Novi selektor reprezentacije BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
Rimes87
Postovi: 2002
Pridružen/a: 19 mar 2013, 01:30
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: RE: Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Rimes87 » 17 okt 2017, 01:41

dubrovnik je napisao/la:Selektor koji ne zna – Telespo.t

Postoji li slican clanak u BiH novinama ili na portalima?
Da li je zlonamjeran ili lazan?
To je to. Zasto nakon Grcke neko od nasih novinara slican clanak nije napisao? Zasto nasi susjedi moraju raditi nas posao? Razumijem ja kakav je posao novinara - izlazes se svim mogucim oblicima pritisaka jer si javna licnost, donekle - no, ako pokleknes pod tim olako, onda nije novinarstvo za tebe. Diplomu zurnalistike slobodno zapali u tom slucaju, jer je nisi dostojan. Mislim, lako je meni kenjati na forumu, ali ja barem svoj posao odradjujem kako treba, pa to ocekujem i od drugih. Ja da sam indolentan kao nasi novinari bih bio bez posla i krova nad glavom. Ali, mozda i ja trazim previse...

Sent from my D6603 using Tapatalk
He Came To Us From Bosnia,
Papac Papac,
The Best Left Back In Scotland Sing,
Papac Papac,
He Doesnt Score A Lot Of Goals But When He Does You'll Hear Us Roar,
Sasa Papac Rangers Number Five!

Avatar
DevilsAdvocate
Postovi: 1569
Pridružen/a: 28 jan 2015, 17:31
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la DevilsAdvocate » 17 okt 2017, 02:11

dubrovnik je napisao/la:Selektor koji ne zna – Telespo.t

Postoji li slican clanak u BiH novinama ili na portalima?
Da li je zlonamjeran ili lazan?
Sve ono sto sam i ja govorio svima posle Zenice a nazivali me paranoicnim, kvalifikacije su izgubljene tada u Zenici, ne protiv Kipra i nikako ne protiv Belgije, jer da nije bilo kiksa Grcke protiv Estonije, sta bi nam znacilo i da smo odrzali 0-2 na Kipru, jos kad vidim kandidate za novog selektora dodje mi da placem....
'I was young, I was survivin' the times. Waitin' for my moment, I was destined to shine..'

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la uNbx » 17 okt 2017, 03:27

Ama Safet je dosegao svoj vrhunac plasmanom na SP i to je to. Ja ne govorim da se trebamo vratiti na Papeta. Govorim o novinarskom pristupu kad je u pitanju Safet, i o skroz kontra pristupu kad je Mehmed u pitanju. To je problem, dakle napada se teškom artiljerijom selektor koji te je odveo na SP (nebitno više kako, zašto, zbog njega, zbog igrača, ali te je odveo), a prema selektoru koji nije uradio ama baš ništa, i koji je pride premašio Papetove blamaže - ništa.
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
AndreWilliams
Postovi: 587
Pridružen/a: 22 avg 2014, 13:33
Lokacija: Guinea-Bissau
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la AndreWilliams » 17 okt 2017, 03:43

ROBERT PROSINEČKI: „Nitko iz NS BiH me nije kontaktirao, spreman sam razgovarati“
Kako je moguce da jedinog ozbiljnog kandidata koji se dovodi u kontekst reprezentacije nije niko ni kontaktirao, ali se vec zna da trazi nemoguce ili da ga samo pare interesuju??

Placenicki novinari amnestiraju javasluk u savezu, drugi rade za Mesu, Amara ili Mehu, sve iz nekih svojih sitnih interesa, dok nam fudbal tone sve dublje.

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24176
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Derdiyok » 17 okt 2017, 08:29

Koja smo mi velesila. Robert se nudi sam. Ma ko NATO smo.

Poslano sa mog SM-T211 koristeći Tapatalk
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24481
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Goalgetter » 17 okt 2017, 08:39

Pa kako ce razgovarati sa njim ako Mesa jos nije ni otpusten? U cetvrtak je sjednica.

Avatar
emir79
Postovi: 8750
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la emir79 » 17 okt 2017, 09:08

Goalgetter je napisao/la:Pa kako ce razgovarati sa njim ako Mesa jos nije ni otpusten? U cetvrtak je sjednica.
Mesa vise nije selektor , nema se sa njim sta vise pregovarati. Klauzula je bila, ako nas kvalifikuje ugovor mu je sa SP, ako ne, ugovor se prekida nakon zadnje kvalifikacione utakmice. Znaci Mesa nakon utakmice sa Estoncima vise nije pod ugovorom.

Zasjedaju da vide hoce li mu dati podrsku i sledjeci ciklus, ili traziti novog.
Sa novim selektorom se moglo razgovarati i pred utakmicu sa Estonijom, jer se sve znalo.

Ali kakav mi savez imamo nista me ne cudi.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Bhfanatik
Postovi: 164
Pridružen/a: 19 mar 2008, 10:32
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Bhfanatik » 17 okt 2017, 09:30

[emoji106] tako je brate

Skickat från min EVA-L09 via Tapatalk
Volim Te BiH

Avatar
Sveti
Postovi: 10166
Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
Lokacija: Silent Hill
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Sveti » 17 okt 2017, 09:35

Odlican ovaj tekst "selektor ne zna".
naprijed rejal

DrFilgud
Postovi: 7830
Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la DrFilgud » 17 okt 2017, 09:51

Mi smo, otprilike, u situaciji u kakvoj smo bili nakon SP.
Tada je bilo jasno k'o dan, da Safet vise nema sta da ponudi i da je sa njim pad neminovan, ipak su mu produzili ugovor i propustili smo EP, na koje smo morali otici. Sada je jos jasnije da nemamo nikakve sanse sa Mesom i ako mu produze ugovor, to ce biti svjesno unistavanje reprezentacije.
Ovaj put vjerovatno sleduju bojkoti , bakljade , kazne, haos kakav smo vec vidjeli i kakv nam ne treba...

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Esport » 17 okt 2017, 10:01

:urnebes:
Kao lijek nudi se babin sin, kerovođa.
:oops:

Avatar
Enigma
Postovi: 471
Pridružen/a: 21 avg 2017, 23:28
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Enigma » 17 okt 2017, 12:07

Ako je morž glavni kandidat onda bolje da vrate Papeta :kafa:
MUSVDG

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Esport » 17 okt 2017, 12:30

Enigma je napisao/la:Ako je morž glavni kandidat onda bolje da vrate Papeta :kafa:
Bilo kome ozbiljnom da ponudiš poziciju selektora a kažeš da je babin sin konkurencija, samo će se nasmijati i odustati od razgovora. :plac:

Bizii6
Postovi: 79
Pridružen/a: 08 mar 2014, 02:30
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Bizii6 » 17 okt 2017, 12:54

Sta vam je, ferguson da dodje vi bi ga pljuvali poslije treceg kola . je*en bošnjo straavaa

mire96
Postovi: 1055
Pridružen/a: 01 sep 2017, 00:49
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la mire96 » 17 okt 2017, 13:24

Kad dodje neko u rangu Fergusona, onda cemo pricati o toj teoriji da bosnji niko ne valja. Dok se budu dovodili polustrucnjaci ili apsolutni diletanti, kritike su neizbjezne.

Avatar
hz1987
Postovi: 2088
Pridružen/a: 01 nov 2008, 10:27
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la hz1987 » 17 okt 2017, 13:29

- Selektor će prisustvovati sjednici IO i podnijet će izvještaj. Da li će on dobiti prolaznu ocjenu odlučit će članovi Izvršnog odbora. Vjerujem da će biti i diskusija, a u ovom trenutku teško je prejudicirati kakav će stav imati članovi IO - kazao je za Faktor Milorad Sofranić, potpredsjednik N/FSBiH.

Iako je to teško očekivati, teoretski je moguće da u četvrtak saznamo ko će voditi Zmajeve u Ligi nacija i kvalifikacijama za EURO 2020.

- Da, moguće je da Baždareviću bude produžen ugovor. To je jedna od opcija - zagonetno je kazao Sofranić.
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Avatar
sljivo
Postovi: 14281
Pridružen/a: 28 sep 2016, 18:00
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la sljivo » 17 okt 2017, 13:32

Normalno da ce ga razmatrati kad se razumiju u fudbal kao I on. I treba da ostane. Dok ne dotaknemo dno necemo se ni osvijestiti.

Avatar
Belmin6
Postovi: 12968
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Belmin6 » 17 okt 2017, 13:37

Bizii6 je napisao/la:Sta vam je idioti , ferguson da dodje vi bi ga pljuvali poslije treceg kola . je*en bošnjo straavaa
Yebote Ferguson, nemoj Fergusona u usta uzimat.

Bizii6
Postovi: 79
Pridružen/a: 08 mar 2014, 02:30
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Bizii6 » 17 okt 2017, 13:39

Belmin6 je napisao/la:
Bizii6 je napisao/la:Sta vam je idioti , ferguson da dodje vi bi ga pljuvali poslije treceg kola . je*en bošnjo straavaa
Yebote Ferguson, nemoj Fergusona u usta uzimat.
Ti si najgori ovdje , kad vidim tvoj post muka mi dodje odma ccc

Avatar
mensur55
Postovi: 599
Pridružen/a: 19 jan 2012, 00:59
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la mensur55 » 17 okt 2017, 13:40

uNbx je napisao/la:Ama Safet je dosegao svoj vrhunac plasmanom na SP i to je to. Ja ne govorim da se trebamo vratiti na Papeta. Govorim o novinarskom pristupu kad je u pitanju Safet, i o skroz kontra pristupu kad je Mehmed u pitanju. To je problem, dakle napada se teškom artiljerijom selektor koji te je odveo na SP (nebitno više kako, zašto, zbog njega, zbog igrača, ali te je odveo), a prema selektoru koji nije uradio ama baš ništa, i koji je pride premašio Papetove blamaže - ništa.
:thumbup:
Jos kad se sjetim one parole BHF a sad se svi usutili, jbg. nece svoj na svoga ako izaberu Osima to ce biti kraj ove generacije. Daj Boze da se varam ali Amar osim sa Zeljom nije napravio nigdje nista, evo citam Hadzibegic kaze da se sve vec zna samo se ceka zvanicna potvrda.
SVI U NAPAD JEDAN JE HASE

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: StevieG8, TheClown i 21 gost.