Novi selektor reprezentacije BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37573
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la tuzlak1987 » 18 nov 2017, 01:01

Kako pravite tu skalu ocjena? Na osnovu cega? Jel to neko od poznatih Svjetskih imena rekao Amar spada tu i tu? Njega vjerovatno u Evropi od sportskih radnika niko i ne poznaje. A ovdje mu se daju moci. Da je ta cetvorka kako je na toj imaginarnoj skali rangiran on bi vec bio negdje u Zapadnoj Evropi. Isplivao bi za 15 godina svog rada.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61440
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Virtu4l » 18 nov 2017, 01:02

Gledao sam dosta utakmica Sarajeva dok ih je vodio, od očaja do sjaja, ali sa daleko najjačom ekipom u ligi. Utakmice mu je rješavao Benko na suhi kvalitet, uz neke pokušaje igre kratkih pasova, plus Duljević i Cimirot za koje znamo kakvi su igrači. Gledam i utakmice Servette, posebno od kad im je došao Stevanović, ništa posebno, utakmice dobijaju na snagu i kvalitet pojedinaca gdje uvijek neko od njih bljesne, kada se to ne desi, ne mogu apsolutno ništa.

Jedina pozitivna stvar je u tome što forsira 4-2-3-1, a to je jedina formacija koja nama odgovara sa Džekom i dva osigurača u veznom redu.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
MuhamedTM
Postovi: 3209
Pridružen/a: 11 apr 2011, 00:03

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la MuhamedTM » 18 nov 2017, 01:03

Sabinho je napisao/la:
MuhamedTM je napisao/la:
Sabinho je napisao/la:Meho je gospodin i dobar covjek.
Meho je bio igracina ali kao trener je dvica 2, ono dovoljan da moze samo proci. Dok je Amar 4 kao trener ali je nekima odvratan u 16. Samo u fudbalu nema dobar-los nego zna ili ne.
Situacija nekad iziskuje promjene. Nama treba jedna da se svi razdrmamo i da repka opet dode u stopostotni fokus, jer je repka pala qrcu za usi. Dakle, ili nam treba vrhunski strucnjak kojeg si ne mozemo priustiti ili neko neobican poput Cire, Amara ili nekog treceg ko je slican. Sve ostalo je presipanje iz supljeg u prazno.
Plan a

Vaha
Petkovic
Bilic

Plan b

Amar
Musemic
Vladexx Vlado Jagodic :D
MocMahale444


1921 BLEED BLUE

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Sabinho » 18 nov 2017, 01:05

Jesica angazujte da rastjera ovu bagru iz reprezentacije! :kafa:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61440
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Virtu4l » 18 nov 2017, 01:06

Sabinho je napisao/la:Jesica angazujte da rastjera ovu bagru iz reprezentacije! :kafa:
Kunem ti se da bi za godinu dana bio dobar pet miliona eura.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
MuhamedTM
Postovi: 3209
Pridružen/a: 11 apr 2011, 00:03

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la MuhamedTM » 18 nov 2017, 01:09

Da nema Amarov avatar sad bi mu odg. Cuj Jesa bem ti lipu.
Za njega je Vlado izmislio fudbal :kafa:
MocMahale444


1921 BLEED BLUE

Vratnik10
Postovi: 425
Pridružen/a: 14 maj 2017, 18:56
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Vratnik10 » 18 nov 2017, 01:28

Virtu4l je napisao/la:Ne pljujem ga uopšte, samo smatram da nije ono što nam treba i da ne može doprinijeti boljoj igri naše reprezentacije. Razmišljanje 'ne može biti lošiji od prethodnika' imaju gubitnici kakav i jesi.

Da ga pljujem, ponašao bih se onako kako se vi ponašate prema Amaru, ali nisam ja taj tip. Kodro je legenda našeg fudbala i veliki čovjek, ali je loš trener i to je jedino što me u ovom trenutku zanima.
A Amar je ono sto nam treba?

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la dubrovnik » 18 nov 2017, 01:33

Moggi je napisao/la:je li ikome naumpalo da spomene čustovica, ili et bajramovica u kontekstu selektora, ss ba da nazove i pita makar
Custovica sam spominjao pri pocetku ove lude kampanje. Covjek radi u Belgiji i na pocetku je karijere. Bajramovic je po meni dobar za pomocnika. Pa i Nalic.
Ali hebe ih mentalitet i nepoznavanje domace lige.
Mozes mislit kako je postojana i nepromjenjiva ta liga. Sve sami okorjeli profesionalci. Evo Amar vise od pola desetljeca ne trenira Zelju i opet nadje Zebu kojeg je i ostavio u klubu. Ko se jednom napije vode iz PL-e taj vise nikad iz nje otici ne umije!

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la dubrovnik » 18 nov 2017, 01:35

MuhamedTM je napisao/la:
Sabinho je napisao/la:Meho je gospodin i dobar covjek.
Meho je bio igracina ali kao trener je dvica 2, ono dovoljan da moze samo proci. Dok je Amar 4 kao trener ali je nekima odvratan u 16. Samo u fudbalu nema dobar-los nego zna ili ne.
Ali je Amar kec po glasovima.
I to mrsava keca.

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la calcio » 18 nov 2017, 01:42

dubrovnik je napisao/la:
calcio je napisao/la:Ne znas zasto su neki zapeli za stranca selektora. To bi nas unistilo, taman bi neki strani selektor pratio premijer ligu i mlade reprezentacije i razmisljao o dugorocnom uspjehu. Mi smo pred smjenom generacije, za par godina bi mogli ostati bez bitnih karika i vec sada moramo razmisljati o tome. Osim je bas prije neki dan govorio o tome da bi potencirao mlade igrace i igrace iz premijer lige koji imaju potencijal. Ima tu dobrih igraca kao sto su Duljevic, ali na zalost kod nas ce prije dobiti sansu neko iz njemacke trece lige nego neko iz PL. Osim zna prepoznati potencijal, sto je vec dokazao mnogo puta. I zbog toga sam za njega.
Da rad sa Osimom ce privuci ove mladice iz U21 da ne promjene SD i ostanu vjerni BiH dresu. Pa sigurno je to privlacnije nego da te trenira Prosinecki ili Kodro.
Pogotovu ovim iz Hercegovine.
Normalno da hoce jer on ce im dati sansu ako zasluze dok bi strani selektori vjerovatno dali prednost igracima iz inostranstva. Osim neki dan bukvalno rece da ce kod njega biti obratno, ako je izbor stariji prosjecan igrac iz inostranstva ili mladi igrac iz PL, da ce radije pozvati mladog iz Premijer lige. Isplatice se to i nasim klubovima, od Sirokog, Zrinjskog, Sarajeva, Zelje, Slobode, Radnika, Borca itd.
p.s. Moram ipak reci da je i Kodro kada je bio selektor u onom kratkom periodu imao slican pristup, sjecam se da je dao sansu tada mladom Husejnovicu. Nadam se da ce nastaviti tako ako on bude izabran.

Avatar
Zastone
Postovi: 1668
Pridružen/a: 10 okt 2013, 00:23
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Zastone » 18 nov 2017, 01:49

Sabinho je napisao/la:Na Rusiju ako treba! :kafa:

slika
Kemica je sila!

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Sabinho » 18 nov 2017, 01:49

uNbx je napisao/la:
Sabinho je napisao/la:Na Rusiju ako treba! :kafa:

[img][img]https://s7.postimg.org/a42umxtaz/mutant_repka.jpg[/img][/img]
Ješin pendrek i Slavkina štoperica. :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju:
Kemina motivacija i Kosticeve savremene metode rada. :njanjanja: :opaopa:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la dubrovnik » 18 nov 2017, 01:50

calcio je napisao/la:
dubrovnik je napisao/la:
calcio je napisao/la:Ne znas zasto su neki zapeli za stranca selektora. To bi nas unistilo, taman bi neki strani selektor pratio premijer ligu i mlade reprezentacije i razmisljao o dugorocnom uspjehu. Mi smo pred smjenom generacije, za par godina bi mogli ostati bez bitnih karika i vec sada moramo razmisljati o tome. Osim je bas prije neki dan govorio o tome da bi potencirao mlade igrace i igrace iz premijer lige koji imaju potencijal. Ima tu dobrih igraca kao sto su Duljevic, ali na zalost kod nas ce prije dobiti sansu neko iz njemacke trece lige nego neko iz PL. Osim zna prepoznati potencijal, sto je vec dokazao mnogo puta. I zbog toga sam za njega.
Da rad sa Osimom ce privuci ove mladice iz U21 da ne promjene SD i ostanu vjerni BiH dresu. Pa sigurno je to privlacnije nego da te trenira Prosinecki ili Kodro.
Pogotovu ovim iz Hercegovine.
Normalno da hoce jer on ce im dati sansu ako zasluze dok bi strani selektori vjerovatno dali prednost igracima iz inostranstva. Osim neki dan bukvalno rece da ce kod njega biti obratno, ako je izbor stariji prosjecan igrac iz inostranstva ili mladi igrac iz PL, da ce radije pozvati mladog iz Premijer lige. Isplatice se to i nasim klubovima, od Sirokog, Zrinjskog, Sarajeva, Zelje, Slobode, Radnika, Borca itd.
p.s. Moram ipak reci da je i Kodro kada je bio selektor u onom kratkom periodu imao slican pristup, sjecam se da je dao sansu tada mladom Husejnovicu. Nadam se da ce nastaviti tako ako on bude izabran.
Po interviewu slici Bazdarevicu koji je takodjer bio cijeli u projektima. Pa Menalo, Cavar i Jukic bi od Osima pobjegli Robiju. A ne da bi sa Osimom radje trenirali. Ma i Mehu.

Avatar
Zastone
Postovi: 1668
Pridružen/a: 10 okt 2013, 00:23
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Zastone » 18 nov 2017, 01:51

Slago sam momcima da smo se kvalifikovali u Rusiju

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la dubrovnik » 18 nov 2017, 01:53

MuhamedTM je napisao/la:
dubrovnik je napisao/la::D :D :D
Kec je kec! Bio musko ili zensko.
I ovo dobar-los-...... Znas sta onda slijedi?
Jesi udure pasa nas, kec je zensko sigurno eto pitaj raju :kafa:
Valjda solidno zaradis ovih dana si aktivan, Emir je ponosan na tebe.


Vidi Salke naseg i face :salut: :rol:
Ko je vozio Amara Kulini u Istocno?
Placa li on kako? Ova moja ekipa je dobro zaradila kroz karijeru. Vi hebi ga radite za sirotinju.
:D :D :D

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61440
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Virtu4l » 18 nov 2017, 01:57

dubrovnik je napisao/la:Po interviewu slici Bazdarevicu koji je takodjer bio cijeli u projektima. Pa Menalo, Cavar i Jukic bi od Osima pobjegli Robiju. A ne da bi sa Osimom radje trenirali. Ma i Mehu.
Pa bolan ti veze nemaš o Amaru Osimu a laprdaš kao i obično. Garantujem životom da nikad nisi pogledao utakmicu koju je on vodio. Shvatam kad ljudi koji prate PL pričaju o Amaru i domaćim trenerima, ali ti?

Pa ne provaljuj se više.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
MuhamedTM
Postovi: 3209
Pridružen/a: 11 apr 2011, 00:03

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la MuhamedTM » 18 nov 2017, 01:57

dubrovnik je napisao/la:
MuhamedTM je napisao/la:
dubrovnik je napisao/la::D :D :D
Kec je kec! Bio musko ili zensko.
I ovo dobar-los-...... Znas sta onda slijedi?
Jesi udure pasa nas, kec je zensko sigurno eto pitaj raju :kafa:
Valjda solidno zaradis ovih dana si aktivan, Emir je ponosan na tebe.


Vidi Salke naseg i face :salut: :rol:
Ko je vozio Amara Kulini u Istocno?
Placa li on kako? Ova moja ekipa je dobro zaradila kroz karijeru. Vi hebi ga radite za sirotinju.
:D :D :D
Namoj letiti pred rudu, laganim tempom samo. Ja nisam placenik pisem ovdje samo zbog ljubavi prema repki.
Imas ovih par koji imaju koristi od toga pa ovdje pisu svasta, nisam jedan od tih. Ponosan golemo!
MocMahale444


1921 BLEED BLUE

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la dubrovnik » 18 nov 2017, 02:03

MuhamedTM je napisao/la:
dubrovnik je napisao/la:
MuhamedTM je napisao/la:
Jesi udure pasa nas, kec je zensko sigurno eto pitaj raju :kafa:
Valjda solidno zaradis ovih dana si aktivan, Emir je ponosan na tebe.


Vidi Salke naseg i face :salut: :rol:
Ko je vozio Amara Kulini u Istocno?
Placa li on kako? Ova moja ekipa je dobro zaradila kroz karijeru. Vi hebi ga radite za sirotinju.
:D :D :D
Namoj letiti pred rudu, laganim tempom samo. Ja nisam placenik pisem ovdje samo zbog ljubavi prema repki.
Imas ovih par koji imaju koristi od toga pa ovdje pisu svasta, nisam jedan od tih. Ponosan golemo!
Znam ali neko je vozio. Nije lako brate Slaviju gledati u ovo doba. Doduse mozda gore ima potencijalnih reprezentativaca.
Tempo je lagan da laksi biti ne moze. Valjda ce se upalit dim dok ne otputujem. Heben mi internet tamo.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61440
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Virtu4l » 18 nov 2017, 02:04

Ne zna stručnjak da Amar gleda svaku utakmicu domaćeg fudbala na koju fizički može stići.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Duranti
Postovi: 55
Pridružen/a: 16 nov 2017, 00:21
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Duranti » 18 nov 2017, 02:05

Šta će nam selektor sa prosjek igračima, ko god da dođe ništa ne može popravit kafa

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 47 gostiju.