozbiljnije pozabaviti narednim selektorom jer je moje misljenje da BiH posjeduje kvalitet koji bi joj uz solidnog trenera obecavao redovno ucesce na velikim smotrama. Ne birati legende Sarajevskih klubova vise nikad a kome nije jasno zasto neka pogleda uspjeh Sarajeva u zadnje 2 godine kada su ga "legende" vracali na stare staze uspjeha.

Hantraga
Postovi: 1316
Pridružen/a: 05 jul 2017, 21:49
Kontakt:

Re: SP2018 / Kipar - BiH / Gibraltar - BiH

Post Postao/la Hantraga » 27 avg 2017, 13:12

Kod Kiprana su svi igrači haman rezerve po lokalnim klubovima. Sezona tamo nije ni počela kako treba, pa je i to solidan problem.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 20 gostiju.