Novi selektor reprezentacije BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61402
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Virtu4l » 18 nov 2017, 12:25

FliX je napisao/la:Prica se da je Dzeko trazio od Morza, da mu Morz nadje stelu da predje u one francuske sestoligase gdje je igro Morz gdje je ujedno i steko reputaciju, te mu i postao idol :urnebes: :urnebes: :urnebes:
:bow: :bow:
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
samoposteno
Postovi: 5985
Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la samoposteno » 18 nov 2017, 12:28

Virtu4l je napisao/la:
samoposteno je napisao/la:Idolom koji ga je prodo za steku cigara
Idolom koji mu nije pravio probleme kad je odlazio, za šta mu je ovaj i danas zahvalan.
Cuj pravit probleme dao bi on njega i mnogo jeftinije zna se ko je Dzeku odveo i ko je zasluzan za njegov uspjeh to Amar sigurno nije

dinoze
Postovi: 2083
Pridružen/a: 08 sep 2010, 07:53
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la dinoze » 18 nov 2017, 12:31

Ozbiljno pitanje: Zar nije Edin za Amara bio kloc i Amar mu nikada nije pravu sansu dao?
Koliko se sjecam Plisek je zaduzen za Edinov uspon.

Avatar
Centre forward
Postovi: 6140
Pridružen/a: 26 jun 2010, 14:37
Lokacija: Rudolf Diesel straße
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Centre forward » 18 nov 2017, 12:34

Virtu4l je napisao/la:
Centre forward je napisao/la:
Monci je napisao/la:Bioje nedavno i ručak u Sarajevu. Edin i Amar. Šta to znači?
Da se Amar ogreb'o za besplatan steak. Moožda i kiselu vodu. :)
Pored toga znači i da je Edin Džeko imao čast da ide na ručak sa svojim idolom.
A možda bere i sevape. Jer se zna da su najveći nahranit' gladnog i napojit' žednog.

Ne znam Virtual čemu konstantno kontriranje raji ovdje. Ako te neko plaća, to se i može razumit'. A ako je džaba, vjeruj da sam iskreno zabrinut.
05.09.1995 ♥

11-0-0 Rekordmeister

Ratzel Hettner Ritter Meyer Waldseemüller

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61402
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Virtu4l » 18 nov 2017, 12:34

dinoze je napisao/la:Ozbiljno pitanje: Zar nije Edin za Amara bio kloc i Amar mu nikada nije pravu sansu dao?
Koliko se sjecam Plisek je zaduzen za Edinov uspon.
Ozbiljan odgovor. Edin je debitovao kod Amara sa 17. godina i gleda ga kao da mu je otac.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61402
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Virtu4l » 18 nov 2017, 12:40

Centre forward je napisao/la:Ne znam Virtual čemu konstantno kontriranje raji ovdje. Ako te neko plaća, to se i može razumit'. A ako je džaba, vjeruj da sam iskreno zabrinut.
Prvo, ne znam kakvo kontriranje? Kontriranje je jer se ne slažem sa izborom Mehe Kodre za selektora? Ne bih rekao da je to kontriranje, još kad dodamo da se na ovu temu sjatilo dosta ološa sa premijerligaških tema, odgovor je jasan. Oni liječe svoje komplekse iz prošlosti i ne znaju normalno komunicirati, ovdje su samo vidjeli dobar poligon za priču koju obično vidimo u komentarima na klixu.

Sinoć sam postavio pitanje zašto je Meho Kodro dobar izbor i niko mi nije odgovorio, dakle nikome se ne diskutuje o fudbalu, sve se svodi na izlizane pokušaje humora gdje uglavnom ispadaju jadni.

Drugo, trebam da podržavam ono što 90% dokazanih neznalica podržava da bih bio IN i prihvaćen? Svi vi koji ste duže na forumu veoma dobro znate da meni nije bitna klupska pripadnost kada je reprezentaciju u pitanju, podržavao sam Sušića, Baždarevića nisam, to je sasvim dovoljno.

Ko je na kraju bio u pravu?
Evribadi sej Željo
Željoooo

mire96
Postovi: 1055
Pridružen/a: 01 sep 2017, 00:49
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la mire96 » 18 nov 2017, 12:53

Sta Ivica Osim misli o nasoj ligi:

http://m.sportsport.ba/bh_fudbal/osim-k ... isao/85333

Istinu covjek govorio. Taman je tad krenula sezona gdje je Amar uzeo jos jednu titulu, a iz nekog razloga se sada ta i prijasnje titule u toj istoj ligi uzimaju kao ozbiljna referensa za klupu selektora reprezentacije. Hoce li sad i Ivica biti pljuvac koji mrzi sve domace? :crazy:

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la DANTES » 18 nov 2017, 12:55

Virtu4l je napisao/la:
Centre forward je napisao/la:Ne znam Virtual čemu konstantno kontriranje raji ovdje. Ako te neko plaća, to se i može razumit'. A ako je džaba, vjeruj da sam iskreno zabrinut.
Prvo, ne znam kakvo kontriranje? Kontriranje je jer se ne slažem sa izborom Mehe Kodre za selektora? Ne bih rekao da je to kontriranje, još kad dodamo da se na ovu temu sjatilo dosta ološa sa premijerligaških tema, odgovor je jasan. Oni liječe svoje komplekse iz prošlosti i ne znaju normalno komunicirati, ovdje su samo vidjeli dobar poligon za priču koju obično vidimo u komentarima na klixu.

Sinoć sam postavio pitanje zašto je Meho Kodro dobar izbor i niko mi nije odgovorio, dakle nikome se ne diskutuje o fudbalu, sve se svodi na izlizane pokušaje humora gdje uglavnom ispadaju jadni.

Drugo, trebam da podržavam ono što 90% dokazanih neznalica podržava da bih bio IN i prihvaćen? Svi vi koji ste duže na forumu veoma dobro znate da meni nije bitna klupska pripadnost kada je reprezentaciju u pitanju, podržavao sam Sušića, Baždarevića nisam, to je sasvim dovoljno.

Ko je na kraju bio u pravu?
kodro je loš izbor.. već sam rekao BiH igra mekan fudbal, Kodro to neće promijeniti
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61402
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Virtu4l » 18 nov 2017, 12:57

Ne mogu to oni shvatiti, jednostavno ne razmišljaju u tom pravcu, vode se predrasudama i kompleksima.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Alipasino
Postovi: 7879
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Alipasino » 18 nov 2017, 12:57

Sta se ba pravdas,misevi laju na Ivicu a cjeli svjet mu se divi,spasio savez da uopste mozemo igrat kvalifikacije i vidi odemo na svjetsko,u Gracu mu kucu davali u Japanu ga vole ko predsjednika samo u Nas neki balo is Tuzle i Zenice ga psuje,a veze nema,nije mako dalje OD granapa u mahali,sta se pravdas misevima,Sam pojam Sarajevo u njima budu mrznju,zavist,zlobu a nikad nisu vidjeli isti,druzili se SA ljudima is Sarajeva da mogu rec jel tot bas tako.Uce OD roditelja kako su samo oni jadni najebali a tamo negdje rastu banane na grani.**** tot i nedamo na Osima nedamo na Zelju na Grbavici,nisu njihovi stadioni gorili nego Nas,na prvoj liniji bio,da BI stad debili govorili Sugavica.Sikter OD Nas nevolimo ni mi vas boli Nas **** i za vas i vase klubove i gradove.

Avatar
Trigger
Moderator
Postovi: 2129
Pridružen/a: 03 jul 2009, 14:43
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Trigger » 18 nov 2017, 13:06

Virtu4l je napisao/la:
Centre forward je napisao/la:Ne znam Virtual čemu konstantno kontriranje raji ovdje. Ako te neko plaća, to se i može razumit'. A ako je džaba, vjeruj da sam iskreno zabrinut.
Prvo, ne znam kakvo kontriranje? Kontriranje je jer se ne slažem sa izborom Mehe Kodre za selektora? Ne bih rekao da je to kontriranje, još kad dodamo da se na ovu temu sjatilo dosta ološa sa premijerligaških tema, odgovor je jasan. Oni liječe svoje komplekse iz prošlosti i ne znaju normalno komunicirati, ovdje su samo vidjeli dobar poligon za priču koju obično vidimo u komentarima na klixu.

Sinoć sam postavio pitanje zašto je Meho Kodro dobar izbor i niko mi nije odgovorio, dakle nikome se ne diskutuje o fudbalu, sve se svodi na izlizane pokušaje humora gdje uglavnom ispadaju jadni.

Drugo, trebam da podržavam ono što 90% dokazanih neznalica podržava da bih bio IN i prihvaćen? Svi vi koji ste duže na forumu veoma dobro znate da meni nije bitna klupska pripadnost kada je reprezentaciju u pitanju, podržavao sam Sušića, Baždarevića nisam, to je sasvim dovoljno.

Ko je na kraju bio u pravu?
Poštovani,
tražiš kulturnu (normalnu) komunikaciju a ljude (koje i ne znaš!) nazivaš ološem!
Na tvoje pitanje o Kodri, pa mnogo toga je već (skoro sve napisano) - zašto bi sada tebi trebalo 'posebno' odgovarati?
Sve je već napisano i o Kodri i o A.Osimu.
Tema je postala besmislena, jer je izgubila svoju suštinu, konstruktivnost, analitičnost, ideje.. i prešla u 'naduravanje' (klasično navijačko, samo fale 'baklje'!) oko dva 'kandidata' i to sa toliko 'ratničke' retorike da to nije normalno. :shock:
Izvini, ali ti spadaš u one koji, ne da kontriraju, nego pretjeruješ sa svojim veličanjem Amara Osima. OK, voliš ga, tvoj je idol - vidjeti sliku tvog profila i 'potpis' - zar to 'ne govori' dovoljno o tvojoj objektivnosti u ovom 'slučaju'?
Sada se, nakon 'arsenala svega i svačega' utrošenog na Kodru i A.Osima 'prešli' i na privatnost Edina Džeke!
Zaista je ovo postalo ne besmisleno nego ogavno, kad već moram koristiti termine koje inače ne koristim i ne volim.
Uozbiljite se se ljudi, poštujete jedni druge ili - najbolje zatvoriti ovu temu, barem privremeno.
Pozz
Bosno moja poharana....

Avatar
Evander
Postovi: 14425
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Evander » 18 nov 2017, 13:07

Kako glup i neobjektivan tekst placenog novinarcica koji iz dana u dan pise jednosmjerno i navijacki [emoji23][emoji23][emoji23]
Shvatate li da upravo sa takvim tekstovina okrecete ljude protiv Amara i Ivice?
Neko nesto duzan Ivici, pa radi toga mu mali mora biti selektor?
Imate li ista pametnije napisati?


Sent from my HUAWEI GRA-UL00 using Tapatalk

Avatar
Evander
Postovi: 14425
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Evander » 18 nov 2017, 13:13

Jedino pozitivno nakon ovog svega, sira javnost je upoznala ko je i sta Ivica Osim, ko su i sta su gamad sa Šugavice i na sta su sve spremni. Malo je trebalo da maske padnu.
Amare i dalje ostajes na birou, gdje ti je i mjesto. Vidi sa Čalom da te u opstini zaposli. :kafa:

Sent from my HUAWEI GRA-UL00 using Tapatalk

markomilanov
Postovi: 34
Pridružen/a: 12 nov 2017, 22:44
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la markomilanov » 18 nov 2017, 13:18

Zenzo je napisao/la:Na kraju nece biti ni Amar ni Kodro nego neki srbin da bi bio mir u kuci jer ce ovi iz RS sve da prevrnu naopacke.
Slavkoa Petrović ili Dragan Okuka,a i vrijeme je da srbin bude izbornik, u zemlji u kojoj živi milion srba.

Avatar
Evander
Postovi: 14425
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: RE: Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Evander » 18 nov 2017, 13:21

markomilanov je napisao/la:
Zenzo je napisao/la:Na kraju nece biti ni Amar ni Kodro nego neki srbin da bi bio mir u kuci jer ce ovi iz RS sve da prevrnu naopacke.
Slavkoa Petrović ili Dragan Okuka,a i vrijeme je da srbin bude izbornik, u zemlji u kojoj živi milion srba.
Zaboli me neka stvar da li su selektori bili ili ce biti srbi, hrvati, bosnjaci, eskimi ili budisti.
Manite nas tog primitivnog razmisljanja.


Sent from my HUAWEI GRA-UL00 using Tapatalk

Avatar
Memara
Postovi: 5371
Pridružen/a: 21 dec 2015, 14:10
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Memara » 18 nov 2017, 13:25

Čuliću, poserem ti se u usta.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la tuzlak1987 » 18 nov 2017, 13:26

Ma ljudi vi nemate pojma nista, samo je @Virtual pametan. IQ 200, vi imate ostali po 50. Ne kontate nista, glupi ste. Eto uglavnom to je to, ne moze niko od vas da dokuci to niste pametni kao on. Vasi argumenti su losi, samo njegovi su tacni jer je on najpametniji na forumu i ne moze pogrijesiti.

Alipasino
Postovi: 7879
Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Alipasino » 18 nov 2017, 13:36

Cuj ovog pitarcine sugavica,jel te stid svojih.

markomilanov
Postovi: 34
Pridružen/a: 12 nov 2017, 22:44
Kontakt:

Re: RE: Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la markomilanov » 18 nov 2017, 13:38

Evander je napisao/la:
markomilanov je napisao/la:
Zenzo je napisao/la:Na kraju nece biti ni Amar ni Kodro nego neki srbin da bi bio mir u kuci jer ce ovi iz RS sve da prevrnu naopacke.
Slavkoa Petrović ili Dragan Okuka,a i vrijeme je da srbin bude izbornik, u zemlji u kojoj živi milion srba.
Zaboli me neka stvar da li su selektori bili ili ce biti srbi, hrvati, bosnjaci, eskimi ili budisti.
Manite nas tog primitivnog razmisljanja.

Svakako treba biti stručnjak,ali nekako da li slučajno,25 godina ,prolaze stručnjaci iz sarajeva,koji nikad nisu videli evropu u avgustu,koji nisu trenirali ozbiljna klub u ozbiljnoj ligi,Slavko i Okuka nikako nisu slabiji kandidatio od Amara i Meha,mislim da zbog smirivanja tenzija,treba da bude neko od ova dva kvalitetna stručnjaka,koji pozanaju prilike u bh fudbalu,a ne bi imali pritisak klupske javnosti u bih.
Sent from my HUAWEI GRA-UL00 using Tapatalk

Avatar
Evander
Postovi: 14425
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Evander » 18 nov 2017, 13:43

Slavko je stranac, a ne vidim da ima kvalitet iznad prosjecnih trenera iz BiH.
Onda mogu Jovic, Husref ili Jagodic biti selektori, prije stranca Petrovica.
Sto se okuke tice, star i potrosen trener. Prije petnaestak godina da je bio kandidat, onda OK.

Sent from my HUAWEI GRA-UL00 using Tapatalk

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 24 gosta.