Novi selektor reprezentacije BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

J1897
Postovi: 3940
Pridružen/a: 15 jul 2017, 22:17
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la J1897 » 15 nov 2017, 17:27

Mozda da damo prvo sansu ko god da bude prije nego sto optuzujemo...znamo da nemamo para i svjesni smo da nas nece neko veliko ime voditi. Pomirite se stim i bit ce vam lakse.

Svi smo neki experti sto se tice buduceg selektora.
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Probisvjet » 15 nov 2017, 17:33

MocMahale444 je napisao/la:
Probisvjet je napisao/la: na prvoj utakmici mu zazeliti dobrodoslicu mnostvom baklji.
:urnebes: :urnebes:
Mhalasu ovo sam napisao ako vec citiras.
Sto bi rekli ako Amaru bude nasteljen posao selektora na prvoj utakmici mu zazeliti dobrodoslicu mnostvom baklji.
I da dodam, da mu nije babe ne bi on nikada sutnuo loptu, a kamo li bio trener.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la samoposteno » 15 nov 2017, 17:41

Kazu Ivica legenda Bosne i Hercegovine a sve sto je uradio za istu je sto je uhljebio sina to samo kodnas ima

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19326
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la MocMahale444 » 15 nov 2017, 17:41

Probisvjet je napisao/la:
MocMahale444 je napisao/la:
Probisvjet je napisao/la: na prvoj utakmici mu zazeliti dobrodoslicu mnostvom baklji.
:urnebes: :urnebes:
Mhalasu ovo sam napisao ako vec citiras.
Sto bi rekli ako Amaru bude nasteljen posao selektora na prvoj utakmici mu zazeliti dobrodoslicu mnostvom baklji.
I da dodam, da mu nije babe ne bi on nikada sutnuo loptu, a kamo li bio trener.
Nemoj ba bakljama, Amaru ce to tesko pasti :kafa: gomila baklji bilo bi mu veselo. Sigurno prvi put bi to vidio u zivotu.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
Evander
Postovi: 14453
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Evander » 15 nov 2017, 17:43

Kako zavrsi zadnja Amarova sezona u BH ligi, prije nego je otisao na "godisnji"?
Nadam se da ce u reprezentaciji ranije morati odrediti kad ide na godisnji i koliko dugo ostaje :kafa:

Sent from my HUAWEI GRA-UL00 using Tapatalk

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la wobly92 » 15 nov 2017, 17:46

Probisvjet je napisao/la:
MocMahale444 je napisao/la:
Probisvjet je napisao/la: na prvoj utakmici mu zazeliti dobrodoslicu mnostvom baklji.
:urnebes: :urnebes:
Mhalasu ovo sam napisao ako vec citiras.
Sto bi rekli ako Amaru bude nasteljen posao selektora na prvoj utakmici mu zazeliti dobrodoslicu mnostvom baklji.
I da dodam, da mu nije babe ne bi on nikada sutnuo loptu, a kamo li bio trener.
Ne konta on veću sliku, džaba mu crtaš.
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

The Game
Postovi: 3337
Pridružen/a: 09 jul 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la The Game » 15 nov 2017, 17:47

Evander je napisao/la:Kako zavrsi zadnja Amarova sezona u BH ligi, prije nego je otisao na "godisnji"?
Nadam se da ce u reprezentaciji ranije morati odrediti kad ide na godisnji i koliko dugo ostaje :kafa:

Sent from my HUAWEI GRA-UL00 using Tapatalk
Titulom :D to je sezona kad su nas vodili Jovic i Husref.
Na godisnji je otisao poslije Plzena.

A ovdje ce na godisnji poslije Lige nacija. :D
Zadnja izmjena: The Game, dana/u 15 nov 2017, 17:48, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
avenija
Postovi: 13642
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la avenija » 15 nov 2017, 17:48

Probisvjet je napisao/la:
MocMahale444 je napisao/la:
Probisvjet je napisao/la: na prvoj utakmici mu zazeliti dobrodoslicu mnostvom baklji.
:urnebes: :urnebes:
Mhalasu ovo sam napisao ako vec citiras.
Sto bi rekli ako Amaru bude nasteljen posao selektora na prvoj utakmici mu zazeliti dobrodoslicu mnostvom baklji.
I da dodam, da mu nije babe ne bi on nikada sutnuo loptu, a kamo li bio trener.
:salut:
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19326
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la MocMahale444 » 15 nov 2017, 17:50

wobly92 je napisao/la:Ne konta on veću sliku, džaba mu crtaš.
Daj ba ****, idi pravi gifove i stipu se fudbala. Imas mrznju prema Zelji kao da ti je neko iz kluba karao neku trebu.
Isto kao i ovaj smogovac dosadni :urnebes:
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
Trigger
Moderator
Postovi: 2129
Pridružen/a: 03 jul 2009, 14:43
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Trigger » 15 nov 2017, 17:52

hurem je napisao/la:@calcio,
Reprezentacija mi je uvijek na prvom mjestu i nisam obojen klupskom bojom, ne u tom smislu koji vjerovatno potenciras...da, navijam za Sarajevo, tacnije receno najvise simpatisem od svih nasih klubova i bez obzira na tu cinjenicu drzim da je od premijerligaskih trenera koji su ostavili trag u istoj daleko najbolji izbor Amar Osim.
Moja poenta je da je nas reprezentativni fudbal nenormalno grohnuo nakon SP u Brazilu i da ova dva "najozbiljnija" (Amar i Kodro) kandidata samo to i potvrdjuju.
S druge strane, da Ivica nije Amarov otac mislim da ga se nikako ne bi ni uzimalo u opticaj...kao ni Jovica, Husrefa (bez obzira na manji br.premijerligaskih trofeja ako znamo da su ipak znalci i da imaju cvrstu ruku, pogotovo Husref)..
Na kraju, nije isto trenirati na nasim zelenim terenima i uglavnom ispodprosjecne fudbalere i jednog Dzeku, Pjanica i sl.
Zna li Amar uopce kako izgleda trening na visem nivou, Kodro mozda i zna jer je doskora igrao i ucio od svojih trenera...
Ja vise preferiram Kodru zbog pas i napadacke igre...mada u tom suzenom kodro-osim (nazalost) izboru se necu ljutiti koga god da izaberu...samo da Mesu vise ne gledam, a vjerujem da ce obojica biti bolji od prethodnika...
Mesa je veliki radnik, ali mislim da mu fali u glavi tog nogometnog slifa i da neke preocite stvari ne moze da vidi...ova dvojica dosta bolje razumiju to nogometno znanje, bar ja tako mislim.

Dakle, preferiram Kodru, ali ako i Osima izaberu nista protiv...da vidimo i taj, do sada neisprobani "premijerligaski" eksperiment.
Samo na.kraju da jos jedanput naglasim:
UBIJEDJEN SAM DA AMAR NE BI NI BIO KANDIDAT DA MU IVICA NIJE BABO I DA NE SJEDI TAMO GDJE SJEDI
.
Zadnji pasus ti je na određen način kontradiktoran, a sve ostalo OK
Reprezentacija BiH ne bi smjela da bude ničiji "eksperiment" - dovoljno dugo to u praksi rade, sramota a dokaz je to što smo tamo gdje jesmo. :cry:
Ako već "nemamo izbora" (čitaj: kao finansijskih mogućnosti -hm!?) i ako ćemo i dalje eksperimentisati sa selektorima, u tom slučaju učinimo to sa nekim ko nije na 'birou', osobom ("Brkom") koji za selektora nije (ne samo kao 'stručnjak' nego kao 'kompletna' osoba) - zašto onda ne 'praviti' eksperiment sa Vinkom Marinovićem, naprimjer?
Iako sve upućuje da je ta farsa završena u korist besposlenog babinog sina - možda i ne bude tako, možda to sve 'pokvare' predstavnici Saveza iz manjeg bh.entiteta i to bi mi bilo, pošten da budem, drago!
Zadnja izmjena: Trigger, dana/u 15 nov 2017, 18:00, ukupno mijenjano 2 puta.
Bosno moja poharana....

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61444
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Virtu4l » 15 nov 2017, 17:54

Kad vidim koliko pate baš jedva čekam da Brko i zvanično postane novi selektor.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Probisvjet » 15 nov 2017, 17:56

MocMahale444 je napisao/la:
wobly92 je napisao/la:Ne konta on veću sliku, džaba mu crtaš.
Daj ba ****, idi pravi gifove i stipu se fudbala. Imas mrznju prema Zelji kao da ti je neko iz kluba karao neku trebu.
Isto kao i ovaj smogovac dosadni :urnebes:
Kakve bolan ima veze Zeljescar? Eto neka bude Edis Mulalic selektor, bolje on nego nasteljeni Amaw.
Al' brate Amaw ima ruzne brkove jbt. :lol:
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
JohnCleese
Postovi: 5738
Pridružen/a: 02 sep 2015, 09:52
Lokacija: zemlja "ciganska"
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la JohnCleese » 15 nov 2017, 17:58

Odredjeni novinari su svojim neprofesionalizmom i pristrasnoscu svojevoljno gurnuli cijeli ovaj portal u saucesnistvo eventualnog buduceg fijaska :kafa:

Ogroman teret ste svalili sebi na ledja otvoreno favorizirajuci jednu stranu odnosno rov, naustrub objektivnosti i nepristrasnosti tj osnovnog nacela vaseg posla.

Nadam se da cete ovako "momacki" dijeliti i propratiti sve ostale trenutke kroz koje cete prolaziti zajedno sa novi selektrom (Amarom) a vjerujte da vam je ovaj prvi trenutak oko pripremanja terena pred izbore sigurno i najlaksi. Svaki naredni ce biti tezi od tezeg ;)
Nije problem u slijepim vođama, problem je u slijepim sljedbenicima.


Svabo je to...

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la dubrovnik » 15 nov 2017, 17:58

Trigger je napisao/la:
hurem je napisao/la:@calcio,
Reprezentacija mi je uvijek na prvom mjestu i nisam obojen klupskom bojom, ne u tom smislu koji vjerovatno potenciras...da, navijam za Sarajevo, tacnije receno najvise simpatisem od svih nasih klubova i bez obzira na tu cinjenicu drzim da je od premijerligaskih trenera koji su ostavili trag u istoj daleko najbolji izbor Amar Osim.
Moja poenta je da je nas reprezentativni fudbal nenormalno grohnuo nakon SP u Brazilu i da ova dva "najozbiljnija" (Amar i Kodro) kandidata samo to i potvrdjuju.
S druge strane, da Ivica nije Amarov otac mislim da ga se nikako ne bi ni uzimalo u opticaj...kao ni Jovica, Husrefa (bez obzira na manji br.premijerligaskih trofeja ako znamo da su ipak znalci i da imaju cvrstu ruku, pogotovo Husref)..
Na kraju, nije isto trenirati na nasim zelenim terenima i uglavnom ispodprosjecne fudbalere i jednog Dzeku, Pjanica i sl.
Zna li Amar uopce kako izgleda trening na visem nivou, Kodro mozda i zna jer je doskora igrao i ucio od svojih trenera...
Ja vise preferiram Kodru zbog pas i napadacke igre...mada u tom suzenom kodro-osim (nazalost) izboru se necu ljutiti koga god da izaberu...samo da Mesu vise ne gledam, a vjerujem da ce obojica biti bolji od prethodnika...
Mesa je veliki radnik, ali mislim da mu fali u glavi tog nogometnog slifa i da neke preocite stvari ne moze da vidi...ova dvojica dosta bolje razumiju to nogometno znanje, bar ja tako mislim.

Dakle, preferiram Kodru, ali ako i Osima izaberu nista protiv...da vidimo i taj, do sada neisprobani "premijerligaski" eksperiment.
Samo na.kraju da jos jedanput naglasim:
UBIJEDJEN SAM DA AMAR NE BI NI BIO KANDIDAT DA MU IVICA NIJE BABO I DA NE SJEDI TAMO GDJE SJEDI
.
Zadnji pasus ti je na određen način kontradiktoran, a sve ostalo OK
Reprezentacija BiH ne bi smjela da bude ničiji "eksperiment" - dovoljno dugo to u praksi rade, sramota a dokaz je to što smo tamo gdje jesmo. :cry:
Ako već "nemamo izbora" (čitaj: kao finansijskih mogućnosti -hm!?) i ako ćemo i dalje eksperimentisati sa selektorima, u tom slučaju učinimo to sa nekim ko nije na 'birou', osobob ("Brkom" koji za selektora (ne samo kao 'stručnjak' nego kao 'kompletna' osoba) - zašto onda ne 'praviti' eksperiment sa Vinkom Marinovićem, naprimjer?
Iako sve upućuje da je ta farsa završena u korist besposlenog babinog sina - možda i ne bude tako, možda to sve 'pokvare' predstavnici Saveza iz manjeg bh.entiteta i to bi mi bilo, pošten da budem, drago!
Da li ti vjerujes da ovi iz RS-a stvarno idu uciniti nesto za dobrobit BiH nogometa ili samo tvrde pazar ?
Ja mislim da je u Amara ulozeno previse da bi ih oni
zaustavili. Dobit ce svaki ustupak koji budu trazili i prica ce biti zavrsena. Pa u BiH se takvi najlakse dogovore.

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19326
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la MocMahale444 » 15 nov 2017, 18:00

Probisvjet je napisao/la:Kakve bolan ima veze Zeljescar? Eto neka bude Edis Mulalic selektor, bolje on nego nasteljeni Amaw.
Al' brate Amaw ima ruzne brkove jbt. :lol:

:kafa: nisi ozbiljan. Cuj Sablja selektor.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Avatar
Trigger
Moderator
Postovi: 2129
Pridružen/a: 03 jul 2009, 14:43
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Trigger » 15 nov 2017, 18:09

dubrovnik je napisao/la:
Trigger je napisao/la:... Zadnji pasus ti je na određen način kontradiktoran, a sve ostalo OK
Reprezentacija BiH ne bi smjela da bude ničiji "eksperiment" - dovoljno dugo to u praksi rade, sramota a dokaz je to što smo tamo gdje jesmo. :cry:
Ako već "nemamo izbora" (čitaj: kao finansijskih mogućnosti -hm!?) i ako ćemo i dalje eksperimentisati sa selektorima, u tom slučaju učinimo to sa nekim ko nije na 'birou', osobob ("Brkom" koji za selektora (ne samo kao 'stručnjak' nego kao 'kompletna' osoba) - zašto onda ne 'praviti' eksperiment sa Vinkom Marinovićem, naprimjer?
Iako sve upućuje da je ta farsa završena u korist besposlenog babinog sina - možda i ne bude tako, možda to sve 'pokvare' predstavnici Saveza iz manjeg bh.entiteta i to bi mi bilo, pošten da budem, drago!
Da li ti vjerujes da ovi iz RS-a stvarno idu uciniti nesto za dobrobit BiH nogometa ili samo tvrde pazar ?
Ja mislim da je u Amara ulozeno previse da bi ih oni
zaustavili. Dobit ce svaki ustupak koji budu trazili i prica ce biti zavrsena. Pa u BiH se takvi najlakse dogovore.
Iskreno - ne vjerujem. Samo sam u očaju, zbog reprezentacije, to napisao ( i ono možda). Znam ja za njihove 'talove i dilove'.
Zadnja izmjena: Trigger, dana/u 15 nov 2017, 18:46, ukupno mijenjano 1 put.
Bosno moja poharana....

Avatar
Zenzo
Postovi: 3862
Pridružen/a: 25 dec 2016, 17:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Zenzo » 15 nov 2017, 18:10

Probisvjet je napisao/la:.
Ozbiljne probleme i kompleske imas od Zeljeznicara.
- Zeljeznicar -

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12029
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la BoixosNois1899 » 15 nov 2017, 18:11

Virtuelnom je sve patnja, kompleksi, Bordo, Plavo, bla bla... :crazy: :urnebes:
Ne navijamo mi svi ovdje za Želju i Sarajevo. Ima naš što realno i objektivno mislimo i pišemo. Evo ja prvi. Niti podržavam Želju, niti Sarajevo ali opet ne bi ni u ludilu volio gledati Amara na klupi kao selektora. Čovjek NIJE DOKAZAN kao trener, te kao takav ne bi trebao biti ni u široj konkurenciji za selektora reprezentacije!!! Tu se sva priča završava.
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Avatar
arelinho
Postovi: 16436
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la arelinho » 15 nov 2017, 18:11

Ako budu Tuzlaci palili baklje onda će na toj utakmici biti samo sedam baklji. :lol: :lol:

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19326
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la MocMahale444 » 15 nov 2017, 18:12

arelinho je napisao/la:Ako budu Tuzlaci palili baklje onda će na toj utakmici biti samo sedam baklji. :lol: :lol:
:urnebes: i Sari-el osmi.
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Nijet veliki, zulum dušmanski Sabur nam i inat u nama
silan Bosanski!!!!

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 34 gosta.