Novi selektor reprezentacije BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

markomilanov
Postovi: 34
Pridružen/a: 12 nov 2017, 22:44
Kontakt:

Re: RE: Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la markomilanov » 18 nov 2017, 17:14

Evander je napisao/la:
markomilanov je napisao/la:Ivica jJovanović,1/4finale lige šampiona,da li ti on odgovara,il su tebi važnije neke druge stvari koje nemaju veze sa sportom.
Meni?
Zaboli me neka stvar je li Ivica, Milos ili Mehmed. Ali izgleda da je tebi to jako bitno.
I Di Mateo je uzeo LP, pa je nula od trenera.

Sent from my HUAWEI GRA-UL00 using Tapatalk
Bosanski treneri vez obzira na naciju i vjeroisporet najgori su u regionu,treneri iz regiona imaju ime i rezulate iza sebe,ovde se raspravlja izmedju dva kandidata,dje nigde ne bi mogli proći,samo u bosni mogu,omaložavaju se treneri iz regiona,a potenciraju treneri,koja je ime jedna referenca,d asu iz bosne.

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: RE: Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la calcio » 18 nov 2017, 17:25

markomilanov je napisao/la:
Evander je napisao/la:
markomilanov je napisao/la:Ivica jJovanović,1/4finale lige šampiona,da li ti on odgovara,il su tebi važnije neke druge stvari koje nemaju veze sa sportom.
Meni?
Zaboli me neka stvar je li Ivica, Milos ili Mehmed. Ali izgleda da je tebi to jako bitno.
I Di Mateo je uzeo LP, pa je nula od trenera.

Sent from my HUAWEI GRA-UL00 using Tapatalk
Bosanski treneri vez obzira na naciju i vjeroisporet najgori su u regionu,treneri iz regiona imaju ime i rezulate iza sebe,ovde se raspravlja izmedju dva kandidata,dje nigde ne bi mogli proći,samo u bosni mogu,omaložavaju se treneri iz regiona,a potenciraju treneri,koja je ime jedna referenca,d asu iz bosne.
Trenutni selektor Hrvatske Dalic (Livno, BiH)
Trenutni selektor Srbije Krstajic (Zenica, BiH)

Mozda i nisu tako losi bh treneri... ;)

markomilanov
Postovi: 34
Pridružen/a: 12 nov 2017, 22:44
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la markomilanov » 18 nov 2017, 17:29

U 25 godina neovisne bosne,bili su domaći treneri,i jedan odlazak na velko takmičenje,i napomeniuti da nikad srbin nije bio selektor

Avatar
Vucevich
Postovi: 11246
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Vucevich » 18 nov 2017, 17:36

Samo sto Dalic i Krstajic su pocele svoje karijere izvan BiH.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37516
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la tuzlak1987 » 18 nov 2017, 17:39

Dalic je BIH strucnjak isto kao kada bi rekli Mamic je BiH menadzer i sportski radnik. Ljudi prakticno BIH od pocetka devedesetih vide samo na karti ili na izletu. Kao i Krstajic..

Takvi najvise slicnosti imaju sa nasim trenerima koji isto tako od rata slabo imaju konekcije sa BIH.

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Penaltiky » 18 nov 2017, 17:42

markomilanov je napisao/la:U 25 godina neovisne bosne,bili su domaći treneri,i jedan odlazak na velko takmičenje,i napomeniuti da nikad srbin nije bio selektor
Stvarno je nacionalnost bitna?
Slažem se da su domaći treneri dno dna.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

mire96
Postovi: 1055
Pridružen/a: 01 sep 2017, 00:49
Kontakt:

Re: RE: Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la mire96 » 18 nov 2017, 17:47

markomilanov je napisao/la:
Evander je napisao/la:
markomilanov je napisao/la:Ivica jJovanović,1/4finale lige šampiona,da li ti on odgovara,il su tebi važnije neke druge stvari koje nemaju veze sa sportom.
Meni?
Zaboli me neka stvar je li Ivica, Milos ili Mehmed. Ali izgleda da je tebi to jako bitno.
I Di Mateo je uzeo LP, pa je nula od trenera.

Sent from my HUAWEI GRA-UL00 using Tapatalk
Bosanski treneri vez obzira na naciju i vjeroisporet najgori su u regionu,treneri iz regiona imaju ime i rezulate iza sebe,ovde se raspravlja izmedju dva kandidata,dje nigde ne bi mogli proći,samo u bosni mogu,omaložavaju se treneri iz regiona,a potenciraju treneri,koja je ime jedna referenca,d asu iz bosne.
Kazes to, onda predlozis Slavka Petrovica. Druze, da je Slavko nivo za trenera repke kojoj je cilj Euro, ne bi gubio godine u Radniku, Zelji i Slobodi. Ja sam bio za Rajevca prosli put, ali je izgubio jednoglasno. Eto, nesto iz FSRSa kontali da nije na Mesinom nivou.

markomilanov
Postovi: 34
Pridružen/a: 12 nov 2017, 22:44
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la markomilanov » 18 nov 2017, 18:22

Ovima iz rs ne treba nikako verovati,oni sam zatežu,da bi dobili funkcije u savezu i dobili pare,i podržaće Amara,njih ne interesuje bih nego pare,ko noramalan može predložito Sidorfa,a ovima iz Sarajeva je važno da selektor bude bosnac, da se ne bi zamerili mahali, da bi mogli manipulirati njime,ne zna se koji su gori.
Za dobrobit države i društva je, da u multkulturnoj bosni,posle 25 godina od neovisnosti,bude selektor naroda kojeg u državi ima preko milion,ali da se razumemo kvalitetan srpski stručnjak,a ne marionete poput Tulića,Nikića,Jagodića

Avatar
Evander
Postovi: 14355
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: RE: Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Evander » 18 nov 2017, 18:26

markomilanov je napisao/la:
Evander je napisao/la:
markomilanov je napisao/la:Ivica jJovanović,1/4finale lige šampiona,da li ti on odgovara,il su tebi važnije neke druge stvari koje nemaju veze sa sportom.
Meni?
Zaboli me neka stvar je li Ivica, Milos ili Mehmed. Ali izgleda da je tebi to jako bitno.
I Di Mateo je uzeo LP, pa je nula od trenera.

Sent from my HUAWEI GRA-UL00 using Tapatalk
Bosanski treneri vez obzira na naciju i vjeroisporet najgori su u regionu,treneri iz regiona imaju ime i rezulate iza sebe,ovde se raspravlja izmedju dva kandidata,dje nigde ne bi mogli proći,samo u bosni mogu,omaložavaju se treneri iz regiona,a potenciraju treneri,koja je ime jedna referenca,d asu iz bosne.

Onda reci Bilic ili Antic (Srbija i nema bas nesto ovih mladjih dobrih), onda mozemo pricati.
Pusti mi se anonimusa.

markomilanov
Postovi: 34
Pridružen/a: 12 nov 2017, 22:44
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la markomilanov » 18 nov 2017, 18:38

Kako anaonimusi,ja predlažem treneri koji su trenirali ekipe u ligi šampiona,ligi evrope,koji su vodlile selekcije na velikim takmičenjima,kakve to rezulate Meho i Amar imaju, Rajevac 2010,penal ga delio od polufinala svetskog prvenstva i njega pobedi Mehmed,na osnovu čega su izabrali Mešu a ne Rajevca,Mešu su izabrali što je sarajeva,bošnjak,bh legenda,patriota,srbi se prodali,hrvati inferiorani,ne zna se koji su gori u savezu,bez obazira na nacionalnost,samo i lični nteresi,nije ih briga za bh fudbal.

Ja predlažem selektore koji su dostupni savezu finasijski,a ima ih dosta iz regiona koji imaju kvalitet.
Zadnja izmjena: markomilanov, dana/u 18 nov 2017, 18:40, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Zastone
Postovi: 1666
Pridružen/a: 10 okt 2013, 00:23
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Zastone » 18 nov 2017, 18:39

markomilanov je napisao/la:Kako anaonimusi,ja predlažem treneri koji su trenirali ekipe u ligi šampiona,ligi evrope,koji su vodlile selekcije na velikim takmičenjima,kakve to rezulate Meho i Amar imaju, Rajevac 2010,penal ga delio od polufinala svetskog prvenstva i njega pobedi Mehmed,na osnovu čega su izabrali Mešu a ne Rajevca,Mešu su izabrali što je sarajeva,bošnjak,bh legenda,patriota,srbi se prodali,hrvati inferiorani,ne zna se koji su gori u savezu,bez obazira na nacionalnost,samo i lični nteresi,nije ih briga za bh fudbal.
Bravo. :bih:

Avatar
Vrebac
Postovi: 3060
Pridružen/a: 25 apr 2011, 20:47
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Vrebac » 18 nov 2017, 19:02

markomilanov je napisao/la:Kako anaonimusi,ja predlažem treneri koji su trenirali ekipe u ligi šampiona,ligi evrope,koji su vodlile selekcije na velikim takmičenjima,kakve to rezulate Meho i Amar imaju, Rajevac 2010,penal ga delio od polufinala svetskog prvenstva i njega pobedi Mehmed,na osnovu čega su izabrali Mešu a ne Rajevca,Mešu su izabrali što je sarajeva,bošnjak,bh legenda,patriota,srbi se prodali,hrvati inferiorani,ne zna se koji su gori u savezu,bez obazira na nacionalnost,samo i lični nteresi,nije ih briga za bh fudbal.

Ja predlažem selektore koji su dostupni savezu finasijski,a ima ih dosta iz regiona koji imaju kvalitet.
Nema dalje,,

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la DrFilgud » 18 nov 2017, 19:03

markomilanov je napisao/la:Kako anaonimusi,ja predlažem treneri koji su trenirali ekipe u ligi šampiona,ligi evrope,koji su vodlile selekcije na velikim takmičenjima,kakve to rezulate Meho i Amar imaju, Rajevac 2010,penal ga delio od polufinala svetskog prvenstva i njega pobedi Mehmed,na osnovu čega su izabrali Mešu a ne Rajevca,Mešu su izabrali što je sarajeva,bošnjak,bh legenda,patriota,srbi se prodali,hrvati inferiorani,ne zna se koji su gori u savezu,bez obazira na nacionalnost,samo i lični nteresi,nije ih briga za bh fudbal.

Ja predlažem selektore koji su dostupni savezu finasijski,a ima ih dosta iz regiona koji imaju kvalitet.
Tako je.

Avatar
Sheyi
Postovi: 12122
Pridružen/a: 10 jan 2009, 17:19
Lokacija: kraj puta
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Sheyi » 18 nov 2017, 19:20

Tačno tako, ja predlažem da Bošnjaci nikad više ne budu selektori naše repke.

Avatar
Bazinga12345
Postovi: 4641
Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Bazinga12345 » 18 nov 2017, 19:24

Ignorišite trolla.
⭐ Velež Mostar ⭐

Zadnja klupa

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Sabinho » 18 nov 2017, 23:30

Ja sam mislio da se neko zayebava, no pojedine navijacke skupine su zaista uzele sebi za pravo da "predlazu" selektora... :facepalm:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
Trigger
Moderator
Postovi: 2129
Pridružen/a: 03 jul 2009, 14:43
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Trigger » 19 nov 2017, 01:33

Vrebac je napisao/la:
markomilanov je napisao/la:Kako anaonimusi,ja predlažem treneri koji su trenirali ekipe u ligi šampiona,ligi evrope,koji su vodlile selekcije na velikim takmičenjima,kakve to rezulate Meho i Amar imaju, Rajevac 2010,penal ga delio od polufinala svetskog prvenstva i njega pobedi Mehmed,na osnovu čega su izabrali Mešu a ne Rajevca,Mešu su izabrali što je sarajeva,bošnjak,bh legenda,patriota,srbi se prodali,hrvati inferiorani,ne zna se koji su gori u savezu,bez obazira na nacionalnost,samo i lični nteresi,nije ih briga za bh fudbal.

Ja predlažem selektore koji su dostupni savezu finasijski,a ima ih dosta iz regiona koji imaju kvalitet.
Nema dalje,,
Budite ozbiljni. Milan Rajevac jeste trener sa dugogodišnjim iskustvom ali da spada u kategoriju 'boljih' stručnjaka - nema šanse. To sa Ganom, je bio njegov 'vrh, posložile se 'kockice' ali ne do kraja - poslije toga gdje je radio? Danas je trener na Tajlandu !!!! :o

I zašto sve, pa i pitanje selektora, morate 'prebacivati' na 'nacionalni teren'???
Ovdje je bilo mnogo postovo gdje su Forumaši predlagali i željeli, trenere-selektore bez obzira na porijeklo i naciju, bitna je samo stručnost i harizma.
Na kraju, stvore se dvije 'grupe' koje se isključivo svađaju, vrijeđaju, oko Kodre i A.Osima i onda 'šlag na tortu' - pojavi se 'nacionalno pitanje'!
Svašta. :roll:
Bosno moja poharana....

markomilanov
Postovi: 34
Pridružen/a: 12 nov 2017, 22:44
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la markomilanov » 19 nov 2017, 01:56

Problem je što u bih nikad nije stručnost na prvom mestu,osporavate trener u regionu koji imaju iza sebe rezultate na medjunarodnom nivou,1/4 svetskog prvenstva,slucajno se desilo,ali zato vodjenje turskih,francuskih,japanskih drugoligaša je preporuka za selektora,nidje veze nema.

Zašto bi bilo čudno da u zemlji u kojoj živi milion srba,selektor bude srbin,naravno kvalitetan stručnjak,a ne zato što je srbin.

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la uNbx » 19 nov 2017, 02:00

Nekom se posložile kockice pa mu vrh četvrtfinale SP-a, a nekom se posložile kockice pa im vrh Bjelašnica '84. :lol:
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
Trigger
Moderator
Postovi: 2129
Pridružen/a: 03 jul 2009, 14:43
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Trigger » 19 nov 2017, 02:05

markomilanov je napisao/la:Problem je što u bih nikad nije stručnost na prvom mestu,osporavate trener u regionu koji imaju iza sebe rezultate na medjunarodnom nivou,1/4 svetskog prvenstva,slucajno se desilo,ali zato vodjenje turskih,francuskih,japanskih drugoligaša je preporuka za selektora,nidje veze nema.

Zašto bi bilo čudno da u zemlji u kojoj živi milion srba,selektor bude srbin,naravno kvalitetan stručnjak,a ne zato što je srbin.
Kako god napišeš - i kad potenciraš stručnost, regiju... - ne možeš a da ne postaviš pitanje nacionalnosti!?
Koliko se god trudiš da budeš 'kao objektivan' ti uvlačiš politiku i nacionalizam u sport! Čemu potenciranje "...živi milion srba,selektor bude srbin..." ako nije u pitanju nacionalizam?
Da li to radiš namjerno ili ne, ne zanima me, ali popusti sa tim 'nacionalnim brojanjem krvnih zrnaca', živ bio.

PS: Srbin i Srbi se uvijek piše sa 'velikm' početnim slovom.
Bosno moja poharana....

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.