Novi selektor reprezentacije BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Trigger
Moderator
Postovi: 2129
Pridružen/a: 03 jul 2009, 14:43
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Trigger » 17 nov 2017, 13:53

Virtu4l je napisao/la:I kad ih za godinu dana budem citirao jednog po jednog, biće ovakav onakav.

Niko da se dohvati Kodrinih trenerskih (ne)kvaliteta, nego samo prosipaju neku patetiku. Eto ja ne znam kakav je njegov CV kao igrača, koliko je elokventan, i slično. Ništa od toga nije važno jer čovjek nije kalibar da vodi reprezentaciju u kojoj igraju Džeko, Pjanić, Kolašinac, Lulić, Begović, itd...
Aha!
A, Amar jeste taj 'kalibar'!!!
Uz to je - eto, ja ne znam kakav je njegov CV kao igrača, trenera, koliko je elokventan, 'gospodin' i slično.
Ništa od toga nije važno - važno je samo da se zove Amar (Ivice) Osim... :shock:
Bosno moja poharana....

Avatar
Celtic
Postovi: 3336
Pridružen/a: 12 dec 2012, 19:39
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Celtic » 17 nov 2017, 13:54

Samo kod nas se čeka ovoliko dugo da se izabere neko, i da se krene više sa tim radom, pripremama. Isto da smo mi velika sila, pa imamo taj luksuz da ne igramo ni prijateljske, da ne dovodimo nove igrače. Smiješno stvarno, počinje mi se više gaditi sve ovo. I onda očekujemo neki uspjeh, plasman.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61447
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Virtu4l » 17 nov 2017, 13:55

Dokazani centarfor i neko za koga čitav svijet zna ne znači apsolutno ništa u izboru za selektora jedne fudbalske reprezentacije. Amara uopšte ne spominjem i nema potrebe da se uvlači u ovu diskusiju.

Misimović je poslušao Emira Spahića a ne Edina Džeku, kojeg niko ništa i ne pita, a da pita odgovor bi bio jasan. Emir Spahić lobira za Kodru zbog Menafa i ponovo se petlja gdje mu nije mjesto.
Trigger je napisao/la:Aha!
A, Amar jeste taj 'kalibar'!!!
Uz to je - eto, ja ne znam kakav je njegov CV kao igrača, trenera, koliko je elokventan, 'gospodin' i slično.
Ništa od toga nije važno - važno je samo da se zove Amar (Ivice) Osim... :shock:
Zanimljivo je da si se ti baš sad aktivirao na ovoj temi :kafa: lični interes? Naravno.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12029
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la BoixosNois1899 » 17 nov 2017, 13:57

Ancelotti samo dolazi u obzir. :kafa:
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la dubrovnik » 17 nov 2017, 13:57

miky_hz je napisao/la:Gledaj kandidata sto ih je RS predlozio cuj Seedorf :tokralju: .Za 15 milja platu mos samo Vinka od ovih dovest.




Naši kandidati su: Marcel Koller (bivši selektor Austrije), Vladimír Weiss (selektor Gruzije), Vinko Marinović, Boško Đurovski, Matjaž Kek, Srečko Katanec, Robert Prosinečki i Clarence Seedorf. To su naše želje, naša promišljanja i mi molimo našu komisiju da pokuša stupiti u kontakt s njima i vide ima li prostora za saradnju", rekao je Kovačević
Iskreno odlicnih kandidata ovdje ima.
Samo .... :D

Avatar
bhsport
Postovi: 11291
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la bhsport » 17 nov 2017, 13:58

hurem je napisao/la:
Virtu4l je napisao/la:Da Spaha nije igrao protiv Fracuske i Nigerije, mi bi bili mnogo uspješnija fudbalska nacija nego smo sad.
A ja cu ti po 100.put ponoviti da nije bilo Spahe nit bismo vidjeli Brazil, nit bismo se protiv Francuske borili za prvo mjesto jer bi ti stoperski bedem cinili Mravac i Pandza.
Sreca pa je vas par bukvalaca manjina.
Mravac i Pandza nisu bili na spisku u Brazilu. Dakle spin i laz.
Spahic - igrac za male tekme, svaku vecu je uprsko i u klubu i u repki.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
Trigger
Moderator
Postovi: 2129
Pridružen/a: 03 jul 2009, 14:43
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Trigger » 17 nov 2017, 14:03

Virtu4l je napisao/la:Dokazani centarfor i neko za koga čitav svijet zna ne znači apsolutno ništa u izboru za selektora jedne fudbalske reprezentacije. Amara uopšte ne spominjem i nema potrebe da se uvlači u ovu diskusiju.

Misimović je poslušao Emira Spahića a ne Edina Džeku, kojeg niko ništa i ne pita, a da pita odgovor bi bio jasan. Emir Spahić lobira za Kodru zbog Menafa i ponovo se petlja gdje mu nije mjesto.
Trigger je napisao/la:Aha!
A, Amar jeste taj 'kalibar'!!!
Uz to je - eto, ja ne znam kakav je njegov CV kao igrača, trenera, koliko je elokventan, 'gospodin' i slično.
Ništa od toga nije važno - važno je samo da se zove Amar (Ivice) Osim... :shock:
Zanimljivo je da si se ti baš sad aktivirao na ovoj temi :kafa: lični interes? Naravno.
Što bi to bilo 'zanimljivo'' moje aktiviranje i na ovoj temi?
Je l' zato što volim cjelokupan sport i sve reprezentacije svoje države!
Zanimljivo 'razmišljanje' druže :?

Lični interes! :shock:
Čiji - tvoj? Sve su prilike da pišeš ono što tebe "muči" - do sada si bio objektivan, ali...
Moj interes je samo kvalitetan sport u BiH, pogotovo na reprezentativnom nivou, ništa ni manje ni više od toga
Zadnja izmjena: Trigger, dana/u 17 nov 2017, 14:07, ukupno mijenjano 1 put.
Bosno moja poharana....

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la dubrovnik » 17 nov 2017, 14:03

bhsport je napisao/la:
dubrovnik je napisao/la: Ja od prvog dana pisem o neregularnom izboru.
Je li u redu da otac bira sina?
Sto se Spahe tice on je bivsi kapetan ove reprezentacije i ako se njegov izbor preklapa sa Misketovim, Dzekovim, Bajevicevim, Kajtazovim onda je u pravu. Sto se mene tice odhebite ga! Ja ga ne reklamiram nego samo odgovorim ako me neko pita za njega.
Isto sam rekao vezano za Amara. Nije prosao i ne treba ga vise spominjati. Ali Mili Kovacevicu to ocito niko nije javio.
Neka bude i Jagodic sto se mene tice jer nije obiteljski projekat.
Svakako nije puno losiji od predlozenog dvojca.
Ako mogu minirati Kodra morali bi moci i naci novac za ozbiljnijeg od njega. Referiram se na FS RS-a.
Bio bih ti zahvalan ako me mozes zaobici.
Nista neregularno, jedan od clanova komisije, ne moze nista sam.
Svakako projekat nije prosao. Neka zvanicni organi saveza i clanovi komisije odaberu najboljeg kandidata, ako je za tebe Vlado ispred Amara, ti ocito imas kompleks prema Amaru.
Emir Spahic nije zvanicnik i on je bivsi kapiten a danas je niko i nista tako da on tu apsolutno nema mjesta, drukao je za Kodru da se i on uhljebi negdje pa mu nije proslo.
Kako nije prosao kad ovi iz RS i dalje govore o 2 kandidata o kojim su se ocitovali?

Mi želimo do iduće sjednice imati informaciju ko je najbolji od svih kandidata. Dva kandidata o kojima smo jučer razgovarali su kvalifikovani, zanimljivi, ali to ne znači da se trebamo zaustaviti samo na njima. Razočarani smo određeni vremenski period, gladni smo i željni uspjeha i zbog toga želimo da proširimo tu lepezu", rekao je Kovačević.
Zadnja izmjena: dubrovnik, dana/u 17 nov 2017, 14:26, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la solinas » 17 nov 2017, 14:07

Vidi ovih jos pjene oko Ivicinog pujde :urnebes:
On nije mogao naci angazman nigdje u svijetu van Zelje, I ono u japanu koreji pm Ivica mu sredio preko poznanstva.
A kod arapa noga. ..
Pa makar u toj svicarskoj 2 da je trenirao nekog. ..ma jok.
Ubjedjuju nas da bi Dzeko glasao za Amara hahaha
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
solinas
Postovi: 10097
Pridružen/a: 24 jan 2015, 23:06
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la solinas » 17 nov 2017, 14:16

Vidi Sedorf yebo majku :urnebes:
Prosinecki nas je vec odbio ljudi sta je ovo :urnebes:
A vidi covjek vec selektor oni ga predlozili pa ima covjek posao :urnebes:
"Modra boja,na bijelome platnu,
Sest ljiljana vezenih u zlatu,
To je zastava ,nasa Bosanska".

"Velikim Bogom se kunemo, da robovi biti necemo".
Prvi predsjednik predsjednistva R BIH Alija Izetbegovic.

Avatar
BadrHari
Postovi: 3730
Pridružen/a: 22 maj 2013, 23:54
Lokacija: Bilino Polje
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la BadrHari » 17 nov 2017, 14:16

Virtu4l je napisao/la:I kad ih za godinu dana budem citirao jednog po jednog, biće ovakav onakav.

Niko da se dohvati Kodrinih trenerskih (ne)kvaliteta, nego samo prosipaju neku patetiku. Eto ja ne znam kakav je njegov CV kao igrača, koliko je elokventan, i slično. Ništa od toga nije važno jer čovjek nije kalibar da vodi reprezentaciju u kojoj igraju Džeko, Pjanić, Kolašinac, Lulić, Begović, itd...
e zato jest babinom, koji je vodio Vernesa Selimovica, Eldina Adilovica, Zebu i ostale junacine :urnebes:
joj logike majko mila
Two-time champion of Central European Cup, triple champion of Bosnia and Hercegovina, two-time cup winners, and one time winner of the international Intertoto cup.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61447
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Virtu4l » 17 nov 2017, 14:16

Trigger je napisao/la:Je l' zato što volim cjelokupan sport i sve reprezentacije svoje države!
Zanimljivo 'razmišljanje' druže :?

Lični interes! :shock:
Čiji - tvoj? Sve su prilike da pišeš ono što tebe "muči" - do sada si bio objektivan, ali...
Pa evo, impiliciraš mi Amara Osima, spominješ Ivicu bez ikakvog razloga, a mudro preskočiš post gdje govorim da je Vinko Marinović bolji izbor od Mehe Kodre? Šta da pomislim?

Ja Amara Osima želim na klupi, ali onoj na Grbavici. Mene muči igra fudbalske reprezentacije BiH, koja sa Mehom Kodrom neće biti ništa bolja, čak suprotno, veće su šanse da će biti mnogo gora.

Meho Kodro je dobijao svoje trenerske angažmane samo zahvaljujući bratu i nigdje se nije proslavio, to je ono što mene muči. Da je imao kvalitet, ostao bi u Sociedadu i reprezentacija je prevelik zalogaj za njega. Vremena nemamo, Džeki svaka utakmica može biti posljednja, Pjanić je u svom prajmu, uz Džeku ćemo vrlo brzo ostati bez Lulića i još nekih bitnih igrača. Treba nam neko ko će rezultate napraviti odmah, a Meho Kodro nije taj.

Svako ko želi Mehu Kodru na klupi, ne želi dobro našoj fudbalskoj reprezentaciji, pa samim tim i ti. Nama treba stručnjak, a ne neko ko je vodio tridesetak utakmica u svojoj karijeri, i to poprilično neuspješno jer su obje ekipe koje je vodio bile daleko najjače u ligi.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
SF6
Postovi: 2019
Pridružen/a: 31 jul 2017, 23:56
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la SF6 » 17 nov 2017, 14:17

Steta sto fsrs ne predlozi jovica koji je trenerski mag za mehagu.
Trenutno ovi iz rs-a zele vise dobro bih fudbalu nego nasi klocevi

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la DrFilgud » 17 nov 2017, 14:17

dubrovnik je napisao/la:
miky_hz je napisao/la:Gledaj kandidata sto ih je RS predlozio cuj Seedorf :tokralju: .Za 15 milja platu mos samo Vinka od ovih dovest.




Naši kandidati su: Marcel Koller (bivši selektor Austrije), Vladimír Weiss (selektor Gruzije), Vinko Marinović, Boško Đurovski, Matjaž Kek, Srečko Katanec, Robert Prosinečki i Clarence Seedorf. To su naše želje, naša promišljanja i mi molimo našu komisiju da pokuša stupiti u kontakt s njima i vide ima li prostora za saradnju", rekao je Kovačević
Iskreno odlicnih kandidata ovdje ima.
Samo .... :D
Dobro ali zasto ne porazgovarati s Kollerom? Mozda mu je dedo bio oficir u Handzar diviziji, mozda je tajno presao na Islam, pa hoce da pomogne BiH? :D Ali stvarno, nas su ubili u pojam, ubijedili da mi nista ne mozemo! Zasto su samo za nas imena Kek, Koller, Weiss, Katanec misaone imenica?Ako Albanija moze angazovati pristojnog trenera, zasto ne mozemo mi?
S te strane, prijedlog FSRS je ispravan, ali ako smo dosli do toga da nas oni brane, bolje da gasimo mjesalicu.

Avatar
SF6
Postovi: 2019
Pridružen/a: 31 jul 2017, 23:56
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la SF6 » 17 nov 2017, 14:20

Virtu4l je napisao/la:
Trigger je napisao/la:Je l' zato što volim cjelokupan sport i sve reprezentacije svoje države!
Zanimljivo 'razmišljanje' druže :?

Lični interes! :shock:
Čiji - tvoj? Sve su prilike da pišeš ono što tebe "muči" - do sada si bio objektivan, ali...
Pa evo, impiliciraš mi Amara Osima, spominješ Ivicu bez ikakvog razloga, a mudro preskočiš post gdje govorim da je Vinko Marinović bolji izbor od Mehe Kodre? Šta da pomislim?

Ja Amara Osima želim na klupi, ali onoj na Grbavici. Mene muči igra fudbalske reprezentacije BiH, koja sa Mehom Kodrom neće biti ništa bolja, čak suprotno, veće su šanse da će biti mnogo gora.

Meho Kodro je dobijao svoje trenerske angažmane samo zahvaljujući bratu i nigdje se nije proslavio, to je ono što mene muči. Da je imao kvalitet, ostao bi u Sociedadu i reprezentacija je prevelik zalogaj za njega. Vremena nemamo, Džeki svaka utakmica može biti posljednja, Pjanić je u svom prajmu, uz Džeku ćemo vrlo brzo ostati bez Lulića i još nekih bitnih igrača. Treba nam neko ko će rezultate napraviti odmah, a Meho Kodro nije taj.

Svako ko želi Mehu Kodru na klupi, ne želi dobro našoj fudbalskoj reprezentaciji, pa samim tim i ti. Nama treba stručnjak, a ne neko ko je vodio tridesetak utakmica u svojoj karijeri, i to poprilično neuspješno jer su obje ekipe koje je vodio bile daleko najjače u ligi.
Lik imao nikad jace sarajevo,prvenstveno finansijski,a ljudi prodisase kad otjerase ublehu.
Evo tvrdim da je i husref je bolji izbor od kodre,da ne bude da se samo osim hvali.

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la samoposteno » 17 nov 2017, 14:22

Virtu4l je napisao/la:
Trigger je napisao/la:Je l' zato što volim cjelokupan sport i sve reprezentacije svoje države!
Zanimljivo 'razmišljanje' druže :?

Lični interes! :shock:
Čiji - tvoj? Sve su prilike da pišeš ono što tebe "muči" - do sada si bio objektivan, ali...
Pa evo, impiliciraš mi Amara Osima, spominješ Ivicu bez ikakvog razloga, a mudro preskočiš post gdje govorim da je Vinko Marinović bolji izbor od Mehe Kodre? Šta da pomislim?

Ja Amara Osima želim na klupi, ali onoj na Grbavici. Mene muči igra fudbalske reprezentacije BiH, koja sa Mehom Kodrom neće biti ništa bolja, čak suprotno, veće su šanse da će biti mnogo gora.

Meho Kodro je dobijao svoje trenerske angažmane samo zahvaljujući bratu i nigdje se nije proslavio, to je ono što mene muči. Da je imao kvalitet, ostao bi u Sociedadu i reprezentacija je prevelik zalogaj za njega. Vremena nemamo, Džeki svaka utakmica može biti posljednja, Pjanić je u svom prajmu, uz Džeku ćemo vrlo brzo ostati bez Lulića i još nekih bitnih igrača. Treba nam neko ko će rezultate napraviti odmah, a Meho Kodro nije taj.

Svako ko želi Mehu Kodru na klupi, ne želi dobro našoj fudbalskoj reprezentaciji, pa samim tim i ti. Nama treba stručnjak, a ne neko ko je vodio tridesetak utakmica u svojoj karijeri, i to poprilično neuspješno jer su obje ekipe koje je vodio bile daleko najjače u ligi.
Nama treba strucnjak kakav je Amar koji nebi ni Vrbanjusu vodio da mu tatice nije bilo hajde bolan ako toliko zelite Amara svi manijaci na sljedecoj utakmici Zelje napravite belaj i trazite Amara na klupi a ne da takvog debila trpi cijela drzava

Avatar
SF6
Postovi: 2019
Pridružen/a: 31 jul 2017, 23:56
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la SF6 » 17 nov 2017, 14:28

Treba dovest jarnija ima bolji fudbalski cv od kodre :rol: :rol:

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la dubrovnik » 17 nov 2017, 14:31

DrFilgud je napisao/la:
dubrovnik je napisao/la:
miky_hz je napisao/la:Gledaj kandidata sto ih je RS predlozio cuj Seedorf :tokralju: .Za 15 milja platu mos samo Vinka od ovih dovest.




Naši kandidati su: Marcel Koller (bivši selektor Austrije), Vladimír Weiss (selektor Gruzije), Vinko Marinović, Boško Đurovski, Matjaž Kek, Srečko Katanec, Robert Prosinečki i Clarence Seedorf. To su naše želje, naša promišljanja i mi molimo našu komisiju da pokuša stupiti u kontakt s njima i vide ima li prostora za saradnju", rekao je Kovačević
Iskreno odlicnih kandidata ovdje ima.
Samo .... :D
Dobro ali zasto ne porazgovarati s Kollerom? Mozda mu je dedo bio oficir u Handzar diviziji, mozda je tajno presao na Islam, pa hoce da pomogne BiH? :D Ali stvarno, nas su ubili u pojam, ubijedili da mi nista ne mozemo! Zasto su samo za nas imena Kek, Koller, Weiss, Katanec misaone imenica?Ako Albanija moze angazovati pristojnog trenera, zasto ne mozemo mi?
S te strane, prijedlog FSRS je ispravan, ali ako smo dosli do toga da nas oni brane, bolje da gasimo mjesalicu.
Tocno tako.

Avatar
bhsport
Postovi: 11291
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la bhsport » 17 nov 2017, 14:32

dubrovnik je napisao/la: Kako nije prosao kad ovi iz RS i dalje govore o 2 kandidata o kojim su se ocitovali?

Mi želimo do iduće sjednice imati informaciju ko je najbolji od svih kandidata. Dva kandidata o kojima smo jučer razgovarali su kvalifikovani, zanimljivi, ali to ne znači da se trebamo zaustaviti samo na njima. Razočarani smo određeni vremenski period, gladni smo i željni uspjeha i zbog toga želimo da proširimo tu lepezu", rekao je Kovačević.
Od ta dva kandidata, izabran je Meho, Amar je otpao. To je kraj price.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la dubrovnik » 17 nov 2017, 14:34

bhsport je napisao/la:
dubrovnik je napisao/la: Kako nije prosao kad ovi iz RS i dalje govore o 2 kandidata o kojim su se ocitovali?

Mi želimo do iduće sjednice imati informaciju ko je najbolji od svih kandidata. Dva kandidata o kojima smo jučer razgovarali su kvalifikovani, zanimljivi, ali to ne znači da se trebamo zaustaviti samo na njima. Razočarani smo određeni vremenski period, gladni smo i željni uspjeha i zbog toga želimo da proširimo tu lepezu", rekao je Kovačević.
Od ta dva kandidata, izabran je Meho, Amar je otpao. To je kraj price.
Meho jest izabran sa 3 glasa ali iz prethodnog je ocito da je i Amar kandidat samo sa 1 glasom.
Ovo je kraj price. I to sramotan ako znamo odakle taj glas dolazi. I zasto ga uopce spominjemo na ovoj temi vise? Zasto ga Mili spominje? :D
Zadnja izmjena: dubrovnik, dana/u 17 nov 2017, 14:38, ukupno mijenjano 1 put.

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 39 gostiju.