SP2018 / BiH - Belgija / Estonija - BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6418
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: SP2018 / BiH - Belgija / Estonija - BiH

Post Postao/la JavierBosnia » 19 sep 2017, 20:48

Mislim da je ovo realnih 11 koje mozemo ocekivati

Begovic-Kolasinac-Bicakcic-Vranjes-Vrsajevic-Besic-Jajalo-Pjanic-Lulic-Visca-Dzeko
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
Bazinga12345
Postovi: 4643
Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
Kontakt:

Re: SP2018 / BiH - Belgija / Estonija - BiH

Post Postao/la Bazinga12345 » 19 sep 2017, 20:55

JavierBosnia je napisao/la:Mislim da je ovo realnih 11 koje mozemo ocekivati

Begovic-Kolasinac-Bicakcic-Vranjes-Vrsajevic-Besic-Jajalo-Pjanic-Lulic-Visca-Dzeko
:?:
Vranjes će 99% igrati desnog beka.
⭐ Velež Mostar ⭐

Zadnja klupa

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6418
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: SP2018 / BiH - Belgija / Estonija - BiH

Post Postao/la JavierBosnia » 20 sep 2017, 09:39

Bazinga12345 je napisao/la:
JavierBosnia je napisao/la:Mislim da je ovo realnih 11 koje mozemo ocekivati

Begovic-Kolasinac-Bicakcic-Vranjes-Vrsajevic-Besic-Jajalo-Pjanic-Lulic-Visca-Dzeko
:?:
Vranjes će 99% igrati desnog beka.
To bi svako normalan uradio, ali nesto mi se nemoguce cini da mu Jozo debituje protiv Belgije, koga onda na drugog stopera, nema Zukanovica?
Sunjic opet da se hrva sa Lukakuom?
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
Alminjo99
Postovi: 3491
Pridružen/a: 07 dec 2016, 19:00
Kontakt:

Re: SP2018 / BiH - Belgija / Estonija - BiH

Post Postao/la Alminjo99 » 20 sep 2017, 10:41

Kad je Jalalo mogao debitovati protiv Belgije može i Jozo.
Rezultat je trend, ideal je vječan!

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6418
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: SP2018 / BiH - Belgija / Estonija - BiH

Post Postao/la JavierBosnia » 20 sep 2017, 11:25

Alminjo99 je napisao/la:Kad je Jalalo mogao debitovati protiv Belgije može i Jozo.
Ama moze, i treba.

Ali kako to Mesi objasniti? Nema on hrabrosti da krene protiv Belgije sa nekom iole ofanzivnijom sredinom, nego ce cuvati prvo nas gol (citaj 2 zadnja vezna), jer zna da ih ne moze napasti, a zna da ako ga primimo, nema sanse za preokret. TAko da ce igrati maksimalno oprezno, pazljivo, cuvati 0:0, a onda kako vrijeme bude odmicalo napadati tako da ako ikako bude moguce da zabije gol, a onda da sto manje vremena ostane da se odbrani.
To je jasno kao dan, isto kao sto se nekada gleda zadnji napad u kosarci, koliko ce vremena ostati, ako zabijemo, pa da se branimo, faul da pravimo i slicno.
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

dinoze
Postovi: 2083
Pridružen/a: 08 sep 2010, 07:53
Kontakt:

Re: SP2018 / BiH - Belgija / Estonija - BiH

Post Postao/la dinoze » 20 sep 2017, 13:03

Ubiti ce nas Belgija ko Panto pitu.

Avatar
DragonGirl
Postovi: 1777
Pridružen/a: 20 okt 2014, 00:02
Kontakt:

Re: SP2018 / BiH - Belgija / Estonija - BiH

Post Postao/la DragonGirl » 21 sep 2017, 16:41

Evo mene opet, pozdrav staroj raji koja me se još uvijek sjeća... :wave: :D :bih:

U ovakvoj nekakvoj turobnoj atmosferi oko reprezentacije u posljednje vrijeme, nemam volje pisati puno zaista, ali čitam vas s vremena na vrijeme, bez brige... ;) :D

Nekako mi je zaista žalosno, nakon onih prvih pozitivnih dojmova koje je Meša ostavio kao selektor kada je tek došao, vidjeti na šta smo došli sada i što se ispostavilo da se zapravo, po mom skromnom mišljenju, i ne razlikuje puno od svog prethodnika. Nebulozne postavke, nebulozne izjave, mnogo je toga što mi se ne sviđa i što mi ne miriše na "uspjeh" i nažalost, mislim da se sa ovakvom trenutnom situacijom, nemamo previše prava nadati bilo čemu u ove dvije utakmice, ali eto, voljela bih da griješim... :?

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6418
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: SP2018 / BiH - Belgija / Estonija - BiH

Post Postao/la JavierBosnia » 21 sep 2017, 17:13

DragonGirl je napisao/la:Evo mene opet, pozdrav staroj raji koja me se još uvijek sjeća... :wave: :D :bih:

U ovakvoj nekakvoj turobnoj atmosferi oko reprezentacije u posljednje vrijeme, nemam volje pisati puno zaista, ali čitam vas s vremena na vrijeme, bez brige... ;) :D

Nekako mi je zaista žalosno, nakon onih prvih pozitivnih dojmova koje je Meša ostavio kao selektor kada je tek došao, vidjeti na šta smo došli sada i što se ispostavilo da se zapravo, po mom skromnom mišljenju, i ne razlikuje puno od svog prethodnika. Nebulozne postavke, nebulozne izjave, mnogo je toga što mi se ne sviđa i što mi ne miriše na "uspjeh" i nažalost, mislim da se sa ovakvom trenutnom situacijom, nemamo previše prava nadati bilo čemu u ove dvije utakmice, ali eto, voljela bih da griješim... :?
Welcome back

Ne treba biti mudar pa reci da smo potrosili jos jedne kvalifikacije gdje niti smo dobili plasman, niti smo dobili nekog igraca za buducnost.
Ovo ce da bude utakmica za raju i utakmica koja ce slomiti mnoge stvari, na koju stranu, tek cemo da vidimo
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
hz1987
Postovi: 2088
Pridružen/a: 01 nov 2008, 10:27
Kontakt:

Re: SP2018 / BiH - Belgija / Estonija - BiH

Post Postao/la hz1987 » 21 sep 2017, 17:28

Kome sta nije jasno? Sastav protiv Belgije se zna od izvlacenja grupa, a znace se i za narednih godinu dana, pa da izdiktiramo:
Begovic - Vranjes - X1 - Sunjic - Kolasinac - X2 - Pjanic - Lulic - Visca - Ibisevic - Dzeko
X1 bilo ko od stopera ko je u formi. Dal Cocalic, dal Zukanovic, jal Bicakcic.
X2 bilo ko od zadnjih veznih ko ima utakmica i nije povrijedjen il pod kartonima. Dal Besic, dal Jajalo, jal Cimirot il Prcic.
Ostalih 9 pozicija je zabetonirano za vjek vjekova dok je Mesa serektor.

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: SP2018 / BiH - Belgija / Estonija - BiH

Post Postao/la DrFilgud » 22 sep 2017, 10:37

Nasa sansa je sto Belgijanci udaraju siroko, kao zene. Predlozio bih Mesi da ih pokusa srediti kroseima :idea:

Avatar
xinxee
Postovi: 3403
Pridružen/a: 22 avg 2011, 23:40
Lokacija: Wonderland
Kontakt:

Re: SP2018 / BiH - Belgija / Estonija - BiH

Post Postao/la xinxee » 22 sep 2017, 12:08

hz1987 je napisao/la:Kome sta nije jasno? Sastav protiv Belgije se zna od izvlacenja grupa, a znace se i za narednih godinu dana, pa da izdiktiramo:
Begovic - Vranjes - X1 - Sunjic - Kolasinac - X2 - Pjanic - Lulic - Visca - Ibisevic - Dzeko
X1 bilo ko od stopera ko je u formi. Dal Cocalic, dal Zukanovic, jal Bicakcic.
X2 bilo ko od zadnjih veznih ko ima utakmica i nije povrijedjen il pod kartonima. Dal Besic, dal Jajalo, jal Cimirot il Prcic.
Ostalih 9 pozicija je zabetonirano za vjek vjekova dok je Mesa serektor.
Slazem se :mrgreen:
"Ima Bosne, beglerbeže i Bošnjaka u njoj! Bili su prije vas i ako Bog da, biti će i poslije vas!"

Tatafudbala
Postovi: 2
Pridružen/a: 21 sep 2017, 17:49
Kontakt:

Re: SP2018 / BiH - Belgija / Estonija - BiH

Post Postao/la Tatafudbala » 22 sep 2017, 18:29

Koliko god znam da će Meša izvesti isti sastav i igrati preoprezno, nadam se sljedećem.

Begović
Lulić/Vranješ. Šimunović/ Šunjić. Zuka. Kolašinac

Bešić. Pjanić

Hajrović/ Višća Salihović. Duljević

Džeko


Kada povedemo:)

Duljević izlazi nakon sat i ulazi Vranješ koji ide na beka a Lulić ide na lijevo krilo. Hajrović izlazi i ulazi Višća zbog kontre i eventualno promjena na sredini kada se Salihović umori.

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6418
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: SP2018 / BiH - Belgija / Estonija - BiH

Post Postao/la JavierBosnia » 22 sep 2017, 18:39

Tatafudbala je napisao/la:Koliko god znam da će Meša izvesti isti sastav i igrati preoprezno, nadam se sljedećem.

Begović
Lulić/Vranješ. Šimunović/ Šunjić. Zuka. Kolašinac

Bešić. Pjanić

Hajrović/ Višća Salihović. Duljević

Džeko
Kada provedemo:)

Duljević izlazi nakon sat i ulazi Vranješ koji ide na beka a Lulić ide na lijevo krilo. Hajrović izlazi i ulazi Višća zbog kontre i eventualno promjena na sredini kada se Salihović umori.

Tatice kao prvo Zukanovic ne moze igrati zbog zutih kartona.
Druga stvar, nema sanse da od prve pocnu Simunovic, Besic, Hajrovic, Duljevic, Salihovic. Jer to su igraci koji su kod Mese odigrali koliko 2 utakmice svi oni.
Treca stvar, Lulica nece trositi na desnom beku, ne znam sta si to zamislio, 80% na krilu, 20% u sredini uz Besica i Pjanica.

Kad sam vec ispao ovoliko pametan, da kazem svoje misljenje sta ce on izvest: Begovic, Vranjes, Simunovic, Sunjic, Kolasinac, Besic, Jajalo, Pjanic, Visca, Lulic, Dzeko.
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Tatafudbala
Postovi: 2
Pridružen/a: 21 sep 2017, 17:49
Kontakt:

Re: SP2018 / BiH - Belgija / Estonija - BiH

Post Postao/la Tatafudbala » 22 sep 2017, 19:00

Gledaj svjestan svega kao što sam rekao na početku posta. Ovaj sastav je želja.
Lulić je bolje rješenje na desnom boku jer je dešnjak i nemamo boljeg. On može biti zajedno sa Hajrovićem veoma prodoran jer je izdržljiv.

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6418
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: SP2018 / BiH - Belgija / Estonija - BiH

Post Postao/la JavierBosnia » 22 sep 2017, 19:02

Tatafudbala je napisao/la:Gledaj svjestan svega kao što sam rekao na početku posta. Ovaj sastav je želja.
Lulić je bolje rješenje na desnom boku jer je dešnjak i nemamo boljeg. On može biti zajedno sa Hajrovićem veoma prodoran jer je izdržljiv.
I moje zelje su negdje tu sa tvojima, ali ici ce se na provjerene igrace, tu je Mesa najsigurniji.
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
Sarajlijica1946
Postovi: 8175
Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
Kontakt:

Re: SP2018 / BiH - Belgija / Estonija - BiH

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 23 sep 2017, 06:46

Sve na Belgiju staviti, kucu zenu, djecu, kera uzeti bar neki kes :kafa:

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24176
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: RE: Re: SP2018 / BiH - Belgija / Estonija - BiH

Post Postao/la Derdiyok » 23 sep 2017, 07:16

Sarajlijica1946 je napisao/la:Sve na Belgiju staviti, kucu zenu, djecu, kera uzeti bar neki kes :kafa:
2/1 :kafa:

Poluvrijeme 0:1 Benteke a onda Mesa uvodi Ibiševića koji svojim maestralnim prijemom i asistencijama za Dzeka i Viscu donosi pobjedu Ljiljana. :kafa:

Sent from my LG-P880 using Tapatalk
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
gaston
Moderator
Postovi: 16425
Pridružen/a: 29 jun 2012, 22:40
Kontakt:

Re: SP2018 / BiH - Belgija / Estonija - BiH

Post Postao/la gaston » 23 sep 2017, 09:56

Ako mu sad, nakon povrede Ermina, Jozo ne debituje onda neće nikad.
Poznavajući njega, Đumić od prve minute.
Ima jedan klub, jedan tim, s tradicijom jakom, čiji verni navijači su povezani znakom.
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!

Sve je to okej, al' ne smijemo zaboraviti kako je Bruno laktom mlatno Jorginha..

Avatar
BadrHari
Postovi: 3730
Pridružen/a: 22 maj 2013, 23:54
Lokacija: Bilino Polje
Kontakt:

Re: SP2018 / BiH - Belgija / Estonija - BiH

Post Postao/la BadrHari » 23 sep 2017, 10:29

neznalica nije dala otkaz poslije Kipra, ne znam cemu se nadate protiv Belgije. Obrukat ce se opet postavom ;)
Two-time champion of Central European Cup, triple champion of Bosnia and Hercegovina, two-time cup winners, and one time winner of the international Intertoto cup.

Avatar
Alminjo99
Postovi: 3491
Pridružen/a: 07 dec 2016, 19:00
Kontakt:

Re: SP2018 / BiH - Belgija / Estonija - BiH

Post Postao/la Alminjo99 » 23 sep 2017, 10:41

Evo Bičakkic povrijeđen. Dakle Cocalić ili Đumić od prve minute. Ta' neće valjda Jozo. :kafa:
Rezultat je trend, ideal je vječan!

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 23 gosta.