Novi selektor reprezentacije BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24187
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: RE: Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Derdiyok » 16 nov 2017, 16:57

Neandertalac je napisao/la:
Ma nisam ni mislio na tebe već maloprije mi zapala za oko ta psovka od nekog vašeg.



Poslano sa mog SM-T211 koristeći Tapatalk
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Neandertalac » 16 nov 2017, 16:57

Ručak u toku. Svađa oko priloga sa bijelim lukom.

Čuj "žučna rasprava" :lol:

Derdyok@ za mene Hase legenda. Ako nisi znao Hase je spasio Božić u Sarajevu. Preko 400 golova dao od toga kažu stariji petom oko pedesetak.
Zadnja izmjena: Neandertalac, dana/u 16 nov 2017, 16:59, ukupno mijenjano 1 put.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24187
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: RE: Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Derdiyok » 16 nov 2017, 16:58

mirza_it je napisao/la::o :o jebote jel ovo kakva sjednica o priznavanju Kosova ?
Hoće rata biti

Poslano sa mog SM-T211 koristeći Tapatalk
Zadnja izmjena: Derdiyok, dana/u 16 nov 2017, 16:59, ukupno mijenjano 1 put.
® GONGASHI POWERHOUSE ®

mire96
Postovi: 1056
Pridružen/a: 01 sep 2017, 00:49
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la mire96 » 16 nov 2017, 16:58

Kako je prejako gledati rasplet u odnosu na proslu sedmicu. Javljali se likovi i govorili kako ce bojkotovat reprezentaciju ako Amar bude selektor, a onda od njegovih pristalica stizali odgovori kako je to pacenicka i kompleksaska prica i da nista ne smije biti vaznije od repke. Sad kad je situacija obrnuta, te iste pristalice odjednom jedva cekaju propast repke. Nema vise prica o patriotizmu i repka iznad svega :mrgreen:

Vidim da su se danas mediji bas urotili protiv Mehe. Svako malo naidjem na neki 'objektivni' clanak gdje Meho ne smije biti izabran ispred Amara. Zakuhala se situacija, pa poltroni rade u dvije smjene.

sekretar
Postovi: 1471
Pridružen/a: 07 apr 2014, 20:42
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la sekretar » 16 nov 2017, 16:59

Bosnjacki clanovi uz Dinu Begica su za Osima juniora. Sto bi bila protuusluga Ivici Osimu sto je cuvao Dinino dupe. Srpski i hrvatski clanovi su uz Bajevica i Kajtaza i zele Mehu Kodru. Misimovic je gasioc pozara koji cuva ledja Begicu od javnosti,da Begic moze reci kako u Savezu ipak ima bivsih igraca.

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Unofficialpage » 16 nov 2017, 17:08

Samo vi polako, ne žuri nam se oko izbora selektora. Sad odmorite tamo do polovine decembra pa opet sjednica i tad raspišite konkurs i tamo krajem januara nova sjednica i izabrati selektora.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la calcio » 16 nov 2017, 17:10

Il' su jos na rucku il' se za guse hvataju.... nema trece

Avatar
Lakoste
Postovi: 7890
Pridružen/a: 17 nov 2015, 19:46
Lokacija: London
Kontakt:

Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Lakoste » 16 nov 2017, 17:10

Predstava za javnost.
Zadnja izmjena: Lakoste, dana/u 16 nov 2017, 17:11, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la skoroalen » 16 nov 2017, 17:11

Pošto se ovoliko nadrobilo svega o Mehi i Amaru, da vas pitam ovako generalno, šta je za vas dobar trener? Nije validna igračka karijera, veličina, harizma, trofeji, gleda se liga, budžet, okolnosti... ko je onda trener? Ancelotti je po mišljenju mnogih jedan od najboljih ikad a u Bayernu se pogubio. Mourinho nema velikih uspjeha od lige prvaka 2010. Klopp s Liverpoolom ne može do Evrope. Guardiola bira samo ekipe bez konkurencije. Ranieri uzeo titulu s Leicesterom a s Abramovičevim Chelseajom bio užas. Capello je ušao u rječnik kao ponajbolji trener sa Apenina a sa superbogatim Rusima ne može nigdje. Zidane bez ikakvog iskustva odbrani LP prvi put u historiji. Ako sve sumiramo, sve se svodi na to kako će se ko uklopit. Možda našu reprezentaciju ni Ferguson ne bi nigdje odveo a možda nas npr Amar il Meho odvedu na EURO.

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6426
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la JavierBosnia » 16 nov 2017, 17:13

Joj raja zamislite da imamo 7-8 ozbiljnih kandidata, a ne jedva dva. Cestitali bi jedni drugima novu godinu na ovoj temi
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la samoposteno » 16 nov 2017, 17:15

skoroalen je napisao/la:Pošto se ovoliko nadrobilo svega o Mehi i Amaru, da vas pitam ovako generalno, šta je za vas dobar trener? Nije validna igračka karijera, veličina, harizma, trofeji, gleda se liga, budžet, okolnosti... ko je onda trener? Ancelotti je po mišljenju mnogih jedan od najboljih ikad a u Bayernu se pogubio. Mourinho nema velikih uspjeha od lige prvaka 2010. Klopp s Liverpoolom ne može do Evrope. Guardiola bira samo ekipe bez konkurencije. Ranieri uzeo titulu s Leicesterom a s Abramovičevim Chelseajom bio užas. Capello je ušao u rječnik kao ponajbolji trener sa Apenina a sa superbogatim Rusima ne može nigdje. Zidane bez ikakvog iskustva odbrani LP prvi put u historiji. Ako sve sumiramo, sve se svodi na to kako će se ko uklopit. Možda našu reprezentaciju ni Ferguson ne bi nigdje odveo a možda nas npr Amar il Meho odvedu na EURO.

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
Ja mislim da sad na evropsko mozemo otici i bez selektora :lol: :lol:

Avatar
hurem
Postovi: 8624
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la hurem » 16 nov 2017, 17:16

skoroalen je napisao/la:Pošto se ovoliko nadrobilo svega o Mehi i Amaru, da vas pitam ovako generalno, šta je za vas dobar trener? Nije validna igračka karijera, veličina, harizma, trofeji, gleda se liga, budžet, okolnosti... ko je onda trener? Ancelotti je po mišljenju mnogih jedan od najboljih ikad a u Bayernu se pogubio. Mourinho nema velikih uspjeha od lige prvaka 2010. Klopp s Liverpoolom ne može do Evrope. Guardiola bira samo ekipe bez konkurencije. Ranieri uzeo titulu s Leicesterom a s Abramovičevim Chelseajom bio užas. Capello je ušao u rječnik kao ponajbolji trener sa Apenina a sa superbogatim Rusima ne može nigdje. Zidane bez ikakvog iskustva odbrani LP prvi put u historiji. Ako sve sumiramo, sve se svodi na to kako će se ko uklopit. Možda našu reprezentaciju ni Ferguson ne bi nigdje odveo a možda nas npr Amar il Meho odvedu na EURO.

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
:thumbup:

Avatar
Zenzo
Postovi: 3862
Pridružen/a: 25 dec 2016, 17:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Zenzo » 16 nov 2017, 17:21

JavierBosnia je napisao/la:Joj raja zamislite da imamo 7-8 ozbiljnih kandidata, a ne jedva dva. Cestitali bi jedni drugima novu godinu na ovoj temi
Raja misli da svi jedva cekaju da vode BiH za sicu, a na to sve i kada nas neko preuzme ocekuje blic rezultat sa budimi iskreni raspalom ekipom igraca.

Murinju i Anđelotiju bi nasli dlaku u jajetu.
Zadnja izmjena: Zenzo, dana/u 16 nov 2017, 17:21, ukupno mijenjano 1 put.
- Zeljeznicar -

sekretar
Postovi: 1471
Pridružen/a: 07 apr 2014, 20:42
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la sekretar » 16 nov 2017, 17:21

Prosirenje EURA 2020. u Francuskoj je najveca glupost koja je mogla se desiti. Za nekoliko godina skoro svak ce se moci hvaliti da je ucestvovao na EURU,osim ovih skart repki. Do sada su Euro igrali samo najjaci, od 2020. ce igrati i osrednje repke.

Avatar
Wisey
Postovi: 2344
Pridružen/a: 18 feb 2012, 19:13
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Wisey » 16 nov 2017, 17:21

Sarajevska masinerija je stvarno degutantna ne samo u politickim, nego i u sportskim sferama. Uspjet ce mi ogaditi i Osima mladjeg, iako ga nisam uopste tako dozivljavao bez obzira sto je vodio samo ono sto mu je babo u amanet ostavljao.

Nadam se da ce Meho uprkos svemu ipak preuzeti ovu reprezentaciju.

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la samoposteno » 16 nov 2017, 17:23

Amar je izabran za selektora smijel ko opkladu da bacimo

Avatar
Vucevich
Postovi: 11249
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Vucevich » 16 nov 2017, 17:25

sekretar je napisao/la:Prosirenje EURA 2020. u Francuskoj je najveca glupost koja je mogla se desiti. Za nekoliko godina skoro svak ce se moci hvaliti da je ucestvovao na EURU,osim ovih skart repki. Do sada su Euro igrali samo najjaci, od 2020. ce igrati i osrednje repke.
Kao i mi.

Avatar
Sheyi
Postovi: 12169
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Sheyi » 16 nov 2017, 17:27

Hajde u pm imam još 8% baterije, a na poslu sam...

Avatar
mostar_mo
Postovi: 3316
Pridružen/a: 04 jun 2009, 16:49
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la mostar_mo » 16 nov 2017, 17:28

samoposteno je napisao/la:Amar je izabran za selektora smijel ko opkladu da bacimo
Vrlo moguce , cudno mi je nepojavljivanje Ivice Osima na sjednici i to moze znaciti da nije htio prisustvovati sjednici na kojoj ce mu biti izabran sin , a s druge strane to sam danas pisao cudim se da Meho kao covjek koji ima karakter i neda manipulirati sa sobom je uopste opcija kriminalcima u savezu.
Nek se naše pjesme ore pjevat ćemo cijelu noć
nek Mostarom baklje gore s Veležom ću u smrt poć
i kad žarko sunce sija i kad hladne liju kiše
mi pjevamo našu pjesmu volim Velež nikog više

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la samoposteno » 16 nov 2017, 17:29

Sheyi je napisao/la:Hajde u pm imam još 8% baterije, a na poslu sam...
Sa 8% baterije neces nista docekat koce nas Ivica,lutvo i Marica nece da glasaju za kodru :lol: :lol:

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Imajednabrigada i 28 gostiju.