Novi selektor reprezentacije BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la uNbx » 22 nov 2017, 01:53

skoroalen je napisao/la:Jes' lik opterećen pitarima, sad će reći da je Bakir pitar i da su pitari krivi za nezaposlenost u državi.

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
Doće on i do psihijatra, polahko.
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
Harrison
Postovi: 2370
Pridružen/a: 22 jun 2009, 13:59
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Harrison » 22 nov 2017, 02:06

Mehmeda Janjosa za selektora, a pomocnici mu Almir Hurtic i Dzenan Uscuplic :kafa:
Nek crknu dusmani, mi smo najjaci.

Zeljeznicar za zivot cijeli.

Avatar
xavi26
Postovi: 1462
Pridružen/a: 21 maj 2008, 14:00
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la xavi26 » 22 nov 2017, 07:58

mire96 je napisao/la:Kad sve saberem i oduzmem, da je bilo srece, mi bi i dan danas ostali pod suspenzijom UEFAe. Ovdje fudbala nema ni na vidiku.
:thumbup: odavno bolji komentar nisam procitao na forumu! Skoro pa nam ga i dodje tako..
Volim te Bosno!!!

Avatar
Evander
Postovi: 14426
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: RE: Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Evander » 22 nov 2017, 08:02

FliX je napisao/la:
Evander je napisao/la:Ma samo Megamixa nekako ubaciti u savez. Nece morzu dati da prismrdi, isto kao sto ga je iz Zelje otjerao.


Sent from my HUAWEI GRA-UL00 using Tapatalk
Je li to i Megamixu nabio komplex? Mozda bi mu pametno bilo da krene s Famosom :D
Ja sam nebitan. Megamix je kao kera Morza udaljio od Zeljeznicara.

Sent from my HUAWEI GRA-UL00 using Tapatalk

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: RE: Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la skoroalen » 22 nov 2017, 08:21

Harrison je napisao/la:Mehmeda Janjosa za selektora, a pomocnici mu Almir Hurtic i Dzenan Uscuplic :kafa:
Što da ne, Čala i Dženo imaju trofeje u ligi, plus obojica po jedan play-off EL. :kafa:

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Monolog » 22 nov 2017, 09:14

S obzirom da Kodro nije izabran i da je, svojevoljno, odlučio povući kandidaturu za selektora, ubijeđen sam da Amar neće biti selektor. Nije ovo favoriziranje Kodre ili omalovažavanje Amara (i ranije sam govorio da smo bukvalno na istom kad su njih dvojica u pitanju), nego bi savez u tom slučaju sebi počeo kopati grob. Zašto? Zato što je osoba koju su sami željeli - ispala. Sad će, ni sam ne znam kako, naći možda i nešto više novca, dovesti neko treće ime prosto da ne bi Amar postao selektor i da se nekako ugasi ovaj požar koji predugo traje. Samo se nadam da to čuvanje vlastitih, dobro uhljebljenih guzica, neće značiti i pad reprezentativnog (a poznavajući nas, to znači i bosanskohercegovačkog KLUPSKOG) fudbala. No, s obzirom da smo to mi u pitanju, bit će to kratkoročno obmanjivanje javnosti i pad u svakom smislu.
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
skoroalen
Postovi: 12883
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: RE: Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la skoroalen » 22 nov 2017, 09:17

Monolog je napisao/la:S obzirom da Kodro nije izabran i da je, svojevoljno, odlučio povući kandidaturu za selektora, ubijeđen sam da Amar neće biti selektor. Nije ovo favoriziranje Kodre ili omalovažavanje Amara (i ranije sam govorio da smo bukvalno na istom kad su njih dvojica u pitanju), nego bi savez u tom slučaju sebi počeo kopati grob. Zašto? Zato što je osoba koju su sami željeli - ispala. Sad će, ni sam ne znam kako, naći možda i nešto više novca, dovesti neko treće ime prosto da ne bi Amar postao selektor i da se nekako ugasi ovaj požar koji predugo traje. Samo se nadam da to čuvanje vlastitih, dobro uhljebljenih guzica, neće značiti i pad reprezentativnog (a poznavajući nas, to znači i bosanskohercegovačkog KLUPSKOG) fudbala. No, s obzirom da smo to mi u pitanju, bit će to kratkoročno obmanjivanje javnosti i pad u svakom smislu.
Klupski fudbal teško da može niže past. A malo koji trener će napravit nešta aman s ovom garniturom igrača. Budimo realni, nemamo mi tog kvaliteta, imamo imena dobra al ne igraju imena.

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: RE: Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Monolog » 22 nov 2017, 09:22

skoroalen je napisao/la:
Monolog je napisao/la:S obzirom da Kodro nije izabran i da je, svojevoljno, odlučio povući kandidaturu za selektora, ubijeđen sam da Amar neće biti selektor. Nije ovo favoriziranje Kodre ili omalovažavanje Amara (i ranije sam govorio da smo bukvalno na istom kad su njih dvojica u pitanju), nego bi savez u tom slučaju sebi počeo kopati grob. Zašto? Zato što je osoba koju su sami željeli - ispala. Sad će, ni sam ne znam kako, naći možda i nešto više novca, dovesti neko treće ime prosto da ne bi Amar postao selektor i da se nekako ugasi ovaj požar koji predugo traje. Samo se nadam da to čuvanje vlastitih, dobro uhljebljenih guzica, neće značiti i pad reprezentativnog (a poznavajući nas, to znači i bosanskohercegovačkog KLUPSKOG) fudbala. No, s obzirom da smo to mi u pitanju, bit će to kratkoročno obmanjivanje javnosti i pad u svakom smislu.
Klupski fudbal teško da može niže past. A malo koji trener će napravit nešta aman s ovom garniturom igrača. Budimo realni, nemamo mi tog kvaliteta, imamo imena dobra al ne igraju imena.

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
Ma može, vjeruj mi. I te kako može. Čak i kad se čini da ne može gore, mi uvijek iznenadimo i pokažemo svijetu kako se grdno prevario. **** ga, to smo mi.
Kvalitet se da (donekle, naravno) nadomjestiti ili zamaskirati sistemom. Eh, druga stvar je što mi odavno nemamo sistem i što je sama spomen tog termina dovoljna da se pojedinci odvale smijat i istjeraju te iz kancelarije. :mrgreen:
Po meni, ključna je saradnja U-19, U-21 i glavnog tima. Baš sam sinoć vodio jedan zanimljiv razgovor na ovu temu. I, osoba s kojom sam diskutovao, podvukla je i podebljala neke argumente (istina, ta osoba se odlično razumije u domaći klupski fudbal). Dokle god je svaka reprezentativna selekcija prepuštena sama sebi, mi ćemo, tu i tamo, ponekad bljesnuti i to je to. Sa sistemskim radom dolazi kontinuitet. I tek nakon što se to sprovede u djelo, s pravom ćemo moći otjerivati svakog selektora, prosto iz razloga što nije bio dovoljno dobar da nadomjesti nedostatak kvalitete svog prethodnika. Papir, u tim slučajevima, neće lagat.
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la DrFilgud » 22 nov 2017, 09:26

Monolog je napisao/la:S obzirom da Kodro nije izabran i da je, svojevoljno, odlučio povući kandidaturu za selektora, ubijeđen sam da Amar neće biti selektor. Nije ovo favoriziranje Kodre ili omalovažavanje Amara (i ranije sam govorio da smo bukvalno na istom kad su njih dvojica u pitanju), nego bi savez u tom slučaju sebi počeo kopati grob. Zašto? Zato što je osoba koju su sami željeli - ispala. Sad će, ni sam ne znam kako, naći možda i nešto više novca, dovesti neko treće ime prosto da ne bi Amar postao selektor i da se nekako ugasi ovaj požar koji predugo traje. Samo se nadam da to čuvanje vlastitih, dobro uhljebljenih guzica, neće značiti i pad reprezentativnog (a poznavajući nas, to znači i bosanskohercegovačkog KLUPSKOG) fudbala. No, s obzirom da smo to mi u pitanju, bit će to kratkoročno obmanjivanje javnosti i pad u svakom smislu.
:thumbup:
I najveci (jedini) gubitnik u ovoj prici ce biti Ivica Osim. Pod stare dane mu se imenom ispiraju usta, zato bi bilo dobro da ga vise ne brane i ne nabijaju komplekse.

Avatar
hurem
Postovi: 8611
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la hurem » 22 nov 2017, 11:41

Istu stvar sam rekao nakon Mehinog povlacenja iz kandidature za poziciju selektora bh reprezentacije...tesko da ce na to mjesto sada Amar biti izabran.
Onaj dan je morao pasti konacan izbor, ili Kodro ili Osim...vjerujem da bi obojica na kraju dobili podrsku od navijaca, mozda ne momentalnu jer smo vidjeli piskaranja pojedinih manijaka kada su culi da je to najvjerovatnije Kodro, ali mislim da bi vremenom i do prvih utakmica stvari dosle na svoje.
Ovako su prolongiranjem odluke samo dodatno uprskali stvari.
Na kraju ce selektor biti Katanec!

Avatar
majestic24
Postovi: 17396
Pridružen/a: 29 maj 2009, 23:26
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la majestic24 » 22 nov 2017, 12:02

Moze li neko ukratko napisati ko su trenutno kandidati za selektora. Znam da je KOdro odustao
GLORY,GLORY MAN.UNITED : 1907–08, 1910–11, 1951–52, 1955–56, 1956–57, 1964–65, 1966–67, 1992–93, 1993–94, 1995–96, 1996–97, 1998–99, 1999–2000, 2000–01, 2002–03, 2006–07, 2007–08, 2008–09, 2010–11 , 2012-13

..:::The Black Mamba Strikes Again::...

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la samoposteno » 22 nov 2017, 12:22

majestic24 je napisao/la:Moze li neko ukratko napisati ko su trenutno kandidati za selektora. Znam da je KOdro odustao
Trenutno nema ni jedan kandidat osim Amara jer ove sto su predlozili iz RS nisu realni osim Vinka koji je odma odusto

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Neandertalac » 22 nov 2017, 12:28

Jedina realna i panetna opcija jeste Amar. Sve ostalo je avanturizam i put u nepoznato dok sa Amarom sigurno možemo profitirati kroz sistem za ozdravljenje BiH gudbala i podmlađivanje kroz jedan dugorocni projekat. Sigurno je da Amar ima kapacitete za ispunjenje takvih ciljeva i vjerujem želja svih navijača.

Veći problem je savez i pitari u istom, koji nas godinama svojim lopovlukom i nesposobnoscu vuku na dno. Paraziti!
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la samoposteno » 22 nov 2017, 12:39

Neandertalac je napisao/la:Jedina realna i panetna opcija jeste Amar. Sve ostalo je avanturizam i put u nepoznato dok sa Amarom sigurno možemo profitirati kroz sistem za ozdravljenje BiH gudbala i podmlađivanje kroz jedan dugorocni projekat. Sigurno je da Amar ima kapacitete za ispunjenje takvih ciljeva i vjerujem želja svih navijača.

Veći problem je savez i pitari u istom, koji nas godinama svojim lopovlukom i nesposobnoscu vuku na dno. Paraziti!
Nemoj Bogati svaki dan da seres na relaciji Sarajevo-Zeljo jer si stvarno dojadio ovdje se radi o drzavnom timu a ne o nekoj prciji

Avatar
Centre forward
Postovi: 6140
Pridružen/a: 26 jun 2010, 14:37
Lokacija: Rudolf Diesel straße
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Centre forward » 22 nov 2017, 12:43

A neandertalac je ustv. 'lega neo. A u tom zecu leži grm.

Onda Osim može mirno spavat' jer ga brani pravi "Sarajlija" sa Grbavice. :rol: :rol: :rol:
05.09.1995 ♥

11-0-0 Rekordmeister

Ratzel Hettner Ritter Meyer Waldseemüller

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Neandertalac » 22 nov 2017, 12:45

samoposteno je napisao/la:
Neandertalac je napisao/la:Jedina realna i panetna opcija jeste Amar. Sve ostalo je avanturizam i put u nepoznato dok sa Amarom sigurno možemo profitirati kroz sistem za ozdravljenje BiH gudbala i podmlađivanje kroz jedan dugorocni projekat. Sigurno je da Amar ima kapacitete za ispunjenje takvih ciljeva i vjerujem želja svih navijača.

Veći problem je savez i pitari u istom, koji nas godinama svojim lopovlukom i nesposobnoscu vuku na dno. Paraziti!
Nemoj Bogati svaki dan da seres na relaciji Sarajevo-Zeljo jer si stvarno dojadio ovdje se radi o drzavnom timu a ne o nekoj prciji
Tačno tako! Već godinama pitarski kadrovi caruju BiH fudbalom i vidimo gdje nas je to dovelo. Najnovija dešavanja su samo potvrda toga a ne libe se ni blatiti ugled legendi samo da bi sačuvali vlastite pozicije. Za početak kopilad, Begic, Pilav, Bakovic, Prolic, odmah smijeniti i pokrenuti krivicne postupke te zabraniti svima koji imaju bilo kakve veze sa FK Sarajevo da budu izabrani. Zbog nanesene štete i zbog činjenice da je vlasnik kluba strani državljanin.

Raduje jedino da postoje ljudi kao Amar koji imaju snage da se uhvate u kostac sa tim zmijskim leglom! Dosta vas je više!
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
bhsport
Postovi: 11282
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la bhsport » 22 nov 2017, 12:52

Mozda je Dubrovnik otisao po Prosineckog. :njanjanja:
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
FliX
Postovi: 4704
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la FliX » 22 nov 2017, 13:02

hurem je napisao/la:Istu stvar sam rekao nakon Mehinog povlacenja iz kandidature za poziciju selektora bh reprezentacije...tesko da ce na to mjesto sada Amar biti izabran.
Onaj dan je morao pasti konacan izbor, ili Kodro ili Osim...vjerujem da bi obojica na kraju dobili podrsku od navijaca, mozda ne momentalnu jer smo vidjeli piskaranja pojedinih manijaka kada su culi da je to najvjerovatnije Kodro, ali mislim da bi vremenom i do prvih utakmica stvari dosle na svoje.
Ovako su prolongiranjem odluke samo dodatno uprskali stvari.
Na kraju ce selektor biti Katanec!
Morz i podrska navijaca nikako ne moze u istu recenicu. Samo bi podrzali njegovu ostavku, eventualno da ga otjeraju ko psa, bilo bi popraceno bakljadom, eventualno uz fin vatromet :mrgreen:

markomilanov
Postovi: 34
Pridružen/a: 12 nov 2017, 22:44
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la markomilanov » 22 nov 2017, 14:08

Slavko Petrović,ispunjava sve uslove,poznaje bh fudbal,ima medjunarodno iskustvo,nema familije u bosni i savezu,i što je najmanje bitno i srbin jednom da bude izbornik.

Avatar
Evander
Postovi: 14426
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Evander » 22 nov 2017, 14:10

markomilanov je napisao/la:Slavko Petrović,ispunjava sve uslove,poznaje bh fudbal,ima medjunarodno iskustvo,nema familije u bosni i savezu,i što je najmanje bitno i srbin jednom da bude izbornik.
Jarane, bas si dosadan sa tim glupostima.
Ako trolas, radi to bar kvalitetno.

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: InatSilniBosanski, meecko i 36 gostiju.