Novi selektor reprezentacije BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
mostar_mo
Postovi: 3316
Pridružen/a: 04 jun 2009, 16:49
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la mostar_mo » 17 nov 2017, 13:09

Sariel1987 je napisao/la:al pljuju kodru zarad licnih interesa.
sjecikese,sitni prevaranti,dzeparosi, tezgadzije.
novinarsko konobarsko menadzerski klan
zbog takvih ko oni mi ni drzave nemamo pljuc
Strašno je to . Fuj. Pokušavaju od čovjeka koji nema trunke crnog u svojoj karijeri napravit nekakvog mešetara.
Meho , ovakvoj bagri i ne trebaš ..živi i radi tamo među civiliziranim svijetom časno i pošteno kao i do sada !
Nek se naše pjesme ore pjevat ćemo cijelu noć
nek Mostarom baklje gore s Veležom ću u smrt poć
i kad žarko sunce sija i kad hladne liju kiše
mi pjevamo našu pjesmu volim Velež nikog više

Avatar
Trigger
Moderator
Postovi: 2129
Pridružen/a: 03 jul 2009, 14:43
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Trigger » 17 nov 2017, 13:10

Sariel1987 je napisao/la:
mostar_mo je napisao/la:

Da poznaješ Mehu ne bi nikad takve gluposti pisao.
Za razliku od njegovih prethodnika to je čovjek koji ima svoj ponos i svoju čast i to nikad ne bi prodao za bilo kakve pare na svijetu.
Jedan od onih koji je najviše pomagao Veležu poslije rata , a nikad nije htio bilo kakvu medijsku pažnju.
Naravno da Meho neće prevariti predsjednika Servettea jer nije nikog u životu , ako mu je obećao da će ostati onda će sigurno ostati.
ti vjerovatno nisi ni svjestan kome pokusavas racionalno odgovorit.
nemoj dzaba ;)
Bravo!
Bosno moja poharana....

Avatar
miky_hz
Postovi: 23131
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la miky_hz » 17 nov 2017, 13:10

Gledaj kandidata sto ih je RS predlozio cuj Seedorf :tokralju: .Za 15 milja platu mos samo Vinka od ovih dovest.




Naši kandidati su: Marcel Koller (bivši selektor Austrije), Vladimír Weiss (selektor Gruzije), Vinko Marinović, Boško Đurovski, Matjaž Kek, Srečko Katanec, Robert Prosinečki i Clarence Seedorf. To su naše želje, naša promišljanja i mi molimo našu komisiju da pokuša stupiti u kontakt s njima i vide ima li prostora za saradnju", rekao je Kovačević
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61428
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Virtu4l » 17 nov 2017, 13:10

mostar_mo je napisao/la:Da poznaješ Mehu ne bi nikad takve gluposti pisao.
Za razliku od njegovih prethodnika to je čovjek koji ima svoj ponos i svoju čast i to nikad ne bi prodao za bilo kakve pare na svijetu.
Jedan od onih koji je najviše pomagao Veležu poslije rata , a nikad nije htio bilo kakvu medijsku pažnju.
Naravno da Meho neće prevariti predsjednika Servettea jer nije nikog u životu , ako mu je obećao da će ostati onda će sigurno ostati.
Ako se dobro sjećam i prošli put je imao uslov da ostane da živi u Španiji i da bude selektor reprezentacije, zato se proveo onako kako se proveo. Ovoga puta bi otišao korak dalje, obzirom da mu je brat aktivan menadžer i a sin potencijalni reprezentativac. U normalnoj državi takvi kandidati ne bi mogli ući ni u najširi krug kandidata.

Prvo je kategorično odbio delegaciju iz saveza pa se onda predomislio, vjerovatno jer mu je jasno da Servette nema šanse da uđe u prvu ligu, bez obzira što imaju najjači tim u drugoj ligi.

Meho Kodro je fijasko u najavi i protraćene još minimalno dvije godine.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Sariel1987 » 17 nov 2017, 13:10

ne znam sta mu je i trebalo Kodri, vracat se vamo u ovu mocvaru iskreno...

da brat mu je menadzer, al ko neki nema tatu sa pravom glasa u savezu :lol: :lol:
idi begaj tamo sjecikeso jedna sitnodzeparoska
Zadnja izmjena: Sariel1987, dana/u 17 nov 2017, 13:11, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la wobly92 » 17 nov 2017, 13:11

mostar_mo je napisao/la:
Virtu4l je napisao/la:
"Ako napusti klub, biće najbolji glumac kojeg sam vidio u životu", rekao je predsjednik Servettea.
E moj predsjedniče, ništa ti još ne znaš, mora Menaf da stvara nove reprezentativce.

Da poznaješ Mehu ne bi nikad takve gluposti pisao.
Za razliku od njegovih prethodnika to je čovjek koji ima svoj ponos i svoju čast i to nikad ne bi prodao za bilo kakve pare na svijetu.
Jedan od onih koji je najviše pomagao Veležu poslije rata , a nikad nije htio bilo kakvu medijsku pažnju.
Naravno da Meho neće prevariti predsjednika Servettea jer nije nikog u životu , ako mu je obećao da će ostati onda će sigurno ostati.
Čovjek ima ugovor do kraja ove sezone. S repkom svakako nema nikakvih obaveza do kraja sezone. Nećemo se pripremati za SP. Prijateljska s Amerikom, i ne znam šta još ako iskrsne.
Nema potrebe da ne ispoštuje dogovor, ali neki to neće da skontaju već traže svaki mogući način da blate sve što ne razumiju.
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

HeraklitMracni
Postovi: 5342
Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la HeraklitMracni » 17 nov 2017, 13:11

"Razgovorali smo u toku dana i ja sam već poslao imena potencijalnih kandidata s kojima bi trebalo obaviti razgovor. Da li će oni biti kandidati, trenutno ne znam, ali potrebno je sklopiti mozaik uslova i preduslova te s ovim trenerima trebalo bi obaviti ozbiljan razgovor. Naši kandidati su: Marcel Koller (bivši selektor Austrije), Vladimír Weiss (selektor Gruzije), Vinko Marinović, Boško Đurovski, Matjaž Kek, Srečko Katanec, Robert Prosinečki i Clarence Seedorf. To su naše želje, naša promišljanja i mi molimo našu komisiju da pokuša stupiti u kontakt s njima i vide ima li prostora za saradnju", otkrio je Kovačević za Klix.ba.

Nakon toga, on je rekao kako su iz Fudbalski savez RS-a razočarani zbog dva neuspjeha u posljednja dva ciklusa te je rekao da se izbor selektora ne smije zaustaviti samo na dva potencijalna imena.

"Mi želimo do iduće sjednice imati informaciju ko je najbolji od svih kandidata. Dva kandidata o kojima smo jučer razgovarali su kvalifikovani, zanimljivi, ali to ne znači da se trebamo zaustaviti samo na njima. Razočarani smo određeni vremenski period, gladni smo i željni uspjeha i zbog toga želimo da proširimo tu lepezu", rekao je Kovačević.

Kovačević također smatra da Nogometni savez BiH ne treba izlaziti u javnost s cifrom koju su spremni ponuditi selektoru te je kazao kako se plata za novog selektora može dodatno poboljšati.

"Takvu odluku niko nije donio. Platu od 15.000 eura je imao gospodin Baždarević, a mi želimo da čujemo koliko određeni trener traži i da li mi to možemo da mu pružimo. Ta plata se može proširiti, a ako selektor bude zadovoljavao naše kriterije, mi imamo prostora da mu pružimo još bolje uslove. Ja sam protiv toga da mi nastupamo s cifrom koliko smo spremni ponuditi selektoru, već trebamo da saslušamo njihove koncepte, pružimo naše najbolje mogućnosti, pa da onda vidimo do kojeg nivoa možemo ići", rekao je Kovačević.

Podsjetimo, Izvršni odbor NSBiH jučer nije odabrao novog selektora reprezentacije BiH, a nova sjednica na kojoj bi se trebalo saznati ime nasljednika Mehmeda Baždarevića zakazana je za 29. novembar. Ipak, navodi se da bi ime novog selektora trebalo biti poznato tek početkom sljedećeg mjeseca zbog posjete predsjednika Evropske fudbalske asocijacije (UEFA) Aleksandera Čeferina krajem ovog mjeseca.

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la dubrovnik » 17 nov 2017, 13:11

Sariel1987 je napisao/la:al pljuju kodru zarad licnih interesa.
sjecikese,sitni prevaranti,dzeparosi, tezgadzije.
novinarsko konobarsko menadzerski klan
zbog takvih ko oni mi ni drzave nemamo pljuc
Hrapovic i tim u petoj brzini!

Avatar
mostar_mo
Postovi: 3316
Pridružen/a: 04 jun 2009, 16:49
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la mostar_mo » 17 nov 2017, 13:12

Sariel1987 je napisao/la:
mostar_mo je napisao/la:

Da poznaješ Mehu ne bi nikad takve gluposti pisao.
Za razliku od njegovih prethodnika to je čovjek koji ima svoj ponos i svoju čast i to nikad ne bi prodao za bilo kakve pare na svijetu.
Jedan od onih koji je najviše pomagao Veležu poslije rata , a nikad nije htio bilo kakvu medijsku pažnju.
Naravno da Meho neće prevariti predsjednika Servettea jer nije nikog u životu , ako mu je obećao da će ostati onda će sigurno ostati.
ti vjerovatno nisi ni svjestan kome pokusavas racionalno odgovorit.
nemoj dzaba ;)
Hvala na savjetu , boli me što časnim ljudima ne daju pozicije , isto je potpuno kao i u politici ..Bosna i Hercegovina je to.
Nek se naše pjesme ore pjevat ćemo cijelu noć
nek Mostarom baklje gore s Veležom ću u smrt poć
i kad žarko sunce sija i kad hladne liju kiše
mi pjevamo našu pjesmu volim Velež nikog više

Avatar
FrancescoTotti
Postovi: 9819
Pridružen/a: 31 maj 2015, 21:35
Lokacija: Vorkuta-Russia
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la FrancescoTotti » 17 nov 2017, 13:15

Trigger je napisao/la:
Sariel1987 je napisao/la:
mostar_mo je napisao/la:

Da poznaješ Mehu ne bi nikad takve gluposti pisao.
Za razliku od njegovih prethodnika to je čovjek koji ima svoj ponos i svoju čast i to nikad ne bi prodao za bilo kakve pare na svijetu.
Jedan od onih koji je najviše pomagao Veležu poslije rata , a nikad nije htio bilo kakvu medijsku pažnju.
Naravno da Meho neće prevariti predsjednika Servettea jer nije nikog u životu , ako mu je obećao da će ostati onda će sigurno ostati.
ti vjerovatno nisi ni svjestan kome pokusavas racionalno odgovorit.
nemoj dzaba ;)
Bravo!
Bravo sariel.
Crnogorsku kantu ne vrijedi citati a kamoli joj odgovarati..
Dok smo živi stajaćemo iza bordo sotone!

Avatar
Zenzo
Postovi: 3862
Pridružen/a: 25 dec 2016, 17:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Zenzo » 17 nov 2017, 13:17

Pretjerase ga ovi iz RS-a, mislim da samo sipaju benzin na vatru.

Na kraju ce se opet svesti na Kodru, Amara ili nekog treceg vjerovatno srbina koji ce biti njihov kandidat.
- Zeljeznicar -

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Monolog » 17 nov 2017, 13:17

Kek bi bio dobar izbor i trebali bi stupiti u kontakt s njim prosto da se vidi ima li ikakvih, pa makar i minimalnih, šansi da preuzme našu reprezentaciju.

Weissu ističe ugovor u decembru, mada ne vidim kako bi nas on unaprijedio. Znam da se stidljivo spominjao i kao mogući selektor Srbije koja je, pazite ovo, hladno prošla grupu u kojoj je bila Gruzija. Ne poredim te dvije reprezentacije, ali prosto da se vidi ovo "naklapanje" ovih iz fudbalskog saveza RS. K'o da su uzeli listu kandidata za mogućeg selektora Srbije i odlučili se zajebavati. :mrgreen:

Seedorfa je zamijenio Sven Goran Eriksen. Eto kakav je bio u Kini. Ne znam, mišljenja sam da Clarence baš nije dobar izbor. Eno i De Boer je slobodan, što njega ne predložiše. :mrgreen:

Btw, Kenan je zaigrao za reprezentaciju neovisno o Mehi Kodri. Jbt, sreća pa naši forumaši nisu imali internet i nisu Talijani, inače bi yebali sve po spisku Cesare Maldiniju zbog sina Paola. :lol: :mrgreen:
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
bhsport
Postovi: 11289
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la bhsport » 17 nov 2017, 13:18

dubrovnik je napisao/la: Ja od prvog dana pisem o neregularnom izboru.
Je li u redu da otac bira sina?
Sto se Spahe tice on je bivsi kapetan ove reprezentacije i ako se njegov izbor preklapa sa Misketovim, Dzekovim, Bajevicevim, Kajtazovim onda je u pravu. Sto se mene tice odhebite ga! Ja ga ne reklamiram nego samo odgovorim ako me neko pita za njega.
Isto sam rekao vezano za Amara. Nije prosao i ne treba ga vise spominjati. Ali Mili Kovacevicu to ocito niko nije javio.
Neka bude i Jagodic sto se mene tice jer nije obiteljski projekat.
Svakako nije puno losiji od predlozenog dvojca.
Ako mogu minirati Kodra morali bi moci i naci novac za ozbiljnijeg od njega. Referiram se na FS RS-a.
Bio bih ti zahvalan ako me mozes zaobici.
Nista neregularno, jedan od clanova komisije, ne moze nista sam.
Svakako projekat nije prosao. Neka zvanicni organi saveza i clanovi komisije odaberu najboljeg kandidata, ako je za tebe Vlado ispred Amara, ti ocito imas kompleks prema Amaru.
Emir Spahic nije zvanicnik i on je bivsi kapiten a danas je niko i nista tako da on tu apsolutno nema mjesta, drukao je za Kodru da se i on uhljebi negdje pa mu nije proslo.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
mostar_mo
Postovi: 3316
Pridružen/a: 04 jun 2009, 16:49
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la mostar_mo » 17 nov 2017, 13:18

Virtu4l je napisao/la:
mostar_mo je napisao/la:Da poznaješ Mehu ne bi nikad takve gluposti pisao.
Za razliku od njegovih prethodnika to je čovjek koji ima svoj ponos i svoju čast i to nikad ne bi prodao za bilo kakve pare na svijetu.
Jedan od onih koji je najviše pomagao Veležu poslije rata , a nikad nije htio bilo kakvu medijsku pažnju.
Naravno da Meho neće prevariti predsjednika Servettea jer nije nikog u životu , ako mu je obećao da će ostati onda će sigurno ostati.
Ako se dobro sjećam i prošli put je imao uslov da ostane da živi u Španiji i da bude selektor reprezentacije, zato se proveo onako kako se proveo. Ovoga puta bi otišao korak dalje, obzirom da mu je brat aktivan menadžer i a sin potencijalni reprezentativac. U normalnoj državi takvi kandidati ne bi mogli ući ni u najširi krug kandidata.

Prvo je kategorično odbio delegaciju iz saveza pa se onda predomislio, vjerovatno jer mu je jasno da Servette nema šanse da uđe u prvu ligu, bez obzira što imaju najjači tim u drugoj ligi.

Meho Kodro je fijasko u najavi i protraćene još minimalno dvije godine.
Da li bi nešto uradio ili ne to niko ne zna ali nije fer pljuvati po čovjeku koji odgovorno tvrdim nema mrlje u svom životu .
Nek se naše pjesme ore pjevat ćemo cijelu noć
nek Mostarom baklje gore s Veležom ću u smrt poć
i kad žarko sunce sija i kad hladne liju kiše
mi pjevamo našu pjesmu volim Velež nikog više

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Neandertalac » 17 nov 2017, 13:19

dubrovnik je napisao/la:
Sariel1987 je napisao/la:al pljuju kodru zarad licnih interesa.
sjecikese,sitni prevaranti,dzeparosi, tezgadzije.
novinarsko konobarsko menadzerski klan
zbog takvih ko oni mi ni drzave nemamo pljuc
Hrapovic i tim u petoj brzini!
Nećeš Spahiću razbojnice!
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Sariel1987 » 17 nov 2017, 13:21

spahic je sa svim manama i vrlinama za vas baba ove igre
sjecikese

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Rooney88 » 17 nov 2017, 13:22

Jel se FSRS zajebaje ili sta? Kakva su ovo imena? Otkud njima da iko od njih moze doci... kakvu su generalno svi smijuriju napravili od ovog izbora, strasno.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
Trigger
Moderator
Postovi: 2129
Pridružen/a: 03 jul 2009, 14:43
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Trigger » 17 nov 2017, 13:23

miky_hz je napisao/la:Gledaj kandidata sto ih je RS predlozio cuj Seedorf :tokralju: .Za 15 milja platu mos samo Vinka od ovih dovest.




Naši kandidati su: Marcel Koller (bivši selektor Austrije), Vladimír Weiss (selektor Gruzije), Vinko Marinović, Boško Đurovski, Matjaž Kek, Srečko Katanec, Robert Prosinečki i Clarence Seedorf. To su naše želje, naša promišljanja i mi molimo našu komisiju da pokuša stupiti u kontakt s njima i vide ima li prostora za saradnju", rekao je Kovačević
Šta to nedostaje Vinku u odnosu na Amara (sve se 'svodi' na babinog!)?
Barem ima mnogo bolji igrački pedigre, a i kvalitetno radi u ovoj 'Amar-trofejnoj ligi'.
Odlično radi sa reprezentacijom U-21 i ne treba mu babo 'iz leđa'...
Zadnja izmjena: Trigger, dana/u 17 nov 2017, 13:28, ukupno mijenjano 1 put.
Bosno moja poharana....

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Sariel1987 » 17 nov 2017, 13:23

pa samo procitas vinka u sred spiska i odgovor se sam nametne hehe
mada i on ne bi bio lose rjesenje.da vidimo

al kako poturaju sjecikese kodri i kako se udruzuju sa kancerom bh fudbala, guro bi do kraja u inat... :beba:
Zadnja izmjena: Sariel1987, dana/u 17 nov 2017, 13:24, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
mostar_mo
Postovi: 3316
Pridružen/a: 04 jun 2009, 16:49
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la mostar_mo » 17 nov 2017, 13:24

Sariel1987 je napisao/la:ne znam sta mu je i trebalo Kodri, vracat se vamo u ovu mocvaru iskreno...

da brat mu je menadzer, al ko neki nema tatu sa pravom glasa u savezu :lol: :lol:
idi begaj tamo sjecikeso jedna sitnodzeparoska
Hoćeš da ti ja kažem zašto? Zato što je Meho iskreni patriota kojem zaigra srce kad se spomene BiH, nije od onih kojima su pare najbitnije niti je od onih koji bi se na silu nametali.
Zivotom garantujem da nije lobirao za sebe ni kod koga , to jednostavno nije u njegovom genetskom kodu. Ako me želite bit ću presretan i dati ću sve od sebe, ako me ne želite sve najbolje želim onom koji dođe.
To je Mehin zivotni moto, a malo je danas ljudi koji mogu kontrolirati sujetu.
Nek se naše pjesme ore pjevat ćemo cijelu noć
nek Mostarom baklje gore s Veležom ću u smrt poć
i kad žarko sunce sija i kad hladne liju kiše
mi pjevamo našu pjesmu volim Velež nikog više

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 30 gostiju.