Novi selektor reprezentacije BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41224
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 16 nov 2017, 13:34

let3 je napisao/la:
rio_Ferdy88 je napisao/la:
let3 je napisao/la:Znaci , debili ce izabrati Kodru ispred Amara :rol: :rol: ovo samo može u Bosni :tokralju: zaiskali ste, eto vam ga.

Istina, ništa bolje se nije ni ocekivalo od privatne prćije likova poput Begića ili Bakovića :salut: sve to ide po planu i programu.
Isto kao što će zbog toga neki početi da navijaju protiv reprezenatacije, tj za njene poraze i da je mrze, barem sudeći po reakcijama ovdje. To je moguće samo kod nas, bilo gdje drugo bi normalno prihvatili izbor i nastavili podržavati repku kao i inače.
Niko ne mrzi selekciju, niti navija protiv nje - ako ismijava odluke neznalica iz Saveza po pitanju selektora.
Necemo sad izmišljati neke price :mrgreen: :P
Ne izmišljam ništa, samo čitam postove tvojih kolega sa teme Želje. Vi ste ti koji nastupate kao da je izabran Braco umjesto Guardiole :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
Enigma
Postovi: 498
Pridružen/a: 21 avg 2017, 23:28
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Enigma » 16 nov 2017, 13:37

kako ono ide bice Amaw....... :rol: :rol: strumfovi na aparatima
MUSVDG

Avatar
TeaM87
Postovi: 3099
Pridružen/a: 16 maj 2010, 12:42
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la TeaM87 » 16 nov 2017, 13:38

solinas je napisao/la:
TeaM87 je napisao/la:
solinas je napisao/la:Amar i Meho nikada nece u istu recenicu ,to je jedino oko cega se mozemo sloziti......
Lako je biti patriota,i pametovati,kada postoje imalo uslovi za to,Hazibegic,Ivica Osim,Safet Susic,za mene su ljudske kite i nikakvi ljudi......
Gdje je bio Ivica Osim kada nam je najvise trebao......nigdje...Navijaci Zelje ga gledaju kao bozanstvo,mozda je veliko ime,ali samo u BIH,jer smo mali,i nikakvi,pa nam svaki uspjeh fascinira....Uvjek je bio demagog nakon bitke...sto je najlakse,to smo i mi ovdje,redovno...
Kako te bolan nije stid tako pricati o Ivici, pa da nije bilo njega ni u Brazil ne bi otisli, covjek svojim lobiranjem u uefi spasio raspad, kako saveza, tako i repke i lige

I ne gledaju ga samo navijaci Želje kao bozanstvo nego cijela sportska ex-yu, naravno ima izuzetaka
Cega da me bude stid bolan,pa samo se utopio sa njima,je li nam to bolje nesto u fudbalu.......pa frajer ima presudu za namjestanje utakmica,i nece ga oprati tri zivota.

Stid toga da kazes "gdje je bio Ivica Osim kad nam je najvise trebao". Svi znamo da je stao uz savez kad je najteze bilo i omogucio njegov daljnji rad.
FKŽ !

let3
Postovi: 29004
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la let3 » 16 nov 2017, 13:40

rio_Ferdy88 je napisao/la: Ne izmišljam ništa, samo čitam postove tvojih kolega sa teme Želje. Vi ste ti koji nastupate kao da je izabran Braco umjesto Guardiole :mrgreen:
Otprilike i jest tako :mrgreen: :mrgreen:

Amar je za par klasa bolji strucnjak i riješenje od Kodre (koji je dobar insan, ništa protiv njega), i svi to znate, samo se pravite naivni :kafa:
Citam ovdje neko glupo hejtanje na klupskim i lokalnim osnovama :facepalm: pitari, tuzlaci, mostarci, zenicani, drž nedaj, to je takmicenje i disciplina ko ce sočnije pljunuti po Amaru i babuki njegovom....gluposti sve same.

Ovdje se prica o izboru selektora državnog tima, a ne prepucavnja na nivou one debilane od teme PLBIH.

Transfer1312
Postovi: 379
Pridružen/a: 11 sep 2015, 12:23
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Transfer1312 » 16 nov 2017, 13:42

Pokazao je Kodro koliko moze u PL . Sarajevo nikad veci budzet nije imalo , a cinjenica je da Amar ima 11 titula (za koje vi kazete da su kupljene). Samo činjenice iznosite...

Avatar
hurem
Postovi: 8612
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la hurem » 16 nov 2017, 13:42

Transfer1312 je napisao/la:
mostar_mo je napisao/la: - ima ogromno igračko iskustvo i mogao je učiti od najboljih svjetskih trenera
Praksa i teorija nije isto...
Po tvom on je trebao sa sarajevom se prosetati kroz Ligu , a daleko od toga.

Po vasem Maradona je najbolji trener a svijetu!?!
Da ga nisu otjerali oni koji su kasnije i unistili Sarajevo vjerujem da bi i uzeo titulu koja je svakako kupljena kako kazete (?)...njima nije stimao Kodro, a ne njegovi rezultati, kao onomad i ljudima u Savezu koji su ga otjerali!

To sto je neko dobar fudbaler ne znaci da ce biti dobar trener...Maradona ne, kao sutra ni Messi, Aguero..ali bi zato recimo jedan mascherano to sutra mogao biti jer ima to nesto..

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41224
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 16 nov 2017, 13:44

let3 je napisao/la:
rio_Ferdy88 je napisao/la: Ne izmišljam ništa, samo čitam postove tvojih kolega sa teme Želje. Vi ste ti koji nastupate kao da je izabran Braco umjesto Guardiole :mrgreen:
Otprilike i jest tako :mrgreen: :mrgreen:
Pa jest u vašim očima, zato što je vodio Želju i vaša je legenda, isključivo zbog toga. :P

let3 je napisao/la:Citam ovdje neko glupo hejtanje na klupskim i lokalnim osnovama :facepalm: pitari, tuzlaci, mostarci, zenicani, drž nedaj, to je takmicenje i disciplina ko ce sočnije pljunuti po Amaru i babuki njegovom....gluposti sve same.
A s druge strane vi pljujete po Kodri, ništa bolji od njih, čak štaviše, neki od vas najavljuju bojkot repke i svega što ima veze sa njom i navijanje za poraze.
let3 je napisao/la:Ovdje se bira selektor državnog tima, a ne prepucavnja na nivou one debilane od teme PLBIH.
Sa tim se slažem, ali kad su učesnici mahom preselili sa te teme na ovu onda ne možeš ni očekivati nešto bolje. :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
FliX
Postovi: 4704
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la FliX » 16 nov 2017, 13:46

Kljucaj temu.. izgubi kljuceve..

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la dubrovnik » 16 nov 2017, 13:48

Sheyi je napisao/la:
Da pojedini ljudi koji će danas odlučivati o novom selektoru ne shvataju ozbiljno situaciju u kojoj se nalaze i odluku koju donose, najbolje govori informacija da su kasno u noć uoči izbora novog selektora u vidno alkoholoziranom stanju napuštali sarajevske kafane i teturali po ulicama glavnog grada BiH…
:rol:
Napio ih Spaha. :D :D :D

let3
Postovi: 29004
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la let3 » 16 nov 2017, 13:49

rio_Ferdy88 je napisao/la:
let3 je napisao/la:Citam ovdje neko glupo hejtanje na klupskim i lokalnim osnovama :facepalm: pitari, tuzlaci, mostarci, zenicani, drž nedaj, to je takmicenje i disciplina ko ce sočnije pljunuti po Amaru i babuki njegovom....gluposti sve same.
A s druge strane vi pljujete po Kodri, ništa bolji od njih, čak štaviše, neki od vas najavljuju bojkot repke i svega što ima veze sa njom i navijanje za poraze.
A što to meni pricas :o :lol: ne kontam...nisam ja niciji portparol :crazy:
Ja ne pljujem po Kodri, niti sam kad pljuvao Mehu, niti planiram to u doglednoj buducnosti :mrgreen: (osim ako baš zglajza sa reprezentacijom).

Zapravo, pljujem samo po onim levatima iz Saveza :puke:

Amar bi bio bolje riješenje od Kodre, siguran sam u to, al gotovo je sad.

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41224
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 16 nov 2017, 13:53

let3 je napisao/la:
rio_Ferdy88 je napisao/la:
let3 je napisao/la:Citam ovdje neko glupo hejtanje na klupskim i lokalnim osnovama :facepalm: pitari, tuzlaci, mostarci, zenicani, drž nedaj, to je takmicenje i disciplina ko ce sočnije pljunuti po Amaru i babuki njegovom....gluposti sve same.
A s druge strane vi pljujete po Kodri, ništa bolji od njih, čak štaviše, neki od vas najavljuju bojkot repke i svega što ima veze sa njom i navijanje za poraze.
A što to meni pricas :o :lol: ne kontam...nisam ja niciji portparol :crazy:
Ja ne pljujem po Kodri, niti sam kad pljuvao Mehu, niti planiram to u doglednoj buducnosti :mrgreen: (osim ako baš zglajza sa reprezentacijom).

Zapravo, pljujem samo po onim levatima iz Saveza :puke:

Amar bi bio bolje riješenje od Kodre, siguran sam u to, al gotovo je sad.
Halali, nisam mislio na tebe, nego na kolege ti po boji :mrgreen:

Prihvatite i pomirite se, ha ja, ostaviti klupske razmirice i prepucavanja po strani i podržati čovjeka, barem do prvog kiksa :mrgreen:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la dubrovnik » 16 nov 2017, 13:57

Esport je napisao/la:"Kako smo uspjeli saznati dilema nema puno, s obzirom na to da su tri od četiri kandidata pristalice mišljenja da selekciju sa klupe treba da predvodi Meho Kodro." piše na sportski stranicama.
Samo me interesuje, ko je bio protiv Kodre :mrgreen:
Hebi ga nisu mamu uspjeli ubaciti u komisiju. Tada bi imao 2 glasa. Kovacevic je zadnja nada.

Avatar
hurem
Postovi: 8612
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la hurem » 16 nov 2017, 13:58

Fakat kljucajte temu, sacekajmo izbor...otvorimo novu temu za onoga koji bude izabran i hajmo o tome pisati.
Ko god da to bude zasluzuje podrsku...
Ovo do sada je preslo svaku granicu.

Avatar
Rimes87
Postovi: 2004
Pridružen/a: 19 mar 2013, 01:30
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Rimes87 » 16 nov 2017, 13:59

Ali, meni su najzesci ovi iz saveza. Oni evo dva sata sastance i na kraju nece biti odluke. Prekucali su i Kakira i Dodu.

Sent from my D6603 using Tapatalk
He Came To Us From Bosnia,
Papac Papac,
The Best Left Back In Scotland Sing,
Papac Papac,
He Doesnt Score A Lot Of Goals But When He Does You'll Hear Us Roar,
Sasa Papac Rangers Number Five!

aqarius
Postovi: 3884
Pridružen/a: 12 maj 2009, 16:54
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la aqarius » 16 nov 2017, 14:00

Lično ne favorizujem ni Mehu ni Amara ali u situaciji kada je sve palo na njih dvojicu ja sam za Amara.Mislim da bi se bolje snašao u ovoj halakrkmi koja vlada kod nas.Meho je većinu vremena proveo u uređenim društvima,gdje se sve zna,,dok bi Amar bolje plivao ovdje kod nas.Mislim i stručno da su tu negdje obojica mada Meho realno nije ništa napravio pa makar i u ligi Zanzibara.

Avatar
Enigma
Postovi: 498
Pridružen/a: 21 avg 2017, 23:28
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Enigma » 16 nov 2017, 14:06

Kodro selektor Sergej pomocnik a mogao bi i Amawa uzet za pomocnika cisto da babin sin nije na birou
MUSVDG

Avatar
Zenzo
Postovi: 3862
Pridružen/a: 25 dec 2016, 17:33
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Zenzo » 16 nov 2017, 14:13

Nemojte Sergeja spominjati zivota vam, neka se on drzi kocke.
- Zeljeznicar -

dubrovnik
Postovi: 6104
Pridružen/a: 29 jan 2014, 13:51
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la dubrovnik » 16 nov 2017, 14:14

Stop "snalazenju" na Balkanski nacin. Stop nekulturi, divljastvu i bezobrazluku.
A da malo pokusamo mirno i ugladjeno pa da vidimo kako to ide? Vrijeme je da se i ta solucija napokon isproba.
Vrijeme je za Mostar i Meha.
Komisija je rekla svoje. Princ sa Neretve, Kajtaz i Miske su rekli svoje. Ivica se nije slozio. Sada je savez na redu. Ako ipak nekim cudom Amar bude izabran neka mu je sa srecom.
Sto se mene tice bolja varijanta za sada dobiva.

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Monolog » 16 nov 2017, 14:20

http://sportsport.ba/ino_fudbal/saliham ... rna/258931

Ukoliko ne preuzme klupu naše reprezentacije i dok Misimović ne ode iz Željezničara, nek se Amar istrenira u Bracinom timu. Taman.
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24506
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: AW: RE: Re: Novi selektor reprezentacije BiH

Post Postao/la Goalgetter » 16 nov 2017, 14:20

hurem je napisao/la:Fakat kljucajte temu, sacekajmo izbor...otvorimo novu temu za onoga koji bude izabran i hajmo o tome pisati.
Ko god da to bude zasluzuje podrsku...
Ovo do sada je preslo svaku granicu.
Sta fali, odavno nije bilo ovako zivo :P

Zaključano

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 22 gosta.