Novi selektor reprezentacije BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
avenija
Postovi: 13490
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la avenija » 18 okt 2017, 00:38

Ukoliko savez nasjedne na mahalu u sarajevu i nekim cudom postavi mahalasa morza bhf ce dobiti jos jednog navijaca sa bakljom u svom kopu :salut:
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61302
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Virtu4l » 18 okt 2017, 00:48

:facepalm:
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
MocMahale444
Postovi: 19204
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la MocMahale444 » 18 okt 2017, 01:28

avenija je napisao/la:Ukoliko savez nasjedne na mahalu u sarajevu i nekim cudom postavi mahalasa morza bhf ce dobiti jos jednog navijaca sa bakljom u svom kopu :salut:
Golema steta :lol:
1921 1921 1921 1921
⚜️⚜️⚜️💙⚜️⚜️⚜️

Plevne Marşi - Danube River says it won't flow.🇹🇷

Bosna i Hercegovina ostaje pri tužbi za genocid i protiv crne gore bez obzira što je došlo do državnog razdvajanja sa srbijom.

Eisenbahner1921
Postovi: 2991
Pridružen/a: 11 nov 2015, 17:10
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Eisenbahner1921 » 18 okt 2017, 11:22

avenija je napisao/la:Ukoliko savez nasjedne na mahalu u sarajevu i nekim cudom postavi mahalasa morza bhf ce dobiti jos jednog navijaca sa bakljom u svom kopu :salut:
Aj gdje ces too raditii, koji mangupluk.. Nemoj sviju ti ba..
Životni saputnik! 1921

Avatar
KapitenK
Postovi: 1584
Pridružen/a: 27 mar 2016, 15:29
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la KapitenK » 18 okt 2017, 11:31

e kolko si lud

Avatar
arelinho
Postovi: 16399
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:13
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la arelinho » 18 okt 2017, 11:34

Momak je malo lood :urnebes: :urnebes: :urnebes: :urnebes:

Avatar
avenija
Postovi: 13490
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la avenija » 18 okt 2017, 11:46

Zanimljivo mahala se javlja koja bi da svog morza da postavi za selektora iako je 95 % drzave protiv.
Nije repka 2 mahale u Sarajevu
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

RichmanBiH
Postovi: 1123
Pridružen/a: 19 jul 2016, 20:54
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la RichmanBiH » 18 okt 2017, 12:26

Mesa place da ostane. kakav ljudski isprdak.
UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Enigma
Postovi: 471
Pridružen/a: 21 avg 2017, 23:28
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Enigma » 18 okt 2017, 12:32

pojedinim ovdje je BiH od barcarsije do cengic vile definitivno ce imati bojkot repke ako se Amaw izabere za selektora
MUSVDG

Avatar
irfo
Interni moderator
Postovi: 15067
Pridružen/a: 09 nov 2008, 14:20
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la irfo » 18 okt 2017, 12:46

avenija je napisao/la:Zanimljivo mahala se javlja koja bi da svog morza da postavi za selektora iako je 95 % drzave protiv.
Nije repka 2 mahale u Sarajevu
odakle izvlacis ove statistike
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA

"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."

Avatar
TMovac
Postovi: 2728
Pridružen/a: 14 avg 2009, 01:42
Lokacija: Država Željo
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la TMovac » 18 okt 2017, 12:49

Enigma je napisao/la:pojedinim ovdje je BiH od barcarsije do cengic vile definitivno ce imati bojkot repke ako se Amaw izabere za selektora
e cuj bojkot repke, ne sekiraj se mogu Manijaci i sami napunit Grbavicu. :bih: :bih: :bih:
Ne idem ja na tu prokletu utakmicu da vidim "svemirski" fudbal, jer nema ga ovdje. I još dugo ga neće biti. Idem da gledam Želju zato što samo tih par sati imam osjećaj da negdje pripadam, da je nešto moje!

Avatar
Enigma
Postovi: 471
Pridružen/a: 21 avg 2017, 23:28
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Enigma » 18 okt 2017, 13:06

TMovac je napisao/la:
Enigma je napisao/la:pojedinim ovdje je BiH od barcarsije do cengic vile definitivno ce imati bojkot repke ako se Amaw izabere za selektora
e cuj bojkot repke, ne sekiraj se mogu Manijaci i sami napunit Grbavicu. :bih: :bih: :bih:
da drug 90% ljudi s kojima sam pricao je reklo ako morza izaberu da odustaju od pracenja repke ... a vi slobodno napunite Grbavicu mozete i krompir posaditi na onoj oranici od terena
MUSVDG

Avatar
avenija
Postovi: 13490
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la avenija » 18 okt 2017, 13:38

irfo je napisao/la:
avenija je napisao/la:Zanimljivo mahala se javlja koja bi da svog morza da postavi za selektora iako je 95 % drzave protiv.
Nije repka 2 mahale u Sarajevu
odakle izvlacis ove statistike
Vas 5-6 manijaka po svakom forumu ste se rasporedili i bacate ublehe o morzu kao selektoru jer je vas da bi vase igrace mogao gurati da bi mogli prositi sadaku, to je jasno kao dan ne treba mi statistika, problem je sto nije reprezentacije dvije plave mahale u sarajevu.
TK i ZDK zajedno imaju duplo vise stanovnika od KS red je da se njihov glas cuje, niko ni iz Zenice ni iz Tuzle ne zeli mahalca za selektora.
Nemoj misliti da je ovo nesto protiv Zelje i vas, ja vam zelim da ove godine igrate grupnu fazu kao i da unaprijedite stadion sto je vise moguce ali necemo mahalsku prciju praviti od drzavne selekcije.
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

SemirSema
Postovi: 762
Pridružen/a: 29 jan 2017, 22:01
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la SemirSema » 18 okt 2017, 13:40

Zato nas iz KS i rusa 300 miliona, boli nas ona stvar za TK i ZDK

Avatar
Enigma
Postovi: 471
Pridružen/a: 21 avg 2017, 23:28
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Enigma » 18 okt 2017, 14:23

avenija je napisao/la:
irfo je napisao/la:
avenija je napisao/la:Zanimljivo mahala se javlja koja bi da svog morza da postavi za selektora iako je 95 % drzave protiv.
Nije repka 2 mahale u Sarajevu
odakle izvlacis ove statistike
Vas 5-6 manijaka po svakom forumu ste se rasporedili i bacate ublehe o morzu kao selektoru jer je vas da bi vase igrace mogao gurati da bi mogli prositi sadaku, to je jasno kao dan ne treba mi statistika, problem je sto nije reprezentacije dvije plave mahale u sarajevu.
TK i ZDK zajedno imaju duplo vise stanovnika od KS red je da se njihov glas cuje, niko ni iz Zenice ni iz Tuzle ne zeli mahalca za selektora.
Nemoj misliti da je ovo nesto protiv Zelje i vas, ja vam zelim da ove godine igrate grupnu fazu kao i da unaprijedite stadion sto je vise moguce ali necemo mahalsku prciju praviti od drzavne selekcije.
Upravo tako ...ja nemam ništa ni protiv jednog našeg kluba i želim svakom našem klubu da igra LP... imam protiv nestručnosti dotičnog gospodina koji je javno izjavio da je potkupljivao sudije dok je trener želje bio
MUSVDG

Avatar
TMovac
Postovi: 2728
Pridružen/a: 14 avg 2009, 01:42
Lokacija: Država Željo
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la TMovac » 18 okt 2017, 14:27

Enigma je napisao/la:
TMovac je napisao/la:
Enigma je napisao/la:pojedinim ovdje je BiH od barcarsije do cengic vile definitivno ce imati bojkot repke ako se Amaw izabere za selektora
e cuj bojkot repke, ne sekiraj se mogu Manijaci i sami napunit Grbavicu. :bih: :bih: :bih:
da drug 90% ljudi s kojima sam pricao je reklo ako morza izaberu da odustaju od pracenja repke ... a vi slobodno napunite Grbavicu mozete i krompir posaditi na onoj oranici od terena
nek i odustanu, ako im je lijecenje licnih kompleksa bitnije od uspjeha repke. Ja ne bi imao nista protiv da budu i svi igraci i selektor iz Zenice, Tuzle, li nebitno. Ako ce to znaciti da ce BiH pobjedjivati. Htio ti to priznati ili ne, ali Amar je najbolje sto BiH ima u ovom trenutku, a da je dostupan ( Volio bih i ja Vahu ili barem Vladimira Petkovica, ali to su nerealne opcije ). Kodro em je pod ugovorom, em mi je previse mlak za nase podnevlje i mentalitet. Za kvalitetnog stranca nemamo para, a dovesti nekoga samo zato sto je stranac, ne bih ni u ludilu.

Sto se tice terena, ne brini regulisat cemo i njeg. Imamo vakta godinu dana.
Ne idem ja na tu prokletu utakmicu da vidim "svemirski" fudbal, jer nema ga ovdje. I još dugo ga neće biti. Idem da gledam Želju zato što samo tih par sati imam osjećaj da negdje pripadam, da je nešto moje!

Avatar
hurem
Postovi: 8593
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la hurem » 18 okt 2017, 14:31

Amar Osim je idelan za poziciju selektora BH reprezentacije, ali onu U21...cim sa iste istupi Marinkovic.
Nama na klupi ne treba neko ko ce utjerivati strah u kosti, Amar je toliki folirant da me ne bi cudilo da na klupi ostavi Pjanica i Dzeku jer eto ne trce dovoljno pa da on tim cinom pokaze da se ne moze s njim niko zafrkavati...to nam ne treba!
Nama treba selektor koji ce svojom pojavom izazvati kod svih igraca postovanje i znati iz njih izvuci maksimum, pogotovo ovih najbitnijih (Dzeko, Pjanic)...mislim da su to prije svega, od dostupnih, Prosinecki...Kodro.
Mislim da bi Prosinecki i Kodro ponajvise znali izvuci maksimum iz Dzeke i Pjanica, a tako i ostalih igraca.
A izmedju Amara i Mese nemam dileme, Amar je takticki mag za Mesu.

macak_
Postovi: 910
Pridružen/a: 16 sep 2008, 19:20
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la macak_ » 18 okt 2017, 14:40

Slažem se. Amar nek uzme neku mlađu selekciju, pa nek se dokaže.

Nama treba trener koji zna pročitati igru protivnika, promijeniti postavu u toku igre, koji neće igrati na ho-ruk i na prepad i koji će graditi sistem.
Pravda za flash-a!!!

HeraklitMracni
Postovi: 5334
Pridružen/a: 15 okt 2014, 16:00
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la HeraklitMracni » 18 okt 2017, 14:57

Ne znam odakle vam ta ideja za Amara , jestel vi normalni ?

Avatar
braco
Postovi: 8687
Pridružen/a: 22 avg 2010, 23:58
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la braco » 18 okt 2017, 15:32

dubrovnik je napisao/la:
braco je napisao/la:
Pojedini članovi IO FS BiH predlažu da se u reprezentaciji BiH po prvi put pomoćnici selektora ne biraju po nacionalnom ključu.
Meni taj nacionalni kljuc za pomocnike uopce nije sporan. Bajramovic, Misimovic, Papac ...
Problem je izbor a ne nacionalnost pomocnika.
Evo dosta nas druka za Zutog koji je Hrvatsko-Srpska kombinacija i nemamo problema sa tim.
Evo oglasio se i Perić povodom nacionalnog ključa
Dragan Perić: Mora se poštovati nacionalni ključ

Mehmed Baždarević i njegov pomoćnik Dragan Perić, jučer su u Mostaru obavili sastanak. Povod sastanka bilo je finaliziranje izvještaja, koji će Mehmed Baždarević sutra prezentovati Izvršnom odboru FS BiH.

Perić, koji je do izbora u reprezentaciju bio praktično nepoznat široj sportskoj bh. javnosti, je u razgovoru za Večernji list kazao kako je Baždarević najbolji izbor za A reprezentaciju, te da nacionalni ključ u izboru trenera mora i dalje ostati na snazi.

– Smatram kako je Baždarević u ovom trenutku najbolji izbor za reprezentaciju BiH. Pogotovo što on i dalje ima veliku želju voditi reprezentaciju. O njemu lično mogu, prije svega, reći kako je veliki čovjek koji je ovu priču prihvatio iz velike ljubavi. Kao trenerski stručnjak, sigurno ima više renomea nego brojni drugi kandidati koji se spominju u medijima, tvrdi Dragan Perić u razgovoru za Večernji list.

U medijima se spominjalo i to kako će reprezentacija BiH u budućnosti biti lišena nacionalnog ključa kada je u pitanju izbor pomoćnika. Perić ima jasno mišljenje i na tu tezu.

– Takvo nešto je nemoguće iz razloga što živimo u specifičnoj zemlji, živimo u zemlji u kojoj bi se svi međusobno morali uvažavati. Zbog toga, po mom mišljenju, svi narodi u BiH moraju biti zastupljeni u bh. nogometu. Ja sam lično ponosan što sam bio kandidat iz hrvatske komponente za pomoćnika u reprezentaciji. Nakon ispadanja od Irske u dodatnim kvalifikacijama, došao sam pred selektora i ostale pomoćnike kako bih stavio svoj mandat u stručnom štabu na raspolaganje, a ukoliko Baždarević dobije novu priliku, prije svega ću tako ponovo napraviti budući da je to moralna stvar. Ukoliko ja ne zadovoljim kriterije, tada neka na moje mjesto dođe neko drugi iz hrvatske komponente. Ima tu ljudi koji mogu časno i stručno obavljati taj posao. Ja sam se već ‘91. borio za ovu zemlju, kao vojnik sam karijeru završio s činom brigadira i time se ponosim. Nikom ne dam da ovu zemlju voli više od mene. Samim tim ne podržavam tu ideju o tome kako se i u bh. fudbalu treba zanemariti nacionalnost. Ja ću, ukoliko opet dobijem priliku u reprezentaciji, ponovno dati sve od sebe kako bismo napravili sportski uspjeh – rekao je, između ostalog, Perić za Večernji list.

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: has i 17 gostiju.