Novi selektor reprezentacije BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la leorey » 19 dec 2017, 14:46

Kakvi stranci ljudi, budite realni, Amav je novi tvenev.
27.10.2020

Avatar
Vucevich
Postovi: 11248
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Vucevich » 19 dec 2017, 15:15

Fatih Terim ispao iz utrke za selektora BiH

Kao da je ikad bio u trci :rol: :rol: :rol: kakav cirkus


Avatar
braco
Postovi: 8705
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la braco » 19 dec 2017, 15:59

Čudo se ne spominje već Tudor kao kandidat. :mrgreen:

Avatar
BoixosNois1899
Postovi: 12001
Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la BoixosNois1899 » 19 dec 2017, 17:00

Evo kažu nećemo ni 22. decembra dobiti selektora :rol: :rol: :rol:
Koji cirkus u pm :urnebes:
Kakve se tu igre vode samo Bog dragi zna. Pokušavaju psihički izmoriti sve kandidate da bi Amawu naštelili 30.000 KM mjesečno. Ne daj se Roberte! :bih:
"I can't remember the last time I saw something like this. Extraordinary scenes at the Nou Camp. Sergi Roberto – the substitute – is the hero of the hour and it is the greatest Champions League knock out comeback of all time!"

FC Grizzlies

Avatar
Saurman
Postovi: 29492
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Saurman » 19 dec 2017, 17:07

Kakva grupa nespobnih balvana sjedi u savezu da nisu u stanju naći selektora, valjda im teško naći nekog po "svom" ukusu s kim mogu manipulisati.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6423
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la JavierBosnia » 19 dec 2017, 17:53

Selektora cemo dobiti sljedece godine znaci.
Sjednica nova bi trebala biti krajem januara, ali posto je to vec put za Ameriku i prijateljske utakmice, bit ce privremeni selektor, a onda ocekujemo nekad sredinom februara za valentinovo da nas iznenade.
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

Avatar
Sveti
Postovi: 10180
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Sveti » 19 dec 2017, 18:15

Ne mogu da vjerujem :rol:
naprijed rejal

Avatar
BelminM23
Postovi: 9759
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la BelminM23 » 20 dec 2017, 00:43

Trenutno nacionalna selekcija nam je u rangu Crne Gore. Morao sam si ovo konačno priznati.

Savez je nivo mjesne zajednice u kojoj komšije nisu složne.

Avatar
Vucevich
Postovi: 11248
Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Vucevich » 20 dec 2017, 00:52

BelminM23 je napisao/la:Trenutno nacionalna selekcija nam je u rangu Crne Gore. Morao sam si ovo konačno priznati.

Savez je nivo mjesne zajednice u kojoj komšije nisu složne.
Pretjerujes. Nismo toliko dobri.

shminka
Postovi: 5136
Pridružen/a: 30 dec 2013, 17:25
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la shminka » 20 dec 2017, 00:53

babino je napisao/la:citam ovo na repka ba i ne mogu da vjerujem:''Amar Osim u karijeri ima 11 trofeja iz Japana i Bosne i Hercegovine, a trenutno je i kandidat za selektora fudbalske reprezentacije BiH."
pa ovaj ima jacu propagandu od onog king konga iz sjeverne koreje.
Koliko ima moćni Robi titula? :rol:

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la babino » 20 dec 2017, 06:45

shminka je napisao/la:
babino je napisao/la:citam ovo na repka ba i ne mogu da vjerujem:''Amar Osim u karijeri ima 11 trofeja iz Japana i Bosne i Hercegovine, a trenutno je i kandidat za selektora fudbalske reprezentacije BiH."
pa ovaj ima jacu propagandu od onog king konga iz sjeverne koreje.
Koliko ima moćni Robi titula? :rol:
vidi malog, poceo pratiti nesto i mimo tenisa, steta sto je samo zbog amawa i njegove propagande.
a robi vs amaw, previse si ti obojen da bih sada s tobom ulazio u raspravu koji je bolji ili npr zasto sam zakacio onih '11 titula iz japana i bih'.
kako raspravljati sa ljudima koji misle da cijela drzava nije za amara samo zbog toga sto im je doticni nabio komplekse, hajd sto je nama u bih, vec i cijeloj dijaspori.

Kompromis
Postovi: 2639
Pridružen/a: 27 feb 2017, 10:08
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Kompromis » 20 dec 2017, 08:51

Pa u biti jedina istina je zasto ljudi nisu za Amara je zbog tih kompleksa... evo samo zadji ovom temom i vidjet ces da se u svakom drugom postu Amar ismijava zbog tjelesnog odnosno govornog nedostatka; amaw, morz i sl. (evo i "mestar" iznad koji ko fol nešto argumentira a pise amaw aludirajući da amar ne zna reci "r").. i to su ti argumenti protiv Amara... drugih ni nema jer je bolji trener od svakog ovog "realnog" za klasu, uključujući i prosineckog... trofeji na koncu to i potvrdjuju, a i ova pisanja jer se zna da se za dobrim konjem prasina dize... to sto je bio ispodprosjecan igrac iz druge francuske lige nije ni bitno uopste jer za trenerski posao to ima ubjedljivo najmanju snagu... vidimo na primjeru mese ili susica, a sa druge strane na primjeru cire...

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Unofficialpage » 20 dec 2017, 10:08

Ovo je oko izbora selektora postalo neviđeni cirkus. Ovi u savezu hajd što su lopovi al što su i neviđeno nesposobni, glupi. Najveći lopovi i kriminalci se dodvoraju javnosti, rade stvari neprimjetno a ovi sve suprotno. Tako je očigledno šta rade...
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
SuroviKemo
Postovi: 35
Pridružen/a: 19 dec 2017, 15:40
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la SuroviKemo » 20 dec 2017, 10:40

Kakva drzava takav i savez.
Ekspreso marka

Avatar
JavierBosnia
Postovi: 6423
Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la JavierBosnia » 20 dec 2017, 11:21

Kompromis je napisao/la:Pa u biti jedina istina je zasto ljudi nisu za Amara je zbog tih kompleksa... evo samo zadji ovom temom i vidjet ces da se u svakom drugom postu Amar ismijava zbog tjelesnog odnosno govornog nedostatka; amaw, morz i sl. (evo i "mestar" iznad koji ko fol nešto argumentira a pise amaw aludirajući da amar ne zna reci "r").. i to su ti argumenti protiv Amara... drugih ni nema jer je bolji trener od svakog ovog "realnog" za klasu, uključujući i prosineckog... trofeji na koncu to i potvrdjuju, a i ova pisanja jer se zna da se za dobrim konjem prasina dize... to sto je bio ispodprosjecan igrac iz druge francuske lige nije ni bitno uopste jer za trenerski posao to ima ubjedljivo najmanju snagu... vidimo na primjeru mese ili susica, a sa druge strane na primjeru cire...
Amarove titule u BiH vrijede isto kao kada bi dosao na razgovor za posao i rekao, ja sam bio 3 puta predsjednij razreda i jednom zamjenik
EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3 EDIN DŽEKO! <3

shminka
Postovi: 5136
Pridružen/a: 30 dec 2013, 17:25
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la shminka » 20 dec 2017, 12:24

babino je napisao/la:
shminka je napisao/la:
babino je napisao/la:citam ovo na repka ba i ne mogu da vjerujem:''Amar Osim u karijeri ima 11 trofeja iz Japana i Bosne i Hercegovine, a trenutno je i kandidat za selektora fudbalske reprezentacije BiH."
pa ovaj ima jacu propagandu od onog king konga iz sjeverne koreje.
Koliko ima moćni Robi titula? :rol:
vidi malog, poceo pratiti nesto i mimo tenisa, steta sto je samo zbog amawa i njegove propagande.
a robi vs amaw, previse si ti obojen da bih sada s tobom ulazio u raspravu koji je bolji ili npr zasto sam zakacio onih '11 titula iz japana i bih'.
kako raspravljati sa ljudima koji misle da cijela drzava nije za amara samo zbog toga sto im je doticni nabio komplekse, hajd sto je nama u bih, vec i cijeloj dijaspori.
Haha tipicno ni ovdje na pitanja ne odgovaras, mocni Robi zvani titula haha

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la babino » 20 dec 2017, 12:48

Koliko ima moćni Robi titula? :rol:[/quote]
vidi malog, poceo pratiti nesto i mimo tenisa, steta sto je samo zbog amawa i njegove propagande.
a robi vs amaw, previse si ti obojen da bih sada s tobom ulazio u raspravu koji je bolji ili npr zasto sam zakacio onih '11 titula iz japana i bih'.
kako raspravljati sa ljudima koji misle da cijela drzava nije za amara samo zbog toga sto im je doticni nabio komplekse, hajd sto je nama u bih, vec i cijeloj dijaspori.[/quote]

Haha tipicno ni ovdje na pitanja ne odgovaras, mocni Robi zvani titula haha[/quote]
sta ti brate imam odgovarati...hoces li listu dobrih trenera bez titula?
meni je najiskrenije tesko svariti da koliki god neko bio navijac zelje, moze reci da je amar bolji trener od roberta a samim tim i da je bolja opcija za selektora...ali tebi je oproteno s obzirom da znam koliko ti je plavo sveto...nema tu pomoci...
a vas strucnjak sa svim svojim titulama moze macku rep obrisati jer je nezaposlen a znamo kako se proveo na 'brojnim' poslovima poslije tih titula.
to ti ga dodje kao da se sada ja pocnem diciti celikovim ratnim- poslijeratnim titulama :D
koliko ima obraza je dovoljno i ovo sto se jos uvijek nije oglasio i ceka da se uhljebi a vec prije mjesec dana nije dobio podrsku, pardon, dobio je od tate.

kad su kompleksi u pitanju...teske su to muke za nas sve, prvog mene....ne znam kako mogu svaki dan pratiti zeljinu djecu pocev od dzeke, pa dalje preko visce, bajica (navijati za otkaz del nieria u nadi da je do trenera a ne do rijada), hodzica, sehica (nadati se da ce ga ove partije u ligi sampiona prodati u veci klub)....ne znam sto mi treba da preko streama gledam tamo neku djecu koja igraju juniorsku ligu sampiona, ne znam ni kako sam mogao gledati svako jutro kako napreduju radovi na istoku grbavice (nadati se da sto prije padne i jug) ....

shminka
Postovi: 5136
Pridružen/a: 30 dec 2013, 17:25
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la shminka » 20 dec 2017, 13:01

Komplekse si sam pomenuo.

Evo našao sam sam, moćni Robi, osvojio jedan super kup sa Zvezdom, ali je garantovano sjajan trener hahaha. Zna dijaspora. Moćni Robi zvani super kup :rol: :rol: :rol: :rol:

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la babino » 20 dec 2017, 13:08

shminka je napisao/la:Komplekse si sam pomenuo.

Evo našao sam sam, moćni Robi, osvojio jedan super kup sa Zvezdom, ali je garantovano sjajan trener hahaha. Zna dijaspora. Moćni Robi zvani super kup :rol: :rol: :rol: :rol:
sta mislis koji je vrijedniji, taj ili onaj iz japana :D
robert je u svojoj trenerskoj karijeri vec zaradio novca koji strucnjak nece za cijeli zivot, sve da mu do kraja zivota stele selektorsko mjesto :D

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amarinho i 15 gostiju.