SP2018 / BiH - Belgija / Estonija - BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6423
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: SP2018 / BiH - Belgija / Estonija - BiH

Post Postao/la JavierBosnia » 14 sep 2017, 16:01

BelminM23 je napisao/la:
JavierBosnia je napisao/la:
Nece valjda na istoku biti grupe, ako sam te dobro shvatio
Imaš i ove normalnije, gdje idu i stariji, a i djecu vode. Ovo sam naveo samo ove tifo grupe, poznatije svima. Te sve grupe zvanične su uglavnom nastale zbog famozne farse oko karata, pa na ovaj način imaš sigurnih 50-100 ulaznica za svoje članove.

Odnedavno sam član ove grupe, tako da sikiracije za ulaznice više nema, dosta je bilo čekanja u redovima, a tifo scena me ne zanima. :D
slika
Hoce li onaj centralni dio na grbavici gdje su kupci desetogodisnjih biti rezervisan za te vip i sta sve ne..
I jos jedno pitanje, vjerovatno ce opet biti numerizacija sjedista odnosno da se mora postovati red i mjesto, kao na utakmici protiv Gibraltara. Ko je bio zna da su redari rasporedjivali i pomagali pri pronalasku mjesta i da si imao pravo traziti da ti neko ustane sa mjesta ako je sjeo tu
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
Zenzo
Postovi: 3862
Pridružen/a: 25 dec 2016, 17:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: SP2018 / BiH - Belgija / Estonija - BiH

Post Postao/la Zenzo » 14 sep 2017, 16:05

Desetogodisnje vaze samo za utakmice Zeljeznicara, za repku se placaju ulaznice i za taj dio.

Ja predpostavljam da ce cijene ulazinca biti nista manje jeftinije za razliku od Bilinog Polja a mozda i nesto skuplje. To savez svakako određuje ne Zeljeznicar.
- Zeljeznicar -

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15107
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: SP2018 / BiH - Belgija / Estonija - BiH

Post Postao/la irfo » 14 sep 2017, 16:15

Vucevich je napisao/la:Sjeverna Irska na 20om mjestu u FIFA rankingsima, vjerovatno ce oni biti nosioc u barazu. E na sta smo spali :facepalm:
taman da ih klepimo
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
Vucevich
Postovi: 11248
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: SP2018 / BiH - Belgija / Estonija - BiH

Post Postao/la Vucevich » 14 sep 2017, 16:17

irfo je napisao/la:
Vucevich je napisao/la:Sjeverna Irska na 20om mjestu u FIFA rankingsima, vjerovatno ce oni biti nosioc u barazu. E na sta smo spali :facepalm:
taman da ih klepimo
Mozda u kosarci :kafa:

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: SP2018 / BiH - Belgija / Estonija - BiH

Post Postao/la Raonffa » 14 sep 2017, 16:21

Irska k'o Irska, i jedna i druga bi nas izbacile :lol:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6423
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: SP2018 / BiH - Belgija / Estonija - BiH

Post Postao/la JavierBosnia » 14 sep 2017, 16:32

Zenzo je napisao/la:Desetogodisnje vaze samo za utakmice Zeljeznicara, za repku se placaju ulaznice i za taj dio.

Ja predpostavljam da ce cijene ulazinca biti nista manje jeftinije za razliku od Bilinog Polja a mozda i nesto skuplje. To savez svakako određuje ne Zeljeznicar.
Nisi me shvatio, znam ja to za desetogodisnje. Nego hoce li taj centralni dio vec biti rezervisan za grupe, vip, clanove porodica, omlafinske selekcije, savez, sta sve ide..
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: SP2018 / BiH - Belgija / Estonija - BiH

Post Postao/la Raonffa » 14 sep 2017, 16:35

JavierBosnia je napisao/la:
Zenzo je napisao/la:Desetogodisnje vaze samo za utakmice Zeljeznicara, za repku se placaju ulaznice i za taj dio.

Ja predpostavljam da ce cijene ulazinca biti nista manje jeftinije za razliku od Bilinog Polja a mozda i nesto skuplje. To savez svakako određuje ne Zeljeznicar.
Nisi me shvatio, znam ja to za desetogodisnje. Nego hoce li taj centralni dio vec biti rezervisan za grupe, vip, clanove porodica, omlafinske selekcije, savez, sta sve ide..
To bi možda trebalo biti na zapadu, samo ne znam je l' zapad ima dovoljan kapacitet da primi sve te grupe, odnosno nema sigurno. Možda će na zapadu biti guzonje iz Saveza, neki jači ljudi u BiH (tipa političari i ostale guzonje) i porodice igrača. A ove ostale grupe kao te omladinske selekcije i ostali obični ljudi i grupe koje dobiju kartu preko Saveza će vjerovatno biti na istoku.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Zenzo
Postovi: 3862
Pridružen/a: 25 dec 2016, 17:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: SP2018 / BiH - Belgija / Estonija - BiH

Post Postao/la Zenzo » 14 sep 2017, 16:36

Bice neki crikus u vezi toga, mozda savez te uljebe i kojekave likove koji veze nemaju sa reprezentacijom da smjesti na stadion.
- Zeljeznicar -

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6423
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: SP2018 / BiH - Belgija / Estonija - BiH

Post Postao/la JavierBosnia » 14 sep 2017, 16:44

Zenzo je napisao/la:Bice neki crikus u vezi toga, mozda savez te uljebe i kojekave likove koji veze nemaju sa reprezentacijom da smjesti na stadion.
Bit ce zajebancija opasna. Jos kad onaj centralni dio zauzmu, isto kao sto na bilinom polju ima jedan ogradjen dio.

Jos ako bude numreisanje sjedista.. na kraju cu cekati u redu, platiti 40KM i necu imati izbor da biram koje sjediste kao sto to ide u normalnim zemljama. Zato kod nas na neki nacin to postivanje oznake na sjedistu nije moguce, odnosno nije pravedno.
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: SP2018 / BiH - Belgija / Estonija - BiH

Post Postao/la BelminM23 » 14 sep 2017, 16:59

Pričalo je se o tom numerisanju, nije izvodivo da se kupuje za šta tu hoćeš, ne možeš čak ni sektor birati. Ma da ne vjerujem nešto da će te neko sa mjesta mrdnuti. Može se desiti ako neko ima baš dobro mjesto i želi stvarno tu da stane. Uglavnom ako ti se ne sviđa mjesto na karti, stani gdje misliš da ti odgovara, male su skroz šanse da će te neko otjerati na tvoje mjesto do kraja. :lol: A realno i nije pošteno da neko pukom srećom stane na centranlni dio tribine, a ti ideš na sami ćošak Zapada Bilinog Polja, a bolji pogled ima neko što je blizu tebe, a na Jugu i ima kartu jeftiniju 20KM.

A to za desetogodišnje na Grbavici su neka malo bolja mjesta i vjerovatno će biti kao neka mini loža nešto kao ona loža na Istoku Bilinog Polja što bude i Zapad centralni dio kada ograde.

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6423
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: SP2018 / BiH - Belgija / Estonija - BiH

Post Postao/la JavierBosnia » 14 sep 2017, 17:11

BelminM23 je napisao/la:Pričalo je se o tom numerisanju, nije izvodivo da se kupuje za šta tu hoćeš, ne možeš čak ni sektor birati. Ma da ne vjerujem nešto da će te neko sa mjesta mrdnuti. Može se desiti ako neko ima baš dobro mjesto i želi stvarno tu da stane. Uglavnom ako ti se ne sviđa mjesto na karti, stani gdje misliš da ti odgovara, male su skroz šanse da će te neko otjerati na tvoje mjesto do kraja. :lol: A realno i nije pošteno da neko pukom srećom stane na centranlni dio tribine, a ti ideš na sami ćošak Zapada Bilinog Polja, a bolji pogled ima neko što je blizu tebe, a na Jugu i ima kartu jeftiniju 20KM.

A to za desetogodišnje na Grbavici su neka malo bolja mjesta i vjerovatno će biti kao neka mini loža nešto kao ona loža na Istoku Bilinog Polja što bude i Zapad centralni dio kada ograde.
O toj "lozi" sam dole i pricao citavo vrijeme i vjerujem da ce tako i biti.

Nego za ovo gore, ne vjerujem bas da cu cosak dobiti ili ja ili bilo ko drugi, veci su problem redovi, pa kad dobijes one dole prve, pogled je dosta losiji.
Bio sam na na BP protiv gibraltara i vjeruj mi da je nekoliko ljudi "otjerano" sa mjesta i to samo ovi okolo mene sto sam ih vidio.
Ne znam protiv Grcke da li je vrijedilo to pravilo o numerisanju, ako je neko bio jel zna
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

The Game
Postovi: 3337
Pridružen/a: 09 jul 2009, 23:00
Kontakt:

Re: SP2018 / BiH - Belgija / Estonija - BiH

Post Postao/la The Game » 14 sep 2017, 17:14

Protiv Grcke na Bilinom polju (na zapadu) se nije postovala ta numerizacija, pretpostavljam da nece ni ovdje. I bezveze je ocekivati da se postuje kad nemas mogucnost da izaberes sebi mjesto koje hoces, vec onaj ulaz koji te zapadne. Bilo je par koji su se bunili, ali ni redari nisu u tim situacijama htjeli pomjerati nikoga, vec ovim sto se bune su govorili da nadju slobodno mjesto i to je to.
Jbg ako mozes uci sto ranije udji, ne mozes kod nas na ovakvim utakmicama ocekivati da udjes na stadion 5-10 minuta pred pocetak i da te ceka mjesto na centralnom dijelu tribine.

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6423
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: SP2018 / BiH - Belgija / Estonija - BiH

Post Postao/la JavierBosnia » 14 sep 2017, 17:17

The Game je napisao/la:Protiv Grcke na Bilinom polju (na zapadu) se nije postovala ta numerizacija, pretpostavljam da nece ni ovdje. I bezveze je ocekivati da se postuje kad nemas mogucnost da izaberes sebi mjesto koje hoces, vec onaj ulaz koji te zapadne. Bilo je par koji su se bunili, ali ni redari nisu u tim situacijama htjeli pomjerati nikoga, vec ovim sto se bune su govorili da nadju slobodno mjesto i to je to.
Jbg ako mozes uci sto ranije udji, ne mozes kod nas na ovakvim utakmicama ocekivati da udjes na stadion 5-10 minuta pred pocetak i da te ceka mjesto na centralnom dijelu tribine.
Upravo to. Ali bilo ih je bezobraznih sto su dolazili na zagrijavanju igraca, tribine skoro pune i onda trazi svoje mjesto i dobije ga. Da li zna nekog od redara ili oni sto su mu sjeli su bili malo strasivi, to ne znam..

Sto se mene tice, ja skoro ulazim kada kapije otvaraju :D :D
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: SP2018 / BiH - Belgija / Estonija - BiH

Post Postao/la BelminM23 » 14 sep 2017, 17:48

Protiv Gibraltara na Jugu bio, nije me niko otjerao sa mjesta od običnih, ali kako su oni BH Legion došli, pomjerili su nas samo dva-tri reda nazad, da oni mogu stati svi u kop, tako da sam tada bio odmah iza njih. To je uredu, to je druga stvar skroz. A protiv Grčke na Sjeveru sam bio u onom kavezu, ali naravno nisam tražio da uđem tamo među Fanaticose, već sam bio ovamo lijevo od stepenica na granici sa njima, i niko me nije dirao.
JavierBosnia je napisao/la:
Sto se mene tice, ja skoro ulazim kada kapije otvaraju :D :D
Bolje pratiti bus kako ide na stadion. :lol:

totasef1
Postovi: 1157
Pridružen/a: 03 mar 2012, 14:22
Kontakt:

Re: SP2018 / BiH - Belgija / Estonija - BiH

Post Postao/la totasef1 » 15 sep 2017, 14:50

Begovic
Simunovic Bicakcic Kolasinac
Vranjes Jajalo Besic. Lulic
Visca Pjanic
Dzeko


5 3 1 1 u odbrani koja ce se transformisati u 3 5 2 sa Viscom i Dzekom u napadu

Avatar
avenija
Postovi: 13598
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: SP2018 / BiH - Belgija / Estonija - BiH

Post Postao/la avenija » 15 sep 2017, 17:38

5420 ulaznica u prodaji.
Istok i sjever 30 KM jug 20 KM
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
Scholl
Postovi: 1447
Pridružen/a: 26 okt 2014, 12:57
Kontakt:

Re: SP2018 / BiH - Belgija / Estonija - BiH

Post Postao/la Scholl » 15 sep 2017, 17:50

avenija je napisao/la:5420 ulaznica u prodaji.
Istok i sjever 30 KM jug 20 KM
jel ozb ovo?
Samo 5 i po hiljada?

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: SP2018 / BiH - Belgija / Estonija - BiH

Post Postao/la Rokoko87 » 15 sep 2017, 17:52

Javili se Feneticosi da rezervišu karte da naprave pozorište
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
avenija
Postovi: 13598
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: SP2018 / BiH - Belgija / Estonija - BiH

Post Postao/la avenija » 15 sep 2017, 17:53

Scholl je napisao/la:
avenija je napisao/la:5420 ulaznica u prodaji.
Istok i sjever 30 KM jug 20 KM
jel ozb ovo?
Samo 5 i po hiljada?
To je ono sto obican narod moze kupiti, stampa se 10 300 od toga savez sebi uzima 4880.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: SP2018 / BiH - Belgija / Estonija - BiH

Post Postao/la Raonffa » 15 sep 2017, 17:57

Isto kao i u Zenici, zato i jeste pozorišna atmosfera na utakmicama reprezentacije godinama unazad.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Ahrefs [Bot] i 34 gosta.